Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
No tylko zastanawiam sie czy te 3 zastrzyki cos teraz pomoga...ehh zobaczymy glowa mnie juz boli od tego myslenia:((ale dr M widac ze podchodzi do tego a nir na byle jak ....dlugo sir zastanawial co ma mi jeszcze dac ....bo prcherzyki ok lepiej niz istatnio a estradiol kiepski...ja to chyba jestem jakims dziwnym przypadkiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami będzie dobrze spokojnie w te kilka dni może wiele się zmienić. Trzymam kciuki Helen super beta gratulacje. Może jutro się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Anika 3030 a jak tam twoja beta kiedy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus no nam niestety sie nie udało :-( muszę sobie zrobic troche przerwy bo psychicznie jestem juz wykończona i za jakieś trzy, cztery miesiace pojedziemy do jakiegoś podobno super lekarza do Krakowa. Czekam wlasnie na namiary od kuzyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzymam mocno za Was kciuki bo wiem jak to boli jak sie nie udaje. M mój wlasnie skonczyl 30 lat ja do grona 30 latków dołączę w grudniu, moze po 30 szczescie sie do nas uśmiechnie :-) no i muszę zrzucić pare kilo bo od tych lekow do in vitro troszke mi sie przytylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Anika bardzo mi przykro:(wiem co to oznacza,ktore to bylo Wasze podejscie?jestescie w rzadowce? Od tych hormonow to masakra mi sie tez tak przytylo,ze na siebie patrzec nie moge w lustrze....no ale cos za cos:) 3mam kciuki za Was:**a ti teraz juz z gyn rezygnujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii tak byliśmy w rzadowce i wszystkie 3 próby juz wykorzystaliśmy. Z żadnego podejścia nie mieliśmy mrozakow wiec poszło szybciutko, trzy podejścia i koniec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Anika3030 bardzo mi przykro...napisz namiary na tego lekarza z Krakowa...malamii89 mi się wydaje,że dr.M wie co robi -mi dołożył 2 tabletki gdzie też nie wierzyłam,że coś dadzą a endometrium urosło...nie martw się ja też zaobserwowałam że dr.M nie leci na rutynę-i długo myśli nim coś przepisze więc to chyba dobrze-musimy być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka ostatni będzie szczęśliwy! Nie ma innej opcji! Wszystkie miałaś w Gync? Grania już trzymam kciuki. Siłacze na pewno dadzą radę! Catarina :( ojć kiepsko z tymi lekami :( Ja sobie zaplanowałam tydzień urlopu na ten okres kiedy mam mieć pobranie i transfer. Helen dobrze mówi, nie ma nic ważniejszego niż baby :) Piękna beta!! Małami spokojnie, będzie dobrze :* Lila a możesz mieć 2 podane? jak to jest z 2? Uspokoiłyście mnie nieco dziewczyny uffff Anika, bardzo mi przykro :( Odpocznij, nabierz sił, nowy lekarz pewnie inaczej popatrzy na sprawę i trafi w 10! No właśnie a propos tycia, jak to było u innych z tyciem przy stymulacji do in-v ? Ja się tego boję, bo i tak powinnam schudnąć a nie umiem :( Zajadam stresy niestety :( A w październiku ślub siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami 3 zastrzyki potrafia naprawde duzo zdziałać- będzie dobrze :) Grania jutro bede w czarnej sukience (ktora przyniosla mi szczescie przy transwerze) a wlosy mam blond, wiec jak mnie zobaczysz to smia£o podchoc to z checia sb porozmawiamy :), dobranoc wszystkim kolorowych snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Iza82 ja miałam zawsze 2 podane i nie było problemu-pytałam na wizycie dr.M czy poda mi 2 to powiedział,że zależy jak są zamrożone ale raczej nie ma problemu i jak chcemy to podają 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika :-( właśnie tego tez sie boje mam teraz 3 podejście i jestem przerazona ze to juz.. ostatnie.. jak to?! Bo jak się tym razem tez nie uda to najpierw bym musiała wygrac w lotto bo najzwyczajniej mnie na dalsze starania nie stac :-( Iza tak od początku jesteśmy w gync. Boszee niech nam wszystkim się uda!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja jeszcze nie wiem co ubiorę jestem taka chudzina włosy teraz ciemne blond w rudy mogą wpadać długie. Będę wypatrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, na wizycie przy ostatnim podejściu zapytałam dr M czy jak sie teraz nie uda to czy sa jeszcze szanse na naturalne poczescie odpowiedział, ze jasne ze tak i tego sie trzymam :-) Kurde ciekawa jestem tylko kiedy przyjdzie teraz @ od wtorku nie biore lekow a ta malpeczka jeszcze nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Hej dziewczyny....trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Ja wlasnie kladę się patrzac na swoje szczescie ze łzami w oczach...walczcie o tą najukochansza istotke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila a Ty nie masz jeszcze 35 lat? Linka będzie dobrze, nastaw się pozytywnie, musi się udać!! iwcia to na pewno najpiękniejszy widok na świecie. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zapowiada się piękny dzionek idę wypić kawkę a was zapraszam na wirtualna kawkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o rade
Dziewczyny, jesli moja dawna gin wypisze mi zaswiadczenie, ze leczylam sie u niej np 1,5 roku (jedyne co robila to monitoring, wizyty, luteina.... :/) a na kolejne pol roku mam papierki ze robilismy badania nasienia, hsg, iui wizyty w gyncentrum to wystarczy to by zakwalifikowac sie do rzadowki? U nas problem z nasieniem- zmniejszona ilosc w ml ok 15 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez pije kawke z Wami :) Prosze o rade- mysle ze niebedzie proble, bo juz masz 1.5 roku udokumentowane a jak piszesz to problem jest po stronie męża, oni patrza tez na to z innej strony kwalifikujac do ivf, lekarz indywidualnie ocenia kazda pare, takze nic sie niemartw tylko działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Proszę o radę, w teorii to powinno wystarczyć, ale w Gyn podobno już teraz kwalifikują tylko pacjentów, których już mieli zarejestrowanych, lub byli w ich bazie. Ale nie zaszkodzi umówić się na wizytę. tyle tu nowych osób, ktoś pytał o mrozaczki, ja sama nic nie zamrozilam, ale u mnie było niewiele pęcherzyków i już do transferu dotrwal tylko jeden. Ale tu bardzo dużo dziewczyn mrozaczki ma. I jeszcze ktoś pisał o zaplodnianiu tylko 2 komórek, i nie mrożeniu zarodków tylko samych komórek. Wiem ze Grania zamrozila komórki, bo miała tak dużo ze nie zapladniali wszystkiego. Ale czytałam ze na zapłodnienie po rozmrozeniu są niewielkie szanse. Tak samo zresztą na to, że wygra się Los na loterii i za pierwszym razem nie tylko się uda, ale i to uda z ciąża mnogą. Takie cuda to tylko u Fif. Większość dziewczyn kilka razy wraca po mrozaczki, albo nawet kilka razy podchodzi do stymulacji. Pamiętajmy, że in vitro ma tylko 40% skuteczności. Nie można zakładać że od razu się uda niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam transfer o 10.30 już mam lekki stres ale zaraz biorę relanium. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o rade
Wlasnir musialabym isc do mojej dawnej gin i prosic o takie zaswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Iza82 mam 34 lata rok starsza jak Ty-ale z tego co wiem to jak Para chce to podają 2 (bez względu na wiek-ze mną za pierwszym razem podchodziła dziewczyna dużo młodsza i bez niczego dostała 2 )Grania11 trzymamy mocno kciuki :) co do kwalifikacji to coraz więcej słychać,że się pieniądze kończą i nie przyjmują tylko tych co mają już w bazie ale trzeba pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Grania 11 trzymam kucki dziewczyny jak sie czułyście po lekach które brałyście przed transferem? jak mam encorton i estrofem... i czuje się fatalnie, nawet przy stymulacji tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Grania 3mam kciuki:*:*:* Już pewnie jesteś po:) teraz odpoczywaj i mów do brzuszka;) Ja dzisiaj miałam fatalną noc...miałam same koszmary dotyczące mojej punkcji:( jeszcze te leki od wczoraj fatalnie się czuję po tych zastrzykach:( już bym chciała to mieć za sobą.... Linka jak tam po pierwszym zastrzyku:)? Caterina ja nie odczuwam zbytnio żadnych dolegliwości po tych lekach...ale teraz ten upał ...to też może wszystko na to wpływać... Iwcia kiedy wracacie do domku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami rozumiem ze się martwisz ale dr M wie co robi i lepiej te 2-3 dni dłuzej się stymulować niz pobrac słabej jakości jajeczka.. musisz myślec pozytywnie:-) A ja po pierwszym zastrzyku normalnie moze jutro juz zaczne "czuc " jajniki zobaczymy ;-) Helen daj znac jak po wizycie:-) masz tak wysoką betę ze moze będą dwa maluszki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, więc tak, ja byłam na kontroli u dr M w Częstochowie, Oczywiście zlecił kariotypy i dla mojego mężusia z powodu UWAGA 0% *****iwości plemników zalecił badanie CFTR. W październiku wizyta, kolejny protokół - długi! Co do wybicia mnie z rozumu przez panią z recepci. W poniedziałek po wizycie zaczęłąm szukać gdzie mogę zrobić to CFTR mężowi, wiem, że w klinice INVICTA można zamawiać badania na wysyłkę- ja kiedyś od nich miałam panel nowotworowy- wygrałam konkurs, pobiera się krew, albo sline oni odbieraja i badają. Znalazłąm panel na niepłodność męśka a wnim ten CFTR-- oczywiscie zamowiłam i panel na nieplodność żeńską, promocja z 900 na 400 zł- pomyslalam ze skzoda przegapic taka szanse zadzwoniłam w poniedziałek do gyn, zaraz jak znalazłam oferte, z pytaniem do lekarza czy moge zamiast kariotypu zrobic sobie to badanie- bo byc moze obrazuje wiecej, pani kazała napisac e maial do niej ze poda dr rano bo juz go nie ma - oczywiscie wyslalam, we wtorek zadwonilam po południu- okazalo sie ze mnie olano, kazano raz jeszcze przeslac i dzwonic w srode- zrobilam to- ale uslyszalam ze pan doktor musiał wyjsc wczesniej i ze zadzwonia w czwartek- sama zadzwonilam i okazalo sie ze juz idzie pani z e mailem do dr M, zaraz oddzwoni- czego nie zrobila- zadzwonilam dzis ja, okazalo sie ze e mail nie zostal przekazany do dr M, ale juz mi oddzwoniono- po 4h od halasu jaki zrobilam, bo juz mnie szlag trafil, no i oczywiscie moj e mail nei trafil do dr M tylko do dr CZ- super- bo nie o to prosilam i nie chce zeby ta kobietka wgl. dotykałą mnie i cokolwiek zze mna zwiazanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×