Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja już po transferze leżę w domku. Dziś poznałam w Gyn helen miko było chwilkę porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety spotkałam znajomych i zarazem sąsiadów brata męża. Bardzo się zdenerwowałam że im coś powiedzą on ale już mi trochę przeszło muszę myśleć o maleństwach. Dziś transfer robił mi dr M i zdecydowanie lepiej to wyglądało niż ostatnio bardzo się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny którym się udało robię ankietę kto wam robił transfer Ostatnio mi całego postu nie dodaje i to chyba wina minek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa93777
Czy po ivf udanym bierze sie jakies jeszze leki oprocz luteiny na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja liczę fif że u mnie też miał taką dobrą rękę i będą bliźniaki. Ja biorę jeszcze duphaston, fragmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin-przeciwzakrzepowo. Czasem pzrepisuja duphaston, a czasem nie. Do tego dalej kwas foliowy, mi jeszcze przepisali vit D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, wiesz jak szczerze dr M sie cieszyl jak nam sie udalo? Uwielbiam tego lekarza, za wlasnie taka szczerosc :-) Licze, ze bedzie mial tez uciebie szczesliwa reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tak na szybko Was czytam i trochę omijam. Grania trzymam kciuki przez kolejne dni ale teraz dajac co chwilę cyca to troche ciezko;) mi transwery robil dr M. Po encortonie i estrofemie czulam sie dobrze. Ja do kwalifikacji mialam tylko wypis ze szpitala z droznosci jajowodow i to juz wystarczylo. Potem dowiozlam kartoteke od lekarza z pól rocznego leczenia takze Tobie tez powinno to co masz wystarczyc. Ja wychodzę jutro lub w niedzielę bo zoltaczka sie pojawila delikatna i nawet dobrze ze tutaj a nie juz w domu. Ogolnie wszystko dobrze, mały spokojniutki oby tak dalej:) takie malutkie stworzonko a tez pokochacie najbardziej na swiecie od pierwszej chwili:) my wlasnie lezymy na łóżku a ja sie gapie juz kilka godzin i nie mogę nagapic:) Trzymam za Was wszystkie kciuki, dziecko to pelnia szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja miałam transfer 2 dni temu wiec będziemy podobnie testować :-) a ilu dniowe zarodki mialas bo kurcze nie pamiętam czy świeżynki czy mrożaczki? Trzymam mocno kciuki mi transfer robił też dr.M mam wielka nadzieje ze będzie szczęśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa93777
Pytam bo ktos mi kiedys powiedzial ze to tez 2-3 tys trzeba cocmiesiac liczyc az do konca 1 trymestru... chyba chciala mnie nastraszyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa okolo 2tys wychodzi jesli wykupisz lutinus, luteina jest duzo tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa93777
Bardzo wam kobietki dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly no to czekamy na wynik razem. We wtorek lila do nas dołączy. Chyba się nie pomyliłam. Ja miałam 5 dniowe mrożaki ale betę sobie w 10 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pierwszy transwet dr. Cz- nieudany,drugi dr. M- udany :) Grania miło było Cie poznac :) Iwcia jak ty opisujesz teraz relacje pomiedzy toba a dzidziusiem to az łzy sie krecą w oczku. Super ze jest wszystko oki :) Ciekawska to prawda ze tyle leki potem wynosza jak sie bierze lutinus+ feagmin 340zl wyjdzie na mc, ja mam jeszcze duphaston,kwas foliowy,d-vitum forte i neomag forte. Jeszcze dochodza juz wizyty 130zl. Sporo jest tego, ale w naszym wypadku każda cena jest tego warta :) U mnie dzisiaj po wizycie spoko choc dalej mam 10 dni czekania na kolejna wizyte, bo dzisiaj bylo widac pecherzyk ciazowy a to jeszcze jest za malo(dzisiaj 20 dpt). 24 w poniedzialek bedzie 30dpt i z tego co pisala fifaszek to juz bylo widac plód i serduszko, a zapisalam sie do dr. Serafina. Byla ktoras u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super helen że jest pęcherzyk. Ciesz się za 10 dni usłyszysz serduszko będzie dobrze. Fajnie cię było poznać. Takie pozytywne zakończenia mnie bardzo cieszą i pozytywnie nastawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Helen ja byłam u dr S na pierwszej wizycie, a potem dziewczyny z recepcji polecily mi dr P i do niej się przeniosłam. Ale dr S jest wporzadku, ucieszył się na ciążę i od razu przepisał dufaston żeby nie ryzykować. Iwcia ty już jesteś szczesciara, przytulasz synusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka mozesz mi przypomniec w ktorym ty jestes tygodniu ? Teraz chodzisz do dr. P caly czas juz bedziesz do konca ciazy? Tobie za ktorym razem sie udalo? I kiedy mialad zalozona karte ciazy? Grania ja bede slyszec serduszko a ty widziec dwucyfrowa bete :) . ty ile masz km. Do gyn? Fifaszek ty po usg gdzie byl pecherzyk juz potem nierobilas bety? Tylko czekalas na wizyte w 29dpt? A czemu Ci wtedy juz niezaloztli karty ciazy jak byly dwa serduszka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam bete chyba 5 razy, najwyzsza kolo 1500 pozniej juz nie, czekalam, a dlaczego karty nie mialam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Dziewczyny ja czekałam na iui, przeszłam wszystkie badania w gyn i okazało się że jestem w ciąży. Ciąża naturalna - dla mnie cud bo dr M, cykl w którym zaszłam stwierdził że raczej jest bezowulacyjny. Jestem w 18 tc, kartę miałam założoną w 8 tc. Poza jedną wizytą w dr. S cały czas jestem u dr P. Narazie nie planuje zmian lekarza, jestem zadowolona :) Mam blisko, bo jakieś 12 km i wygodnie mi z dojazdem. Pozatym bezpiecznie się czuje w gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Ja mieszkam w Sosnowcu, wylatuje na trasę i zaraz jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Grania mi robił dr M, niestety się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania mój wielki dzień będzie 24.08 twój chyba też chyba ze wredna wcześniej przyjdzie. Gorąco kibicuje wszystkim staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak polly to betujemy razem 24 :) mam nadzieję że mnie wcześniej nie pokusi ale w sobotę 22 mam gości to wolę takich emocji sobie nie fundować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się stresuje bo czuje dziwne drgania macicy. Boję się że nie spodobały jej się moje zarodki. Kurczę nam trochę doła że się nie uda. Wzięłam nospę ale chyba jeszcze relanium wezmę na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×