Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

u mnie dzisiaj caly dzien sloneczko jutro tez ma byc :) zycie uczuciowe to ciezka sprawa niestetyt ale ja wierze ze kazdy predzej czy pozniej odnajdzie swoja druga polowke :) w sumie to nie rozumie tego wszystkiego ten co jest okropnym czlowiekiem to ma ta swoja druga polowke a ludzie wartosciowi sa sami latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy aspirant Klyn. Kłaniam się, poprosiłbym państwa dokumenty, bowiem coś niedobrego dzieje się na tym topiku, muszę zbadać sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem wyrażać uczuć słowami i dlatego jestem sam, bo kobiecie wystarczy mówić "kocham", a ja nie potrafię i nawet nie mam komu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak (przynajmniej w moim przypadku) nie wystarczy rzucic zwyklego kocham cie,to sie po prostu czuje dla mnie wazniejsze sa czyny niz slowa ktore sa puste i nie szczere i odrazu to czuc.kiedys mialam taki przypadek ze koles mi wyznal ze mnie kocha ale wiedzialam ze tylko chcial mnie do lozka zaciagnac bo te slowa byly puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz moze tego mowic bo z tego co slyszalam facet musi byc pewien ze naprawde kocha czasami potrzeba na to czasu sa faceci ktorzy nie rzucaja slow na wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę tak: słowa, to tylko puste dźwięki gdy po nich czyn nie następuje. Ale mniejsza z tym. Ja też jestem samotny, mam pracę, mieszkanie, nie czuję się od nikogo lepszy, jestem pyłkiem, i jestem sam. Myślę że to kwestia czasu, znajdę kobietę którą pokocham, i ona pokocha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze dobrym sposobem na znalezienie jest przebywanie wsrod ludzi,staranie sie poznawac coraz to nowsze osoby a z czasem sie trafi.Z czasem mysle ze to samo po prostu przychodzi ze jest chec wyznania tego uczucia jesli sie to naprawde czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×