Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

staszek !!!! myslalam o Tobie jakies pol godziny temu, o Tobie i blowww.. kurwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka co było kiedyś to wiem, ale dlaczego dziś? Bo oglądałem fotki ty wiesz gdzie, a ja nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko dzis a od dluzszego czasu ale dzisiaj uslyszalam cos przykrego o czym nawet mi sie pisac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie powiesz bo nie zajazylam?na kazdej z tych fotek jestem najebana oprucz tych co z psiakiem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uwazasz ze taka decyzja będzie służna to niechaj tak się stanie, chociaż przykro trochę.. i tak bardzo rzadko wpadałeś.. Staszku, daj chociaz raz na pół roku znać, że żyjesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.. nie wiadomo co stanie się za kilka nawet godzin. moze bede miala takie szczęście i jakas bomba i spadnie na chałupę. niechaj wiedzie się i Tobie, Drogi Staszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, zazdroszcze zwierzaka, ja mam tylko psie ledwo zipiącą, ktora chyba jakos nie specjalnie z życia się cieszy. smutna jest, to widać. moze dlatego, ze stara ? glaskalam dzisiaj jakiegoś kota na ulicy, przesliczny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa wojaki mocne, ale chyba złapię fazę, coś tak czuję, ze dzisiaj dzien nie do picia, a wiec dobrze, bo mnei szybko złapie. jutro za to się nawalę porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa psiaki, rybki no i swinke morska Fruzie, wszystkie szczesliwe nie raz poprawiaja mi humor... szkoda ze nie moge nic wypic ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Milutka zapewniam, że ciachała byś by wiodło się po chuju, w tym rzecz, że nie masz go w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Nox owczarka jeszcze, ale on na polu, a ta mała spi ze mną często, poza tym jest wredna, kapryśna i nieszczęśliwa. al i tak ją kocham. a kiedyś miałam papugi oswojone dwie. zdechły. zachorowały na coś. myślałam, ze umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna zdechał mi na rękach, ja pierdolę, płakać mi się chce jak sobie przypomnę, a bylam wtedy w podstawówce. pamietam jak jej oczy zaszły jakby mgłą. a druga zdechłą jak w szkole bylam, juz w liceum. ojciec mial zapierdalać po drugą taką samą, ale przy wyjściu zorientował się, ze przecież ona oswojona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez odeszlo wiele zwierzat Vodka bardzo dobrze Cie rozumiem :( Zwierzatka sa najwierniejsze jednak i zawsze bede je miala i kochala. Wiesz moja Inez np. jest dosc zlosliwa i tez kaprysna ale kochana i na spacerze idzie doslownie za moimi nogami wiernie. Spala ze mna po operacji tylko a tak spi w budzie kolo mojego lozka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×