Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem_ulegly

W poszukiwaniu dominującej Kobiety.

Polecane posty

gamera: Myślę, że tak. Wiesz, jednak trudno porównać społeczeństwo polskie do brytyjskiego, mów co chcesz. Oni są zupełnie inaczej do tego nastawieni, w ogóle do kontaktów międzyludzkich, choć to temat na zupełnie inną rozmowę. Niemniej jednak, uważam, że byłoby łatwiej, jeśli o to pytasz. Jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż mieszkam w Polsce i tutaj szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
uległy - no to powodzenia, chociaż będzie cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata: >> Acha. No to podaję tyły. Ale pogadać zawsze można. Hmm, chyba nie do końca rozumiem. Mogła by to Pani rozwinąć ? gamera: Tak, wiem. Już jest dość ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata: >> Nie umiem kochać, that's all It's OK then :) No, może nie do końca, ale ostatecznie, nie trzeba od razu zakładać związku :) Gdyby jednak chodziło po prostu o spotkanie ... Myślę, że nie byłoby to problemem, wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata: >> E, to nie ma sensu. Jak mówią: kto nie ryzykuje, ten dużo traci. Wiem jednak, że za marzeniami należy gonić, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata: Ech, że też zawsze musi się to tak kończyć :) Doceniam jednak rozmowę. To wiele, nawet to. W tym gąszczu głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nieważne. Sama nie wiem, co piszę, bo studenci na rauszu słuchają Behemota pod moim oknem. W razie czego, co ja, to nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwalam sobie odświeżyć temat, oczywiście, wciąż jest jak najbardziej aktualny czyli, przypomnę: Szukam dominującej Kobiety, która lubi i chce dominować nad mężczyzną. To tak gwoli przypomnienia i odświeżenia wątku :) Zapraszam do dyskusji, chętnie odpowiem na wszelkie (sensowne) pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalog spier... to możesz mówić do koleżanek z pod latarnii jak Ci pozwolą w dodatku.. po tym tekscie sadze że masz nie 12.5 a 16.5 !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam, czytam...
...i stwierdzam, że rzeczywiście ciekawy i inteligentny mężczyzna. Szkoda, że sam nie lubisz podejmować próby dominacji. Co prawda, jestem kobietą o silnej osobowości, kocham stawiać na swoim, ale z drugiej strony lubię, jak się mnie przywraca do porządku. Więcej iskier ; ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> stwierdzam, że rzeczywiście ciekawy i inteligentny mężczyzna Dziękuję za miłe słowa. Szczególnie od Kobiety :) Co do mnie, hmm, myślałem kiedyś także nad zamianą ról (w ramach zabawy, na chwilę) i myślę, że byłaby możliwa. Aczkolwiek, jak wcześniej wspomniałem, głównie zależy mi na kobiecej dominacji. Innymi słowy, gdybym spotkał na swej drodze partnerkę switch, to myślę, że także byśmy się dogadali w tej sprawie :) Choć oczywiście, preferuje uległość względem Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robcio 73: >> w tym cały jest ambaras ! Dokładnie tak, jak piszesz. Nie tracę jednak nadziei, że wkońcu znajdę to, czego szukam. Ostatecznie, nie można za szybko rezygnować z marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam !.. ja nie gryzę.. chyba że na specjalne życzenie :).. wiesz że Cię lubię !.. i nie szukaj ironii w moich słowach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu Ty dziewczyno tak bluzgasz i sie spinasz?.. ja do Ciebie grzecznie a Ty do mnie spier.. i odp... ? mało autobusów w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Uległy... nie wierzę, że nie znajdziesz swojej Pani, ale tez nie sądzę, że znajdziejsz ją tutaj. Kobieta jakiej szukasz raczej w necie nie łowi... Ja chcę takiego jak Ty, tylko w starszym wydaniu i pochodzącego z świata żywych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×