Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

oblukaj :) to z fasola jest dobre i mozna sobie zjesc jak slodkiego sie chce niektore sa na 2 faze lub 3 , nie czytalam dokladnie ale dieteyczne z \fasola bez maki mozna dac 2 jajka zamiast 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz skopiowalam i wadrkowalam- Pytanko-tam pisze 2/3 szlk.fruktozy/1 fza tak jak my slodzik,atego slodika tez 2/3 szkl!:O i drugie pytanko:1/2 lyzeczki kawy (opcjonalnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodzika to tak do smaku , ja pieklam bedac na 2 fazie i dawalam fruktoze. musisz sprawdzic a kawy tak na oko : TYLE CHYBA WYSTARCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo maja weekend wolne i moz etemu ich nie ma ;; zapraszam cie na topik mileny :) wpadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wy obie ........
To wpadnijcie do Mileny , tu juz nie ma co wchodzic i przerywac wam milej dwuosobowej dyskusji , po........ stron na dzien , a szkoda ! Moze uda wam sie tez watek Mileny rozlozyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ust mi to kolezanka
powyzej wyjęła:):) serene jest wszędzie i rozpierdoli kazdy topik swoim efektywnym odchudzaniem na milionie diet, szkoda tylko, ze tu wszystkie fajne dziewczyny wypłoszyła:(Ten sie naprawde fajnnie czytało....:( serene, nie zauwazyłas, dlaczego wszystkie fajne dziewczyny z początków tego topiku odeszły i w którym momencie????? Masz tyle lat, a wypisujesz taakie bzdury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,hallo!!!! Ja jak zwykle pierwsza-hehehe!:) wiem wczesnie ,ale jedni spia innie do pracy wala:) Sniadanko moje to. 2 jaja na miekko-no uwielbiam!!!! 5 rzodkiewek 2 kanapki z sera leit z chuda szyneczka kawusia-naturalnie!:) serene-dzisiej bede kupowac wszystkie produty na ciasto,ale przyznam cie sie ,za wsadzila bym ten slodzik do slodzenia.Nawet nie wiedzialam,ze sa takie slodziki do pieczenia:( Dziewczynki mam nadzieje,ze ten topik nie umarl przez nas,jak tu znowu pomaranczki pisza.Ostatnio mam wrazenie,ze nietety ktos od nas pisze:(,niewiem czemu i po co????) widocznie ktos ma fajny ubaw,ale mnie to wogole nie przeszkadza,juz wczesniej pisala lubie kolor pomaranch-hehehe. Po co to dowalac,prosze tez sie wlaczyc do dietkowania,przeciez dozwolone sa roznorodne dietki i tez besdziemy o nich "rozmawiac",pisac i sie wspirac!:) To tyle na ten temat!!!!! Dziewczyny czekamy na was!!!!:) SErene -nie przejmuj sie!!!! Moze to zwykla zazdrosc??????:( Do pozniej!!!!!,pozdrawiam sedecznie!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny sobotni poranek :) toje fajnie że do nas wróciłaś :) mam nadzieję ze zostaniesz i popiszesz :)no trochę mnie ubył :) zmieniłam stopkę bo te ostatnie wzrosty mnie dołowały a tak w ogólnym rozrachunku wyszło że i tak jestem szczuplejsza :P serene i paseczki super że chociaż wy tu jesteście bo już w ogóle nie miała bym się gdzie przytulić z tym moim odchudzaniem ;) wreszcie mam wolną sobotę a za oknem piękne słoneczko :) i od razu energii więcej :) zjadłam swoje dietetyczne śniadanko (jogurt naturalny z dodatkami ) i lecę przetrzeć okna bo już sąsiadów nie widzę :P muszę odgruzować mieszkanie,, poprać i ugotować bigosik bo w czwartek miałam świniobicie ;) czyli zapowiada mi się całkiem pracowita sobota :)i to się ma nazywać wole :D no to kończę pogaduchy i zmykam do obowiązków domowych bo jak jeszcze trochę z wami posiedzę to mi braknie tej wolnej soboty na wszystkie zajęcia :D a najmłodszy synio woła śniadanko :) miłego dnia życzę i tak słonecznego jak u mnie :D wiosna, wiosna, wiosna :D a my coraz szczuplejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do pomarańczek nie ma co na nie zwracac uwagi ,pod kolorem pomarańczki dogryzają z wielką zaciętością,takie zołzy wredne ,widocznie czerpią ztego przyjemnośc:( Serene i Paseczki jak dla mnie trochę trudna ta wasza dietka ale jak wy dajecie radę to spoko:) Marzencia to po świniobicu masz górę mięcha mniam,mniam,podeślij mi wiejskiej kiełbaski (uwielbiam):) Ja już po małym sniadanku:2 kromki ziarnistego +korniszon potem zaczekam na obiad pyszne spagetti bolognese tego akurat nie odmawiam sobie raz na jakiś czas,a potem jakieś tylko owoce,jutro normalniee czyli jałowo. U mniedzis pięknie świeci słońce ,choc wiaterek powiewa ale jest fajnie .Też pasuje mi się rozkręcic i nabrac tempa bo robota czeka,zaglądne do was póóózniej. Faktycznie malutko tu nas ale topików podobnych dziesiątki. Trzymcie się pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zegnam , nie pcham sie tam gdzie mnie wyrzucaja . milrgo dietowaniai spadkow wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene ,chyba nas nie opuszczasz? Nie wygłupiaj się nawet!!!! Pomarańcze krążą wszędzie i czerpią radośc z dokuczania innym,zostań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-ja dopiero z prycy przyszlam, ej no co ty nie przejmuj sie !!!!! bez ciebie nie da rady-serene!!!!!!!! prosze cie nie odchodz,gdzie bwdziemy sie wymieniac doswiadczeniami o dietce.Sama widzisz,ze tam nie bardzo!!!!! Wracaj!!!!! Wtam dziewczynki,sorki,ale przejelam sie!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...........................b
Drogie kolezanki.Zdominowałyście ten watek, ale zawsze mozecie sobie zalożyć osobny i prowadzić swój dialog bez ograniczen ilosciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-------------------a
a może to ty opuscisz i zalozysz nowy pomaranczowy kolorku, pojawiasz się na wszystkich topikach i siejesz niezgode, jak ci nie pasuje to tu nie wlaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-------------------a
a w czym one ci przeszkadzaja a moze to ty powinnas sie wyniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawseckikropeczki
Wlasnie wrocilam do domu.Poklachalysmy sobie niezle:) Ale tu widze tez niezle:( trzymalam sie dietki nawet w gosciach,czyli jak chce mam silna wole! do jutra ,papa serene -smutno mi bez ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene,jesli chociaz podgladasz,daj sie namowic moze na odzielny topik! Dziewczynki namowcie ja,prosze,zle mi sie odchudza samej:( Mialam takie wsparcie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz paseczki .....
Nie musialas sama , mialas tu cala masa wspolodchudzaczek , dziwne ,ze sie tak spokojnie zrobilo !!! A gdzie tu zlosliwe dogadywanie , tylko stwierdzamy fakty , a te sa niezaprzeczalne , kazdy widzi ! I nie tylko ja tak mysle , bo pojawia sie wiecej pomaranczowych wpisow , co lepiej na nas nalatywac i udawac ,ze topik leci , nie badzcie obludne !!! Naturalnie ,ze wczesniej tu zagladgalam ,inaczej nie mialabym porownania i nie bylo by mi szkoda ! A na pomaranczowo , bo sobie ne zycze , zeby winne rozpadu fajnego topiku , rozlozyly mi nastepny , jesli jakis zrobimy , albo ten odzyje , chyba nikogo to nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pomaranczkowe wpiski!!!!!:) hej wy obie ........ witam nowa koletanke:) z ust mi to kolezanka -witaj:D a...........................b -ciesze.ze cie poznalam!!!!mozesz sie zawsze przylaczyc ,jestes bardzo mile widziana:= no coz paseczki ..... no coz paseczki ..... ,ciebie wyjatkowo wita:),ze wzgkede na podobny nik:P Mam nadzieje,ze zadnej z was nie pominelam!!!! a.......nie ,sorki,jeczcze chyba 2 pomaranczki byly????..oj tak !!!!:P No i tak wogple to masz sobie akurat nalo do zaczenia!!!! Gdybys byla na tyle uczciawa ,maila odrobinke honoru i odwagi to bys moja kochana normalnie jaj czlowiek napisala,za niektore ,rzeczy cie sie nie podobaja:(, a tak o ni mamy o czym gadac,Ja np lubie jasne sytuacje, jesli bym miala taki problem jak ty ,nigdy bym na pomaranczowo nie wystapila,tylko normalnie na forum wyjasnila sprawe! Ale to juz twoja sprawa,ze tak robisz.Tak pomaranczko,jestes po prostu nalutkim tchurzyczkiem!!!!.Rob zreszta co chcesz mnie to naprawde nie interesuje,a odpisalam ci kochana tylko dlatego ,bo juz tak dlugo prowokujesz,wiec pewnie no to czekalas!!!! Mozesz pisac tu ,tam,gdzie inndziej,zaklanac nowy topik i nawet zbuntowac wszystkie dziewczyny przeciwko mnie,twoja sprawa i wybor. Dla mnie jest wajwazniejsza teraz moja dieta i czy chcesz czy nie bede pisac swoje zmagania z nia chocby sama.To bedzie taki moj pamietnik:Dhahahaha I nie wiem kochaniutka,ze dziewczyny wlasnie zrezygnowaly dokumentnie z topiku,jak ty zaczelas sie tu pojawiac,wiec odpowiedz sobie na pytanko: Kto ro.......szyl ten topik,jak ty to wczesniej pisalas!!!!! Zycze ci powodzenia i dalszego mieszania ,oczywiscie dalej na tyn topiku i i innych!!!!!!!!!!!!! To na razie pomaranczko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.a teraz z innej beczki:) Z mnie dzisiaj 5 dzien dietki i podkreslam juz 2 lub 3 raz ,za zrobialam dobry wybor!!!!:) waga spadla mi o 3kilo,a tak ciagle sie motalam i mimo,ze dietka mz,to zawsze cos pojadlam i z tego tez powodu waga nie spadala:( Sniadanko-kawa, 7 kanapek z liscia salaty ,a na niej-bialy twarozek z cebulka i przaprawami.calkiem,cslkiem:) Marzencia-tez juz tu nie zagladasz,tez sie gniewasz!:( toja-ty tez sie gniewasz-na paseczki?;( moncheri-tez nie wpadasz!:( Napisalam do was ,ale nie obrazcie sie ,po tych wpisach moge domniemac,ze kazda z nas to pomaranczka:P Pozdrawiam was kochane laseczki ite czarne i te pomaranczowe/pewnie dawniejsze czarne:P/ Buzole!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki zaglądam, zaglądam :) oczywiście czytam i piszę w miarę możliwości :) dietkę staram się trzymać ale wczoraj skusiłam się na chlebek z dżemem (szt 3 ) a dziś na śniadanie zjadłam kromkę chlebka se smalcem takim z cebulką i przyprawami :P no niestety czasami pokusy biorą górę i tego upragnionego 80 na wadze zobaczyć nie mogę ;) ale ostatnie dwa tygodnie, z powodu braku czasu ,wcale nie ćwiczyłam i nie jeździłam na rowerze i to pewnie dla tego waga tak wolno spada. pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu podczytuję wasz topik i chciałam się do WAS nawet przyłączyć, ale jak zobaczyłam że tu taki zamęt powstał to mi się odechciało, czytam tez inne topiki i jakos nie widzę ,zeby te dziewczyny co tak na nie nalatujecie cos zlego robily, widzę ze dają rady ,tylko myślę ze to przez zazdrosc i tu was boli, wiec poszukam innego wątku , bo za chwilę i na mnie byscie naskoczyły, a ja mysłałam że po to sa takie miejsca żeby mozna pisac sobie i wyzalic sie na takim forum, a wiec nie skorzystam z waszego topiku bo jest nie w porzadku do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu na diecie i masz pelna racje,zgadzam sie z toba:) Ten topik juz umarl,wiec czas sie ::::::::! nich pisza pamaranczki i sie ciesza) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×