Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

Gość dwa i pół
Hej :) jak po świętach? My w czasie świąt rozdaliśmy kilka zaproszeń osobom za granicy. A tak w ogóle na ile gości planujecie robic wesela? Będziecie miały welony? Ja za bardzo nie chce welonu ale nie wiem jak rozwiązac problem z oczepinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
ładna, ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Rzeczywiście sukienka bardzo ładna. Taka romantyczna :) Kobieca. Co do rzeczy, które już mamy to kościół, sala, dj. Został fotograf i obrączki. Nauki zaczynamy w przyszłą środę. Powolutku wszystko razem do kupy.. Jeszce chwila czasu została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoparta123456
Tak jak się zastanowie to fotografa też już mamy. Bedziemy miec zwykle zdjecia nie jakies fotoszopowane i ustawiane. Bardziej takie reportażowe. Żadnych limuzyn ale oczywiscie orkiestra, nie dj. http://www.twojasuknia.pl/index.php?mod=product_detail&id=143 Ta też mi się zaczyna podobac. Dostaję zawrotu głowy jak to oglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoparta123456
Nie wiem ile kosztuje, jeszcze nie byłam w salonie. Mam nadzieję, że do 2 tysięcy maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
ta druga też ładna z fasonu ale nienawidze tego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza dla mnie jest super, taka leciutka się wydaje :) Ta druga też ładna, ale mi ta pierwsza się bardziej podoba, podobnie jak "Dwa i pół " tez nie lubię takiego materiału. Ja za to zaczęłam się zastanawiać jak ja w mojej sukni usiądę i będę tańczyć, bo ona mi się strasznie wielka wydaje. No ale inne dziewczyny jakoś w takich siedzą to i ja dam rade przeżyć w niej wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa i pół Pytałaś się o welony, no właśnie ja chce mieć, tylko że jeszcze nie wiem jaki i jak go upiąć. Bo jak mierzyłam suknie i panie mi nakładały jeszcze welon to ten welon psuł mi cały efekt sukni :/ więc nie wiem za bardzo jaki welon teraz nakładać. Chciałabym długi ale do takiej sukni jak moja welon długi nie pasuje. Poza tym jak panie mi zaczęły podpinać włosy do tego welonu to tez stwierdziłam ze to jest strasznie brzydko, i to utwierdziło mnie w przekonaniu że koka robić nie chce, raczej coś ala rozpuszczone albo jakoś na bok lekko spięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Gokajka : Ja mam skromną suknię więc do niej na wejście do kościoła i życzenia po ślubie - dobieram welon gdzieś na 3 metry długi (delikatnie chyba będzie obszyty koronką na całej długości) aby było to "coś" a jadąc już na wesele zmieniam na krótki do ramion. Wiadomo, że pięknie to wygląda na fotografiach i może przez pierwsze 10 min. Co do długości welonu staram się przekonać moją świadkową aby go za mną niosła bo nie chcę dzieci na weselu (a przecież nie będę tego za sobą ciągnąć przez całą długość kościoła, przy okazji czyszcząc posadzkę...). No i później już podczas mszy stała za mną i miała pod kontrolą całą sytuację :) Welon - dla mnie osobiście - jest tą wisienka na torcie tym udekorowaniem sukni ALE jeśli się źle czujesz coś Ci "nie gra" to wiadomo, że możesz sobie zrobić śliczną fryzurę i też pewnie będziesz wyglądać przepięknie. Ja jak pamiętam to zawsze chciałam mieć długi welon - i jak ubrałam pierwszy z brzegu w salonie to wiedziałam, że to jest TO ! :) ps. Nie zrażaj się że teraz nie chcesz welonu albo koka, moja koleżanka (już szczęśliwa mężatka dokupiła welon dzień przed ślubem i wyglądała pięknie! Nigdy nic nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
a macie kamerzystę? będziecie miec tzw. wywodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoparta123456
ja nie bede miala welonu Teraz znalazlam jeszcze taka ktora tez jest super http://www.twojasuknia.pl/index.php?mod=product_detail&id=150 Dziś zrobilam mały research z chlopakiem odnosnie alkoholu. mam 140 osob na weselu tak sie zmienia tendencja w piciu ze nie mam pojecia ile kupic. Czytam na forach ze ludzie chca sprzedawac pozostalosci po weselu w liczbach np 100 butelek :) Chyba naprawde juz niewiele schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KatarzynaWkrk Mam nadzieje że jednak przekonam się do welonu :) tylko to właśnie chodzi o to żeby trafić na ten właściwy, który będzie pasować. Mi tez się długie podobają, ale suknia jest szeroka i falbaniasta, do tego tren, wiec długi odpada :/ Tak samo z bolerkiem - mi się podobają koronkowe, z długim rękawem, ale suknia nie ma żadnych koronek , wiec nie będzie pasować. dwa i pół Co to są wywodziny? Kleoparta123456 Dla mnie osobiście najbardziej podoba się ta pierwsza którą znalazłaś. A co do wódki to my liczymy tak jak większość czyli 0,5 l na głowę. Ale właśnie ostatnio się słyszy, że zostaje. Np u mojej koleżanki zostało 40 butelek, mimo że brali 0,5 l na jedna osobę a wesele było na jakieś 80 osób, ale u nich to było dlatego że wzięli na wesele beczkę piwa, i goście zamiast pić wódkę za stołami to pili na zewnątrz pod parasolkami piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
takie wykupywanie panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to u mnie nie będzie, u nas nie ma takiej tradycji. Chociaż dla mnie to trochę szkoda. Bo np jak gdzieś czytałam o rożnych tradycjach ślubnych to mi się wiele z nich bardzo podobało, mimo że dla niektórych to jest takie staromodne. Np dla mnie i mojego narzeczonego bardzo podoba się taki zwyczaj jaki jest w kościele prawosławnym, że jak pan młody przyjeżdża do panny młodej, to najpierw Młoda przyczepia mu ten stroik po stronie po której noszą je kawalerowie, a w cerkwi już na sam koniec ceremonii odczepia go i przyczepia po drugiej stronie bo już jest mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknię ślubną mam już z głowy :) Dzisiaj chodziłam podpisać umowę i wpłacić zaliczkę, wybrałam taką falbaniastą. Niestety nie mam zdjęcia ale chciałam wam pokazać mniej więcej jak ona wygląda i to będzie coś podobnego do tej ze zdjęcia: http://img1.sprzedajemy.pl/1000x901c_suknia-slubna-kolekc-871966.jpg Na mnie jednak to trochę inaczej wygląda bo mam spory biust i akurat dla mnie dobrze to wygląda, bo w biuście jest szeroko, w tali wąsko i już na dole coraz szerzej :) Poza tym góra będzie cała obszyta koronką, wiec może uda mi się do tego dobrać koronkowe bolerko i rękawiczki. Teraz już tylko czekać na uszycie, bo suknia co prawda będzie wypożyczana ale szyta będzie na mnie wiec wiem że będzie nowa. W międzyczasie gdzieś w styczniu do salonu mają dojść nowe suknie wiec wtedy tam zajdę i jak coś mi się innego spodoba to będę mogła wymienić, bo krawcowa ma mi zacząć ja szyć gdzieś w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
Witam w nowym roku :) dziewczyny z sukniami ecru, byłam z narzeczonym na wielkich zakupach, mieliśmy okazję na tanie zakupy w vistuli i takim sposobem mamy znowu jedną sprawę załatwioną bo kupiliśmy smoking na ślub i garnitur na poprawiny za jednym zamachem, ale jest problem z koszulą w kolorze ecru, chciałam was tylko delikatnie ostrzec że może byc ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoparta123456
Rozmawiałam, ze znajomymi i dość znaczna część mówiła, że woli kolorowe alkohole. Whysky itp. może zrobić sondę wśród gości co wolą? Bo byłam na paru weselach, na jednym była sama wódka jak ktoś chciał udziwnień to sobie sam przynosił. Byłam na takim gdzie była wódka i whysky ale w mniejszej ilości i szybko je wypito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
dwa i pol : no wałsnie ja mam ten sam problem - bo koszule ecru wyglądają w tym sklepach - tragicznie ! jak dla mnie to są odcienie zółtego albo beżowego ale nie ecru !! I jaki kolor garnituru macie ? Ja myślałam o ciemno szarym - tylko coś mi tu zgrzyta, i nie wiem jak to będzie razem do kupy wyglądąło ! Pomysł nr 2 - biała koszula i krawat o ton ciemniejszy niż moja suknienka...hm? Akurat z tym mam problem !! I jeszczse jedna podpowiedź - oglądalam koleżanki zdjęcia ze ślubu i ona do sukienki ecru miała bukiet z pomarańczowych kwiatów ! Absolutnie wyglądało to przepięknie !! :) Zaczęłam myśleć o pomarańczowym bukiecie !!! Jak na razie cały nas wolny czas pochłania remont naszego nowego mieszkania więc wesele chwilowo odłożyliśmy na bok. Jedne co to dziś rozpoczynamy nauki (4x sroda po 2 h) i pod koniec stycznia zostanie nam poradnia (3 wizyty) i tyle :). Będzie się można skupić na innych rzeczach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
garnitur na poprawiny jest ciemno granatowy (jeszcze nie wiemy jaka koszula, może coś kolorowego) a smoking klasycznie czarny a muszka nie wiem, może zaszalejemy i będzie pod kolor bukietu, co do bukietu podobają mi sie raczej takie delikatne pastelowe kolory ale wiem że może sie z suknią zlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
Ja na szczęście suknie mam białą więc problemu z koszulą nie powinno być. Co prawda my jeszcze garnituru nie kupowaliśmy, ale pewnie weźmiemy taki grafitowy, raczej nie czarny ani jakiś jasny. Na razie rozglądam się za butami ślubnymi, bo chciałabym coś znaleźć taniego, niestety na allegro te tańsze w moim rozmiarze wszystkie maja niski obcas :/ Myślę też już nad fryzura i nad tym jak ten nieszczęsny welon do tego wpiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
myślicie że do sukni princessa będzie pasowac długi welon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
faktycznie :) dzięki za zdjęcie, tak jak ja mnie się welony ogólnie nie podobają to długie mnie urzekły, tym bardziej że trenu nie będe miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi się wydaje że do takiej tiulowej sukni to pasuje długi welon, do falbaniastej niestety nie :/ Dzisiaj za to załatwiłam kolejną rzecz, mianowicie poradnie, bo ksiądz mi powiedział że ponieważ w moim mieście poradni nie ma to nie jest to wymagane u nas w kościele. Za to teraz zaczynam myśleć już nad zaproszeniami. Wy same drukujecie czy może zamawiacie gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Dawno nie pisalam... Wlasnie sie tak zastanawiam nad papierami kiedy mam je doniesc i co zalatwiac przed slubem... Wiem, ze do ksiedza musi byc zaniesiony wyciag aktu chrztu i kartka z naukami z poradni , co jeszcze? Obilo mi sie o uszy , ze potrzebne jest nam jeszcze zaswiadczenie z USC o braku przeciwskazan do zawarcia malzenstwa. Wiecie ile taki papierek jest wazny? Czy jesli. np. wybralabym go w lutym i poszla do ksiedza to bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
Gokajka zamawiałam gotowe zaproszenia, wypełniłam druk wysłany przez firmę, zrobiłam przelew i czekałam na paczkę :) dzisiaj mamy pierwszą wizyte w poradni Allegrowiczka1987 czytałam gdzieś że te wszystkie dokumenty są tylko 3mieś ważne ale lepiej sie jeszcze upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie gdzies czytalam ze trzy miesiace, ale niewiem czy sa wazne trzy miesiace przed slubem , czy trzy miesiace przed zalatwianiem wszystkiego u ksiedza... Ja zaproszenia kupilam na allegro, udalo mi sie wylicytowac 40 zaproszen za 11zl z wysylka :) Ktos kupil hurtem wiecej i reszte odsprzedawal :) Dokupilam tylko 10 innych dla rodzicow, chrzestnych i dziadkow... ;) Mam tylko problem , bo musze kupic badz znalesc w internecie zaproszenie po NIEMIECKU, a ja nieznam tego jezyka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×