Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

Gość dwa i pół
czy za napoje płacicie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta40
Nie moglem w to uwierzyć Moja dziewczyna zdradziła mnie podczas jednej z imprez w akademiku a wszystkiego dowiedziałem się poprzez obejrzenie filmiku który nagrali widzowie podczas gdy moja laska pieprzyła się z kolesiem na kanapie a wszyscy im kibicowali. Żeby ją upokorzyć wrzucam ten filmik na neta niech wszyscy wiedzą jaką jest dzi... i ku... http://bisi.pl/akademik1201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Nie macie Państwo DJ Wodzireja, fotografa na swoje wesele zapraszam na strony: www.djraff.pl www.djwesele.blogspot.com www.karinafalinska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon-nika
hej, mogę dołączyć?:) biorę ślub 16/06/2012 o 16.30:) mamy na razie salę [ na 110 os], zespół i kamerzystę... brakuje sukni ;) nie mogę się zdecydować.. jaką wódkę kupujecie i jaką ilość na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 :) mamy salę, dj, fotografa, bez kamerzysty, wczoraj podpisałam umowę na sukienkę :) co jeszcze zostało? zaproszenia, menu, wódka, samochód... ale będzie ok, bo planujemy nieduże wesele, ok 40 osób :) co będziecie mieć na głowie? ja będę mieć prostą sukienkę i nie wiem czy welon pasuje, czy jakiś stroik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danadana31
ja dziisiaj podpisałam umowę z pracownią sukien ślubnych. Byłam w szoku gdy usłyszałam cenę - 2.700 za prostą sukienkę. Zupełnie nie rozumiem za co taka cena. Gdy kupuję w sklepie prostą kolorową sukienkę do kolan o takim kroju to płacę max 200 zł. Czy materiał może być aż tak drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, chyba się po prostu tak cenią, moja sukienka będzie kosztować 1800, jest prosta i skromna, inna pracownia za taką samą sukienkę chciała 2300. A ja nawet sobie myślę że 1800 też nie jest warta, sprawdzę ile te materiały kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
po prostu to co jest "ślubne" lub "weselne" jest automatycznie droższe, głupi bukiet Panny Młodej, ja już w listopadzie miałam zamówioną sukienkę, ale w Opolskim z wszystkim trzeba sie spieszyc, najbardziej z salą i orkiestrą, umowy podpisywaliśmy już rok temu, teraz zostały tylko szczegóły, macie zdj waszych sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Ja też już mam zamówioną suknię, udało mi się znaleźdź dobrą krwcową naszczęście niepracująca w żadnym salonie ślubnym i uszycie skromnej sukni ślubnej wyniesie mnie tylko 1500 zł jak chodziłam po salonach i widziałam ceny powyżej 2500 to włos sie na głowie niestety jeżył. We wtorek idziemy do poradni rodzinnej az strach sie normalnie bać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadamtadam
ja mam wszystko chyba juz zalatwione w tamtym tyg kupilam juz suknie znalazlam fajna stronke gdzie mozna sobie przegladac duzo www.twojasuknia.pl przyda sie kazdej ktora jeszcze nie ma kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
marteczka87 - mnie też czeka poradnia mam nadzieję, że za tydzień uda mi się gdzieś dostać - bo u nas w Krk to kolejki i się czeka a potem i tak człowieka nie wpuszczą bo za dużo chętnych :). Nauki zaliczone - jeszcze tylko 3 wizyty w poradni i sprawy papierkowe będą załatwione. :) A za dwa tygodnie robimy sesję fotograficzną na zaproszenia - zamiast gruchających gołąbków i napisu "zaproszenie" będziemy my w uśmiechnięci, zakochani - przy okazji pamiatka na całe życie bo wiadomo, że zdjęć będzie więcej. Później projekt zaproszeń i druk w marcu i można rozdawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KatarzynaWkrk Fajne będziecie mieć te zaproszenie :) A robicie je sami czy gdzieś zamawiacie i po prostu dajecie im wasze zdjęcia? Bo koleżanka tez chce zrobić zaproszenie ze zdjęciem ale sama robi. Ja chciałam najpierw tez zrobi sama ale z drugiej strony nie chce mis ie bawić z tym wszystkim, i stwierdziliśmy ze kupimy na allegro. Tylko teraz jak oglądam to jakoś żadne mi się nie podoba. A chcemy jakieś tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Gokajka - no nam się udało bo mamy zaprzyjaźnioną koleżankę, która jest fotografem jak również mam wtyki w drukarni więc znajomy mi to zaprojektuje - oczywiście wszystko będę podpatrywać z gotowych zaproszeń ale projekt własny daję zdjęcia i tekst i razem z grafikiem sobie będziemy to projektować. :) Ogólnie zdjęcia z tej sesji (wiadomo, że będzie ich sporo) będą wisieć u nas w mieszkaniu plus to jedno na zaproszenie :) Choć pewnie i tak wszystko wyjdzie w praniu! Gokajka to nie jest aż takie drogie - poszukaj na necie jakiś fotografów etc. zawsze można się dogadać :) Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poradni w Krakowie, to tam faktycznie sa kolejki... Ale polecam Wam poradnie w Skawinie! Przyjmuje bardzo fajna babka - nauczycielka. Pierwsze spotkanie 5 minut , drugie i trzecie zalatwione naraz (tydzien pozniej , przynajmniej w moim wypadku) 15 minut ;-) Polecilam ta poradnie rowniez kuzynowi i mimo , ze nauki przedmalzenskie robil 4 lata temu to poszedl z tym samym papierkiem do poradni i nie bylo problemu - juz maja pierwsze spotkanie za soba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Alegrowiczka1987 - masz jakieś namiary na tą poradnię ? ? Nazwa kościoła ? Ulicy etc ? Będę wdzięczna :) zależy mi aby to w miarę szybko załatwić - a nie chcę 3 razy jechać, stać w kolejce żeby po godzinie się dowiedzieć że mogę jechać do domu bo za dużo chętnych. U Dominikanów było fantastycznie na naukach gorzej teraz z poradnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to przy parafii Skawina, par. śś. Ap. Szymona i Judy Tadeusza i to jest przy samym kosciele. :) (jak jedziesz od Krakowa to po prawej stronie jest duzy bialy kosciol , tuz przed zakretem do rynku w Skawinie) W pieczatce mam podana ulice Kościelna 3 , i chyba jest to adres plebanii :) I na przeciwko kosciola (od strony glownego wejscia) jest budynek plebanii i tam są nauki :) Tylko, ze sa tam dwa wejscia - jedno calkiem naprzeciwko wejscia do kosciola (za ogordzeniem) a drugie z lewej strony (po schodkach) noi wlasnie tam od lewej strony jest poradnia :) We wakacje przyjmowali tam od 15 we wtorki, ale teraz tydzien temu byl tam kuzyn i mowil ze od 16.30 bodajze przyjmuja :) Noi ja jak bylam to raz bylam druga, a raz pierwsza i nikogo za mna nie bylo :) Kuzyn tez byl i mowil ze nie bylo kolejki :) Tak, ze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Allegrowiczka1987 dziękuję Ci bardzo !! Na pewno tam podjadę ! :) Jeszcze tylko nauki i spokój. Wszystko ładnie zanotowałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema za co! :-) Jeszcze specjalnie sie pytalam czy kuzyn tez szybko zalatwil poradnie noi dowiedzialam sie ze babka podpisala mu trzy spotkania na jednym z tego wzgledu ze maja dziecko... I kolezanka ze szkoly tez mi powiedziala, ze babka jej podpisala od reki tez trzy spotkania naraz :-) Tak, ze warto podjechac , bo niema kolejek i jak dobrze pogadasz to pospisze ci na jednym badz dwoch spotkaniach calosc :-) Na ogol ZAWSZE podpisuje trzecie spotkanie razem z drugim :-) Tak, ze tylko dwa razy bys musiala przyjechac :-) Ja mialam ten plus , ze narzeczony jechal za granice i nie musialam miesiac czekac na nastepna wizyte tylko na nastepny tydzien kazala nam przyjsc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nauk, tez mialam w Skawinie i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobalo :-) Szczegolnie pierwsze spotkanie z ksiedzem - bylo bardzo ciekawie ;-) Noi z pania psycholog - kazala nam na karteczkach napisac co lubie w swoim partnerze a czego nie , i na odwrot co lubie w sobie a czego nie :D I powinny trwac 1,5 godziny ale wyrabialismy sie w godzine :-) Raz nawet trwało 30 minut ale to dlatego, ze ksiadz zapomnial o spotkaniu i sie spoznil 40 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Już wszystko sprawdziłam - i poradnia właśnie jest czynna we wtorki więc dzisiaj podjadę z krakowa - i może już w następny wtorek będę po poradi z pieczątkami :) Super to mnie uspokoiłaś :) Dziękuję Ci bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już trzeba robić te nauki? ja się nie znam, nie ma tak że one są ileś tam ważne? coś mi się obiło że 3 m-ce, ale nie wiem o co chodzi. I to jest 6 nauk i 3 poradnie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Leff : Nauki i poradnie masz ważną bezterminowo : 4 spotkania na naukach, i 3 spotkania w poradni. 3 miesiące są ważne dokumenty z USC, jak również odpis chrztu z parafi :) Co do nauk to lepiej teraz już się za tro zabrać aby później mieć już spokój. Jak ja chodziłam na nauki w styczniu to w salce było tak na oko 70-80 par narzwczonych. :) Jak trafisz na mądrego księdza i prowadzących to sama przyjemność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to copisze przedmowczyni :) 4 nauki przemlzenskie + 3 spotkania w poradni :) Wazne oczywiscie bezterminowo i niewiem jak w innych parafiach ale u mnie w parafii mozna robic nauki "na raty" np. pierwsza niedziela w lutym , czwarta w marcu a druga i trzecia w kwietniu :P My z narzeczonym osobiscie zrobilismy we wrzesniu trzy pierwsze niedziele a w listopadzie czwarta niedziela - bo wtedy akurat narzeczony byl z Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leffe - czytalam Twoja odpowiedz w innym poscie dotyczacym nazwiska :-) Mowisz , ze bardziej podoba Ci sie Twoje , masz zamiar przy nim zostac? Czy wziasc dwuczlonowe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDekoracje
Dziewczyny, szukacie naprawdę dobrej i niedrogiej (tak, to możliwe!) firmy dekoratorskiej? Obejrzyjcie nasze dotychczasowe prace (www.biankadekoracje.pl), zadzwońcie/napiszcie i dowiedzcie się więcej i wreszcie PORÓWNAJCIE NAS Z KONKURENCJĄ. Pracujemy w całym woj mazowieckim i okolicach. Poznajcie nas:-) biankadekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka - chyba wezmę dwuczłonowe. Będzie to kompromis bo wolałabym tylko swoje, ale moi najbliżsi zapatrują się na to inaczej :) :) chociaż kto wie, do czerwca jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Allegrowiczka1987 tak jak pisałaś - Pani w poradni bardzo miła wczoraj dostaliśmy pierwszą pieczątkę, za tydzień dwie kolejne. Jeszcze raz dziękuję za polecenie ! Mogę na spokojnie dalej przejmować się remontem naszego własnego M M M (stąd jeszcze o ślubie nie myślę, aż tak bardzo bo teraz to mnie interesują fugi, zawory, klamki, panele, gładzie i inne takie..:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×