Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

Gość dwa i pół
niestety, to 300km ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
w razie W masz alternatywe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
za 5 miesiecy dziewczyny:) wy macie wcześniej ode mnie, wiec juz będzie po, a mnie dopiero to będzie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jeszcze tyle do załatwienia, jak jest u was z dekoracją sali? ja bym chciała sama zamówic w kwiaciarni jakies kwiatu na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
ja ze wzgledu na to, że mam na sali to wynajełam dekoratorkę wnętrz, która zajmie się wystrojem i stołami, także nie martwie sie o to, bo wszystko będziemy uzgadniać wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
możesz powiedziec ile takie coś kosztuje? i co ona dokładnie robi, tez sie nad tym zastanawiałam ale obawiam sie kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
mi nie bierze duzo, ustojenie sali z kwiatami 800zł+ za pokrowce jakieś 600zł. Ta sama babka stroi mi kościół za 500zł. Jak zapoznawałam sie z ofertami innych firm to zawsze kręciło sie koło 3000,00 sama sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
ok dziewczyny ja uciekam, moze jeszcze dziś sie pojawie, a jak nie to dopiero w poniedziałek, miłego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa i pół Te torty są świetne, tez bym taki chciała. Ale u nas robią tylko te typowo weselne, a poza tym słyszałam gdzieś ze te właśnie marcepanowe to podobno strasznie źle kroić, jak jedno piętro na drugim stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Witam po weekendzie:) do dwa i pół- sukienka szczerze mówiac kompletnie nie jest w moim typie, ale jak Tobie sie podoba to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa i pół Hmmm... mi niestety tez ta sukienka się nie bardzo podoba, tył jeszcze możliwy ale z przodu mi się nie podoba. Ale to tylko moje zdanie, każdy ma swój gust. Ja myślałam ze jak będzie gorąco to na poprawiny sobie kupie jakąś taką zwiewną letnią sukienkę, ale u mnie akurat nie będą takie typowe poprawiny na sali ale grill na działce dla najbliższych, więc mogę sobie pozwolić na taka zwykłą sukienkę. Poza tym jestem już trochę spokojniejsza o salę, w sobotę narzeczony rozmawiał z właścicielką i powiedziała ze bez problemu można inaczej ustawić stoły. Więc mam nadzieję że wszystko będzie ok. Poza tym co do gratisu od sali to mamy dostać albo darmowego kamerzystę albo po 10 zł mniej od talerzyka. I nie wiem co lepsze, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
a kamerzyste oni mają już konkretnego, czy Wy sobie wybieracie a oni płacą? a ile macie osób- przypomnij mi? musisz przeliczyc co bardziej Wam sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamerzystę dostaniemy od nich konkretnego. Nie powiem żeby to był jakiś rewelacyjny kamerzysta, ale mi to nie przeszkadza. Bo dla mnie chodziło o to żeby zdjęcia były super i to fotograf był ważny, kamerzysta jest tylko od tego żeby to nagrać, może być nawet tak na sucho bez obróbki i by mi nie przeszkadzało. A gości mamy ok 150 osób, wiec wychodzi tak 1500 zł zniżki - czyli według mnie tyle co ten kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
ja tez sie dopisuje... 23 czerwca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Ja tez raczkuje na forum. Slubuje 2 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Gokajka : Bierz kamerzystę - zawsze to pamiątka na długie lata - a co Ci po rabacie na talerzyk - cenę zapomnisz następnego dnia :). Jestem za panem z kamerą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Pewnie, kamera na weselu powinna byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe czerwcowe Panny Młode :) Jak przygotowania? Co już macie załatwione? Suknie macie? Pochwalcie się :) Dziewczyny ja właśnie tak myślę żeby tego kamerzystę wsiąść, bo jak mają dać za darmo to już może być. A poza tym tak myślę ze jak przyjdzie mniej osób to jednak mniej się zaoszczędzi. Tylko muszę narzeczonego namówić na tego kamerzystę, bo w sumie mieliśmy nie brać ale jak już może być gratis to niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
My juz mamy sale, zespol, kamerzyste, fotografa, bryczke i ksiadz juz zalatwiony. jestem w trakcie poszukiwania sukni. mam juz wizje w glowie ale ciezko cos takiego znalesc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Witajcie!! My mamy ślub 16.06 można dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Marteczka87 - to ślubujemy tego samego dnia - ja również 16.06 ! Modlę się o piekną pogodę tego dnia bo zamieszanie i stres to pewniaki :) Jeszcze (o ile dobrze liczę) 141 dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Dokładnie mam nadzieje ze będzie ciepło i słonecznie, ja sobie bynajmiej taką pogodę zamawiam:P innej być nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
A co do przygotowań to mamy salę, kościół, wczoraj skończyliśmy nauki- niestety jeszcze poradnia przed nami, fotografa tez mamy, kupiliśmy alkohol, suknia sie szyje. Dziewczyny a kiedy będziecie rozdawać zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
my zaproszenia planujemy zacząc rozwozić jakies 2- 2,5 miesiaca przed weselem. Jedni mówią, że za wcześnie, ale ja myśle, że jak goscie bedą wiedzieli wcześniej to bedą mogli lepiej zaplanować sobie taki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
A dziewczynki powiedzcie mi jaka wodke bedziecie miec na weselu? Pasowalo by juz kupic a nie wiemy jaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
justys 01443 my tez duzo wczesniej zaczniemy prosic bo moj narzeczony jest teraz daleko, rzadko przyjezdza i musimy sie wyrobic ze wszystkim. lepiej wczesniej zaczac niz pozniej wszystko na wariata i w biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
My dajemy na Wielkanoc - 2 miesiące wcześniej a to z racji, że wtedy zbiera się większa część rodziny przy wielkanocnym stole i od razu mamy z głowy jeżdżenie po Polsce z zaproszeniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×