Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Ja widzialam zestawienie w pastelach bordo i jasny fiolet-bardzo ladnie to wygladalo i tak se mysle ze tez tak zrobie,wstepnie rozmawialam z babeczka od sali gdzie bedzie wesele i nie ma najmniejszego problemu by takie cos zrobic:) Co do dekoracji za plecami mlodych to nie chcemy jakis tam serduch,golebi,obraczek,chcemy cos wykombinowac z naszymi imionami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Ja właśnie też myślę nad fioletem, albo fuksją tylko połączeniu z ecru :) I też nie chcemy jakiś serduszek ani balonów w ogóle na sali. Chcemy jakoś ładnie udekorować stoły, ale też żeby nie przesadzić :) A nasza sala sama w sobie jest ładna i nie trzeba jej ozdabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
My bedziemy mieć salę dekorowaną na złoto. Krem, beż, jasne złoto, ciemne złoto i dodatki z kryształków. Oczywiście żadnych balonów ani innych udziwnień, na każdym stoliku flakon z pojedyńczym żywym kwiatem. Też nie wiem jakie podziękowanie dla rodziców... myślałam że kupimy kosz ze słodkościami i alkoholem i bukiety róż. No i ta nieszczęsna prezentacja, bardzo bym chciała ale nie mamy skąd rzutnika załatwić... Co do swojego bukietu to bardzo podobają mi się małe delikatne kolorowe bukiety najlepiej z polnych kwiatków;) Róże odpadają za bardzo oklepane i bardzo nie podobają mi się takie co wiszą na pół metra w dół ... mały poręczny kolorowy;) A kupujecie jakieś podziękowania dla gości? na allegro jest duży wybór ale nie wiem na co się zdecydować, migdały w pudełeczkach czy aniołki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
właśnie też nie wiem co zrobić z tymi podziękowaniami :) bo w moich stronach to zawsze daje się paczkę z ciastami i ciasteczkami, a teraz właśnie widzę na różnych stronach te pudełeczka z migdałami czy nawet jakieś breloczki. I nie wiem czy to się daje oprócz ciast czy zamiast? Bo jednak trzeba stwierdzić że to byłaby na pewno tańsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie robimy takich prezencikow,zamiast tego zaprojektowalam winietki,na ktorych bedzie widniala nasza fotka i sa tam umieszczone od razu podziekowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
takie małe podziekowania kładzie się obok talerza przy każdym miejscu. tak chciałabym zrobić. koszt jest niewielki. aniołek gipsowy wychodzi po jakieś 0,40gr już gotowy zapakowany, pudełeczka są po ok 1,00zł ale trzeba dokupić cukierki. Są też śliczne aniołki robione ręcznie też już gotowe w opakowaniu nawet z bilecikiem cena od 2-3zł za sztuke. Oprócz tego pasuje gościom dać to pudełko z ciastem...i tak by sie pewnie zmarnowało;D szczerze to w sierpniu w upały mało kto je ciasta bardziej idą owoce i napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
To znaczy u mnie jest tak że kupuje się tort, ciasta na stoły a za pudełka z ciastem płaci się oddzielnie i takie jedno pudełko kosztuje około 20 zł. Spotkałam się z weselem gdzie było około 250 gości, młodzi nie oszczędzali wcale, bo panna młoda była z bardzo bogatego domu, a przy wyjściu dawali tylko pudełeczko z pomadką. I prezentów w międzyczasie na stołach też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ja tam nie planuje żadych podziękowań dla gości,u na się tego nie praktykuje.Tylko dostają ciasto na do widzenia i tyle:P Z bukietem się wstrzymam do maja jak będę w PL.Zaproszenia też na dniach i wtedy tą księgę gości zamówię też.Salę będzie nam dekorowała firma dekoratorska w cenie za osobę (właściciel ma podpisaną umowę z tą firmą)Mam nadzieję że kolor dekoracji do uzgodnienia ale jakibym chciała to nie wiem.Podoba mi się połączenie pomarańczu i jasnej zieleni.Sprawy organizacyjne w maju myslę że uda nam się załatwić i się już nie martwić o nic.Poszukam w necie czegoś na podziękowania dla rodziców,jak znajdę coś ciekawego to się z wami podzielę,bo dla mnie kwiaty i kosze są bardzo oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
20 zł za paczke z ciastem? dla mnie to przesada płacic tyle dodatkowo. Nie wiem w ogóle na jakiej zasadzie to działa. Przecież płacisz za gości od osoby za ciasto i wszystkie inne jedzonko więc to jest twoje. Dlaczego masz płacić dodatkowo 20 zł za paczuszke z ciastem? My mamy paczki wliczone w cene, przygotowują je nam dzien przed weselem w chłodni i mamy je do dyspozycji. Może to kwestia dogadania się? spróbuj negocjować;) Oprócz tego zamawiam na allegro aniołki z masy solnej bardzo ładne i każdemu położe przy nakryciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Nie macie Państwo DJ Wodzireja, fotografa na swoje wesele zapraszam na strony: www.djraff.pl www.djwesele.blogspot.com www.karinafalinska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ana sta zja nie lepiej i taniej zrobić samemu takie aniołki z masy solnej?A ile przy tym zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
Może taniej ale przy moim beztalenciu wcale nie lepiej;D nie chce odstraszyć gości. Mimo wszystko trzeba mieć talent zeby coś ładnego wyczarować a mi jego brak;P poza tym wydam 2 zł za sztuke a chcac zrobić je sama musiałabym kupić farby, folijke, wstążki, foremki nie wiem czy taniej by wyszło... a planujecie jeszcze jakieś inne atrakcje weselne? byłam ostatnio na weselu gdzie para młodych puszczała gołębie, ładnie to wygladało ale bałabym sie że mógłby mi taki ptak narobić na sukienke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Rainbow_ Ja bym negocjowala z ta cena bo to wielka przesada!!! Nam babeczka powiedziala,ze jej kelnerki ladnie nam popakuja ciasta i beda w chlodni czekac i o nic nie musimy sie martwic a tym bardziej ze ciasto jest wliczone w cene talerzyka:) ana sta zja heh znajac mojego pecha to wlasnie tak by bylo:) dlatego wole nie ryzykowac:) aczkolwiek to nie glupi pomysl...choc juz chyba coraz rzadziej sie to spotyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
Widziałam też wypuszczanie balonów napełnionych helem albo puszczanie lampionów niby bezpieczniejsza opcja ale nie wydaje sie wam to kiczowate? Nie chciałbym z wesela cyrku zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ale wiesz zawsze ktos sie znajdzie co wszystko bedzie krytykowal bo czlowiek nie moze miec swoich pogladow,mysli,swego zdania wiadomo,ze ktos jak bedzie chcial miec golebie to je bedzie mial,ktos balony,to bedzie mial... My np nie chcemy by sypano ryzem,ale nie obejdzie sie bez tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
U mnie w rodzinie zazwyczaj sypią grosikami więc też mam nadzieje że nikt nie wpadnie na pomysł z ryżem, pózniej pełno tego we włosach w dekolcie i nie wiadomo jak to wygrzebać;D Mamy jeszcze troche czasu więc możemy wymyślać co nam sie podoba;) a piszecie na zaproszeniach że chcecie coś zamiast kwiatów? widziałam duzo fajnych tekstów. My uwielbiamy winko więc nie wiem czy nie prosić o winko zamiast kwiatka z którymi i tak nie wiadomo co później zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze to mozesz napisac w zaproszeniu:)jesli nie chcesz kwiatow to po co masz je miec na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
To znaczy się u mnie to jest tak, że ciasta są we własnym zakresie, one nie są wliczone w menu :( i dlatego będziemy je zamawiać w cukierni, prawdopodobnie tam gdzie tort. I to wygląda tak, że zamawia się ciasta, które są ma stołach wystawiane (wiadomo że pewnie coś z nich zostanie, no ale to będzie zostawione dla nas dopiero po weselu), natomiast dla gości kupuje się osobno paczki z ciastami, do których dołączone jest też podziękowanie od pary młodej. Dlatego jest to dodatkowy koszt :( Nie wiem jeszcze dokładnie jak wyglądają te ceny, natomiast koleżanki które już są po ślubie mówiły że to się tak właśnie koło 20 zł waha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Ja się jeszcze spotkałam z pomysłem że motyle są puszczane jak para młoda wychodzi z kościoła. Na pewno to ładnie wygląda i na zdjęciach potem :) Ale chyba bym się nie zdecydowała na coś takiego, szkoda by mi było tych motyli. W zaproszeniu chcemy właśnie napisać prośbę o książki :) oboje lubimy czytać :) Fajnie żeby były z dedykacją :) Ana sta zja faja ta strona z wierszykami :) Ostatnio też dostałam zaproszenie od znajomych w którym był wierszyk żeby zamiast kwiatów włożyć więcej pieniążków do koperty ;) Ja od dawna chciałam książki,tylko martwię się czy się niektórzy nie poobrażają o to , że niby się im coś narzuca itp. Różni są ludzie a czytałam też nawet tutaj na forum o takich sytuacjach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
motyle pewnie pięknie wyglądają jak jest ich sporo i są kolorowe ale jak je złapać i kto ma się tym zająć?Ja myślałam o gołębiach ale chyba się wstrzymam.raczej po ślubie przed kościolem nic nie będę wypuszczać.Dopiero myślałam koło północy wyjść na zewnątrz i puścić lampiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny zastanawiałyście się już dokładnie jaką treść zaproszenia na ślub wybierzecie? My nie będziemy na pewno nic pisać o totolotkach, książkach, pieniądzach itp. Staiamy na klasykę, ja jestem np typem osoby, która będąc gościem weselnym strasznie wkurza się, gdy młodzi sugerują, że chcą pieniądze lub inne zamienniki;/. Nie pasuje mi to po prostu do podniosłości chwili. To tak jakbym zapraszając na urodziny sugerowała co chcę dostać... A więc? Jaki tekst wybieracie? Gdzie kupujecie buty? Czy miałyście już swoje buty na przymiarce sukni ślubnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
nie mam jeszcze sukni,nie mam nawet pojęcia gdzie ją kupię:P i butów też nie mam.Wiesz co do zaproszeń to ja nie chcę dostać jakichś garnków,talerzy,tostera,odkurzacza czy jakiegoś robota kuchennego bo nie potrzebuję tego.Od jakiegoś czasu wynajmuję swoje mieszkanie i wszystko czego potrzebuję już mam.Poza tym mieszkam za granicą i ciężko byłoby mi to zabrać ze sobą.Więc zamiast nietrafionego prezentu wolę dostać te pieniążki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, że każdy chce dostać pieniądze, ale myślisz że goscie tego nie wiedzą? że młodzi wolą pieniądze niż gary? :D Zazwyczaj jest tak, że prezent dają Ci, których nie stać na włożenie trzech stów do koperty... wolą dać prezent bo w ich mniemaniu lepiej to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
No ale ja np. nie chcę sugerować prezentów. Tylko zamiast kwiatów, wolałabym dostać książkę. Myślę że wyjdzie na to samo cenowo, albo nawet taniej ( w tanich książkach można naprawdę fajne rzeczy kupić w fajnych cenach). A taka książka z dedykacją zostanie mi na zawsze jako pamiątka, kwiaty chociaż piękne niestety uschną po kilku dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
A tak w ogóle to teraz modne też robi się tworzenie list prezentów i zostawianie w sklepach u sprzedawców. Słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Mojego narzeczonego siostra napisala prośbę o misie,kredki i jakies tam zabawki,chcieli przekazać do domu dziecka.Ale dostali tego tak mało że dali misie bratankom.Bo wstyd iść z kilkoma misiami do dużego domu dziecka.To ja nawet nie wiem o co miałabym poprosić,wina nie piję,zresztą nie mogłabym przewieźć tylu butelek samolotem,książek nie czytam z braku czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Jeszcze można prosić o kupony totolotków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ślub w sierpniu 2012 i bardzo sie juz ciesze. :) i chyba jestem na tym samym etapie co reszta. Sala, fotograf, kamerzysta :) a i zapomnialam o jednym, mam juz zaproszenia :) bo tak mi sie raz spodobaly ze musialam zakupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×