Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Gość Iwonka1989
loona22,a gdzie będzie ślub? Ja też nie mam pomysłu na podziękowania dla świadków a pomysł Handlarki jest nie zły.Tylko co z tego jak u mnie gorzej z podziękowaniami dla rodziców hehe.Dalej nic nie wymyśliłam. Biżuterię chyba kupię inna,ta wydaje mi się zbyt potężna a ja bym chciała coś skromnego i małego.Na szczęście nie jest droga więc najwyżej kupię ten drugi naszyjnik i będę miała dwa.A założę ten co będzie mi bardziej pasował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka 1989 slub na wschodzie, nad Bugiem można rzec :) tez nie mam nic dla rodziców... kwiaty odpadają bo juz mi powiedzieli ze nie mam wydawać kasy na kwiaty. Moje koszmary to że rano sie budze a tu godzina do slubu i biegne w podartej sukni do slubu :) albo że nie ma obrączek... szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
loona22 my też na wschodzie,okolice zamościa:) Też miałam kiedyś podobny sen,że h do ślubu a my tylko obrączki mamy chociaż w rzeczywistości ich nie mieliśmy nawet hehe:P Teściowa ma też takie sny że goście się zbierają a ona jedzenia nie naszykowała ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty są piękne,ale żadna pamiątka po nich...pewnie dlatego rodzice zrezygnowali z nich... Heh ja to mialam sen,ze bylam u fryzjerki i jak robila mi pasemka to włosy odpadły mi razem z pazłotkiem... Dziewczy u Was też taka spitolona pogoda?! To jest jakaś masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demorela u mnie pogoda taka sama... :( ja mam tylko nadzieję, ze w sierpniu będzie ładna, i załapiemy się na odrobinę lata... Iwonka1989 ja też nie mam jeszcze podziękowań dla rodziców, ale myślę, że w tym tygodniu cosik pokombinuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demorela Ja ślub Okolice Białej Podlaskiej :) u mnie tez pogoda w kratke, pada za chwile słońce za sekunde deszcz i tak na okrągło... a jakie macie stroje dla waszych mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarka Ja też mam cichą nadzieję,że to lato w końcu nadejdzie i że włącznie z wrześniem będzie cieplutko i słonecznie. loona22 Mój narzeczony ma tradycyjną białą koszule,do tego spinki,zakryte guziki,wybrał białą kamizelke a garnitur ciemny,granat zmieszany z czernią-nie umiem dokladnie opisać tego koloru:) A Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ma ubioru, jedynie buty ma:) ale co do garnituru to myslimy nad ciemnym szarym lub czarnym, do tego klasyczna biała koszula ze spinkami i krawat, bez kamizelki, bo ,że tak powiem jest duży i w kamizelce wyglądałby komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona22 my też rezygnujemy z kamizelki... men bardzo nie chce a ja nie nalegam, po co ma się biedny gotować? :) zawsze to mniej szukania i mniej nerwów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarka dokładnie, sierpień to raczej ciepły miesiąc a mój luby należy do tych co nie lubią za ciepło byc ubrani więc to tylko plus że nie będzie kamizelki nie wiem tylko jaki kolor krawata szukać... ja bede od gory do dolu na biało jedynie w bukiecie będe miała herbaciane róże więc nie wiem... może jakiś stalowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
narzeczony ma garnitur w kolorze "ala"piasek,taki jasny prążkowany.Butów w dalszym ciągu nie ma ale na najbliższym wolnym go zaciągnę do sklepu tego co ja kupowałam buty. Kamizelki nie ma,a koszula z ttego co pamiętam z krótkim rękawem.I mamy musznik w kolorze ecru z tłoczonymi złotymi kwiatami,albo coś w tym stylu w każdym razie jakieś maziaje:) Nie miałam dziś neta cały dzień a od jutra zaczynam szukanie jakiegoś prezentu dla rodziców w ramach podziękowań,bukietu(może znajdę jakieś zdjęcie)i fryzury.Masakra jakaś z tym wszystkim a czasu coraz mniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka 1989 a kiedy macie slub koniec czy początek sierpnia? no mój luby też by chciał krotki rękaw ale chyba się zdecydujemy na długi, sprawa do obgadania:) ja już fryzure buty i inne pierdółki mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fryzury jeszcze nie mam i nie posiadam butów, ale ma już wypatrzone więc to kwestia pojechania i zakupienia... za dwa tygodnie idę na ostatnią przymiarkę sukni, więc już muszę się zmobilizować i wreszcie pojechać po te buty... wczoraj dzwoniłam do cukierni i pytałam o tort, to dowiedziałam się, że nawet tydzień przed ślubem mogę zamówić, więc jest radość :) do załatwienia zostaje więc już tylko strój dla Pana młodego i autobus dla grupki gości, reszt to detale, które 'dopracowuję' każdego dnia :) mam nadzieję, że starczy mi sił na wszystko... dziewczyny czy o niczym nie zapomniałam? p.s. dzięki, że jesteście i że mogę na Was liczyć, bo samej to można zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie ze Wam tez tak sprawnie idzie:) Handlarka ja wlasnie najwiekszy problem mialam z butami,bo niestety mam szeroka stope i co z tego jak upatrzylam ciekawe buty,to nie byly dobre,ale w koncu po bardzo dlugich poszukiwaniach kupilam:) A jak tam u Ciebie sprawy z kamerzysta,fotografem,zespolem czy dj?juz wszystko macie ustalone,muzyke,konkursy,pierwszy taniec? Organista sam wybiera piosenki na mszy slubnej,czy mozesz sama zasugerowac?jesli tak,to jakie bys chciala? Iwonka1989 Buty dla narzeczonego napewno dostaniesz,bo dla facetow jest wiekszy wybor i w kazdym obuwniczym sa:) Ja codziennie patrze na moja liste spraw slubno weselnych i upewniam sie,czy napewno pamietam heheh,bo faktycznie mozna oszalec by to wszystko ogarnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demorela ja swoje butki już nawet mierzyłam i wiem, że są dobre, ale wtedy żałowałam kasy (200zł za buty, które założę tylko raz to wg mnie sporo, ale w końcu jeden raz ma się wesele)... z kamerzystą i dj mamy się spotkać dwa tygodnie przed ślubem, więc jeszcze mamy czas na ustalenia u nas nie będzie organisty, tylko chór, który już jest załatwiony :) loona22 ja ciągle nie mogę się zdecydować, kwiaciarka powiedziała, żebym wybrała taki jaki mi się podoba a oni go zrobią... tylko, że ja nie wiem jaki mi się podoba. jeśli nic nie znajdę to będą wyłącznie czerwone róże u mnie nie będzie jakiegoś konkretnego koloru przewodniego, choć sporo dodatków będzie w kolorze bieli i złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarka ja z butami to same przeboje, najpierw kupiłam białe w centro,a le stwierdziłam że za wysoka bede do lubego i gosci wiec kolezanka mi uzyczyla swoich ze slubu, okazaly sie przyciasne, a na koncu kupilam nowe typowo slubne na niewysokim obcasie. nie jestem nimi jakaś zachwycona bo na co dzień lubię wysoki obcas ale nadadzą się na pewno, potem mam nadzieję że je sprzedam razem z suknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona22 ja swoje też postaram się sprzedać, a jak się nie uda to trudno... a Ty masz już jakiś bukiet na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona22 bardzo ładna ja decyzji nie podjęłam ale myślę, że zostanę przy różach... jakoś tak do mnie przemawiają, może dodam do nich jakieś inne kwiaty, ale róże będą przewodziły w bukiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarka Ależ super sprawa z tym chorem:) No tak tyle za buty na jeden raz to wlasnie troszku przesada,ale zasami czlowiek na inne rzeczy jednorazowe potrafi wydac i wiecej,ale jak napisalas-wesele ma sie raz w zyciu:)-pod warunkiem ze nic zlego sie nie wydarzy...Ja za swoje buty dalam chyba 115 albo 105zl i jestem zadowolona,mam tez kupione biale balerinki tak w razie W. U mnie kolor przewodni to biel z bordo Ja w końcu zdecydowalam sie na orchidee,bo to moje ukochane kwiaty:) nie chce takiego typowego bukietu w kuli,chce poprostu kilka gałązek ozdobionych organza .... Za tydzien mam probny makijaz...jestem ciekawa jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzewczyny :) chciałam żeby był taki wesoły:) i wydaje mi się że taki jest :) mam nadzieje ze w kwiaciarni uda im się osiągnąc ten efekt. no ja jeszcze nie wybrałam makijażu, ale chyba wybiore dopiero jak pojedziemy w strony weselne na tydzien przed i poproszę o próbny. Ogólnie chce być taka cała romantyczna więc myślę że raczej jakiś delikatny make up. zastanawialam sie nad przedłużeniem rzęs bo mam raczej skąpe, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
loona22,my ślubujemy 18.08.Bukeit bardzo ładny a do tego ta stronka na której są te wszystkie bukieciki.Można coś wybrać.Przejżę stronkę i może coś mnie zainspiruje:) Kupiłam inny naszyjnik,jutro pójdę do mamy i jej pokażę.Może będzie lepszy niż ten co kupiłyśmy w sobotę. Makijaż będę robiła tylko raz i jak będę wiedziała jaki kolor bukietu to wtedy w tym kolorze chcę makijaż.O ile będzie mi pasował do oczu hehe:)Na pewno chcę coś skromnego,delikatnego.Jestem minimalistką więc nie potrzebuję przepychu w ilościach i kolorach. Co do dekoracji sali mamy biel/złamana biel i bordo.Z tą bielą nie jestem do końca przekonana czy jest czysta czy złamana.Macie jakieś stronki z fryzurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 No to mamy taki sam kolor przewodni:) Nie bardzo kumam co to za kolor zlamany biel... Fajnie ze udalo Ci sie kupic jeszcze inna bizuterie:) Jak cos to prosze na priv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Cześć dziewczyny. To mój pierwszy post na kafeterii ;) Też mam ślub w sierpniu (11.08 o 17:00), powoli zaczynam się stresować - głównie pogodą, bo bierzemy ślub pod gołym niebem, w ogrodzie, w Pałacyku Obory, gdzie zaraz po ślubie planujemy wesele: http://www.palacobory.go3.pl/. Dekoracje kwiatowe miejsca ślubu i wnętrz zaplanowane (z tym było chyba najwięcej pracy do tej pory, jestem perfekcjonistką i wszystko musi mi odpowiadać). Suknię mam projektu Anny Kary, model Morgan:http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Anna-Kara,Morgan,2012,item,1260.html PM garnitur szyje na miarę, ciemnogranatowy - będzie bardziej uniwersalny na przyszłość. Obrączki kupiliśmy tydzień temu (białe złoto, klasyczne - tylko moja ma rząd diamentów) w Red Rubin, odbieramy na początku sierpnia (tak jak ja suknię). Z zespołu zrezygnowaliśmy, będzie grał DJ, a podczas ślubu kwartet smyczkowy... zdjęcia zrobi nam Julia Molner (http://juliamolner.com/) a film nakręci Michał Smagor (http://www.msvideostudio.pl/). Jesteśmy w trakcie rozwożenia zaproszeń - wybraliśmy http://www.jdstyle.pl/zaproszenia-slubne-royal/46-zaproszenie-slub-wesele-ro-01.html tylko że ze srebrną/bladoniebieską wstążką. Na szczęście rodzina pomaga rozwozić zaproszenia, część wysłaliśmy pocztą... jakoś to będzie ;) Przed nami wybór menu i alkoholi, przede mną próbny wizaż i fryzura, nie mamy butów, ja muszę dobrać biżuterię, bieliznę... i tu właśnie mam pytanie do Was - gdzie w Warszawie kupię ładne buty, które będę mogła wykorzystać po slubie? Myślałam o sandałkach na szpilce w kolorze nude albo cielistym ale nic takiego nie ma... poradźcie, gdzie można znaleźć np. cos takiego: http://allegro.pl/zara-nude-szpilki-sandaly-buty-39-nowe-i2442140761.html w numerze 37...? I gdzie kupujecie bieliznę do ślubu? Mam mocno wycięty gorset, chciałabym zrezygnować ze stanika... co robić w takiej sytuacji? Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Apsik_G ja bieliznę kupiłam z kolekcji Dalia Elegant Lingerie, model Ivette bardotka, typowa do sukni slubnych, ale ponadto jest ladna a nie jak te co mierzyłam w Tryumfie np calkiem gladnie i nie oddające uroku jaki powinna miec slubna bielizna. Jeśli chodiz o rezygnację ze stanika to moja siostra na swoim slubie miala biustonosz silikonowy0 który przykleja się do ciała- same miseczki, co do butów jestem spoza warszawy więc nie pomogę. Iwonka1989 a ty chesz upinać włosy w koka czy rozpuszczone? jakąś wizję masz??? szybciej ode mnie ślubujesz, mam nadzieje ze jak ochłoniesz to zdasz relacje bo ja tydzień po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×