Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Gość Apsik_G
Iwonka, widziałam, że szukasz piosenki na pierwszy taniec. Myślicie raczej o czymś współczesnym, czy bardziej klasycznym, np. walc? to jest piękny walc Kilara z filmu "Trędowata" http://www.youtube.com/watch?v=wsaufVKyOxc i jeszcze Jazz waltz Shostakovicha (ja mam grany przed ślubem) - na tym video widać piękny układ taneczny, który para sama przygotowała: http://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU A ze współczesnych... ja bardzo lubię "Iris" goo goo dolls, fajnie też można zatańczyć do "when you say nothing at all" ronana keatinga... macie już jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Demorela, my dopiero kupujemy alkohol ;) wina pewnie kupimy tyle samo, co wódki, bo nasi goście bardzo lubią, my też... najbardziej lubimy wytrawną Rioje, zdarza nam się pić w domu to wino i (jak ktoś lubi czerwone wytrawne) to moge z całym sercem polecić: http://www.bdsklep.pl/rioja-gran-familia-750ml-wino-czerwone-wytrawne-12-5,id-497?utm_source=nokaut.pl Myslę, że zdecydujemy się na nią (jest też biała), bo jest sprawdzona i w dobrej cenie (znalazłam w hurtowni za ponad 20 zł/butelka, a więc w cenie chociażby Carlo Rossi które jest średnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
jeszcze a propos win - jest taka strona dotrzechdych.pl - facet prowadzi bloga, gdzie profesjonalnie analizuje wina kosztujace mniej, niz 30 zl... a chyba taka cene sobie ustawilismy za wina. Moze i Wam pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Apsik_G,raczej coś nowoczesnego bo nie umiemy tańczyć wcale,więc coś do czego można się pobujać na spokojnie:) Widzę że we wszystkim jesteś doskonale zorientowana:),szkoda że tak późno pojawilaś się na forum.Byłoby wiele łatwiej załatwiać wcześniejsze sprawy mając pod ręką Ciebie:) demorela,nie mam pojęcia jeśli chodzi o wina poza tym jeszcze zadnego alkoholu nie mamy ale jak wiesz z wódką nie będzie problemu:),właśnie te wina,ja bym chciała jakieś słodkie albo półsłodkie a co do koloru nie wiem.Nie wiem które lepiej schodzą.A ile butelek kupujecie?Ja myślałam zeby kupić połowę tego co wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Iwonka, tak bym chciała podrzucić Ci coś nowoczesnego ale chyba sama nie wiem... przeglądałaś youtube pod tym kątem? Jest bardzo dużo pierwszych tańców, może znajdziesz coś dla siebie? Może piosenka z Dirty Dancing? A co do wina, to zerknij na tą stronkę - http://dotrzechdych.pl/category/kwasowosc/wino-polslodkie/ tu masz porównanie win półsłodkich do 30 PLN, można wybrać dobre i przy tym nie zbankrutować ;) Widziałam, że pojawił się temat podziękowań rodzicom... my, choc robimy wesele nie do końca tradycyjne (bo cywilny w ogrodzie, bez błogosławieństwa, bez zabaw itd.) to chciałabym zachować element tradycji i podziękować rodzicom. I choć rzadko jest tak, że panna młoda przemawia na swoim ślubie, to ja akurat postanowiłam wziąć mikrofon w swoje ręce ;) i powiedzieć kilka słów. Napisałam sobie krótki tekścik, muszę go jeszcze wygładzić: Kochani rodzice, W dniu naszego ślubu, dziękujemy wam z całego serca za to, że jesteście przy nas i możemy wspólnie dzielić się radością. Dziękujemy za Wasze wsparcie, wyrozumiałość i pomoc zarówno w organizacji tego wyjątkowego dnia, jak i przy tworzeniu naszego wspólnego domu. Mamy nadzieje w przyszłości również korzystać z waszej rady i wsparcia dziękujemy, że nigdy go nam nie odmawialiście. Chciałabym też, abyście wiedzieli, że jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. I dlatego proponuję teraz wznieść toast za Was oraz za szczęście. Szczęście nasze, Wasze, nas wszystkich. Myślę, że nie będzie to klasyczny prezent, czy kwiaty, ale na pewno się wzruszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Iwonka, myslę, że jak jest ciepło, to lepiej schodza białe wina (schłodzone), a jak jest zimniej, czy lekkko pada (odpukać! ma być piękna pogoda na Twoim ślubie :)) to ludzie w naturalny sposób biora czerwone... ja przy pierwszej kalkulacji weselnej (na 110 osob) założyłam, że zarowno wina, jak i wodki kupię po 60 butelek (w proporcji czerwone/biale 60 do 40%). Ale mysle, ze jakby moi goscie byli niespecjalnie "winni" to bym wziela ze 40 butelek max na 110 os... ile osob planujesz goscic na weselu? Przepraszam, nie dotarlam do tej informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dzisiejszy mamy ok 60 osob,w tym kilka osob jest wogole niepijacych,biorac pod uwage ze bedzie wodka i napoje to nie kazdy bedzie mial ochote czy na samą wódke czy na same wino,wiec doszlismy do wniosku ze nie ma co przesadzac z iloscia wina...no z cena oczywiscie tez... Apsik_G Dzieki za link. Podziękowanie dla rodzicow jest fajne,bo tresciwe i takie od serca:) Na nastepny weekend z narzeczonym wybieramy sie na połów winka czerwonego:) Iwonka podrzucam stronki z piosenkami na pierwszy taniec i po naszemu i po zagranicznemu,moze akurat cosik sie spodoba;) http://supersluby.pl/piosenka-na-pierwszy-taniec-weselny-a66.html http://www.piosenkinawesele.eu/piosenki/pierwszy-taniec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Dzięki dziewczyny za zaangażowanie:)Poszperam i mam nadzieję coś wybrać.Oczywiście po konsultacjach z narzeczonym,który jakos sie nie przejmuje tym że nie mamy piosenki.I nie umiemy tańczyć. Osób zaproszonych jest ponad 80 ale jak przyjdzie 60 to będzie sukces hehe.Już się lista skraca ale czekam do 18.07 i zaczynam wydzwanianie i potwierdzenia. Apsik_G na weselu każdej z nas ma być piękna pogoda przecież:),chcociaż znając moje szczęście to będzie padać:( demorela,wracając do kwestii mojego błogosławieństwa w kościele.Rodzicom jest to baaardzo na rękę.Mieszkają tutaj więc mieszkanie od kilku lat jest zupełnie niezamieszkiwane.A co za tym idzie nie odnawiane i strasznie niszczeje więc potrzebny będzie remont,no i do tego wydanie kasy dochodzia czasu mało.Fakt że lecą tydzień wcześniej ale cały czas przed poświęcić na malowanie i sprzątanie to się mamie nie widzi.W sumie leci też odpocząć,po ponad roku bez urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka Nie dziwie sie,ze mama chce odpoczac,ale jak sama napisalas-remont wskazany.My na cale szczescie juz to mamy za soba i teraz cieszymy sie kazda wolna chwila:) My mamy do dzis ostateczny termin z odp i jeszcze nie wszyscy ja dali wiec od jutra dzwonimy i pytamy sie. Dzis dostalam mila wiadomosc bo otoz mego ojca kuzyn dowiedzial sie ze ja wychodze za maz i powiedzial,ze jesli wyslemy im zaproszenie to oni z mila checia przyjada,wiec wyslalismy i zobaczymy;) Ma byc 4 lub 6 osob... W poniedzialek mamy spotkanie z dj odnosnie muzyki,pierwszego tanca,konkursow i nie jestesmy w 100% zdecydowani na podziekowania dla rodzicow na weselu,bo moj narzeczony nie ma rodzicow i jest to dla niego jeszcze swieze a tym bardziej,ze nie dawno zmarl jego tato no i wiecie chcemy uniknac tej smutnej atmosfery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela,w takim razie nie róbcie podziękowań,Twoi rodzice na pewno to zrozumieją a już Mężowi nie będzie przykro.Twoim rodzicom możecie podziękować po weselu a jego rodzicom zanieść kwiaty na grób. Powiem Ci że aż mnie coś ścisnęło w gardle,przykro mi się zrobiło że nie będzie rodziców Twojego narzeczonego.Chociaż wiedziałam o tym wcześniej ale nie wiedziałam że to aż tak świeże. Co do gości,skoro sporo ludzi ma Ci odmówić bo mówiłaś że się wykruszają to nie zaszkodzi doprosić tego kuzyna a co oni z tym zrobią to już ich sprawa. Tylko jak dla mnie takie dopraszanie w ostatecznosci troche głupie,ale zawsze można się tłumaczyć że się z czasem nie wyrobiło czy coś tam:)Chociaż ja tez doprosiłam kuzyna którego nawet pod uwagę nie brałam,w byłam u niego i dałam jego rodzicom zaproszenie,po minie widziałam że chętnie i on by przyszedł więc wróciliśmy tutaj poprosiłam go o adres i wysłałam zaproszenie tłumacząc że wtedy kiedy byłam u nich zapomniałam zabrac z domu zaproszenie dla niego:P No i doprosiłam koleżankę mojej mamy,przyjdzie to przyjdzie nie to nie a mi i tak odpadne sporo osób więc te 2 niby dodatkowe to nie problem,a mamie bardzo zalezalo.W sumie kasę dają jakoś pomagają a się w nic nie wtrącaja tylko ewentualnie doradzaja więc zrobiłąm jej przyjemnosc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Iwonka my nie chcemy takiej sytuacji ze w trakcie tych podziekowan beda lzy a tym bardziej ze na weselu bedzie ojca córka i bracia z rodzina a narzeczonego siostra i wujkowie,to ma byc radosny dzien dla nas wszystkich:) Postanowilismy,ze zanim pojedziemy do kosciola,to zajedziemy na cmentarz,polozymy kwiaty,zapalimy znicze i w ten sposob podziekujemy a moim rodzicom podziekujemy po blogoslawienstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś robić dalszą dekoracje ale za oknem słoneczko,cieplusio,więc odpuszczam sobie,śmigam potopić słoninke i nabrać troszku koloru;) Dziś mamy kolejne spotkanie z DJ,jestem ciekawa jakie ma dla nas konkursy i ogolnie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Dziewczyny, rozpisałam się i zniknął wpis :( W skrócie: dziś mam próbny wizaż i czesanie o 18 :) zaproszeń dużo rozwieźliśmy w weekend, wybralismy też melodię kwartetu na rozpoczęcie ślubu (zamiast Vivaldiego) - aria na strunie G - http://www.youtube.com/watch?v=6yRtWrqxtvQ Dostałam już propozycję menu (właśnie wybieramy), wysłałam info do hurtowni z pytaniem o dostępność i ceny "mojego" wina Rioja Gran Familia, zastanawiam się nad zamówieniem księgi gości w formie naszego dużego wspólnego zdjęcia, na którym każdy może się podpisać i złożyc nam życzenia... jakoś to idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Apsik_G i jak tam probna fryzura i makijaż?Jak wrażenia?Masz jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Apsik_G jak poszło? wyślij jakieś fotki jak masz, chętnie wszystkie pooglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
cześć dziewczyny, niestety pani wizażystka odwołała próbę w poniedziałek - umówiłyśmy się na następną sobotę, 14.07 - akurat tego dnia mam wieczór panieński, więc będzie okazja zobaczyć jak nowa fryzura i makijaż się sprawdza i jak długo trzyma ;) na pewno pokaże wtedy fotki. Ostatnie dni to kolejne rozdane zaproszenia i... wreszcie wybór menu ;) Zdecydowalismy się na: ZIMNY BUFET - pstrąg w galarecie - 10 zł., - tatar z łososia 14 zł., - wybór ryb wędzonych 18 zł., - śledź w oleju z cebulą 7 zł. - wybór wędlin i pieczonych mięs (100 g) 16 zł., - schab po warszawsku - 12 zł., - szynka parmeńska z melonem - 14 zł., - pasztet z gęsi z żurawiną 10 zł., - pasztet domowy z grzybami 8 zł., - tymbaliki z kurczaka 5 zł., - indyk w maladze 12 zł., - wybór serów (twarde, pleśniowe, wędzone) 12 zł., - sałatka caprese 12 zł., - sałatka jarzynowa 8 zł., - sałatka grecka 12 zł., KOLACJA (18:30-19:00) - rosół z koperkiem lub - zupa-krem z borowików z grzankami piersi kaczki z jabłkami, w sosie borówkowym, ziemniaki po staropolsku, zestaw surówek lub łosoś pieczony w tymianku, brokuły z wody, pieczone ziemniaki, zestaw surówek DANIE GORĄCE (22:30) - polędwiczki wieprzowe w sosie z zielonego pieprzu, warzywa z wody, ziemniaki zapiekane - z ziołami, zestaw surówek DANIE CIEPŁE (ok. 1:00) - żurek z jajkiem i białą kiełbasą Do tego ten tort: http://www.tortygrasso.pl/images/stories/weselnetradycyjne/weselne_tradycyjne_027.JPG i słodki bufet, a w nim świeże owoce, muffiny i musy (czekoladowy, waniliowy, cytrynowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Apsik_G uuu to widzę na bogato:),super ale ja nie wiem czy zjadłabym takie wynalazki:P,ja lubię standardowo,staropolskie jedzenie.Całego menu nie pamiętam,wszystko mamy w umowie a umowa w PL.W każdym razie mamy:bigos,gołąbki,rosół i schabowego,strogonow(zamiast flaków,w ofercie mieli właśnie flaki a nie było strogonowa,na szczęście udało nam się poprosić o tą właśnie zupę),płonące udko i jeszcze 2 dania ale nie pamiętam.Przystawki wszystkie z listy.Podaje link do naszej sali.http://kasztelan-izbica.vel.pl/ To chyba dobrze że wizażystka przełożyła wizytę właśnie na wieczór panieński.Prosimy zatem o fotki nie tylko fryzury i makijażu ale tez z panieńskiego :) Ja nie robię panieńskiego,moich kolezanek nie będzie na weselu więc ze starymi panieńskiego nie będę robić chociaż świadkowa chciała zorganizować jakąś imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Iwonka, u nas też będzie tradycyjnie :) Zależy mi tylko na tym, żeby było zróżnicowane jedzenie, aby smakowało i 70-letniej cioci i naszym znajomym... Czekam jeszcze na kosztorys bo chcę znegocjować ceny dań; napoje, alkohol i owoce (rodzice prowadzą sklep) organizujemy samodzielnie. Ja zawsze chciałam mieć panieński, ze świadkową przyjaźnię się od lat... zaprosiłam kilka koleżanek i jestem strasznie ciekawa, co zorganizują, ma to być dla mnie niespodzianka ;) jedyne co powiedziałam, to że odpadają diabelskie różki i tańczący facet wysmarowany oliwką, bo to w ogóle nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Iwonka, przejrzałam ofertę miejsca, gdzie masz ślub - bardzo korzystnie wygląda opcja "prezenty od firmy" - faktycznie masz w cenie wesela limuzynę, czesanie, księge gości, tort i lody, dekoracje? Jeśli tak, to super, bo i załatwiania mniej i koszt się optymalizuje ;) Ja niestety musiałam wszystko zamawiać oddzielnie :( Słuchajcie, a planujecie podróż poślubną? I to taką od razu po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Apsik_G,ten prezent od firmy do wyboru jest ogólnie jeden.I to przy dużej liczbie gości.U nas maksymalnie będzie 85os,więc właścicielowi się nie bardzo opłaca inwestowanie i straty.Ja to rozumiem,ale w prezencie właśnie daje nam lody na deser i lampiony do wypuszczenia.Fryzura u mnie to nie duży koszt ok120zl,makijaż ok.50zł,i paznokcie też 50zł.Auto od jakichś znajomych pożyczymy.I tak jestem zadowolona z tego co zaoferował właściciel sali.W sumie to po znajomości bo teściowa moja i jego teściowa to dobre koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Kurczę, warszawskie ceny to są jednak zabójcze... ja za próbny makijaż płacę 150, za próbną fryzurę 130 a w dniu ślubu płacę dodatkowo 300 za całość. Powariowali... ale słyszałam, że ta wizażystka jest świetna. Zobaczymy już za tydzień, przed panieńskim :) Już wybraliśmy wódkę ;) 110 butelek po 0,5 Wyborowej, cena butelki to 20,43. A jak goście nie wypiją, to możemy zwrócić butelki zamknięte i z banderolą z powrotem do hurtowni. Teraz wybieram słodycze do słodkiego bufetu i owoce... może w tę sobote uda mi się podskoczyć i wybrać jakieś buty. 30 lipca odbiór uszytej sukni oraz obrączek ;) ...a za dwa tygodnie zaczynamy lekcje tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie ceny jak z kosmosu,ale niestety takie sa uroki Warszawy i slowa "ŚLUB". U mnie makijaz próbny kosztuje 60zł a w dniu ślubu 100,fryzura ślubna to koszt 50zł,wiec nie narzekam:) Mialam wczoraj isc na probny makijaz,ale niestety musialam przelozyc wizyte na nastepny tydz,wiec jeszcze musze poczekac na efekty i wrazenia;) W nastepna sobote mam spotkanie w salonie odnośnie przeróbek ramiączek,dobrania halki i być moze bolerka... Kurde baaardzo mocno uderzylam sie w malutki palec od nogi i juz drugi tydzien mam opuchlizne i lekki ból:( nie pomogla mi maść,by opuchlizna zeszla...znacie jakies domowe a skuteczne sposoby na zejscie opuchlizny?kurcze przymierzalam buta i jest malutki problem,bo wtedy bardziej boli palec i czuje opór...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela,posmaruj ketonalem w żelu albo rób okłady z altacetu.Moje butki przyjadą za tydzień do mnie.Są za ciasne a ja głupia zostawiłam je w PL zamiast przywieźć z powrotem i rozchodzić.Ale spoko na szczęście się sprawa rozwiązała wraz z przyjazdem bratanka P do nas. Mi pewnie też by wyszło dużo więcej za fryzurę i makijaż gdybym miała próbne,ale nie mam.I na to konto planuję pójść do kosmetyczki na maseczkę oczyszczającą,masaż relaksujący i coś ta jeszcze.Wyjdzie około 150zł(po przeliczeniu) i na depilację i hennę brwi.Ale to tak przez wyjazdem żeby za bardzo nie odrosły bo sama się do ładu nie doprowadzę.Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te masci i zele niestesty nie pomagaja mi:( slyszalam o okladach z soku kapusty...a jak juz to nie pomoze to czeka mnie raczej wizyta u lekarza. Dzis dokupilismy wino,szampany i soki. Ja nie robie probnej fryzury,tylko makijaz bo z tym roznie bywa a w dniu slubu jakos nie usmiecha mi sie dlugie siedzenie... Jestem coraz bardziej przerazona tą pogoda:( u nas dzis caly dzien leje i co chwila burze...jakos przestaje wierzyc,ze bedzie sloneczne i cieple lato....juz nie wymagam mega upalów,ale tak z 25' i słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Cześć dziewczyny, z poniedziałku same dobre wiadomości - wczoraj było spotkanie rodzinne, na którym powiedzieliśmy, że nie chcemy poprawin. Dogadaliśmy się z rodzinami, poprawin nie będzie :) Druga dobra wiadomość - znalazłam buty! Dużo fajnych modeli jest w sklepie Menbur w Wola Parku, zaraz tam jadę na zakupy. Poluje na ten model: http://www.lukamo.pl/buty/1334-menbur-3915.html ale bardzo podoba mi się też ten http://www.lukamo.pl/wieczorowe/683-menbur-4096-66.html. Wczoraj degustowaliśmy tort - rewelacja, kolejna rzecz odhaczona. Umówiłam się też już na mani i pedi przed ślubem. Wszystko idzie ku dobremu! Jeszcze miesiąc i 2 dni, a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik_G Bardzo ladne te buty,ale wytrzymasz na tak wysokim obcasie? no chyba ze dla Ciebie to chleb powszedni ,to wtedy luzik;) Ja teraz w czwartek smigam na probny makijaz i niestety do lekarza,bo opuchlizna z mego paluszka od stopy w dalszym ciagu nie zeszla:( wczoraj chcialam kupic cos w aptece innego niz to co mialam wczesniej i pani zasugerowala,ze moge miec palec zlamany lub pekniety i byla zdziwiona,ze od razu nie poszlam do lekarza...miejsca wolne dopiero sa w czwartek i wtedy tez zrobie przeswietlenie,tak dla swietego spokoju...z tego co czytalam,to nie mam obajwow na to by byl zlamany...okaze sie Nam juz bez dzisiejszego dnia zostalo 24 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
u nas wszystko stoi w miejscu i stać zapewne będzie dłuższy czas.Nie wiem czy nie dłużej niż przewidywana data.W każdym razie nie chcę o tym myśleć ani mówić.Czas pokaże co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 głowa do góry, wszystko będzie dobrze, bez nerwów... u mnie też jakoś to wszystko stoi w miejscu, czasem mam wrażanie, że niepotrzebnie zrobiłam zgadzając się na to wesele, bo więcej z tym problemów niż radości... dziewczyny, normalnie załamka... co tu zrobić? wszyscy mnie denerwują, wszyscy marudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no handlarka ja cie rozumiem, chwilowo przestałąm się zajmować przygotowaniami do slubu i wesela bo mnie to tak stresuje ze szkoda mówić... i te 'cudowne' rady wszystkich naokoło co to wiedzą najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Dziewczyny, nie dajcie się. Będzie pieknie, a teraz, przy ostatnich tygodniach, może faktycznie warto odpuścic. ja wczoraj byłam wściekła, bo nie kupiłam butów (mierzyłam z 5 par ale wszystkie po prostu nie pasowały, za duże/małe/szerokie; a te które mi się podobały nie występowały w dobrych rozmiarach), nie mam też pomysłu dokąd po nie jechać... ale M szybko poprawił mi humor (pojechaliśmy razem); wyszliśmy na spacer... i nastrój wrócił, co się będe przejmować butami ;) także uszy do góry, zajmijcie się czymś przyjemnym i stres trochę opadnie... oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×