Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Gość Iwonka1989
ja co do fryzury nie mam najmniejszego pojęcia bo mam krótkie włosy,ścięte asymetrycznie,zobaczymy jak odrosna to będę się zastanawiać ale mam znajome fryzjerki więc może coś wymyślą:)Welonu raczej nie będę mieć bo mam staroświecką rodzinę i pannie z dzieckiem nie wypada mieć welonu,suknia też nie czysta biel tylko raczej ecru.Ale takie mi się nawet bardziej podobają niż białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nauki mialam w UK, w polskim kosciele pare godzinek i nauki z poradnia zaliczone:) a mojej sukienki niestety nie da sie przerobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ja też będę robić nauki tutaj.Ale dopiero w marcu będą bo na ostatnie się spóźniliśmy ale na szczęście są co 3 miesiące:) a jaką masz sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wydaje mi się, że do Twojej sukni najlepszy byłby welon siegający do biodra.Mi osobiście podobają się welony podpinane pod koki, zwłaszcza że do twarzy mi w wysoko upiętcyh włosach. A fryzura zależy od tego jaki masz kształ twarzy, długośc i gęstośc włosów i oczywiście - od tego co lubisz :) Iwonka, a może zamiast welonu mogłabyś założyć wolkę albo jakis fantazyjny stroik we włosy?Fajnym pomysłem jest tez opaska, np.: http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/short_hair_5_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też mi się tak wydaje że taki dłuższy do niej pasuje . Co do moich włosów to sa dluuuugie prawie do pasa i dosyc grube ale zastanawiam się nad podcięciem ich twarz mam szczupłą z wystającymi kościami policzkowymi;) http://www.wlosy24.com/fryzury_slubne.php tutaj pierwsza fryzurka tylko ja mam ciemny braz http://blackdress.com.pl/fryzury-slubne-galeria.php?id=5 no i taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie druga a diadem tez będziesz miała?' i jakie dodatki do sukienki planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ta opaska to całkiem fajny pomysł:)Myślałam też nad jakimś drobnym kwiatkiem we włosach... BetiGl faktycznie druga fryzurka jest lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest w tym samym stylu co suknia Beti :) Faktycznie jest już dość strojna i ciężko w niej coś zmienić - ale zawsze można poszaleć z dodatkami :) A jak bardzo Ci się nie podoba - to zawsze możesz spróbować ja sprzedać np. na Allegro i kupić nową. Choć ja osobiście uważam, że ona nie tyle co Ci się nie podoba, co zwyczajnie Ci się opatrzyła. Pewnie przeglądasz teraz nowe kolekcje i myslisz sobie, że jest tyle ładniejszych sukien :) Jesli się mylę, to wybacz mi moje "psudopsychologiczne" wtrącenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos w tym jest i masz racje:)duzo osob mi mowi ze to byla pierwsza co mi sie spodobala ze za duzo o niej mysle i dlatego mi sie odwidziala i mam nie wymyslac.W lutym znowu ja ubiore i mam nadzieje ze spodoba mi sie tak jak za pierwszym razem. Trudno klamka zapadla i pojde w niej. Pocieszam sie ze nie szata zdobi czlowieka:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
mi też się podoba ta sukienka:) jakbym była szczupła to też bym taka chciała...ale niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest śliczna i podobna przymierzałam ale zdecydowałam sie na tą którą przesłałam w linku.Ja nie chciałam za wcześnie kupować bo właśnie bałam się że mi się znudzi.I wydaje mi sie ze właśnie że jest u Ciebie tak jak pisze klione :)Mimo wsyztko suknia jest na prawdę śliczna :) Ja zdecydowałam się na dlugi prosty welon taki do bioder i chyba druga fryzurkę:) koleżanka doradza wpiecie jakiegoś kwiata we włosy dodatkowo tak żeby po oczepinach było coś we włosach:)a nad diademem się zastanawiam własnie z tym że wybiorę albo diadem albo kwiat bo co za duzo...:) jakas skromna biżuteria bo sukienka jest już wystarczająco strojna do lutego muszę kupić bielizne i buty które będę miała na ślubie bo zaczynamy szycie sukni i sciągane będą wymiary zeby później nie było że gdzieś tam stanik nie wystaje czy sukienka za krotka bo obcasy za wysokie:) tak czy inaczej obcsauy chcę jak najniższe bo juz wystarczajaco jestem wysoka :) A bukiet jaki?macie upatrzony już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakoś nieskładnie zaczęłam pisać ;D aż się przeraziłam czytajac początek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, a jaką Ty masz sukienkę? Mozesz pokazać chociaz podobną? Ja dopiero za tydzień zaczynam poszukiwania i już sie martwię, że nic nie znajdę :) Beti, ja tez na początku chciałam kwiatka we włosy. Ostatnio jendak rozmawiałam z fryzjerką, która wychodziła za mąż w zeszłym roku tez w sierpniu i mówiła, że jej ten kwiatek we włosach bardzo szybko oklapł. A miała cantadeski - a one sa uważane za jedne z bardziej wytrzymałych kwiatów.I teraz tak się zastanawiam, czy nie lepiej we włosy wpiąc jakąś ozdobną spinkę, np. coś takiego: http://forum.przewodnikmp.pl/richedit/upload/2kf1d977743c.jpg Tak nawiasem mówiąc podoba mi się też bardzo ta fryzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Klione,mi się właśnie takie drobiazgi podobają tymbardziej że ja bez welonu:P a gdzie taką opaskę można dostać jak wtedy pokazywałaś?Szukam na allegro to znalazłam tylko perłowe.A sukienke zaraz postaram się wstawić tylko ten link z nk będzie bo nie moge innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
kurcze chyba usunęła wszystkie zdjęcia ze ślubu,a powiedzcie mi jak wstawić zdjęcie z dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, na Allegro faktycznie mało tych opasek. Tutaj masz przykładową: http://www.iloko.pl/product-pol-6346-OPASKA-DIADEM-KRYSZTALKI.html Tu podobna, tylko węższa: http://www.iloko.pl/product-pol-3909-OPASKA-DO-WLOSOW-KRYSZTALKI.html To tez ciekawy sposób (tylko nie za taką cenę!!!): http://www.ellefant.pl/produkty,12,89,9093,moda,opaski,opaska_swarovski_elements_6_rzedow_crystal Wpisz sobie w google "opaska ślubna" i w grafikach wyskoczy Ci dużo inspiracji. U mnie w miescie widziałam takie opaski na stoiskach z ozdobami do włosów i w jednym salonie sukien ślubnych. A zdjęcie z dysku musisz najpierw umieścić na jakimś serwerze, np. polskim fotosik.pl i podać nam linka - potem w każdej chwili możesz to zdjęcie skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
oj to tak z tymi zdjeciami nie chce mi sie bawic:P a co do opaski to bede musiala w pl poszukac. Jutro pokombinuje z tymi zdjęciami.Na Szwagierce mi się podoba ta sukienka ale na mnie niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja czekam na te fotki, bo jestem bardzo ciekawa. Ja Wam dziewczyny trochę zazdroszczę, że macie już suknie - ja dopiero będę szukac i trochę mnie to przeraża - bo niby dużo mi się podoba sukien, ale nie wiem jak na mnie będą wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ja mam ale używaną jak zdążyłaś się zorientować ale też myślę nad kupnem nowej bo jakoś się nie widzę w tej sukni.Zresztą ona jest z 2008r.Więc fason trochę nie najnowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochankaswojegomeza@
i z czego tu sie cieszyc?że zostana kurami domowymi?a za pare lat napisza na forum-boze monz mnie zdradził,odesedl do jakiejs laski.bo tak żonaci robia jak im sie żonki znudzą.feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakas zazdrosna sfrustrowana stara panna sie wprosila na nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia nie jest zła i nie wygląda na kilkuletnią. Ładny ma dekolt - taki inny w stosunku do tych wszechobecnych dziś gorsetów bez ramiączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia nie jest zła i nie wygląda na kilkuletnią. Ładny ma dekolt - taki inny w stosunku do tych wszechobecnych dziś gorsetów bez ramiączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
dzięki ale tak jak mówiłam na szwagierce mi się bardziej podoba niż na mnie.I wydaje mi się taka żółta,jakby wisiała w jakimś miejscu gdzie się pali i przeżółkła a to taki kolor heh:) przejdę się w tym tygodniu po salonach tutaj w Uk i popatrze i pomierzę sobie żeby ewentualnie wiedzieć czego szukać w pl jak przyjadę.Bo co do tej sukienki to nie jestem pewna.Szkoda że nie mam jej tutaj to bym ją sobie dokładnie zmierzyła i obejrzała z każdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was dziewczyny :) Ja też planuję wyjść za mąż w sierpniu ;) Planuję bo dopiero jutro dzwonimy do Registry Office żeby ustalić datę ( mieszkam w UK ). Mój narzeczony jest Szkotem i ślub tutaj to prostsza sprawa ;) Tak jak napisałam będziemy ślubować w Register Office, gości będzie 12 ( tylko rodzice i rodzeństwo z rodzinami ). Do tego nasza trójeczka ( mamy 4 letnią córę ) :D W sumie to nie mamy nic :P Planuję wypad z teściową albo koleżanką do salonów poprzymierzać suknie bo nie wiem czy będą mi pasować takie jakie mi się podobają :D Jako, że ceremonia będzie "tylko" w RO nie będę szaleć z suknią balową :P Jak już sobie upatrzę jakąś sukienkę zaopatrzę się w nią w outlecie :) Mam niedaleko siebie jeden i ceny sukienek wahają się od 150 do 400 Ł. Albo zostanie mi Ebay :P Wiem jedynie, że chcę koronki :) Obrączki będziemy mieć tytanowe ;) Siedzę teraz na internecie i szukam, grzebię :) Zaproszenia, kwiaty, fryzury :] Można dostać kręćka od mnogości wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MYSLALYSCIE JUZ O PODZIEKOWANIU DLA RODZICOW? I O PIOSENCE NA PIERWSZY TANIEC? MY BEDZIEMY MIEC PIOSENKE BRYANA ADAMSA. JEZELI CHODZI O PODZIEKOWANIE TO MYSLALAM ZEBY DAC TAKIE PIEKNIE UDEKOROWANE KOSZE A W NICH JAKIES DOBRE WINO, SLODYCZE, ALBUM NA ZDJECIA(ZEBY MAMUSKI MOGLY POWSADZAC POZNIEJ ZDJECIA Z NASZEGO SLUBU) ITP.. KWIATY. NARAZIE MAM TAKI POMYSL, ALE JESZCZE MAM DUZO CZASU. A WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×