Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Gość Iwonka1989
a na jakie etapie jesteście?Macie załatwione coś więcej?Ja wysłałam kase do teściowej żeby podpisała umowę w domu weselnym i dała zaliczkę no i w tym tyg ma iść do kościoła zapisać datę i jednak na 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i rusz się to widzi
i zawsze tak jest... zasugeruj coś, choćby delikatnie, poproś o odrobinę refleksji... i od razu foch i obraza majestatu!!!! jak ktoś delikatnie choćby wetknie kij w mrowisko - a po prawdzie choć minimalnie wytrąci Panny Młode z ich różowiutkiego weloniczkowego świateczka dla laleczek - to od razu krzyk!!! bo ktoś śmiał podważyć zdanie Panny Młodej, a ono wszak święte jest, bo przecież sukienka, bukiet, rosołek i takie tam że "nie będą czytać" że "będą ignorować" że "nie mają ochoty słuchać" że "nie potrzebują" a potem po roku adwokat potrzebny, bo rozwód ;) aha, jak już moher, to przez samo "H" - może warto gościom weselnym zasugerować zakup słownika ortograficznego w prezencie dla Panny Młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 My praktycznie to juz wszystko mamy zalatwione jesli chodzi o sale,msze,kamerzyste,fotografa i dj. Zaliczke wplacalismy za sale na poczatku stycznia br. Teraz w lutym moj facecik spotyka sie z Dj na podpisanie wstepnej umowy,ze na dany dzien rezerwujemy go,a jak wroce(jestem na wyjezdzie) to spotykamy sie jeszcze raz by juz mniej wiecej obgadac szczegoly,bo gosciu ma duzo ciekawych pomyslow i propozycji.Z kamerzysta i fotografem wstepnie jestesmy umowieni pod koniec lutego.Msze slubna mamy na 17.00-tak jak chcielismy:) Pozostala sprawa z alkoholem,ale to kwestia czasu:) No i zalatwianie tych spraw papierkowych,ale z tym to ruszamy na poczatku czerwca,bo wiadomo musi byc odpowiednia data,by sie liczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
to masz już bardzo dużo załatwione...ja mam tylko tyle co napisałam.Z suknią nie wiem co będzie bo tutaj żadnych nie mierzyłam,nic mi się nie podoba,a w PL będę dopiero w maju zapewne żeby od razu spisać protokół i zająć się za resztę spraw.A ceny pewnie będą kosmiczne :/ ehhh nie mam pojęcia co zrobić.Myślałam jeszcze nad kupnem używanej od kogoś z mojego miasta lub okolic bo widziałam że się ogłaszają na różnych forach.Poradźcie mi cos!!!Plisssss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaszcie sobie foczki miłe
klaszczcie sobie nawzajem i udawajcie że nie widzicie, nie słyszycie... jak dwulatek, który nie chcąc siąść na nocniczek krzyczy głośno, tupiąc nóżkami, zatykając uszka i zamykając oczka bardzo, bardzo dojrzała strategia uniku ;) możecie ignorować ile chcecie - już nie będzie tak słodziutko... i tak głupiutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj no wredny babsztylu! Pracujesz w salonie fryzjerskim, kosmetycznym albo mody ślubnej? Może jesteś fotografem, kamerzystą? DJ, wokalistką w zespołach grających na ślubach?? A może prowadzisz dom weselny?? Powiedz wprost, że nie potrafiłaś sprostać wymaganiom jakiejś pannie młodej i Ci nie zapłaciła albo coś w tym stylu?? To, ze trafiłaś na taką nie oznacza, że wszystkie takie są. Nie wszystko kręci się wokół rosołków, weloników, bucików i sukieneczek! To nie jest temat dla Ciebie! Nigdzie NIE napisane jest ponarzekajmy na panny młode! Powiedziałaś co miałaś powiedzieć, Twoja wypowiedź została odczytana, nawet skomentowana, więc żegnaj i nie zaśmiecaj tematu! Moim skromnym zdaniem jesteś po prostu sfrustrowaną, starą panną i wiesz, że Ciebie nigdy nie czeka "strojenie fochów", bo nie będziesz panną młodą! Wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślicie o tym, by podczas krojenia tortu wyjść na dwór i obejrzeć pokaz sztucznych ogni?? ;) Może to za bardzo "huczne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do używanej sukni.. Poszukaj w Twoim mieście salonów, które wypożyczają suknie ślubne..chyba lepiej mieć nową, taką jaką chcesz i jakiej nie miał nikt ;p Niż odkupić od innej? To moje skromne zdanie i ja zamierzam wypożyczyć suknie ślubną, a nie kupować jej..no chyba, że chcesz ją mieć na zawsze po ślubie..to co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaha
Iwonaa19, sama też zastanawiam się nad fajerwerkami o północy. Myślałam też o tych lampionach szczęścia, ale fajerwerki, to chyba lepszy pomysł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie bede kupowac suknie,bo jesli mam tyle samo zaplacic za wypozyczenie,to wtedy wole miec nowa i swoja:)rozgladalam sie cenowo i tam gdzie che sie udac suknie sa od 300-1200 z kolekcja wyprzedazy sukien 2011,wiec ceny nie sa kosmiczne a suknie naprawde bardzo ladne:)dostepna jest juz kolekcja 2012 ale nie wiem jakie ceny,bo w necie maja pojawic sie w lutym,wiec poczekam:)jak wroce w lutym to odwiedzam ten salon i zobacze co i jak a moze akurat cos mi sie tak bardzo spodoba,ze zakupie...:)czas pokaze...poki co to nie chce sie spieszyc z kupnem,by potem nie zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja tak jak pisałam na początku mam już podpisane umowy z salą, foto, kamerzystą, zespołem. Mam zaklepaną godzinę w kościele i u fryzjera. Niestety u mnie w mieście są takie realia, że jak się rok wcześniej nie zarezerwuje sali, to potem można liczyć tylko na listopad lub kwiecień. A wszystkie spotkania "organizacyjne" mamy w maju i czerwcu. Odnośnie tych sukien to o ile ma się figurę w typowym rozmiarze to można szukać w wypożyczalniach. Kupno od innej panny młodej tez nie jest złym pomysłem - w końcu większość sukien można w pewnym stopniu przerobić i dopasować do własnych upodobań. W kilku salonach spotkałam się też z opcją kupna sukni "z wystawy" - zazwyczaj te suknie są w granicach 1000 - 1500 zł i salon oddaje je wyczyszczone. Możliwe są też drobne przeróbki - to jest jakaś alternatywa - bo w ten sposób można kupić suknię nową a nie używaną i zapłacić za nią dużo mniej. Iwona - pomysł z pokazem sztucznych ogni jest według mnie świetny. Noce w sierpniu nie są jeszcze takie zimne a to fajne urozmaicenie - tylko dowiedz się najpierw czy właściciele Twojej sali weselnej się na to zgodzą. My np. mamy w umowie zastrzeżone, że oni się na coś takiego nie zgadzają - w sumie ich rozumiem - bo maja spory teren ale masę zieleni na nim - jakieś krzewy, tuje itd. - chyba to wszystko zbyt łatwopalne jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ciekawa jestem jakie ceny sukien będą w maju,u mnie w mieścinie jest jeden salon sukien ślubnych,zajrzę tam,ceny nie powinny być wygórowane.Mam taką nadzieje:) a co do pokazu sztucznych ogni to ja jestem bardziej za lampionami które "wyślemy" w powietrze :P.Nie wiem co teściowa już załatwiła,nie kontaktowałam się z nią dzisiaj.Ja ogólnie się boję że nie zdążę ze wszystkim bo na odległość to masakra a nawet nie mam jak zmierzyć wybranych obrączek.Macie może jakieś doświadczenia z kupowaniem pierścionków itp przez internet?Lub może wasi znajomi mają.Bo nie widziałam moich obrączek u mnie w mieście a ceny ogólnie tragiczne i mało jest z dwukolorowego złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczonym kupilismy obraczki na allegro i bardzo nam sie podobaja i bardzo jestesmy zadowoleni:) rozmiar jaki pisalismy to taki dostalismy i pasuje jak ta lala:)na allegro jest wiekszy wybor i sa tansze niz u nas w Trojmiescie u jubilera.Grawerke mielismy gratis,ale to juz raczej standart.Zanim zdecydujesz sie na kupno w allegro to najpierw spytaj sie czy cena obraczek jest w zaleznosci od rozmiarow czy ogolna bo tez tak bywa.Wiem,ze na allegro jest taka firma,ktora sprzedaje obraczki i tam Pan podnosi sobie ceny raz w tyg nawet o 80zl...:(dlatego lepiej sie upewnic niz potem rozczarowac,ale ogolnie to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela ja podawałam wcześniej link do obrączek które chcemy,cena coraz niższa...ponad 1200 to nie drogo.A ta strona to ak-biżuteria czy coś tam...takie same są na allegro ale ponad 300zł droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
a klione chyba wcześniej pisała że ona oglądała wymarzone obraczki w necie i poźniej na żywo,mierzyli i to jednak okazało się nie to co chcieli,że były niewygodne więc nie wiem...a w uk złoto jest masakrycznie drogie i słabe bo tylko 9 karatów potrafi kosztować od 300f-damska obrączka i od 400 męska a to w przeliczeniu jest jakieś 3 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja pisałam, że oglądałam obrączki w katalogach - ale to w zasadzie to samo co oglądanie w necie. Proponuję Ci iść do jubilera tam gdzie mieszkasz i pomierzyć to co się Wam podoba. A jak już znajdziecie wzór, który was zachwycił, to poszukajcie podobnego w necie. Zwracajcie tylko uwagę na próbę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 cosik u mnie ten link nie dziala dlatego nie moge ich zobaczyc...ale tak jak napisala Klione,pochodzic po jubilerach,popatrzec i zadecydowac i popatrzec na necie....moze akurat sie uda taniej:) My chcielismy tez inne obraczki niz te co mamy,ale dzieki temu ze ten Pan co pisalam i nim wyzej tak sobie zawyzal cene to zrezygnowalismy i poszukalismy wiele tansze i duzo ladniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela a wcześniej mierzyliście jakiś podobny wzór czy coś takiego czy poprostu wzięliście te co wam się podobały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie przymierzalismy podobne do tych co mamy. Jesli chcesz zobaczyc to zapodaj swoj adres mail jesli to nie jest problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
iwonka19891@autograf.pl mój e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Paulina twój link jest z błędem,nie da się obejrzeć zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela odpisałam Ci na maila na temat moich obrączek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Witam kobietki:) Trochę tu nas mało i widzę że rzadko tu zaglądamy.Więc u mnie jest tak:zaliczka zapłacona na salę,dopiero jutro teściowa jedzie do kościoła i zamówi ślub więc będę dokładnie wiedziała co,gdzie,jak i kiedy:) Właściciel sali miał być u nas dj'em ale się okazało że nie spojrzał w kalendarz i jednak ten termin ma zarezerwowany,próbował nam załatwić kogoś innego ale się okazuje że jego znajomi mają zajętą tą datę.Swoją drogą widzę że 18.08.2012 jest bardzo popularny.Wysłałam dzisiaj maile do 2 Dj'ów do których dostałam namiary jak szukałam sali.Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos tak cicho sie zrobilo,ale pewnie dlatego ze weekend i kazdy w inny sposob odpoczywa od neta:)Iwona trzymam kciuki by sie udalo z tym dj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaakotydwa
czy tylko ja mam depersję z powodu tego jak jest? zarabiam 2300 na rękę, narzeczony mniej. mamy mega stresujące prace, mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co maja powiedziec Ci ktorzy na reke maja 1050:(?!...albo tylko jedno zarabia te wymieniona kwote? ciesz sie,ze wogole cos masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×