Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

"Wiara, ludzie się różnie parują, gdyby wybierali swoje klony pod względem charakteru, to byłoby nudno. Dobrze jest się czasem dopełniać w pewnych kwestiach. " Dlatego też pewni siebie faceci czesto do stałego związku chcą niesmiałe, w ramach uzupełniania się. W odwrotną stronę to nie działa, bo niesmiały facet jest niemęski. 🖐️ Zeby lepiej Ci to zobrazować przełóż sobie to na wzrost :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebojowi wolą przebojowe, a nieprzebojowe wolą przebojowych, a pozostali sa dla nich niewidzialni" akurat wokół siebie zaobserwowałam że przebojowa dziewczyna nieważne czy brzydka czy ładna cieszy sie większym braniem i takie dziewczyny w większości mają chłopaków chociaż to może wynikać z tego że same podrywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie Loooser żeby ślicznotki Cie podrywały, one nie muszą tego robić, nie mogą sie opędzić od adoratorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Dlatego też pewni siebie faceci czesto do stałego związku chcą niesmiałe, w ramach uzupełniania się. W odwrotną stronę to nie działa, bo niesmiały facet jest niemęski." Nieprawda, nieśmiały wcale nie równa się niemęski. To, że ktoś nie jest wygadany nie świadczy o nim źle, niektóre dziewczyny właśnie cenią sobie tych spokojnych. "Żeby lepiej Ci to zobrazować przełóż sobie to na wzrost" Hahahaha, Wiara Ty to wiesz jak mnie podejść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To, że ktoś nie jest wygadany nie świadczy o nim źle, niektóre dziewczyny właśnie cenią sobie tych spokojnych. " akurat jeżeli facet nie gada dużo to nie znaczy że jest nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyny właśnie cenią sobie tych spokojnych. " Zwłaszcza jak się trzeba komuś w ramię wypłakać :D To ja dziękuję za takie "cenienie" mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie Loooser żeby ślicznotki Cie podrywały, one nie muszą tego robić, nie mogą sie opędzić od adoratorów Ale ja jej się mogę spodobać, a nie ci adoratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie na innych tematach. Dziewczyny wariują za żonatymi, a nas wolnych nie zauważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nieprawda, nieśmiały wcale nie równa się niemęski. To, że ktoś nie jest wygadany nie świadczy o nim źle, niektóre dziewczyny właśnie cenią sobie tych spokojnych. " Ja nie uważam, że to świadczy o mnie źle. Nie uważam siebie za beznadziejnego człowieka ale na faceta to ja się nie nadaję. 🖐️ A co do dziewczyn ceniących spokojnych to gdzie one są? "Hahahaha, Wiara Ty to wiesz jak mnie podejść. " Efekty moich zdolności podchodzenia dziewczn widać jak na dłoni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z demotywatorów straszne suchary się zrobiły, mam wrażenie, że tworzy je głównie młodzież w wieku szkolnym. ale czasem się coś fajnego trafi, tylko mi już się nie chce przeglądać. teraz kwejk jest w modzie, chociaż też już mi się przejadł. ooo, Zuzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie są demoty tylko pseudo-moralizatorskie obraziki w ramce demota. Ale co ma lepszego gimgówno wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Ja nie uważam, że to świadczy o mnie źle. Nie uważam siebie za beznadziejnego człowieka ale na faceta to ja się nie nadaję." Tak, w chwili obecnej nie byłbyś być godziwym 'oparciem' dla kobiety. Nie mogę przeboleć tego, że taki świetny chlopak jak Ty ma o sobie tak niskie mniemanie, taką niską samoocenę, a nie masz ku temu powodów, no nie masz... "A co do dziewczyn ceniących spokojnych to gdzie one są?" No jak to gdzie?! Everywhere! Trzeba się rozglądać, a nie poddawać się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Glosowaliscie, glosujecie, bedziecie glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że taki świetny chlopak jak Ty ma o sobie tak niskie mniemanie, taką niską samoocenę, a nie masz ku temu powodów, no nie masz" Okazało się, że jak model na zdjęciu wygląda to i świetny chłopak nagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, ja akurat Wiarę zawsze lubiłam, a jego wygląd niczym z żurnala tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że on ma problem w głowie i to nie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale darker
charakter jest najwazniejszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jego wygląd niczym z żurnala tylko mnie utwierdził w przekonaniu" Bo wygląd we wszystkim potrafi utwierdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Darker - do ilu dziewczyn wyslales swoje zdjecie i jaka byla reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"charakter jest najwazniejszy" No ba! Ze zdjęcia charakter aż się wylewał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, w chwili obecnej nie byłbyś być godziwym 'oparciem' dla kobiety. Nie mogę przeboleć tego, że taki świetny chlopak jak Ty ma o sobie tak niskie mniemanie, taką niską samoocenę, a nie masz ku temu powodów, no nie masz..." Jeszcze niedawno byłem rzekomo podszywającym się i bluzgającym frustratem, a teraz nagle taki och ach? Poza tym świetni faceci mają siwetnych znajomych i fajne dziewczyny. Skoro tego nie mam to jednak taki swietny nie jestem. 🖐️ Aczkolwiek dzieki za próbę podbudowania 🖐️ "No jak to gdzie?! Everywhere! Trzeba się rozglądać, a nie poddawać się. " I co jak będe się rozglądał to sprawi, że bede miał dziewczyne, która dodatkowo zaakceptuje moją nolife'owatość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker - do ilu dziewczyn wyslales swoje zdjecie i jaka byla reakcja?" Po raz 100-etny: Ja nie mam swoich zdjęć! Żadnych!. Musiał bym mieć skaner aby z albumu przerobić na jpeg ale co z tego jak ostatnie mam sprzed 10 lat. Poza tym przykłady na tym forum pokazują, że trzeba mieć nierówno pod sufitem aby swoje zdjęcie wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze niedawno byłem rzekomo podszywającym się i bluzgającym frustratem, a teraz nagle taki och ach?" No po prostu czary, Wiara! Czary! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Napiszcie lepiej na kogo glosowaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×