Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

"Darker tak rozłądowuje swoją frustrację. Może nie wali konika?" A skończysz wypisywać głupoty o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusilda klęknij
przed imadlem nie posmakujesz, nie bedziesz znala smaku dajcie sobie raz po lodzie i nie bedziesz musiala za nim uganiac sie jak suka w cieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko nie sądzę, żeby ludzie rozmawiali tylko o swoich związkach, albo to moje skrzywienie bo sama czuję się nieswojo opowiadając o czymś co robiłam z partnerem - mam wtedy wrażenie, że zanudzam ludzi swoim życiem osobistym i jest masa bardziej neutralnych tematów." No nie. Gadają o wyjazdach, spedzaniu czasu, jakichs sytuacjach ze znajomymi, pracy itp. No już widze jak czekają na moją trzymające w napięciu, opowiesci o tym jak siedziałem cały dzien w domu, jadłem, wydalałem i spałem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Darker tak rozłądowuje swoją frustrację. Może nie wali konika?" No cóż, życie go nie oszczędzało, przez co jest mocno zwichnięty emocjonalnie. Zresztą dzisiaj to i tak dobrze się trzymał, byłam pewna, że wcześniej wybuchnie, a jednak dopiero teraz się 'rozpruł'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Lucy Windsor "IMO, czyli Ty też uważasz, ze niepewna siebie kobieta jest lepszym materiałem na partnerkę do stworzenia zdrowej relacji niż kobieta znająca swoja wartość?" A co ma brak pewności siebie do wartości człowieka? Lucyno - zaczynam podejrzewać, że Pewność Siebie(TM) uważasz za ogólną filozofię życia, czyli zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji... "jeżeli tak, to niezłe światło na siebie rzucasz" Jak już o tym mówimy, to nawet Ci pozwolę rzucić Swój cień, na moją skromną osobę, a nawet możesz się na mnie cała rzucić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmów żadnych nie oglądasz? Nowinek nie czytasz? Jak jest coś ważnego do zrobienia to chociażbyś o zalaniu mieszkania wodą z czajnika opowiadał ludzie będą słuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja z nią pisałem to w Poznaniu rezydowała a nie w Warszawie. Nie przypominam sobie takiej oferty. A tak w ogóle to trzeba być niezłym idiotą aby przejechać się ponad 150km aby iść z dziewczyną do kina. Nie dość , że najgorsza propozycja na spędzenie ze sobą czasu to jeszcze siedzi człowiek obok drugiego i ni słowem się do siebie nie mogą odezwać przez 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żelek tak pisała, że Ci proponowała kino w Warszawie." coś ci się popierdoliło luzer. to WIarę ostatnio chciałam zabrać do kina w trójkącie, bo mówił, że sam się boi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zresztą dzisiaj to i tak dobrze się trzymał, byłam pewna, że wcześniej wybuchnie, a jednak dopiero teraz się 'rozpruł'. " Smutne masz życie jak tylko przypierdalać się chcesz na forum w niedzielę wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś, że mu wielokrotnie to proponowałaś, a on jest cipa i miał 100 powodów żeby nie pójść, a później płakał jak wybrałaś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Bielyje Rozy "No cóż, życie go nie oszczędzało, przez co jest mocno zwichnięty emocjonalnie." Najwidoczniej jakby miał inny organ pomiędzy nogami, a przez to napięcie likwidowane byłoby innymi "ruchami", to byłoby OK...co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker the black
" IMO, czyli Ty też uważasz, ze niepewna siebie kobieta jest lepszym materiałem na partnerkę do stworzenia zdrowej relacji niż kobieta znająca swoja wartość? jeżeli tak, to niezłe światło na siebie rzucasz " najlepszym materiałem na na partnerke jest kobieta pewna siebie , która wie czego chce , mająca własne zdanie ale potrafiąca przyznac sie do błędu, mająca swoje zasady zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker - twoje życie widać jest równie radosne. " Ja nie udaję, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Smutne masz życie jak tylko przypie**alać się chcesz na forum w niedzielę wieczór." Twojej frustracji ciąg dalszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napisałaś, że mu wielokrotnie to proponowałaś, a on jest c*pa i miał 100 powodów żeby nie pójść, a później płakał jak wybrałaś innego." Czytałem ale o kinie tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta jak idzie na studiach? 🖐️ "filmów żadnych nie oglądasz? Nowinek nie czytasz? Jak jest coś ważnego do zrobienia to chociażbyś o zalaniu mieszkania wodą z czajnika opowiadał ludzie będą słuchać " No jakoś tak się składało, że jak rozmawiali to nie miałem niczego ciekawego do dodania. 🖐️ A specjalnie nie potrafie wtrącac się, niz gruchy, ni z pietruchy ze swoim tekstem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twojej frustracji ciąg dalszy." Lepiej wracaj do garów gdzie twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Looooser - pomyliles. To JA pisalam , ze jak mieszkaja w roznych miastach to mogliby sie umowic do kina w polowie drogi /np w Warszawie/ Ale to nie chodzilo o Zelka tylko o Nastoletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta frustracja prawiczków (nie wszystkich) jest chyba podstawową rozrywką na kafe. Jak pójdzie któremuś żyłka i zaczynają rzucać się na kogo się da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie przypominam sobie takiej oferty." ja też nie. tym bardziej, że kina za bardzo nie lubię. zawsze ktoś coś wpierdala i szeleści :o ale Wiara pisał, że ma zahamowanie przed pójściem do kina, to w ramach dobrego serca można mu pomóc, nieprawdaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Zuzia - Ty tutaj nadworna swatka jesteś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Looooser - pomyliles. To JA pisalam , ze jak mieszkaja w roznych miastach to mogliby sie umowic do kina w polowie drogi /np w Warszawie/ Ale to nie chodzilo o Zelka tylko o Nastoletnia." Co za debil idzie na randkę do kina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co ma brak pewności siebie do wartości człowieka" czasem coś tam ma, nawet sporo. z prostej przyczyny - jeżeli ktoś cała swoją postawą demonstruje niepewność co do swojej wartości, to najprawdopodobniej 99% ludzi uzna, ze tej wartości tam nie ma. prosty mechanizm psychologiczny, który każdy jest w stanie zaobserwować, siebie włączając "Pewność Siebie(TM) uważasz za ogólną filozofię życia" not that far, ale trudno nie dostrzec następstw, które niesie za sobą brak pewności siebie (vide wylewne prawiczki chociażby) oraz wartości, które taką pewnością się charakteryzując zyskujesz (Doda to skrajnosć, ale na pewno każdy ze swojego otoczenia moze wskazac niejeden przykład) "nawet możesz się na mnie cała rzucić" no zobacz, czyli z tych marzeń się nie wyrasta :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker - pewnie taki, co podobnie jak wy, nie umie wymyślić o czym by tu rozmawiać, a tak ma temat od ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie taki, co podobnie jak wy, nie umie wymyślić o czym by tu rozmawiać, a tak ma temat od ręki " No właśnie nie ma tematu jak się siedzi obok siebie i nic nie mówi przez 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×