Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Prawiczek bez wiary "Jeszcze niedawno byłem rzekomo podszywającym się i bluzgającym frustratem, a teraz nagle taki och ach? Poza tym świetni faceci mają siwetnych znajomych i fajne dziewczyny. Skoro tego nie mam to jednak taki swietny nie jestem." Chyba coś już sobie wyjaśniliśmy i to dawno. A co do znajomych, to sam się tego pozbawiasz wmawiając sobie, że jesteś jakimś 'nołlajfem'. "I co jak będe się rozglądał to sprawi, że bede miał dziewczyne, która dodatkowo zaakceptuje moją nolife'owatość?" A Ty dalej swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do znajomych, to sam się tego pozbawiasz wmawiając sobie, że jesteś jakimś 'nołlajfem" Bo do niego to się drzwiami i oknami pchają a on biedaczysko się w szafie chowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Bo do niego to się drzwiami i oknami pchają a on biedaczysko się w szafie chowa" Ty jesteś głupi jak but z lewej nogi. Po co bierzesz wszystko tak dosłownie? Idiomaty też tak traktujesz? Mi chodziło o to, że nie można się na wszystkich zamykać, ale komu ja to tłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba coś już sobie wyjaśniliśmy i to dawno. " Mam słaba pamięć albo rozmawiałaś z jakimś moim alter ego. 🖐️ Zresztą niewazne, na jedno wychodzi "A co do znajomych, to sam się tego pozbawiasz wmawiając sobie, że jesteś jakimś 'nołlajfem'." Poprawka, wmawiali mi to równieśnicy w podstawówce. 🖐️ Moze nie dokładnie bycie nołlifem ale jednak niezbyt miłe rzeczy. 🖐️ "A Ty dalej swoje..." No a czyje? W Twoim swiecie moze wystarczy sie rozglądac, bo faktycznie jak spojrzysz na faceta i się usmiechniesz to istnieje duza szansa ze przystapi on do podrywu. My tak nie mamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizon Cag-ong
Prawiczek bez wiary tylko wkurza ludzi. Dziewczyny tylko czekają na jego krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mi chodziło o to, że nie można się na wszystkich zamykać" Ty to dopiero jesteś tępa strzała! Przecież on się na wszystkich nie zamyka. Pracuje z ludźmi? Pracuje. Na rozmowie o pracę był? Był. Dziewczyny nie ma i to nie oznacza, że się na ludzi zamyka. Offerma najlepszy przykład; znajomi do niego dzwonią aby film wspólnie obejrzeć (w życiu nie miałem takiej oferty a nawet podobnej) a dziewczyny jak nie miał tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mi chodziło o to, że nie można się na wszystkich zamykać, ale komu ja to tłumaczę..." No ja ostatnio ponownie się "otworzyłem na ludzi" spotykam się i jakos to leci ale to wszystko kilka osób ze starego grona. 🖐️ Nie potrafię nawiązywac nowych kontaktów, bo czuję się gorszy. Jak tu się nie czuć i normalnie gadać, gdy ma się swiadomosc, że np. w pracy młodsi ode mnie mają normalne zycie, dziewczyny, a ja jestem starszy i tego nie miałem? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Darker - napisz do ilu dziewczyn wyslales swoje zdjecie. No chyba , ze to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...znajomi do niego dzwonią aby film wspólnie obejrzeć (w życiu nie miałem takiej oferty a nawet podobnej)" I co? Dziwisz się? Bo ja nie, wręcz byłabym w szoku jakby ktoś chciał się z tobą spotkać w celu innym niż wyłudzenie czegoś, np. notatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizon Cag-ong
Dlaczego niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Chryste..poddałem się na jedenastej stronie. Stev jak zwykle błysnął, pan Trzydziestoletnia Radząca Pomarańcza także - no ale Stev jest w miarę wysoki, to do Drabiny będzie pasował (Tylko niech na litość Boska się nie rozmnażają!). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker - napisz do ilu dziewczyn wyslales swoje zdjecie. No chyba , ze to tajemnica" Przecież pisze, że nie mam swoich zdjęć. "I co? Dziwisz się? Bo ja nie, wręcz byłabym w szoku jakby ktoś chciał się z tobą spotkać w celu innym niż wyłudzenie czegoś, np. notatek. " Oni to raczej zbyt pijani by byli aby cokolwiek oglądać i nie zasnąć ale po co ja top piszę takiej idiotce. Wracaj do kuchni gdzie twoje miejsce, parszywa mendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, jak mam Ci dziękować, ze litościwie pominąłeś mnie w swej recenzji, dzięki czemu nie czuje się zobligowana, żeby latać za Twoimi postami? :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "No ja ostatnio ponownie się "otworzyłem na ludzi" spotykam się i jakos to leci ale to wszystko kilka osób ze starego grona." No i dobrze, tak trzymaj, spotykaj się z tymi których masz. "Nie potrafię nawiązywac nowych kontaktów, bo czuję się gorszy. Jak tu się nie czuć i normalnie gadać, gdy ma się swiadomosc, że np. w pracy młodsi ode mnie mają normalne zycie, dziewczyny, a ja jestem starszy i tego nie miałem?" No chwila, bierz poprawkę na to, że Ty generalnie też do młodych się zaliczasz, a zachowujesz się tak jakbyś nieodwracalnie przegrał swoje życie z kretesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Czesc IMO. Na kogo glosowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty generalnie też do młodych się zaliczasz, a zachowujesz się tak jakbyś nieodwracalnie przegrał swoje życie z kretesem" Przejebał jego najlepszą część i konsekwencje tego będą widoczne w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No chwila, bierz poprawkę na to, że Ty generalnie też do młodych się zaliczasz, a zachowujesz się tak jakbyś nieodwracalnie przegrał swoje życie z kretesem." No przepraszam ale o czym ja mogę gadać z ludzmi którzy mają zupełnie inne zycie ode mnie? Mają po 20-22 lata inicjację w normalnym wieku, dziewczyny, znajomych, wyjazdy. 🖐️ Moze i jestem młody ale stary jezeli chodzi o zaczynanie pewnych rzeczy. Naprawdę to takie dziwne, że czuję się od nich gorszy? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żelek proponowała Darkerowi kino, także to nieprawda że nie miałeś takich propozycji." Ona w Poznaniu ja w swoim mieście i do kina pójdziemy. Kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Lucyno - mówisz i masz. Nie wiem, czy już Ci to wytłumaczyli, ale mnie osobiście ubawiły Twoje (i pana Radzącej Pomarańczy) teorie na temat "niepewnych siebie kobiet". Ba! Gdybym nie znal Cię lepiej, pomyślałbym, że w Twoim słowniku, brak pewności siebie jest synonimem zakompleksienia. I nie musisz mi robić tutaj scen zazdrości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Oni to raczej zbyt pijani by byli aby cokolwiek oglądać i nie zasnąć ale po co ja top piszę takiej idiotce. Wracaj do kuchni gdzie twoje miejsce, parszywa mendo." Nerwy, nerwy, weź już odejdź od kompa, bo babskie forum wyraźnie ci nie służy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - nikt nie wie, że jesteś prawiczkiem i nie każdy po 20 roku życia jest w związku. Nikt Cię przepytywał nie będzie, możesz spokojnie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Zuzanna Amelia ! "Czesc IMO. Na kogo glosowales?" Na tych co są najlepszymi politykami/sternikami tego kraju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt Cię przepytywał nie będzie, możesz spokojnie rozmawiać. " Tylko o czym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara - nikt nie wie, że jesteś prawiczkiem i nie każdy po 20 roku życia jest w związku. Nikt Cię przepytywał nie będzie, możesz spokojnie rozmawiać. " Nie chodzi o strach przed tym, że się wyda, bo akurat z tym problemu nie mam. Po prostu nie mam o czym gadać z takimi ludzmi oraz czuję się od nich gorszy, wiec i nie nawiąze znajomości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, czyli Ty też uważasz, ze niepewna siebie kobieta jest lepszym materiałem na partnerkę do stworzenia zdrowej relacji niż kobieta znająca swoja wartość? jeżeli tak, to niezłe światło na siebie rzucasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie sądzę, żeby ludzie rozmawiali tylko o swoich związkach, albo to moje skrzywienie bo sama czuję się nieswojo opowiadając o czymś co robiłam z partnerem - mam wtedy wrażenie, że zanudzam ludzi swoim życiem osobistym i jest masa bardziej neutralnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×