Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Aha, to ty na randkę poszedłbyś na godzinkę? No stary, to powodzenia życzę :D Film dwie godziny i przez kolejne 3 można rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepszym materiałem na na partnerke jest kobieta pewna siebie , która wie czego chce " no dokładnie, dzięki temu łatwiej się w zwiazku dogadać i wyegzekwowac zaspokojenie podstawowych potrzeb obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Darker - bawisz sie w PZW? To Twoj idol ? Po kinie mozna pojsc na kawe/herbate/wode z sokiem/ i pogadac na temat filmu dowolna ilosc godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to ty na randkę poszedłbyś na godzinkę? No stary, to powodzenia życzę Film dwie godziny i przez kolejne 3 można rozmawiać. " Ale po jakiego chuja iść do kina i siedzieć jak dwa milczące kołki na randce? Co to kurwa za przyjemność? Ktoś mi to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - nie przesadzaj ;) Poza tym jak kogoś już zapraszasz na randkę to nie do końca jest obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wk**wia mnie ta reklama. normalnie zaj**istą białą plamę mam na pół ekranu." ADBLOCK !!!! od jutra robię odwyk od kafe. ciekawe, czy się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po kinie mozna pojsc na kawe/herbate/wode z sokiem/ i pogadac na temat filmu dowolna ilosc godzin." A co wam odjebało z tym kinem? Kabel ethernetowy wam ukradli? W życiu nie zabrał bym dziewczyny do kina na pierwszych spotkaniach bo to tortura siedzieć tak obok siebie i nie odzywać się tylko gapić w ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Ja Ci wyjasnie - sa tacy , dla ktorych jest to przyjemnosc ale ze o gustach nie ma dyskusji wiec nie musisz isc w ich slady. W koncu gdyby wszyscy byli jednakowi to zycie byloby nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ją na rolki zaproś. Film to o tyle dobra opcja, że można od razu daje temat do rozmowy, a miarę luźny i przez te pierwsze dwie godziny nie czuć aż tak skrępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja Ci wyjasnie - sa tacy , dla ktorych jest to przyjemnosc " No ja wiem jacy - tacy bez tematów do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizon Cag-ong
Niech sobie PBW będzie sam. Co wam to szkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepszym materiałem na na partnerke jest kobieta pewna siebie , która wie czego chce " wobec tego tym bardziej dziwne że tyle takich na kafe żali się że nikogo nie mogą sobie znaleźć. te feministyczne brednie możecie oczywiście opowiadać ale one w żaden sposób nie stają się przez to bardziej prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale po jakiego ch*ja iść do kina i siedzieć jak dwa milczące kołki na randce? " dla prawiczka to niezly pomysl, bo sie troche z obecnoscia kobiety w odległości mniejszej niz kilka metrow oswoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma - a odpowiadają im takie same które są w szczęśliwych związkach :) Więc nie generalizuj, a już na bank nie czerp swojej wiedzy o kobietach z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla prawiczka to niezly pomysl, bo sie troche z obecnoscia kobiety w odległości mniejszej niz kilka metrow oswoi" Głupia czy tylko udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Lucy Windsor "czasem coś tam ma, nawet sporo. z prostej przyczyny - jeżeli ktoś cała swoją postawą demonstruje niepewność co do swojej wartości, to najprawdopodobniej 99% ludzi uzna, ze tej wartości tam nie ma. prosty mechanizm psychologiczny, który każdy jest w stanie zaobserwować, siebie włączając" Lucyno - Ty nadal Pewność Siebie traktujesz bardzo radykalnie, czyli albo jest, albo jej w ogóle nie ma. "not that far, ale trudno nie dostrzec następstw, które niesie za sobą brak pewności siebie (vide wylewne prawiczki chociażby) oraz wartości, które taką pewnością się charakteryzując zyskujesz (Doda to skrajnosć, ale na pewno każdy ze swojego otoczenia moze wskazac niejeden przykład)" Patrz wyżej. ;) "no zobacz, czyli z tych marzeń się nie wyrasta" Nie wyrasta, a rośnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się parę dni temu stało i kurwa już mnie do szału doprowadza, webmasterzy zajebani co strony nie potrafią jak trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizon Cag-ong
Bez sensu. Nie lubię takiego pieprzenia i traktowania prawiczków jak jakiś niepełnosprawnych umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizon Cag-ong
Moja wypowiedzieć dotyczy tego tekstu dla prawiczka to niezly pomysl, bo sie troche z obecnoscia kobiety w odległości mniejszej niz kilka metrow oswoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker the black
" wobec tego tym bardziej dziwne że tyle takich na kafe żali się że nikogo nie mogą sobie znaleźć. " bo mają za duze wymagania i tyle , one chcą przystojnego , z dobrą pracą, samochodem , własnym m . a nie ma co sie oszukiwac ze takich facetów w przedziale 20-30 lat jest bardzo mało i dlatego albo są same i na imprezach dają sie zaliczyc jakiemus pseudo macho lub piszą na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty nadal Pewność Siebie traktujesz bardzo radykalnie, czyli albo jest, albo jej w ogóle nie ma." tzn ogólnie rzecz ujmując ją tutaj traktuję, a że pewnie każdy ma jakieś kompleksy to inna sprawa. z tym ze niektórzy doskonale się maskują i dobrze na tym wychodzą "Nie wyrasta, a rośnie" tyko nie mów mi na jaką długość i grubość, bo jeszcze się zainteresuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ad block to jest od blokowania reklam a nie zaj**istych białych plam." aaa, myślałam, że to taka zasłaniająca reklama. one tak chamsko wyłażą i latają po ekranie. "Nie lubię takiego pieprzenia i traktowania prawiczków jak jakiś niepełnosprawnych umysłowo." widzisz chłopie, zakompleksione babska udające pewne siebie muszą się jakoś dowartościować. czyimś kosztem. :o "Wiara Offermie komputer hakuje!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzisz chłopie, zakompleksione babska udające pewne siebie muszą się jakoś dowartościować. czyimś kosztem" Mamy aż trzy w temacie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×