Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Zajączku, dlaczego masz takie krótkie uszy? - Bo jestem romantyczny. - Nie rozumiem. - Wczoraj siedziałem na łące i słuchałem śpiewu słowika. Tak się zasłuchałem, ze nie usłyszałem kosiarki... ----------------------- Jedzie zajączek z niedźwiedziem na jeden bilet i przychodzi kanar. To niedźwiedź schował zajączka do kieszeni w marynarce i pokazuje bilet. Kanar się pyta: - A co pan tam trzyma w kieszeni marynarki? Niedźwiedź uderza się w pierś (tu powinien być taki zamaszysty gest), wyciąga spłaszczonego zajączka i mówi: - Zdjęcie kolegi. -------------------- Siedzi zajączek w krzakach i coś sobie z dupci wyciska. Podchodzi jeżyk i pyta: - Wągierek ?! - Nie, śrucik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona wróciła od fryzjera, ubrała się w najlepszą sukienkę i tak pokazała się mężowi: - I co o mnie sądzisz? - Szczerze? - Szczerze. - Jesteś plotkara i źle gotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorze - żali się młody, przystojny, mężczyzna - Mam już wszystko, co normalnemu człowiekowi jest potrzebne do życia. Zbudowałem piękny dom, mam kochającą żonę, trójkę dzieci, dobrze prosperującą firmę. Jedyne, czego mi brakuje, to silne emocje. Potrzebuję ciągle dużej dawki adrenaliny, bo nie mogę normalnie funkcjonować. Próbowałem już i skoków spadochronowych, i nurkowania w głębinach i nawet wybrałem się samotnie do dżungli. Wszystko za mało. - Niech pan znajdzie sobie kochankę - proponuje lekarz - Mam już trzy kochanki. - No to niech pan o nich powie żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa nauczycielka geografii przychodzi do klasy na lekcje i mówi: - Dzisiaj porozmawiamy o tym, co to jest globus. Klasa na to chórem: - Sp*******j, ty stara k***o! Nauczycielka rozpłakała się, wybiegła z klasy i poszła do dyrektora. - Koleżanko - mówi dyrektor. - Ja pani pokażę, jak należy z nimi postępować. Po chwili dyrektor wchodzi do klasy i zaczyna: - Cześć, małe sku******y! - Czołem, łysy ch**u! - Dzisiaj będzie o tym, jak się zakłada kondoma na globus. - Na globus? - dziwi się klasa. - A co to jest globus? - Od tego właśnie zaczniemy... --------------------------- Podczas kampanii wyborczej lepiej nie używać zwrotów zbyt brutalnych i agresywnych. Oto nasz podręczny słownik dzięki któremu kolejna kampania będzie merytoryczna i sympatyczna. Oto kilka podręcznych słówek: Biedak, nędzarz - ekonomicznie nieprzystowany Żebrak - bezrobotny na praktyce Śmieciarz - terenowy przedstawiciel przemysłu utylizacji zużytych dóbr materialnych Leniwy - motywacyjnie zubożony Głupi - inteligentny inaczej Bałagan - alternatywna aranżacja przestrzeni Złodziej - wtórny dystrybutor Produktu Krajowego Brutto Schlany, nawalony, pijany - przestrzennie zagubiony Szczerbaty - osoba o zwiększonej wydajności oddechowej;D -------------------------------- Przychodzi facet do sklepu zoologicznego w moskwie z niedzwiedziem brunatnym na smyczy i krzyczy na caly glos: - Gdzie jest ten skur...syn co dwa lata temu sprzedal mi chomika?! ----------------------------- W pewnym mieście grasował straszny smok. Mieszczanie nie mogli wytrzymać, więc udali się po pomoc do jednego z trzech rycerzy. Wielki Rycerzu - mówią - pomóż nam, smok gwałci dziewice, zabija mężczyzn, pożera dzieci i kobiety. Wielki rycerz na to - Dajcie mi miesiąc na ułożenie planu. Mieszczanie na to - Co ty człowieku, za miesiąc to smoka nas tu wszystkich wytłucze. I poszli do drugiego rycerza. Średni Rycerzu - pomóż etc. Ten chciał się znowu zastanawiać dwa miesiące więc poszli do trzeciego rycerza. Mały Rycerzu - pomóż etc. Na to Mały Rycerz łap za miecz, zakłada zbroję, objucza konia i już jest gotowy do drogi. Pytają więc mieszczanie. Jak to czcigodny Mały Rycerzu, Wielki Rycerz chciał się zastanawiać miesiąc, Średni Rycerz dwa miesiące, a Ty tak od razu?! Na to Mały Rycerz. - Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba spier..... od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok 2010. Polska spełnia już wszystkie normy Unii Europejskiej! W sklepie mięsnym klient zwraca się do sprzedawcy: Kilo kaszanki proszę. Ekspedient z pełną powagą: A z jaką grupą krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet lekko na bani wraca do domu ...... Żona od razu, srata-ta- ta, pijak, tylko wódka Ci w głowie itp... Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi: - OK, przyniosłem test , zaraz zobaczymy jaka Ty obeznana i kulturalna jesteś! Żona: - Zobaczymy, czytaj. - Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty. - Łatwizna! No chociażby dolar i euro. - Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych. - Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać! - Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii... Żona: - .........?......... - Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, k**wa, zainteresowań!... żadnych. ------------- Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecinę, która klęczy przed figurą i się modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii. Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli,podchodzi do niej i pyta: - A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie? - Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotr - Ale to jest Św. Antoni, babciu! - No żesz k**wa mać!!! Czterdzieści siedem zdrowasiek psu w d**ę i poszło się j**ać!!! -------------- Chodzi sobie babcia po trawniku,podchodzi do niej ]policjant i mowi: - babcia, nie widzisz napisu na tabliczce "Nie deptać trawy"? - ja tam w te Wasze napisy nie wierze. Na tamtej ławce jest napisane "Ch.. Ci w d..e" trzy godziny siedziałam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO agencji towarzyskiej przyszedł facet. Zamówił panienkę i spędził z nią fantastyczną noc. Rano idzie do szefowej agencji, uregulować należność. -Ile się należy - pyta?? -Nic. Był pan świetny. - co? Cała noc z rewelacyjną dziewcztną i nic nie płacę? -Nic. Proszę, to jeszcze dla pana - szefowa podaje mu 200 złotych. Faceta zamurowało. Nie dość, że poużywał najlepsze, to jeszce dostał dwie stówy. Tego samego dnia opowiedział o wsztstkim koledze, więc on z panienką, a rano idzie do szefowej i pyta: - Ile się należy? - Nic,był pan świetny- mówi szefowa i wręcza mu 50 złotych. - Dziękuję, mówi facet - Nie dość, że było fajnie, to jeszcze dostaję kasę... Wie pani co? Mam pytanie. Dlaczego dostałem 50 złotych, a mój kolega wczoraj dostał za to samo 200? - Wczoraj wszystko szło na satelitę, adziś tylko na kablówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdża Kaczyński z wizytą do Benedykta. Jest miło i sympatycznie Benedykt pyta: B: A jak tam u Was po wyborach K: Wszystko w jak najlepszym porządku Ojcze św. Wyborcy zadowoleni, szczęśliwi. Mówią że takiej Polski chcieli. Ojciec Święty pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 palców. B: A jak tam u Was z bezrobociem K: Doskonale Ojcze Święty. Jest tak dobrze że młodzi ludzie już zaczynają wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, pracodawcy gwarantują doskonałe warunki zatrudnienia. Ojciec Święty znów pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 palców B: A co w szkolnictwie ? K: Wspaniale. Minister sprawdził się doskonale. Dzieciaki zadowolone chcą nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły. Ojciec Święty pokiwał głową uśmiechnął się i znów pokazał Kaczorowi 6 palców. Wizyta się zakończyła Kaczyński wrócił do Polski i swych obowiązków. Jednak sprawa pokazywanych 6 palców nie dawała mu spokoju. Wybrał się więc do Glepma i pyta: K: Prymasie byłem u papieża opowiadałem mu co w kraju, a ten na każdą moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców. Co to znaczy? G: Jak to, ty katolik i nie wiesz że chodzi o 6 przykazanie: Nie cudzołóż. K: Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie? G: A co miał powiedzieć NIE PIE**OL!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corka opowiada o swoim nowym narzeczonym: -Mowie ci, mamus, on jest fantastyczny! Uczciwy, solidny, bez nalogow, ma dobrze platna prace, supersamochod, wille. -Ciesze sie, kochanie, ze tak dobrze trafilas! A wiesz cos o jego rodzinie? -Tak! Wyobraz sobie, ze poznalam juz jego zone. Jaka ona mila! A jego dzieci to poprostu aniolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do > pracy, bo jest chora. > - A co pani jest? - pyta szefu. > - Mam jaskrę analną. > - że co!? Czym to sę objawia?? > - Po prostu nie widzę dzis możliwosci przytoczenia swojej d**y do pracy... ----------------------- Zajęcia z savoir-vivre'u. Prowadzi kobieta, wśród uczestników sami > panowie. > Pani zadaje pytanie: > - Jesteście na przyjęciu lub w restauracji. Musicie udać się w pewne > miejsce. Jak usprawiedliwicie przed swoją towarzyszką swą chwilową nieobecność. > - Idę się wysikać - padła propozyzja z sali. > - No niestety - odparła prowadząca - słowo "wysikać" może zostać uznane za > prostackie i grubiańskie. > - Przepraszam, ale muszę udać się do ubikacji - zgłosił się inny > uczestnik. > - No cóż - prowadząca na to - mówienie o ubikacji przy jedzeniu trudno > zaliczyć do kanonów kultury. Może jakieś inne pomysły? > - Pani wybaczy - na to kolejny uczestnik - ale muszę udać się uścisnąć kogoś, kogo mam nadzieję przedstawić pani po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu Cafe! gdzie jesteś? poprz. | 1 7 8 9 22:29 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Tiaaaaaaaaa już ja adoruje.Nienawidzi mnie i tylko chcę do ugody przejść nic więcej. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 22:51 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Wykasujcie ten temat ,będziecie tylko przeszkadzać. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 22:54 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Jak dojdę że TY to jesteś Iwa wiesz co Cię czeka!!!!!!!!! Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 23:01 [zgłoś do usunięcia] duch cafe... dalej tu straszy ten dziad? 23:01 [zgłoś do usunięcia] co? zabijesz ją? zgwałcisz? opublikujesz jej zdjęcie na kafe? To nie jest Iwa 23:02 [zgłoś do usunięcia] co? zabijesz ją? Rozumiesz desznik - to nie jest IWA tylko JA 23:02 [zgłoś do usunięcia] poiskirss w doopę ducha pocałujcie 23:05 [zgłoś do usunięcia] poiskirss poważnie mówię. Nie jestem IWA. na pewno znałeś jej styl- ja mam przecież inny 23:16 [zgłoś do usunięcia] duch uciekł bo zrozumiał swój błąd. 23:22 [zgłoś do usunięcia] bo jest prawdziwe dno dam temat do wykasowania przecież takie bezprawie istnieje teraz 23:24 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno desznik miej odwagę przyznać się do błędu Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:25 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno i wiesz co? żal mi tej Iwy - bo całe podejrzenie spadło na kogoś niewinnego. kogo nawet nie znam Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:26 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno kolejny etap to będzie topik Maga Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:27 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Tobie już damy spokój Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:53 [zgłoś do usunięcia] bo jest prawdziwe dno w doopie mam Cię dokładnie Iwa. [zgłoś do usunięcia] Pie**ol mnie mocno Ten cytat to z jakiś islamskich pism. Przyszłam Mag z Tobą o czymś porozmawiać, ale nie dam rady bo gorączka nie pozwala mi teraz jasno myśleć. Lepiej się pożegnam. Jak przeżyje noc -to się zgłoszę ponownie. Tutaj jestes kobietą tak jak koleś git piertoli zasady,samotnica.Masz tyle jadu Iwa że mam Cię serdecznie dosyć !!!! 23:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe nie nadajesz sie aby być kobietą Iwa.Jesteś jednym polem nienawiści. miej i patrzaj w 00:05 [zgłoś do usunięcia] i tak Cię kocham głąbie 00:50 [zgłoś do usunięcia] duch cafe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5019339& start=30 tutaj macie link co zrobiła PŚP w doopie Cię mam pisdo yebana !!!!!!!!!!!!!!!!! miej i patrzaj w 00:53 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno opanuj się Janusz Co się z Tobą dzieje? Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:54 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno muszę z Magnum porozmawiać na Twój temat - martwię się o ciebie Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Nie strasz mnie za głupia jesteś dobrze !!!!!!!! miej i patrzaj w 00:57 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno strasz???????? to z troski o Ciebie Jest z Tobą coraz gorzej Janusz Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:57 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Przez Ciebie gnido perfidna odszedłem od Magnuma więc w delikatny sposób odpieprz się. miej i patrzaj w 00:59 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno znowu mnie z kimś mylisz Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:01 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Wiesz co? Jesteś sfrustrowany bo cię wypierniczają z każdego topiku na jakim się pojawiasz, ludzie mają Cię dość. Nawet Fiku uciekała ze swojego topiku jak się pojawiłeś. Mają Cię wszyscy dość i już nie dziwię się dlaczego. Akurat napatoczyłam Ci się pod rękę to całą wściekłość przelałeś na mnie i taka jest prawda. Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:04 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Mylisz mnie z jakąś Iwą i jakimś starym konfliktem, nawet nie znam tej osoby. Wal się Janusz i tyle. Jak nie wierzysz to udaj się do redakcji kafe i Ty się ode mnie odpie**ol z tymi pomówieniami, bo to się nudne robi. Dobranoc głąbie Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:09 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno ale tak naprawdę to żal mi Cię Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu Cafe! gdzie jesteś? poprz. | 1 7 8 9 22:29 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Tiaaaaaaaaa już ja adoruje.Nienawidzi mnie i tylko chcę do ugody przejść nic więcej. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 22:51 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Wykasujcie ten temat ,będziecie tylko przeszkadzać. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 22:54 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Jak dojdę że TY to jesteś Iwa wiesz co Cię czeka!!!!!!!!! Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest 23:01 [zgłoś do usunięcia] duch cafe... dalej tu straszy ten dziad? 23:01 [zgłoś do usunięcia] co? zabijesz ją? zgwałcisz? opublikujesz jej zdjęcie na kafe? To nie jest Iwa 23:02 [zgłoś do usunięcia] co? zabijesz ją? Rozumiesz desznik - to nie jest IWA tylko JA 23:02 [zgłoś do usunięcia] poiskirss w doopę ducha pocałujcie 23:05 [zgłoś do usunięcia] poiskirss poważnie mówię. Nie jestem IWA. na pewno znałeś jej styl- ja mam przecież inny 23:16 [zgłoś do usunięcia] duch uciekł bo zrozumiał swój błąd. 23:22 [zgłoś do usunięcia] bo jest prawdziwe dno dam temat do wykasowania przecież takie bezprawie istnieje teraz 23:24 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno desznik miej odwagę przyznać się do błędu Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:25 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno i wiesz co? żal mi tej Iwy - bo całe podejrzenie spadło na kogoś niewinnego. kogo nawet nie znam Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:26 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno kolejny etap to będzie topik Maga Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:27 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Tobie już damy spokój Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 23:53 [zgłoś do usunięcia] bo jest prawdziwe dno w doopie mam Cię dokładnie Iwa. [zgłoś do usunięcia] Pie**ol mnie mocno Ten cytat to z jakiś islamskich pism. Przyszłam Mag z Tobą o czymś porozmawiać, ale nie dam rady bo gorączka nie pozwala mi teraz jasno myśleć. Lepiej się pożegnam. Jak przeżyje noc -to się zgłoszę ponownie. Tutaj jestes kobietą tak jak koleś git piertoli zasady,samotnica.Masz tyle jadu Iwa że mam Cię serdecznie dosyć !!!! 23:54 [zgłoś do usunięcia] duch cafe nie nadajesz sie aby być kobietą Iwa.Jesteś jednym polem nienawiści. miej i patrzaj w 00:05 [zgłoś do usunięcia] i tak Cię kocham głąbie 00:50 [zgłoś do usunięcia] duch cafe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5019339& start=30 tutaj macie link co zrobiła PŚP w doopie Cię mam pisdo yebana !!!!!!!!!!!!!!!!! miej i patrzaj w 00:53 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno opanuj się Janusz Co się z Tobą dzieje? Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:54 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno muszę z Magnum porozmawiać na Twój temat - martwię się o ciebie Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:55 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Nie strasz mnie za głupia jesteś dobrze !!!!!!!! miej i patrzaj w 00:57 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno strasz???????? to z troski o Ciebie Jest z Tobą coraz gorzej Janusz Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 00:57 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Przez Ciebie gnido perfidna odszedłem od Magnuma więc w delikatny sposób odpieprz się. miej i patrzaj w 00:59 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno znowu mnie z kimś mylisz Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:01 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Wiesz co? Jesteś sfrustrowany bo cię wypierniczają z każdego topiku na jakim się pojawiasz, ludzie mają Cię dość. Nawet Fiku uciekała ze swojego topiku jak się pojawiłeś. Mają Cię wszyscy dość i już nie dziwię się dlaczego. Akurat napatoczyłam Ci się pod rękę to całą wściekłość przelałeś na mnie i taka jest prawda. Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:04 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno Mylisz mnie z jakąś Iwą i jakimś starym konfliktem, nawet nie znam tej osoby. Wal się Janusz i tyle. Jak nie wierzysz to udaj się do redakcji kafe i Ty się ode mnie odpie**ol z tymi pomówieniami, bo to się nudne robi. Dobranoc głąbie Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety 01:09 [zgłoś do usunięcia] Pierdol mnie mocno ale tak naprawdę to żal mi Cię Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co tutaj
chodzi? Piszcie kawaly, a nie kloccie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo- desznik stale wmawia mi że jestem jakąś Iwą i zniszczyłam poozdrawiam środkowym palcem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa duchy zauważyły samochód stojący przy bramie cmentarnej. - Chodź, stary. Przejedziemy się! - Dobra. Ale zaczekaj chwilę, po coś pójdę. Po chwili duch wraca, dźwigając swoją tablicą nagrobną. - Po co to dźwigasz? - Przecież nie można jeździć bez dokumentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłem że znajdę wytchnienie lecz nie jest mi to pisane.Smutne lecz prawdziwe.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkot ożenił się z wdowa i po ślubie jedzie pociągiem. - Gdzie pan jedzie? - Pyta go inny podróżny. - W podroż poślubną... - A gdzie żona? - Ona już była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandzka dziewczyna klęka w konfesjonale i mówi: - Pobłogosław mnie Ojcze, gdyż zgrzeszyłam. - Co się stało moje dziecko? - Popełniłam grzech próżności. Dwa razy dziennie patrzę na siebie w lustrze i mówię sobie, jaka piękna jestem. Ksiądz obrócił się, dobrze przyjrzał się dziewczynce i mówi: - Mam dobre wieści dla ciebie, moje dziecko, to nie grzech to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×