Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Gość Skończ z tymi głupotami
Pfffffffffffffffffffff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończ z tymi głupotami
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończ z tymi głupotami
🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............🌻.........👄......................❤️...........👄...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończ z tymi głupotami
d(* _ *)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Ee co tu siem dzieje? To chyba topełe do kawałów a nie rozkmin o miełoździ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
załuż sobie topikełe do smęceń a nie zaśmiecaj topiku do kawałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Dlaczego murzynki zabraniają bawić się swoim dzieciom w piaskownicy? -boją się że je koty piaskiem przysypią co to jest grupa murzynów ustawiona rzędem? -kod kreskowy Święty Mikołaj przylatuje do Etiopii i pyta -co te dzieci takie chude? -bo nie jedzą -aaa to nie będzie prezentów dlaczego w afryce wyginęły łabędzie? -bo murzyni szybciej dopływają do chleba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Dlaczego do żydowskich dzieci nie przyszedł św. Mikołaj? -bo minął się z nimi w koninie czym się różni mały żyd od dużego żyda? -dużemu wystają nogi z pieca mały żyd pyta Hansa -która godzina? -wpół do komina dlaczego małe żydki bawią się na dachu? -czekają aż tatuś wyleci z komina dwóch żydów kłóci się pod prysznicem po chwili jeden mówi -podaj mydło -kurvva matki do tego nie mieszaj!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
co z Twoim poczuciem humoru? masz dzisiaj doła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty rozumiesz,że TY stajesz po stronie Hitleryzmu.To nie jest zabawne.Chyba tego nie rozumiesz i dlatego. To tak jak kiedyś przedstawiano na zachodzie taki kawał o Polakach. Cytuję: Jak można Polakowi złamać palec? Uderzyć go w nos.Piękne nie:O:( Adekwatne do Twojego tylko w mniejszym stopniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Gościu złowił krokodyla a ten go prosi -stary wypuśc mnie a spełnie twe jedno życzenie -e no coś tu kręcisz życzenia spełniają złote rybki i do tego trzy nie jedno -no i chooj z tego? Ja jestem krokodyl i spełniam tylko jedno. Facet tak myśli chwilę i w końcu mówi -chce mieć przyrodzenie aż do ziemi hukneło trzasneło...krokodyl upierrdolił mu nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Cytuję: Jak można Polakowi złamać palec? Uderzyć go w nos.Piękne nie nie zrozumiałem o co chodziło w tym kawale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Poniżej poziomu to jest muza co zapodajesz-rodem z wiejskich przytupai. Dla mnie te dowcipy są powodem do śmiechu i są to tylko dowcipy a nie popieranie hitleryzmu. Jakbyśmy tak chcieli na to patrzeć to prawie każdy dowcip uwłacza czyjejś godności więc na choj ten temat został założony skoro prawie każdy jest pod jakimś względem poniżej godności?! Napisze o jasiu -wkurwią się dzieci napisze o babie-obrazą się kobiety napisze o pedale-obrazi się pedał pijak policjant lekarz marynarz itd itp. Dowcip jest po to by się potrafic śmiać z czyichś a i własnych słabości wad także baunsuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Mamo mamo chce ciastko -leżą na stole weź sobie -mamo ale ja nie mam raczek -nie ma raczek nie ma ciasteczek a podszywowi dziękuję. Dowcip rozumiem. Z dowcipów o polakach też się potrafię śmiać jeśli dobre. Nie należy brać wszystkiego dosłownie i do siebie tylko z przymrużeniem oka. Kancelaria-no to mi się podoba ale nie to disco z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś180818
Wiesz. Niektórych te dowcipy nie muszą śmieszyc i nie każę nikomu czytać. Mnie śmieszą. Wejdz sobie na czarny humor i poczytaj kawały o pedofilii to zobaczysz co ludzi śmieszy co robisz na widok martwego płodu! -staram się ukryć erekcję najpiękniejszy dźwięk dla pedofila? -trzask pękającej miedniczki dla mnie co najwyżej takie coś jest poniżej poziomu jak już i bardzo niesmaczne. Kawały o żydach się przy tym chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×