Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

Gość jelonekkk..
kryzys współczesny ma dwa swoje żródła : -nadmierny socjal w wielu krajach , który doprowadził do 'rozleniwienia i zaniku aktywności tych społeczeństw ' oraz powstania wskutek takich przyzwyczajeń żądań nadmiernych dotacji wobec narastającej liczby osób żyjących z przerośniętych płac , przywilei socjalnych w nieprodukrywnych działach gospodarki oraz rozrastajacej się administracji jewropejskiej , szukającej kąta 'krzywizny banana ' - działania spekulacyjne korporacji , banków , instytucji ustalajacych pozim wirrygodności gospodarek światowych które zaczęły 'wirtualny powrót prosperity po zamachach na WTC, wirtualną ksiegowość w wielu instytucjach stanowiących elitę światowego systemu , żadne tzw. agencje ratingowe oceniające skalę zagrozenia , nie wsponinały o tym - wszystkie światowe rządy ufały im i opierały swoje probnozy na ich raportach - nawet po podaniu informacji o gigantycznym zadłuzeniu USA - żadna światowa ( tzn. żydowska ) agencja ratingowa nie obnizyła im statusu wiarygodności ...dopiero gdy Moody's ogłosił obnizenie , po wycofaniu przez spekulantów kapitału - zaczęły się spadki , Barosso znalazl jednego prawdziwie winnego , a winnych było wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
jest jeszcze jedna sprawa dotycząca wszystkich społeczeństw - parę lat dłuższa średnia życia , niż np. kilkadziesiąt lat wsześniej ( w polsce ok. 10 lat ) , a wiek przejścią na emerytury - ten sam nie musze mówić , że są to coraz bardziej pochłaniające koszty budżetów państw , koszty , których kiedyś nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"światowe rządy ufały im i opierały swoje probnozy na ich raportach" no ba. wiadomo że to wszystko wina "złych agencji". gdyby powiedziały rządom że samobójcza polityka nadmiernego załużenia doprowadzi do kryzysu to rządy by z pewnością posłuchały. ale nie powiedziały i mamy klops :D ty taki głupi od urodzenia jesteś? "oraz rozrastajacej się administracji jewropejskiej , szukającej kąta 'krzywizny banana '" o tym też "złe agencje" albo "spekulanci" nie powiedziały "fachowym i nieprzekupnym" biurokratom którzy chcieli tylko naszego dobra? :D no popatrz, nikt biedaczkom nie powiedział że zajmowanie się "krzywizną banana" do niczego dobrego nie doprowadzi. faktycznie, wszystko wina "złych spekulantów" czyhających na "fachowych i nieprzekupnych" urzędników :D a może ci twoi po prostu będą "jeszcze bardziej fachowi" i "jeszcze bardziej nieprzekupni"? "dopiero gdy Moody's ogłosił obnizenie , po wycofaniu przez spekulantów kapitału - zaczęły się spadki , Barosso znalazl jednego prawdziwie winnego , a winnych było wiecej " czyli to jest "wina spekulantów" że zamiast cierpliwie finansować zbankrutowane państwa i zbankrutować razem z nimi wycofali swoje pieniądze? ty byś nie wycofał bo ty jesteś "dobry", tak? :D "nie musze mówić , że są to coraz bardziej pochłaniające koszty budżetów państw , koszty , których kiedyś nie było " no pewnie że lepiej brać od człowieka całe życie "składki emerytalne" a potem niech se gość umrze. tak to można porządzić i nie przejmować się tym, że obiecane emerytury po prostu zostały roztrwonione. no bo chyba temu nie zaprzeczysz. że pieniądze które państwo brało od obywateli bynajmniej nie czekały na ich emerytury "zainwestowane" w cokolwiek tylko zostały po prostu przepuszczone. i faktycznie tylko to, że ludzie emerytur nie dożywali podtrzymywało iluzję istnienia tego systemu. a tu nagle zaczęli dożywać i system się zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurokomuna
już chce dorwać się do 2 bilionów euro na "ratowanie". Ciekawe, że przez ostatnie 20 lat jakoś wszyscy wydają ponad miarę, zadłużają kraje i włażą tak wyborcą w dupę a teraz zwalają winę na banki i fundusze inwestycyjne. :D Kto inny jak nie ci politycy opychali obligacje w dobrych warunkach i w mld ilościach, aby sfinansować swoje dupy na stołkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówi jelonek - to wszystko wina spekulantów. w prlu wyjadali mięso komunistom i dlatego były puste półki, obecnie nie chcą pożyczać zbankrutowanym krajom. bo przecież "fachowi i nieprzekupni" urzędnicy chcą nam tylko zrobić dobrze ale im źli spekulanci nie chcą pożyczać pieniędzy na ten zbożny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
'czyli to jest "wina spekulantów" że zamiast cierpliwie finansować zbankrutowane państwa i zbankrutować razem z nimi wycofali swoje pieniądze? ty byś nie wycofał bo ty jesteś "dobry", tak? ' wcześniej pisałem , że żródłem kryzysu były dwie przyczyny wynieniając jako pierwszą nadmierne długi niesprawnych i rozleniwionych gospodarek krałów , w kórych żadanai coraz większego socjalu doporowadzało do zaniku aktywności gospodarczej , ( przykład państw zadłużających się - Grecja , Włochy , Portugalia , Hiszpania ... tak że nie głównie spekulanci i zjednoczone korporacje finansowo - bankowe , którzy odegrali i odgrywają wielka rolę w powstających kryzysach w USraelu jedne kryzysy , napędzają drugie , a przyczyny sa podobne i zawsze te same : chciwość , aktywnbość w poszukiwaniu łatwych pieniędzy kapitału korporacyjno - spekjulacyjnego oraz zbyt wielkie zadłużenia gospodarek wskutek nadmiernego wcześniej prowadzonego ' zawyżonego socjalu ' dochodzą kolejne dwa czynniki : -wzrastająca i nieprzewidziana w dawnych obliczeniach 'długowieczność emerytów ( zwłaszcza w eurolandzie ) - rozpoczęte przez USrael wojny w 'obronie demokracji i zagrożeniem przed szukającymi ich na każdym kroku zguby - terroruystami islamskimi " ...wojny kosztują setki miliardów , a rekiny zbrojeń są zainteresowane inwestowaniem w zagrożenia i zbrojenia . USA w ostatnim dziesięcioleciu była ' obozem blężonych przez terrorystów " stając się państwem absurdalnym , zadłużającym się i produkujacym bezwartościowe papierki ...które o dziwo , świat jeszcze kupuje wierząc w potęge Hameryki . -jakie środowiska lansują 'nadrzeczywiste zagrożeniue terroryzmem USraela ' ? - kto rzeczywiście doprowadził do wojny w Iraku , Afganistanie , Libii ...? Spekulacje ...na tym poleg=ają teraz , że nib=y sie rzuca wcześniej jakieś ostrzeżenie , aby mieć potem linię obrony i pretekst , że to nie my póżniej bez ujawniania rzeczywistych danych - pooli odchodszi się z rynku , wycofujac kapitał z akcji i usadowiając je na kontraktach długotrminowych ' na spadki ' następnie ogłasza się zupełnie niekorzystne i niespoodziewane dane - rynek spada o parę procent ., póżniej następuje jakaś równowaga , gdyż agencje nie obniżajaą ratingu , milczę - piszą to i owo ..rynek stabilizuje się po paru miesiącach , hgdy rynek się ustabilizował , żydowskie agencje ogłaszają to co powinny - obnizka wiarygodności państwa i soadek oceny ...ci którzy o tym wiedzieli ...zarabiaja setki mld. USD , bez pracy , inwestycji , użerania się z ludżmi ...tak działa kapitał spekulacyjno - korporacyjny będący zawsze w 'dobrych układach ' :) Barosso wbrew pozorom pewne rzeczy prawdziwie mówił , gdyż sam jest także częściowym żydem i zna się na 'tych sprawach ' , ale dla innych żydów jest eurokomuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
tzn. eurokomuchem , ale 'własnym ' oni się tak nawzajem niby wyzywają i kłócą ale tak poza tym żenia między sobą , piją , ustalaja razem wspólne koncepcje kłótni ( zjazdy w Davos ) ...taka gra dla ich TV , publiki , lemingów , nawiedzinych , itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"następnie ogłasza się zupełnie niekorzystne i niespoodziewane dane" to spekulanci ogłaszają te "niekorzystne i niespodziewane dane"? a ja myślałem że to właśnie "fachowi i nieprzekupni" urzędnicy. że wszystkie najważniejsze dane na świecie. te dotyczące wzrostu pkb, inflacji, bezrobocia, stóp procentowych nie pochodzą od żadnych "spekulantów" ani nawet od "agencji ratingowych" a tylko i wyłącznie z państwowych instytucji, odpowiedników naszego gusu lub banku centralnego (w wypadku stóp proc). no to jak to jest panie "jelonek"? na czym polega wina tych "strasznych spekulantów"? "-wzrastająca i nieprzewidziana w dawnych obliczeniach 'długowieczność emerytów ( zwłaszcza w eurolandzie ) " a może nie "długowieczność emerytów" tylko roztrwonienie środków które państwo im zabrało. czy nie przypadkiem to? a może pan uważa za normalne że państwo przez całe zawodowe życie zabiera człowiekowi znaczną część pensji mamiąc go wizją emerytury a po cichu licząc na to że on tej emerytury nie dożyje? no i jak dożywa to państwo "ma problem" bo środki na jego emeryturę dawno przepuściło na kupowanie sobie poparcia u takich komuchów jak pan. tak ma wyglądać pański pomysł na państwo? rządy owych "fachowych i nieprzekupnych" mają polegać na tym że po raz kolejny oskubie się obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
oczywiście to był mój podszyw ja nie wyzywam ...chyba , ze się w...rię zupełnie wyzywanią są zwyczajem plebsu , albo chazarów , którzy bardzo często przyjmują taką metodę , albo taktykę w dyskusjach ( siedziałem w ławce szkolnej w LO z chazarką na paru przedmiotach przez 4 lata hehe ) , a póżniej poznałem ich jeszcze ...wielu , wielu więcej :) niewiele wbrew pozorom , się różnią między sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejżyjcie to!!!!!!!!!
niedługo wszyscy odczują to co wyprawiają pseudo europejkie elyty tak właściwie te reformy powinni wziąć na swój garb to by była prawdziwa demokracja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niedługo wszyscy odczują to co wyprawiają pseudo europejkie elyty" "wyprawiają" tylko to na co im pozwalają wyborcy. skoro są wystarczająco głupi żeby zgodzić się na "nowe bizancjum" z ludźmi żyjącymi w niewiarygodnym dobrobycie dzięki uchwalaniu przepisów o "krzywiźnie banana" to mają na co zasługują. skoro taki jelonek uważa że można okradać naród a wszystkiemu są winni "źli spekulanci" i jedyne czego nam potrzeba to "fachowych i nieprzekupnych" biurokratów to sam jest sobie winien że go w dupsko rąbią i jeszcze długo będą rąbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejżyjcie to!!!!!!!!!
Polska będzie krzyżowana, dręczona i prześladowana pod względem religijno-wyznaniowym, ekonomicznym i gospodarczym. Pozwolę Moim prześladowcom kpić z Ojca i Kościoła dotąd, aż naród Polski upadnie na kolana przede Mną, Władcą Wszechświata. To będzie czas pokory dla wszystkich twoich rodaków, Anno. Już czas, aby wasze oczy przejrzały, aby wasze uszy zaczęły słuchać głosu Prawdy, a nie kłamstwa, aby obudzili się ci, co snem śmierci (grzechu) pomarli. Cierpienia doznają młodzi i starzy. Dopuszczę na was owoce waszych wyborów; odrzucenie Boga a opowiedzenie się za igrzyskami, kiedy chleba będzie wam braknąć. Ucisk spadnie na Jerozolimę, bo odwróciła się od Boga i bożkom bije pokłony. Za tyle Łask, które otrzymał twój naród, Anno, przyłączyliście się do budowniczych wieży Babel. Chcecie przechytrzyć Boga, a Ja wam mówię: nikomu to się jeszcze nie udało. Mój Ojciec ma dużo czasu i jest bardzo cierpliwy. Patrzy na was i bada wasze serca. Przyłączyliście się do chóru europejskiego, zapragnęliście wielkopańskości. To pozwolę byście pili do nasycenia z zatrutych źródeł gorzkiego napoju, aż piołun wypali wasze wnętrza. (*1) Obudzę pasterzy Kościoła poprzez klęski, które na nich dopuszczę. Doznają jeszcze większego braku szacunku i lekceważenia. Dopóki naród wraz z pasterzami Kościoła nie stanie się jednością, dopóty będę trzymał wyciągniętą dłoń nad waszą Ojczyzną. Nie zniosę letnich serc, szukania we wszystkim wygody, waszego nieuzasadnionego optymizmu, udawania i grzechu milczenia, kiedy to trzeba nawoływać i upominać. Wielu z was, Moi kapłani, zapomniało po co Syn Boży przyszedł na świat. Będę błogosławił czystym sercom, tym, którzy głoszą Prawdę i żyją w Prawdzie, którzy wyniszczają się dla Mojego ukochanego Kościoła. Moimi apostołami są ci, którzy służą Mnie, a nie sobie nawzajem. To ci, którzy biorą w obronę uciśnionych i wdowy, okłamywanych, ludzi prostych. Do tych Moich kapłanów mówię: Nie bójcie się, bo Jam zwyciężył świat. Polskę szczególnie otoczcie modlitwą i Mszami Świętymi za Ojczyznę, aby przebłagalna Ofiara Syna obroniła was od ukrytego i jawnego wroga Kościoła. Po latach ucisku i poniewierki podniosę Moje Jeruzalem - Polskę, wasze rodziny. Wówczas zapanuje prawo i sprawiedliwość. Jeżeli Jerozolima wytrwa w wierności i ponownie nie odwróci się od swego Boga, będziecie ssać do nasycenia, bo Ja będę was karmił najprzedniejszym pokarmem. Będziecie Moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem. Jeżeli jeszcze raz odwrócicie się ode Mnie - popadniecie w jeszcze większą niełaskę, niż ta, której doznawać będziecie teraz, począwszy od końca 2011 roku. To mówi wam Pan Jezus Chrystus. Nie lekceważcie słów, które wypowiadam do Moich Proroków, bo ich sobie wybrałem na Czasy Ostateczne, gdyż wielu, których namaściłem oblekli się w purpurę pychy i oddzielili się od zagubionego ludu. Pozostała garstka wiernych wraz z Pasterzami Kościoła, w których pali się ogień pragnienia służenia Bogu i Ojczyźnie. Do tej garstki mówię: Nie lękajcie się, Jam zwyciężył świat. Idźcie za głosem Ducha Świętego, a Ja będę błogosławił wam. Kościół niech wyjdzie poza dotychczasowe struktury, aby już więcej nie dzieliła was głębia. Naród musi poczuć kochające ramiona Ojca w Moich apostołach, którzy swoją gorliwością, miłością i gwałtownością zdobywać będą Niebo dla tych, co odłączyli się od stada i żyją w ciemnościach. Waszą dostojność, umiłowani Moi Kapłani pragnę przemienić w naturalną, ojcowską miłość, która przygarnie rzesze do Kościoła, aby nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz. Pragnę aby powrócili ci, których zagubiliście. Mój wierny lud proszę o szacunek dla waszych Kapłanów. Pozostańcie wierni tradycji i starodawnej kulturze polskiej. To Polska ma stać się ewangeliczną solą dla Europy poprzez naturalną więź z Kościołem, a Kościół z Narodem. Wasz Nauczyciel. ja: co mam uczynić z tym orędziem, Panie? Jezus: oddać tym, którzy nie zakopią talentu do ziemi. Oni będą wiedzieli co uczynić z Moim Słowem. orędzie Jezusa Króla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejżyjcie to!!!!!!!!!
kobieta w Pakistanie skazana na śmierć za przyjęcie wiary katolickiej!!!!!!!!!!!!!!!!1 a w nagrodę za nieposłuszeństwo mamy trzęsienia ziemi ostatnio i powodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
fachowi i nieprzekupni urzędnicy mają działać na mocy jasnego i jednoznacznego prawa - tak nie jest , dlatego tak się dzieje , jak się dzieje każda ich wpadka powinna być wpisywana na ich konto pieniężne , czyli maja odpowiadać za niekompetencje ilość w warunkach polskich , nie powinna przekraczać 200 tys. ( a nie pól miln. ) te rozważania akurat nie dotyczą za bardzo polski , gdyż kraj ten w chwili obecnej, jest jedynie jakimś zupełnym pionkiem pozbawionym kapitału , mocnych wlasnych firm , siły mogącej napędzać coś nawiasem mówiąc - w polsce nie istniał ...ani liberalizm , ani prawdziwy interwencjonizm ingerujący w chwilach kryzysu gospodarki w wzmacnianie wlasnych firm , coś tam gdzieś interweniujący w rozwój państwa z myśla o przyszłości ...ponieważ w polsce wszystko jest sterowane poprzez nie wiadomo co i kogo trudno tu dyskutować na tej płaszczyżnie , co może pomóc , jak może i w jakim stopniu , gdyz polska gospodarka jest sterowana obeznie przez kapitał , który przejął praktycznie już wszystko to nie jest francja , niemcy , szwecja , czy jakiś inny normalny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejżyjcie to!!!!!!!!!
liberalizm to system podobny do komuny, a unia do zsrr to musi paść ale jak powiedział minister Rostkowski może skończyć się wojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na mocy jasnego i jednoznacznego prawa" no ba. a "jasne i jednoznaczne" prawo będą pewnie uchwalać posłowie równie jak urzędnicy "fachowi i nieprzekupni", tak? :D czy ty naprawdę nie widzisz jakie ty brednie wypisujesz? mnie naprawdę już nie bawi nazywanie cię kretynem ale jak można inaczej określić człowieka opowiadającego takie bzdury? "ilość w warunkach polskich , nie powinna przekraczać 200 tys. ( a nie pól miln. ) " a jak cię zapytam kto ma niby tę ilość ograniczać to znowu mi napiszesz że "fachowi i nieprzekupni" urzędnicy? i nie zamieszasz nigdy zwątpić w ten absurdalny mit "fachowego i nieprzekupnego" urzędnika? widziałeś kiedykolwiek takich? czy ty nie widzisz że ten twój absurdalny system to jest po prostu kopia komuny którą "wzbogaciłeś" o absurdalny pomysł że urzędnicy będą "fachowi i nieprzekupni". i nie dociera do ciebie ze to jest właśnie przyczyna dla której komuna upada. bo ludzie nie są "fachowi i nieprzekupni" dlatego jedynym sposobem aby byli uczciwi jest kontrola sprawowana przez rynek. i dlatego kapitalizm i liberalizm jest jedynym zdrowym systemem który może działać a każda komuna upada tak jak upadł "blok wschodni" a teraz upada eurokołchoz (zresztą amerykański socjal powoli też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"liberalizm to system podobny do komuny," a pod jakim względem? w liberalizmie kontrolę nad wszystkim sprawuje RYNEK a w komunie po prostu urzędas więc nie wiem na czym polega to podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
znowu jakiś buc sie podszywa :O ja raczej takich głupawych pytań nie zadaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz co to jest rynek a chcesz dyskutować o liberalizmie? trochę żałosne. rynek to tysiące samodzielnych podmiotów z których każdy ma równe prawa i każdy podejmuje suwerenne decyzje. każdy ma prawo robić to co chce, być producentem, konsumentem, pośrednikiem, kim chce. ale na rynku może istnieć tylko wtedy gdy inne podmioty uznają że jest potrzebny, gdy chcą towarów które wytwarza lub usług które dostarcza. rynkowa kontrola polega na tym że tylko wtedy gdy konsumenci uznają że jego działalność jest im potrzebna, że oferuje odpowiadającą im jakość i cenę, może on na rynku funkcjonować. nikt nie ma na rynku pozycji uprzywilejowanej, nie ma subwencji, dotacji "specjalnych stref ekonomicznych" w których płaci się niższe podatki. po prostu musisz dostarczać odpowiednią jakość za odpowiednią cenę, wtedy zarabiasz. jeżeli nie, bankrutujesz. i nie ma tam "zbyt dużych żeby upaść" których będą ratowały rządy. każdy może zbankrutować bez względu na to czy zatrudnia 2 pracowników czy 20 tys. na tym polega rynkowa kontrola. "jedyną osobą która może zwolnić zarówno prezesa firmy jak i kasjera jest klient, wystarczy że zacznie kupować u konkurencji" te słowa sama waltona są kwintesencją kontroli sprawowanej przez wolny rynek. niepotrzebni są mu "fachowi i nieprzekupni" urzędnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
ale dobre pytanie wymyślił podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli musis się zawalić
10 domów żeby klienci się dowiedzieli, że od architekta Adama A. nie należy kupować projektów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej postawie uważasz że klienci architekta adama są idiotami którzy nie są w stanie dowiedzieć się że architekt adam w życiu domu nie zaprojektował? przynajmniej takiego który się nie zawalił. a w drugą stronę - architekci którzy zaprojektowali halę w katowicach mieli wszelkie potrzebne uprawnienia, wykonawcy mieli wszelkie niezbędne certyfikaty, hala zastałą odebrana i na każdym etapie konstrukcji zatwierdzana przez "fachowych i nieprzekupnych" urzędników posiadających wszelkie potrzebne kwalifikacje, uprawnienia, papiery. a mimo to się zawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
"ilość w warunkach polskich , nie powinna przekraczać 200 tys. ( a nie pól miln. ) " pisze o realiach polskich a nie kto to ma ustalać twoje argumwnty są jakby jakiegoś uczniaka , który wyszaedł dopiero ze szkoły i chciał pouczać i popisać się , narzucając jakieś wyczytane poglądy normalnie , jakbym z jakimś małolatem rozmawiał , al bo z kubą Wojewódzkim ...jam mu dziesięć zdań , a on jedno z kontekstu , przekręcone i zarzucające jakieś bzdury ...albo jak rozmowa z nadredaktorem Lisem ;) taka nowa szkoła dyskusji - pewnie nauczana w nowych prywatnych szkołach 'marckietingggu i zarządzania " ja o chlebie , a on o niebie jak się wsza dopie,,,liu , to będzie kąsać , aby kasać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
na pewno studiowałeś gdzieś zaocznie w prywatnej szkole wyższej uczelni marketinga i biznesa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdziekolwiek bym nie studiował to nie widzę żebyście mięli jakiekolwiek argumenty poza bredzeniami o "fachowych i nieprzekupnych" urzędnikach których sobie na potrzeby wygłaszanych przez was bredni wymyśliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udawal ze nie nasz
ten po zaocznych niekiedy ma lepsza wiedze bo w trakcie nauki pracowal i uczyl sie praktycznie a nie tylko teoretycznie wszystko zalezy od czlowieka i jego umiejetnosci inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rzeczy panowie, do rzeczy. dosyć już o mojej szkole bo skoro nie potraficie znaleźć argumentów przeciw moim to wasza z pewnością lepsza nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
a co ty masz do fachowych i nieprzekupnych urzędników w realnej liczbie ok 200 tys . w polsce ? mają być niefachowi i przekupni , czy co ? , czy ma ich nie być ? o co ci chodzi tak woogule ? masz jakieś koncepcje poza jakimiś wyzwiskami ,bzdurną krytyką wyrwanych zdań z całości wiesz co to jest rynek ? i utrzymanie się na nim ( ja przynajmniej pracowałem w czymś takim porzez 12 lat i mam jakąś praktykę, oprócz szkoły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mają być niefachowi i przekupni , czy co ?" ty zdaje się naprawdę tego nie rozumiesz :D naprawdę nie rozumiesz że oczekiwanie, że urzędnicy będą "fachowi i nieprzekupni" jest mrzonką. faktycznie gdyby tacy byli to socjalizm byłby ustrojem szczęścia. ale nie są, nie byli i nie bądą. urzędnicy są ludźmi i zawsze będą mieli takie wady jakie mają ludzie. i potrzebny jest mechanizm który idiotów wyeliminuje. takim mechanizmem jest rynek. jeżeli mamy dwóch mechaników - dobrego specjalistę i niekompetentnego partacza to partacz po prostu zbankrutuje bo ludzie będą woleli iść do dobrego mechanika. tak działa rynek. a w jaki sposób usunąć z urzędu niekompetentnego idiotę umieszczonego tam w wyniku jakichś politycznych układów? on nie ma "klientów" od których zależy i nie "zbankrutuje" jak będzie źle oceniany, wystarczy że będzie miał mocne zaplecze polityczne. możesz mi na to pytanie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×