Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Gdybys mi to powiedział prosto w oczy, to moze i bym wyczuła... przez neta to ja nic nie wyczuje niestety. Taka juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, jak można zarazić się oralem z penisem w roli głównej to może też z minetą? Jest ok. 1 procent ryzyka o ile pamiętam. Ale to i tak dużo... Byłem kiedyś z kobietą z AIDS i dla bezpieczeństwa ograniczaliśmy się do ręcznego i hiszpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, gratulujemy szczęścia ale... ...twoje powieki stają się coraz cięższe i cięższe... zmierzasz w kierunku łóżka (opuszczając przy tym kafeterię), kładziesz się i zasypiaszzzzz (a my w tym czasie sobie dywagujemy na inny temat) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, a wiesz tak mniej więcej co to mineta jest? Cunnilingus.. Patelnia.. Świta coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarot, nie szalej tak już angielszczyzną :) nic Ci z tego nie wychodzi, nawet szczypta inteligencji :) Ja spać jeszcze nie ide. Jest godzina 23:38 a o 24 mam karmić dziecko, więc odczekam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, to nie wiesz też co to hiszpan jest.. Twój narzeczony to czy aby nie jest... pluszowym misiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIneta ??? Hmmm... cholera... aaaaaa cisteczka, ktore kiedys w szkole piekłam :) a to wiem wiem pamiętam...a co z nimi coś nie tak było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu jak to komu, ale tobie nie musze udowadniac swojej inteligencji... Idz spac kobieto bo cie komuchy ukradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Moorland, czy to ja jestem tak poyebany że tylko sam siebie rozumiem i sam ze sobą rozmawiam czy może z kimś innym jest tu coś nie tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmialiście się, że nie potrafi wyłapać sarkazmu i teraz uparcie stara się udowodnić, że ta forma komunikacji werbalnej nie jest jej obca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna jest cos nie tak :) Czasem chyba mozna głupio z kims pogadac :) a moim niebałdzo bo to mężczyzna na dość wysokim stanowisku i on o tej godzinie juz nie porzartuje ze mną, bo już śpi :) ale jak tylko porusze kołderką, to zapewne będą ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, tak, chodziło mi o ciasteczka, rzekomo bardzo smaczne, jednak ja nie wiem bo jak dotąd się o słodycze nie postarałem. No i ta polewa od której można się zarazić tym HIVem (taki rodzaj cukru) to nie bylaby raczej w ustach kobiety o której pisałaś tylko w ustach mężczyzny (tudzież prawika-psychola-skurrwysyna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... senior programista od 8 lat mgr inż. informatyki :) z zarobkiem prócz trzech zer to 2 cyferki na przodzie miesięcznie :) i żal ci dupe ściska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, ale to że twój facet dużo zarabia nie świadczy o twojej wartości. Jeśli tak, to czymże jesteś bez niego? Zrób mu loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar, nie naskakuj na Samantę, bo ona MYŚLI co by tu jeszcze ciekawego nam napisać. :) A ja chętnie poczytam, Samanta, napisz coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×