Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

buaaaaaahahahahahahahahahaahahahaahahahaaha.... Ty jak bedziesz miec 80 lat to cipki będziesz pod kołderka oglądać, a nie wdrapywać się na stołek. Nie żaluj swego niskiego wzrostu, tylko nie rozumiem, co ma wzrost do wyglądu :) ja znam same 160-167 cm brzydkie kobiety. Zaburzenia hormonalne wzrostu oraz wagi i sylwetki ciała. Z tym kregoslupem to ktos przesadził i to konkretnie. Normalna kobieta w kobiecym zdrowym wzroście powinna miec od 168 - 175cm tak mówią statystyki ( looknijcie sobie w info ) Na kręgosłup to choruja kobiety z nadwagą a nie wysokie deklu buehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Mam lustro i napisze Ci tak, ze jak siebie opisałam, to nie ejdna mogła by tych samych slow uzyc by opisac swoj wyglad tak jak zrobilam to ja, a ze mam te 173 czy 174 to czy jest to wysoki wzrost czy niski, stwierdzasz ze w normie jak dla kobiety. WLasnie wyzej napisalam jaki powinien byc wzrost dla kobiety. WIele niskich takich 160-165cm wstydzi sie takiego wzrostu. Jeszcze jak ubiora sie na rozowo to wyglądają jak dzieci z podstawówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, niechaj ci będzie. Ja i tak zdania nie zmienię bo wiem co mi sie podoba. A dyskusja w tym wypadku jest bezcelowa A dla tych co mogą skojarzyć; Operacja pod kryptonimem Project Prostitution zostaje odwołana. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, słońce, średnia wzrostu to między 165cm i 175cm co nie znaczy, że to jedyny normalny wzrost. Po prostu większość kobiet mieści się w tych granicach. Co do proporcji - bardzo wysokie kobiety też miewają je zaburzone (z jakiegoś powodu są to zazwyczaj za długie ręce i niekształtna klatka piersiowa). Więc to nie jest zależne tylko od wzrostu. Inna sprawa, mam 165cm, a same nogi to praktycznie 2/3 długości mojego ciała, coś jeszcze chciałaś dodać, skoro już robimy targowisko próżności? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarot666 Boska.... ooooo japierkvrwadole !!! 200zm i 165 :) No to faktycznie jest boska, tylko kiedy? Jak stoisz? czy jak siedzisz :P czy jak ona stoi czy tez klęczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, wierzymy że jesteś taka śliczna i powabna, nikt nie śmie zaprzeczyć. A teraz dobranoc, późno jużżż, twoje powieki stają się cięęężżżżkieeee... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarot666, jak Twoja dziewczyna ma 165 cm, to nie jest niska, tylko normalna. Najlepszy wzrostu- 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, spójrz prawdzie w oczy - wysokie nie mają szans na miłość, tylko na seks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokie nie maja szansy na sex, niskie mają, bo nawet jak wlecą na ulicy na faceta to penis od razu w dziób jej leci :) no... albo w oko :P Ja nie pisze, ze jestem piekna, jestem zadowolona z tego jak wyglądam i nie jest mi z tym źle, a ze mam te 173 cm to nie wyglądam źle, te ktore maja problemy zdrowotne bo sa wysokie to te ktore mają ok 200 cm wzrostu... to fakt, ale my chyba nie weszlismy w temat nawet 180 cm kobiety a co dopiero 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość nóg mierzy się jak nogawkę - czyli do kroku, mierząc po wewnętrznej stronie uda. I u mnie to 82cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w kwestii wyjaśnienia - dodając biodro wychodzi około 2/3 długości całego ciała (z tego co pamiętam 112 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, brak pipki dyskwalifikuje... tzn. mógłbym zrezygnować częściowo z seksu dla ukochanej z AIDS, ale brak pipki... jeśli jest wysoka to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, można zarazić się HIV przez minetę? Wiem, że przy oralu "penis do ust" jakieś ryzyko jest... Wizualnie... głupio jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo facet to jak zobaczy pipke to już nie wazne jaka byle by była :) Szkoda, ze tak mało polskich facetów ziemia nosi, którzy w kobiecie widzą piękne wnętrze, ktore nigdy nie umiera, piękne opakowanie, ktore kiedys sie poniszczy, a nie zbiór dziurek i żeby jeszcze były odpowiedniej średnicy, zeby interes na boki nie latał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzmy prawdzie w oczy, tak naprawde mozesz byc kompletnym gargulcem ktory teraz poprostu odbija sobie zjechane zycie prywatne... Takich ludzi jest wiele i wcale bym sie nie zdziwil gdybys byla jedna z nich... A co do madrych komentarzy w stylu "kiedy ona jest boska" to jest boska caly czas, bo kobiete trzeba szanowac, a nie ruchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta jesteś nie tylko jedną z najpiękniejszych top modelek świata, ale również mistrzynią w wychwytywaniu ironii i sarkazmu. 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarot i tu sie zgadzam :-) Dziś mój facet nawet do roboty nie poszedł tylko nad ranem zapytał, czy mnie nie rozgrzać, bo byłam cos zmarznięta :D miłość łóżkowa była wspaniała a i pipka się znalazła :) wszystko pięknie na swoim miejscu. Sznuje siebie, szanuje mojego narzeczonego i jestem osobą szczęśliwą... bardzo szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,HIV przez minete... to czemu zwie się chorobą przenoszoną droga płciową ???" HAhahah HAaa hiii haaa :D Jest kontakt ze śluzem z tzipki, o ile dobrze sobie przypominam lekcje biologii na których spałem skacowany to można się zarazić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×