Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Może się zmęczy i pójdzie spać... W sumie sama też zmykam, jutro mam dużo do załatwienia. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale farciaż z tego magistra inżyniera informatyki :) Też bym tak chciał. Panna rzekomo bardzo ładna, dzieciaki mu urodziła, ciasteczka mu zapodaje do konsumpci a przy tym tak inteligentna że postawienie wewnątrz mieszkania znaku STOP obok drzwi wyjściowych skutecznie zapobiegłoby jej wydostaniu się na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, wybacz pytanie, ale jak twoj dobrze sytuowany maz radzi sobie ze znikoma znajomoscia gramatyki i ortografii jezyka polskiego swojej zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, gdybym od początku mojej bytności na kafe szydził z użytkowników tak jak z Samanty to pewnie dziś nie miałbym tu tylku wrogów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, bo tak to jest - już w łagrze lubiano patrzeć jak kogoś chłostają :) A Jezusa, co był dobry dla wszystkich powiesili na klamce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanal mi przed oczami taki obraz, ze mam wysoko sytuowanego i szanowanego meza, ktory zabiera mnie na sluzbowy bankiet, a ja co chwile kalecze polszczyzne. Wszyscy koledzy z pracy meza chca podejsc i sie przywitac, a moj maz w glebi ducha modli sie zebym sie czasem nie odezwala i pluje sobie w brode, ze nie wzial sobie niemowy za zone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fakt. Indianie, potem ich wytłukli Hiszpanie (Jesus to hiszpańskie imię). Może trzyma ją w piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a kiedy w robocie organizuja kolejny bankiet, maz tlumaczy mi, ze jego szef wyraznie zaznaczyl, ze tym razem to impreza wylacznie dla zatrudnionych w firmie i nie mozna przyprowadzac zon.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpię. A teraz obiecany wojenny dialog; Mind, Mind, this is Cock, do you copy? Over? * Cock, Cock, this is Mind. Copy. Over. I have visual. Requesting permission to fire into point Pussy, over. * Abort your mission, Cock. Operation ,,Prostitute Project" is negative. Over ... Requesting new instructions. Over * Fall back to point Virgin and hold emotions. Over ..Roger, Cock out :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła jak szkoła... z zawodu jestem grafikiem komputerowym plus animacja. Mój mąż nie zwraca uwagi na błędy, bo rozumie ze czasem pomylic się mozna i nie czepia się pierduł. Tak postępuja ludzie, ktorzy widzą wartość człowieka wewnątrz a nie jak macha długopisem i co baźgroli :) Ja bez męża nikim? Dlaczego tak sądzisz... ??? A kim w takim razie jestem ja żyjąc z nim hmmmm ??? Będę ta samą osobą bez niego jak i z nim, uwierz mi i każda normalna osoba Ci to napisze. Tylko zwykły pionek żeniąc się z "gwiazdą" może byc kimś. Ja jestem zwykłym pionkiem jak i moj facet jak i wiekszosc z Was tu piszących, wiec w dalszym ciagu uwazam, ze czy bym z nim zyla czy tez nie, sorry, ale wciąż pozostaję tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj widziałem taką jedną niską... a obok niej wysoki kij. Nieee, aż musiałem zagadać, mimo że nie była cudnej urody, ale pewnie dobrze wyglądała na tle mumakila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
niskie filigranowe kobietki są zajebiste :) do tego ładna buźka krągła pupa ( proporcjonalnie oczywiście : ) cycuszek może być mały ..ba nawet dodaje uroku..taki 45-52kilowy kociak jest mega sexy ..uwielbiam pieścić i obejmować taka drobinkę ..a staje miu przy takich od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 45 kg! To coś zupełnie innego niż 60-70 kilowe... ;) Moje wątłe łapki by tego nie przeniosły przez próg, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
przy filigranowych mężczyznach też mi staje od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
oo jakiś zazdrosny podszyw ...czyżby baleron ważący 70 kilo się mści ? ..no taka prawda szczupła zawsze będzie lepsza od grubej ..a ładna od brzydkiej ..nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
podszyw się mści że lubię facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
a większy obwód pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole filigranowe. Może nie mieć piersi i pupy, ale najlepiej jakby była malutka. Ok, rozumiem że może nie zwiążę się z taką osobą na stałe, w skrajnych przypadkach wybaczyłbym nawet nadwagę, ale taki jest mój typ i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×