Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macocha 12345

Macochy łączmy się!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Żal dupkę scisk, że kobieta ma męża a Ty stara rozwodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fajna macoche, mamy seks 2 razy w tygodniu, a kto jeszcze z was pieprzy sie z pasierbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macocha to druga (lub kolejna) żona wdowca ! A nexie to nowe żony rozwodnika, najczęściej dzieciatego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grt
Bardzo lubie 2011.10.21 Radose to chyba za duże wymagania żeby partnerka pokochała Twoje dziecko, wystraszy chyba , że je polubi Dokładnie Radose wymagania wygórowane to ty masz ,nie wiadomo czy partnerka ciebie pokocha a ty już z góry ze ma pokochać twoje dziecko ,szkoda mi Ciebie,Ja swoją pasierbice toleruje już nie lubię przez jej szopki, przed naszym ślubem myślalam ze wscieku padaczki dostanie dziewczyna 21lat sama się gzi a ojciec nie może mieć fajnego życia i nie zasluguje na miłość bo tylko ona ma być najważniejsza i tatuś ma za nią biegać...To moja 15 latka zachoduje się doroslej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grt
No i jako ojczym tez nie jest rewelacja ,wiec o zlych ojczymach tez są bajki.Mimo prób nie potrafię polubić pasierbicy z przyczyn jasnych a co dopiero pokochać ,zachowanie rozkapryszonej dziewuszki jakbym jej conajmniej męża zabrała .Ja jak zobaczyłam ze mojego ojca żona mnie nie trawi usunęłam się i teraz w Pełni ja rozumiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtr
gość 2015.11.26 Ostrzeżenie. Dla kobiet, które są jeszcze przed taką decyzją. NIE! Nie róbcie tego! Ma Pani racje i nie widać tego od samego początku u mnie wyszło po dwoch latach pasierbica pokazała rożki a mój mezus tez cały czas tłumaczy córeczkę ale ja sobie nie pozwalam ,mam tez swoją córkę młodsza .Na szczescie nie mieszka z nami i nigdy nie pozwolę na to .Bardzo dobrze ostrzegajmy inne kobiety,,szukają sprzątaczek pomywaczek ,niech siedzą sami ze swoimi bacho.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak ta marza jest psychiczna wypisuje te same bzdety na innym forum „Nienawidzę dziecka swojego partnera! ”Ma coś babsko z głowa i to zdrowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
gość 2016.03.21 Pasierbica89 wczoraj poszukaj sobie fora gdzie piszą pasierbowie ze nienawidzą macoch itd... Nie dziwne ze macocha ma dosyć dzieci swojego męża jak to są najczęściej małe potwory. Graja biedne dzieci a dobrze wiedza co robią i ustawione są na zyski w takiej sytuacji. No sorry nie uwierzę w biedne dzieci!!! AAA i uwierz Pasierbica89 ze ojciec ma prawo ze swoją zona jechać sam na wakacje bez jego dzieci. Maja prawo być sam na sam. Przecież i w normalnych rodzinach rodzice chcą czasem być sami i wyjezdzaja na romantyczne wycieczki. Tak i w rodzinach z macochami itd. Może ona chce odpocząć od rozpieszczony przez poczucie winy dzieci i zająć się tylko sobą. A nie znów egoizm tylko pasierbowie najważniejsi... Nikt nie patrzy jakie to potwory są złośliwe, ubliżają itd. Jak się mieszka z ojcem i macocha to normalne ze Trzeba jej słuchać jak mówi posprzątaj lub umyj naczynia, ucz się. A w zamian usłyszy się pyskowanie i teksty "nie jesteś moją matka" ale żre i żyje za pieniądze tez tej macochy. Tego potwory nie widzą tylko daj, bo ja...cała prawda Bardzo dobrze opisane i prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasierbica89 2016.03.21 Jak wspomniałam chciałam tylko przestrzec przed skutami. Należy zaakceptować sytuacje. Nigdy nic jej nie powiedziałam. Co do mojego braku obiektywizmu i waszej niewiedzy, mój ojciec rozwiódł sie z nią ( przez około 4-5 lat nie miałam z nią żadnego kontaktu- zostałam z dziadkami). Powód ?? Ona wyszła z mojego ojca dla pieniędzy. Myślała ze dostanie cały dom dziadków i jeszcze drugie mieszkanie. A mnie próbowała sie pozbyć. Nigdy do niczego sie nie dokładała. Moze już milion uzbierała na koncie jezyk.gif Sad uznał jej WINĘ, głowie ze względu na to jak mnie traktowała. Nawet jej koleżanki z pracy które sama wzywała na świadków w efekcie potwierdziły jaki ona miała stosunek do mnie. A gotować sie zaczęła jak dziadkowie powiedzieli ze dom jest mój a mieszkanie ojciec dostał w akcie darowizny. OT TAK WYGLADA WASZA BEZINTERESOWNA WIELKA MIŁOŚĆ DO MĘŻCZYZN! Wygodnie przyjść na gotowe prawda ? stwierdzenia ze obca baba ma prawo rozbijać rodziny i pastwić sie nad innymi można wsadzić miedzy bajeczki. Nie macie ŻADNEGO MORALNEGO ani PRAWNEGO prawa żeby mieć takie podejście. Myśle ze teraz wiele z was zdenerwuje na to co napisałam, ale prawda w oczy kole. Jak chce sie czegoś dorobić trzeba samemu, natomiast sytuacje partnera wypada zaakceptować. Oczywiście pomijam nieliczne przypadki kiedy macochy takie nie są. Aczkolwiek myśle ze jest to zdecydowana mniejszość. Pisałaś już te bzdury zawistny bachorze na innym forum ,jeszcze ci nie przeszło....Masz cos z deklem?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko może do twojego tatusia przyszła na wygodne ,czytaj zazwyczaj to chłopy dzieciate pchają się do kobiet na gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co odkopujesz temat sprzed dwoch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'10 podbijasz temat komentarzem do posta z 2011 roku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes jedna z drugą zadna macochą tylko kochanką faceta,ktorego nazywacie partnerem. Idz się bluzgać na "Nienawidzę.." na uczuciowym a nie,żeby zaistnieć to wyszukujesz stare posty i piszesz do kogoś sprzed dwózh i duzo więcej lat. Wychodzi,że z dekielkiem to ty trollu z dzisiaj cos masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/rwy żonatych się zebrały i bluzgają na cudze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kilka (6, 7?) postów napisała jedna osoba ziejąca jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w wszystkich bajkach dla dzieci macochy są tymi złymi , niedobrymi dla dzieci faceta z pierwszego związku ? Coś jest ma rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhr
Dlaczego w wszystkich bajkach dla dzieci macochy są tymi złymi , niedobrymi dla dzieci faceta z pierwszego związku ? Coś jest ma rzeczy ... No jest na rzeczy i oczywiste .Ja tez myslalam ze bedzie dobrze z córka męża ale niestety nie da rady..To dlaczego kazdy dzieciak w każdym wieku nawet juz dorosły jest zazdrosny o kobietę swojego ojca dlaczego????Kij ma dwa końce .Jesli facet decyduje sie na nowy związek tzn ze chce byc szczęśliwy a nie poświęcać się tylko dzieciakowi ktore bedzie miało własne życie tez ...Ja tez mam dziecko 14 letnie dbam o nie ale bez przesady nie sra—m sie jak tatusiowie bo maja poczucie winy jesli ją tak maja to niech siedzą z ich matkami dalej i nie zawracają doopy nam kobietom...Widzi sie, ze tylko dzieciak faceta partnera czy męża jest taki biedny .gofno prawda cwaniackie podstępne bachory...świetnie wykorzystuja tę sytuacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhr
2018.11.08 [17:11 Tzn ze twoja matka tez byla tylko kochanka bo przed nią tez miał kobiety i po niej to samo.Masz zaburzenia jakieś nie radzisz sobie emocjonalnie ze ojciec twój mogl pokochac inna kobietę niż twoja matkę ... Od wiekow tak jest ze kobiety nie tolerują obcych dzieci i na odwrot bo wiekszasc facetów jest leniwa i chce obowiązki zrzucić na nowa partnere ,żonę a my tego nie chcemy i nie lubimy ,Jak facet sie dostosuje to ma szanse na milosc i wspaniale życie jeśli nie to dziekujemy takiemu i z czasem dziwaczeje siedząc sam bo kto ich bedzie chciał z cudzymi bachorami nie siedzą z nimi non stop sobie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbhr
gość 2018.11.08 Ku/rwy żonatych się zebrały i bluzgają na cudze dzieci Kur... to chyba ty jestes jeśli nawet twój ojciec odszedł urwał kontakt z toba.Czytaj uważnie zadna nie bierze żonatych są po rozwodach lub nie byli żonaci tylko zaliczyli wpadki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Jeżeli będzie się przestrzegać 6 -go przykazania "nie cudzołóż " , to nie będzie wyzwisk , przekleństw i problemów. Trzeba to w końcu zrozumieć. Jeżeli ktoś nie chce tego zrozumieć to niech z góry zaznacza , że zwraca się do cudzołożników. Należy też pamiętać ,że cudzołóstwo to nie tylko akt seksualny . Cudzołożyć można z własną matką psychicznie. Zdradzając np. męża psychicznie z własną matką. Na pewno znajdziecie wspólny temat i wspólnie pójdziecie na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'42 i niżej z dwa posty: przylazła ta z uczuciowego, która wyrwała dzieciatego rozwodnika, zyje z nim na kocia łapę i poucza jakieś inne kobiety. Weż się nie za pluj, ze gwarantujesz facetowi jakaś niby miłość gdy pozbędzie się z zycia swojego dziecka. Dziecko nieważne w jakim wieku jest i nim pozostanie-dorosłym dzieckiem swego taty i oboje w zdrowej relacji powinni potrzebować swojej relacji ojciec-córka, jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty co piszesz za wszystkie kobiety czyli w liczbie mnogiej. I po co tu wchodzisz ? przecież nie jesteś zadną macochą tylko kolejna kobieta dzieciatego rozwodnika z zyjąca eks zoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbhr wczoraj gość 2018.11.08 Ku/rwy żonatych się zebrały i bluzgają na cudze dzieci Kur... to chyba ty jestes jeśli nawet twój ojciec odszedł urwał kontakt z toba.Czytaj uważnie zadna nie bierze żonatych są po rozwodach lub nie byli żonaci tylko zaliczyli wpadki ... x Jak twój ojciec zwiał od ciebie ku/rwo i nie chce ciebie znać to jeszcze nie znaczy że każda tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty babo masz coś naprawde z główką zdechniesz z tym poczuciem sama ze cie nawet ojciec odrzucił .Wladnie dlatego nie lubimy cudzych bachorow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisano ze żon kochanek ma sie wiele dziecko ma sie jedno hahaha Z tego co widac to mozna mieć wiele kochanek, żon i dzieci tez kaze z inna babą facetem ..Wiec nie niby drętwy tekst nie przejdzie ci psycholko..Nigdy tatus cie juz nie pokocha ma inne dziecko i tamto kochaj o jest przy nim.Obrzudliwa babo z psycha zgniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisano ze żon, kochanek ma sie wiele dziecko ma sie jedno hahaha Z tego co widac to mozna mieć wiele kochanek, żon i dzieci tez kazde z inną babą facetem ..Wiec ten drętwy tekst nie przejdzie ci psycholko..Nigdy tatus cie juz nie pokocha ma inne dziecko i tamto kochaj i jest przy nim.Obrzydliwa babo z psycha zgniła.Stare babsko i jeszcze jej nie przeszło ale znam taka w realu ma 76 lat i tak w koloko gada ze jej tatus poszedł a jego dzieci z inna to benkarty i śmieci acteraz jak jest samacto nagle wyraża sie moje kochane rodzeństwo taka jak ty psychiczna...Rozumiem jak dziecko małe sle stare babska jeszcze za tatusiami.Dziadziusia sobie poszukaj i uznaj za tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z rana znana z prymitywnych wpisów niczym nie zadziwisz, bo masz ewidentne zaburzenia osobowości. To widać i czuć nawet przez ekran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Ty z rana znana z prymitywnych wpisów niczym nie zadziwisz, bo masz ewidentne zaburzenia osobowości. To widać i czuć nawet przez ekran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " To babsztyl który lubi jak reaguje się na jej wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w necie należy reagować na słowna przemoc, prostactwo, wulgaryzmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×