Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

dzień dobry :) nie wiem po co ale to mój mail calineczka87@vp.pl :) Wanda udanych zakupów :) z tych imion co napisałaś to jak dla mnie to Michał :) Asia problemy ze snem? ja niby sie kładłam po 23 a zasnełam po północy,i jak mi sie przysnęło to oczywiście musiałam iść siku :/ musze uważać na tych naszych schodach bo ostatnio zleciałam z nich. Lovekrove ja do 20 tyg chudłam,nawet powtarzałam badania na TSH,ale spokojnie,już tyje ;) Anirak, Beti trzymam kciuki za wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aguśka:) jakos tu się przeniosłyśmy...i Cię zapraszamy :) Monia__aa...taaaa nocne wędrówki ludów do łazienki...przed pólnocą, przed 2 i jak sie obudze nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedtem więcej piłam (tylko żywiec zdrój,zgrzewka starczała mi tak na 1,5tyg )) a teraz to pije rano kawka,potem herbata jakaś ,dużo soku pomarańczowego,czasem znów kawka. Musze właśnie kupić wode i jej więcej pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestaw się na wodę mineralną niegazowaną-zawsze dostarczy Wam jakis minerałow-źródlana jest ich pozbawiona i jest lepsza dla przygotwywania jedzonka dla maluszków moja kaze mi pic 1,5 l dziennie + herbata, sok itp. pije nałęczowiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku piłam żywiec zdrój (tylko i wyłącznie niegazowaną),gin mówił mi że to najlepsza woda ;) zresztą ta mi najbardziej smakuje. Ja w dzień więcej pije,na noc staram sie mniej żeby potem nie latać po schodach cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm dziewczyny jaki pyszny rosolek ugotowalam :) ktora ma ochote niech wpada na oobiad hihi Wczoraj maz kupil mi mandarynki mmmm pychota znowu moglabym je jesc i jesc. Za to od jakiegos czasu rosol chodzil za mna i nie dalam rady musialam ugotowac :) A maz wczoraj nuggetsy zrobil na dzisiaj :) Jednak jestem teraz i zawsze zupozerna :) Ale dluzy mi sie czas do tego 3.11 chcialabym zeby juz bylo po wizycie i zebym juz byla pewna co do serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, ja przyjdę na rosół, uwielbiam:) Aguśka przychodź przychodź:) Ja wizytę mam 27.10 też się nie mogę doczekać, a we wtorek idę na wyniki, zobaczymy jak wyjdą. Zabrali mi wodę i nie mam co grasować w kuchni, bo wszystko stoi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mi M wczoraj też Nałęczowiankę kupił. Dziś już prawie całą butlę wypiłam :-) Mi ginka kazała dużo pić, bo mam jakieś minerały w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anirak, Beti, trzymam kciuki za dobre wieści na dzisiejszych wizytach :) Wandzia, z tych imion co napisałaś, to tylko Michał mi się podoba :) ale wiadomo, na temat gustów się nie dyskutuje ;) ja chociaż nawet nie jestem jeszcze w ciąży, to imiona mam już od dawna wybrane :) Mogę się zajmować tabelką :) nie ma problemu :) i na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru nic zmieniać, bo wszystko jest OK :) Asiu, serduszek nie usunę, bo mi też się one bardzo podobają :) justysienka88@gmail.com to jest mój mail założony specjalnie dla forum, żeby bardziej nie zawalać sobie oficjalnej skrzynki ;) Dziewczynkom, które podały swoje maile, wysłałam wczoraj swoje zdjęcie :) a teraz czekam na Wasze zdjątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a moje dostalas? Wyslalam dzis rano. pozdrawiam ale mi dzis pomalu internet dziala wrrr.... szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś dziś doła złapałam....To chyba przez to siedzenie w domu :( Czuję się sama jak kołek. No mam Bartusia, ale z nim jeszcze poza "aguuu" czy "giiii" nie można pogadać....M wraca późno z pracy - jeszcze traz w dodatku straszą zwolnieniami, więc nie chce podpadać i siedzi. Jeszcze trochę i wjakąś depresję popadnę... A pogoda jeszcze bardziej dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia trzymaj się, czasem bywa,że samotność doskwiera. Ja też sama w domu siedzę, tylko, że M teraz po sezonie i trochę wcześniej wraca. Będzie lepiej, zobaczysz, ta pogoda dziś taka okrutna. A ja im bliżej wyjścia na usg, tym bardziej się boję... te usg prenatalne to są już przez brzuch czy nadal dopochwowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam nadzieję, że mnie też przyjmiecie do swojego grona. U mnie niestety marzenia wzięły już totalnie w łeb. Wredne plamienia powróciły :( wczoraj były wieczorem takie brązowe niteczki śluzu na papierze, a dziś jest taka rdzawa plama na wkładce, a na papierze na razie brak jakoś oznak. Jestem totalnie przyłamana i zdołowana :( jedyny pozytyw to taki, że pojawiły się 3 dni później niż ostatnio, ale to i tak nie oprawia mi humoru :( Na dodatek chyba się coś przypałętało tam bo mnie swędzi i szczypie :( muszę poszukać czegoś w domu na to clotrimazolu lub nystatyny. Pomału psychicznie wysiadam, już sama nie wiem co mam roić, żeby w końcu się udało. Biorę bromka i doopka, łykam magnez, siemię lniane i kwas foliowy, a to i tak nic na razie nie daje. Tyle czasu się staramy, wszyscy znajomi bez problemów mają już dzieci, a tu taki klops. Sama nie wiem już co mam robić. Sory, że się tak rozpisałam ale muszę się wyżalić. STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK............WIEK........SKĄD........... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak...........32.........pomorskie..............38.... ........ justysia88.......23..........lubelskie...............13.. ..........10.11??? netta2.........27............mazowieckie..........29............27.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...... 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH... .......28.01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH............2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH..... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... ....... 30.03.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... . ..... 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta bo z nami już tak jest że nic nie jest proste Niby zajść w ciąże to najłatwiejsza, najnaturalniejsza rzecz pod słońcem ale jak już sie pojawiają problemy to te najnaturalniejsze rezczy są najtrudniejsze do naprwaienia Powiedz mi jeszcze raz kiedy plamisz- bo ja tez miałam z tym ogromny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda plamienia mam blisko 2 lata, plamie od stycznia 2010. Początkowo były to 2-3 dni, a w zeszłym cyklu było ich apogeum 11 dni :( Dziś jest 21 dc a cykle mam 28-30 dniowe. W badaniach wyszło, że mam za wysoką prolaktynę, a o dziwo progesteron jest nawet jako taki dochodzi nawet do 14. Po drodze jeden lekarz straszył mnie polipem, ale po @ zrobił kolejne USG i nic nie wyszło, na kolejnych tak samo więc sama nie wiem. Wanda, a u Ciebie co pomogło na te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to ciąża:) Nie plamiłam 2 cykle po stosowaniu mg Z tym że w drugim zaszłam Wcześniej brałam 6miesięcy duphaston, który miał pomóc na plamienia, ale nie pomógł Palamiłam w połowie cyklu- domniemana owulacja i jakiś tydzień przd @ a 1-2 przed nim intensywnie Badań hormonalnych nigdy w ręce nie miałam, zrobili mi na odczepne jakieś w szpitalu, a jak pytałam co wyszło to mówili że w normie tylko progesteron troszkę niski Podejrzewam co mogłobyć przyczyną plamienia- torbiele Jeden większy zaczął się przemieszczać, prawdopodobnie bedzie trzeba go kiedyś usunąć...chyba że problem rozwiąze się sam a niektórzy uważają że plamienia to znak że jest jajeczkowanie, ale napewno nie w każdym cyklu i nie tyle coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jednak magnez nie pomógł. Na początku listopada idę do endokrynologa, a w połowie listopada na kontrole do gina. Mam nadzieję, że w końcu któryś z nich mi pomoże. Muszę jeszcze wysłać M na badanie nasienia, obiecał, że pójdzie ale wybiera się jak sójka za morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK............WIEK........SKĄD........... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak...........32.........pomorskie..............38.... ........ justysia88.......23..........lubelskie...............13.. ..........10.11??? netta2.........27............mazowieckie..........29..... .......27.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...... 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH... .......28.01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH............2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH..... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... ....... 30.03.2012 Zora85...............26........kuj-pom........... .........19.04.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... . ..... 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - wiem, ze się powtarzam ale jest już lepiej !!!! dni mnie to dużo mniej !!!! Spokojnie - organizm wie kiedy najlepiej zajść w ciążę i Ci na nią nie pozwoli póki ni będą grały hormony. Ja zaszłam z dniami plamień przed @ i poroniłam. Nie twierdzę, ze u Ciebie tak byłoby ale jest to bardzo prawdopodobne. Jedz mg + b6 i resztę leków - żadne z nich ze sobą nie "gryzie się" - będzie dobrze one pomogą !!!! Może jeszcze dwa cykle może trzy - i będzie pozamiatane. Ucz się w tym czasie na temperaturze jak wygląda u Ciebie czas płodny - wykorzystaj to by wiedzieć kiedy jest owu i wstrzelić się od razu. Skup się narazie na tych plamieniach - jak one się uregulują to ciąża sama przyjdzie !!! Namaszczam Cię fluidami ciążowymi a może jeszcze w tym roku coś z tego będzie :)))). W Twoim przypadku cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość - masz to szczęście, że wiesz co Ci jest i już coś działasz - TO WAŻNE, BO NIE KAŻDA TAK SZYBKO DO PRAWDY TU DOTARŁA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Netta:) ...a jednak...przyszła napisałam do Zory na poczte , moze odczyta ja na obiad mam flaki i teraz z mama zrobiłyśmy ruskie z dużą ilością cebulki w środku-zjadłam 3 zobaczymy cukier, czy mogę je jeść jakiś katar mnie dopadł, kicham i smarkam jakbym pieprzu sie nawdychała...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×