Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

A mnie zimno na ustach wyszlo :( mam nadzieje ze szybko zniknie. Kala cos do nas jeszcze nie zawitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, mi do tego jeszcze daleko, ale ja raczej wolałabym naturalnie rodzić niż przez cesarkę... Po znajomych widzę, że po cesarce długo dochodziły do siebie, a ja bym chyba tak nie chciała... Ja to mam jeszcze nadzieję, że może po mamie odziedziczę szybkie porody :P mnie mama rodziła 7h, a brata 4h :) od czasu, gdy zaczęły jej się regularne skurcze :) brata to mało brakowało, a urodziłaby na korytarzu w szpitalu przy rejestracji :) poczuła mocniejszy skurcz i już główka była prawie cała na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dzisiaj powiedziała ze na 96% PORÓD NATURALNY też mi się wydaje,że tak będzie lepiej:) PS. BĘDZIECIE MNIE SŁYSZEĆ U SIEBIE NA BANK:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tabelki nie lepiej bylo tamna skopiowac i tu wkleic?? Czy chodzilo o to zeby te aktywne sie wpisaly ponownie?? :-) Dziewczyny a co ile wy macie robione usg?? Bo nie wiem jak czesto je mozna robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1 ja miałam już 6 razy robione badanie USG,ale moim zdaniem to jest sprawa indywidualna :) juz sprawdzam pocztE:) justysia88 no tak tak,ale ją mogę tylko przez brzuszek pogłaskać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove :(ale widzisz teraz masz swojego aniołka pod serduszkiem i jeszcze troche i też będzie na pewno z wami:) Nie myśl o tym za duzo:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, smutna :( ale teraz masz pod serduszkiem Mikołajka, który uśmierza ten ból :) na pewno byłoby o wiele gorzej, gdybyś musiała dalej się starać... Ale na szczęście nie musisz :) buziak w brzusia dla Mikusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny - nie będę o tym myśleć !!! Niezapominajka - ja mam problemy z żołądkiem i mi pomagał jogurt, mleko (ale na krótko), makaron, ryż, podobno migdały pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×