Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Kala( buziak na powitanie :* ) i Zora-pokażcie się :) nie mam Waszych zdjątek -odeślę swoje Hanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, trochę nie pisałam bo dziś odpoczywam po wczorajszym stresie. W czwartek o 1 w nocy obudziłam się z takim bólem brzucha poszłam do łazienki a tak poleciało mi trochę krwi takiej... malinowej, wziełam nospe ale nic nie przechodziło i przed 2 w nocy zadzwoniłam do gina, odebrał zaspany kazał wziąć 2 nosy i o 8.00 być w szpitalu i do niego zadzwonić. Wzięłam nospy ale je po 20 minutach zwymiotowałam i tak się męczyłam, potem udało mi się 2 godziny pospać i rano pojechaliśmy do szpitala, tam mimo kolejki już dużej zrobił mi usg i powiedział, że moje dzieciątko ma 0,66 czyli urosło w 21 godzin o 0,11 :) i mam teraz doopka brać 3 razy dziennie i powiedział że nic się więcej nie da zrobić i dał mi zdjęcie abym się tak nie stresowała. Przed wejście do szpitala M mnie zdenerwował i od razu zaczęłam płakać jak wyszłam ze zdjęciem by mu pokazać tez chciało mi się płakać tym razem ze szczęścia, teraz mi stres przechodzi, ale krew niestety wciąż jest mało, ale taka brązowa, brzuch też mnie boli co jakieś 12 godzin zaczyna tak bardzo, ale wtedy gdy dochodzą zaparcia, przez gazy- przepraszam, ze tak piszę ale do takiego wniosku doszłam , macie coś na to ? by ich nie było, to straszny ból. Mieć takie usg w domu :) bym cały czas mogła sprawdzać czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikinia
Witam moze ktoras z Was ma wieksze doswiadczenie i mnie uspokoi.a wiec tak: mialam okres(10.10) ktory dosc szybko sie skonczyl ale pozostal po nim bol podbrzusza wiec poszlam do gin. nie sugerujac nic mowie ze po okresie nadal boli mnie podbrzusze jakbym miala go dopiero dostac, zostałam zbadana a Pani gin, zapytala czy moglabym byc w ciazy poniewaz po badaniu stwierdzila rozpulchniona miekka macice czy jakos tak. no i ze tak poza tym to wszystko jest ok i na nic innego te bole i stan tehcniczny jej nie wskazuja jak na ciaze. zostalam zapisana na kolejne badanie m.in. USG 27.10 mowila rowniez ze na testy jest jeszcze za wczesnie ale wiadomo ze i tak go zrobilam i wczoraj kiedy go zrobilam przy zabarwianu sie pola testowego zauwazylismy druga kreske ktora sie pojawila i zniknela, po 5 min byla juz tylko jedna, Czy to mozliwe ze stezenie hormonu ciazowego jest jeszcze tak znikome ze ta kreska sie nie utrzymala czy po prostu mam niekompetentnego lekarza i ze mna cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,robiłam obiad,potem zmywanie i oglądanie płytki :) Niezapominajka witaj w klubie,też mam zgage ;) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikinia- ale w czym mamy Cię uspokoić ? Bardzo możliwe że jesteś w ciąży, gratulacje :), idź do gina na następna wizytę, albo zrób test Beta z kwi, to będziesz mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Agusi, trzymam za Was kciuki!!!! O takim USG w domu też marzę od jakiegoś czasu.....:D:D:D:D:D Vikinia, jeśli 10.10. miałaś okres i zaraz po nim poszłaś do lekarza to chyba za szybko, żeby doszło do owulacji, zapłodnienia i zagnieżdżenia.... chyba że to krwawienie z 10 października nie było okresem a np. plamieniem implantacyjnym.....dziwne, że nie posłała Cię dr na beta HCG. Robi się je z krwi i zanim coś widać na USG wynik bety wszystko Ci powie. Może powtórz zwykły test sikany albo idź na betę prywatnie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii...leż i odpoczywaj i staraj sie nie denerwowac...a to,że boli Cię brzuch jak cos wedruje po jelitach to normalne, im ciąża większa , tym mozesz to bardziej zaobserwowac...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Asiu, dziękuję za uśmiech na powitanie :):):) Pogilaj ode mnie Dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Asiunia to Twój mail????? asia_1893@wp.pl bo chce wysłać zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA81- Dziękuje, trzymaj i nie puszczaj :) Asia1893- to jak mnie teraz tak bardzo boli to co będzie potem ? cały czas chyba będę na nospie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikinia
HANKA81 i agusiiiii28 wlasciwie to ten okres trwal moze poltora dnia a poznije juz nic i tylko bol podbrzusza a plamienia zera. dzis tez boli a na dodatek pszespalam caly dzien i kreci mi sie w glowie temp mam ok 37 do 37,4 a przeziebiona nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii..jak bedzie bolec to nie wiem czy bedziesz do konca na nospie, ale mozesz dostac potem fenotrol z isoptinem lub cordafen lub inne ustrojstwo...tamte rozszerzaja naczynia i poprawiaja ukrwienie lub/i niweluja skurcze...od 12tyg jestem na luteinie i/lub dufastonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Agusiii to leż jak najwięcej i sie stresuj się bardzo, umnie było tak samo, ni to zaparcia gazy i inne dolegliwości, brzuch twardy, nadęty no i niestety plamienia, ale daliśmy radę, luteina i łóżko to sprzymierzeńcy, więc leż Kobietko i odpoczywaj, nie noś nic i nie rób, będzie wszystko dobrze, ja poleżałam 3 tygodnie prawie plackiem i już dziś 10 dzień bez plam:) ale do tej pory nie robię nic, no dobra.... obiadek, w tym tyg zwlekłam się z wyrka i robię jedzonko:) także leż. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii...moze wystaczy magnez i potas uzupelniac potem ale życzę Wam , by przeszło i nie wróciło...tak by było najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikinia- Mój ostatni okres niby trwał 3 dni ale był bardzo skąpy, jakby trwał z 1,5 czy 2 dni, nie piszę tak by Ci powiedzieć, że nie jesteś w ciąży, ale ja wtedy jeszcze nie byłam. Moja gin powiedziała, ze tak czasem jest, ja tak wtedy miałam pierwszy raz, co do kręcenie się w głowie mi do teraz się kręci, zresztą jest to jeden z wczesnych objawów ciąży, tak czytałam :) Buziak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala...dokładnie robię tyle co Ty,a pewnie ciut mniej, bo mieszkam z mama..a mezus wlasnie teraz gotuje obiad na jutro, bo "cyba sie gorzej czujesz , bo jestes w pizamie"...tak , lenia mialam i nie chcialo mi sie ubierac:D ale gotuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
haha a to dobre Aska;) , ja też niepotrzebnie się ubieram ostatnio;P leniuchowanie mi się zaczyna podobać....no coo w końcu potem nie da pospać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Ja zazwyczaj też w sobotę nie serwuję bo wtedy mam ładnie umytą płytę gazową, wszytskie palniki, płyta jest czarna, i nie mam zamiaru jej jeden dzień zabrudzać;P dziś ją umyłam i poprasowałam pranie, a drugie powiesiłam, pewnie jak wróci M będzię wyzywał że to zrobiłam;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prawidłowo zrobi :) ciiiii...ja jutro mam sterte prasowania, ale zaczne ok .10, bo wtedy mama przychodzi zobaczyc czy żyje i "czy zrobic Ci soczek?" ...a ona uwielbia prasować :) i machniemy prasowanie na dwa zelazka:) Kala dzięi za zdjęcia :) ślicznaś :) Zora czekam na Twoje-moje poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Asia ja też chce Twoje:)zdj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Hanka, dobrze doczytalas... niby powinnam dostac @ wczoraj ale jeszcze sie nie zjawila malpa... ale idzie, brzuch mnie boli od 2ch dni takze jakis poslizg ma ale dojdzie na 100%... a mogla by zbladzic na jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×