Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

czuje sie dobrze,leze i leze :) czesto walcze z internetem bo leze na dole a tu mam lichszy zasieg :) Tymek wojuje w brzuchu,czasem zaboli jak kolo pepka sie rozwala :) byle wytrzymac do 1 stycznia. mam nadzieje ze ta szyjka sie nie skraca i nie rozwiera dalej. wiecie z jednej strony ciesze sie ze jestem w domu a z drugiej ze nie jestem w szpitalu bo tam bylo pelno lekarzy i jakos tak bezpieczniej sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, niestety expertem cukrowym nie jestem:) Lovekrove jest bardziej w temacie, bo moj cukier to pikuś w porownaniu z Jej perypetiami... zniknęlam i znikam dalej-mycie i spanie:) pa-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - trzymaj sie i dbaj o swojego Maluszka Ja dzisiaj już zdąrzyłam pobić dzbanek, przez przypadek, na szczęście nie było za dużo sprzątania. Niezdara wychodzi ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja już od 5.10 na nogach:)ale dziś nie bardzo się czuje:(coś mnie w gardle drapie i wogóle jakas słaba jestem..dobrze że weekend przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja też wstałam , ale jakoś nie mam nastroju, a może wiecie co można brac/jesc na rozwolnienie, znaczy na jego brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy widzę mają dziaiaj dobre humory No nic może się poprawi Ide jeść śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii...mnie ostatnio rusza kiwi-2 sztuki i po kilku godzinach po sprawie, na drugi dzien znowu kiwi....suszone sliwki popite woda (ale kiwi lepiej dziala na mnie), dziweczyny pisaly tez o daktlach i o otrebach...no i hektolitry wody niegazowanej mineralnej (nie źródlanej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Asia albo ja zrozumiała źle, albo Ty chyba chodziło o cos na rozwolnienie Piszę o czekoladzie i kakao i jagodach heh może mi od niewyspania pada na mózg Dzisiaj w nocy bolało mnie wszystko i zatkał sie nos Więc cięzko oddychałam i jeczałam Obudziłam M, który zapytał mnie czy rodzę!!! a ja mu że chyba głupi, że mnie boli, a on że proszę ciszej to komunikować!!! i jak tu mieć dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dziś po kolejnym USG. Pęcherzyk jeszcze nie pękł, urósł do 20mm. Kolejne USG mam w poniedziałek albo wtorek, ale lekarz bardziej stawiał na poniedziałek. Może przez weekend pęknie. Gin twierdził, że wszystko na razie jest ok. Staram się nie nakręcać, próbować zawsze można. M śmiał się jak powiedziałam, że idziemy pracować nad prezentem pod choinkę ;) Cały czas boli mnie dól brzucha po stronie, której jest pęcherzyk i to od 2 dni. Ciekawe ile to jeszcze potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na jego brak...zrozumialam na wywołanie rewoluji:) Wanda, to bym mu zasunęła łokciem w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrozumiałam, ze problem jest z zastojem niż rewolucją i już chciałam swoją litanię na temat otrębów owsianych z mleczkiem i miodzikiem :))), które ruszą każdą kupichę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo ja zle chyba napisałam :) czyli czekolada, a skąd niby teraz jagody. Zjadłabym jagody, truskawki, ehh ale mam życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby dało rade agusiiii to bym Ci słoiczek podesłała Zaprawiałam:) Czyli należe do myślących inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sloiczek byłby super !:) Co do czekolady odpada, głowa jak i wczoraj znów mnie zaczyna bolec. Mam nadzieje, że u Was lepsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u mnie dzis nie ciekawy dzien :( zawroty glowy dzis mnie mecza. A tak to chyba glod doskwiera a chleb sie skonczyl buuu trzeba cos wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was taką prośbę "Proszę wszystkich, którzy mogą o wpłatę 1 % z podatku na konto Fundacji Splotu Ramiennego : bank ING Bank Śląski o/Krucza 51, Warszawa, konto nr: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981 z dopiskiem :"darowizna na leczenie KAROLA GAŁECKIEGO". KRS: 0000142952. Karol to syn mojej koleżanki, który ma uszkodzony splot ramienny przez co nadgarstek jest całkiem wiotki, a paluszki się nie ruszają oraz wylew w nadnerczach...Żeby choć trochę Mu pomóc trzeba zebrać pieniądze na kosztowną operację i rehabilitację - ich koszt to około 5500 Euro. Wkrótce na stronie Fundacji Splotu Ramiennego Agnieszka mama Karola zamieści jego historię". Mama Karolka to dziewczyna z forum "sierpniówek". Karol urodził się 18.08. br. Jak przypadkowo wybieracie fundację do przekazania 1% podatku to wybierzcie tę - z odpowiednim dopiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bedę się rozliczała to poproszę Cię o podanie danych - gdzieś styczeń, luty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny może której to pomoże, gin kazał mi łykac 2 razy po 1 tabletce : cyclo3fort na pękające naczynka, ale patrze, ze to też jest na w skrócie " żylaki nóg i odbytu". I kazał mi kupic witaminy dla kobiet w ciąży z DHA w aptece pani poleciła Mi Pharmaton matruelle, zna je któras z Was? Które witaminki polecacie ? te sa drogie za 30 tabletek 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już po wizycie, wszystko jest w najlepszym porządku :) Dzidzia była bardzo ruchliwa, cały czas machała rączkami. Ma 4 cm od czubka głowy do pupy (więc z nóżkami pewnie już 7 cm), kość nosowa widoczna, przezierność karkowa 1,2 mm. Strasznie się cieszę! Następna wizyta 7 styczna, wielce prawdopodobne, że poznam wtedy płeć Maluszka :) Na test PAPP-A się nie zdecydowałam, czytałam o wielu przypadkach kiedy USG wychodziło idealnie a test PAPPA-A straszył dużym ryzykiem i dziewczyny albo szły na aminiopunkcję albo żyły w strachu do końca ciąży - we wszystkich przypadkach dzieci okazywały się zdrowe (nawet siostra szwagra tak miała). Pęcherzyk ciążowy był już na szczęście okrągły więc bardzo pomogły Wasze kciuki :) Netta - trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia fajnie, że dzidzia rozwija się prawidłowo. Mnie pozostaje mieć nadzieję, że pęcherzyk pęknie. Oby magia świąt w moim przypadku też zaczadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta trzyam kciuki za Twój prezent pod choinkę:) Życzę miłego weekendu i obiecuję już nic więcej nie tłuc w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka ja za to tłukę ostatnio w domu zbyt dużo rzeczy. Mam w tym tygodniu na sumieniu kubek, talerz i kieliszek do wina. Wszystko ostatnio leci mi z rąk. Jeszcze na dokładkę rozwaliłam palca plastikową piłka do cięcia fili spożywczej. Do dopiero jest antytalent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wlasnie pizze na kolacje robimy znaczy ja tylko troche pomoglam przy dodatkach a reszte moj robi. Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i jak tu miec dobry nastrój ! Odebrałam wyniki z posiewu moczu (swoją droga nie wiem czy idealnie dobrze je wykonałam) i wyszło mi : 10 ^6 cfu/ml escherichia coli Mój gin wraca dopiero 7 nie wiem co mam robic denerwuje się, wiecie coś na ten temat, miała któras z Was tak ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bakteria kałowa - czy dobrze się umyłaś przed badaniem ??? Sory, że tak pytam ale może podtarłaś się tak, że zagarnęłaś bakterie z odvytu - ale ja się nie znam. Kurcze może powtórz badanie .... Idź do rodzinnego - nie czekaj na gina - może coś poradzi wcześniej a potem napisz smsa do gina co wyszło z badań i co przepiał ci rodzinny - niech się ustosunkuje - mój gin odpowiada na urlopie na takie smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
hej dziewczynki, dużo się u Was dzieje i bardzo nie łapię, więc tak tylko się odzywam. Hanka, mówili ostatnio o nowym refundowanym leku na endometriozę poczytaj np tu: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,9021363,Nowy_skuteczny_lek_na_endometrioze.html masz jeszcze jeden jajnik, więc wszystko możliwe. Zora, 3maj się, stresującą masz tę ciążę, że szok. Może dzidzi przywróci mężowi radość życia. Ja dalej w 2paku, nic się nie dzieje, bobo fika i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusi moze powtorz badanie dokladnie sie umyj pod prysznicem, tampon lub skręcona chusteczka higieniczna do pochwy, popusc troszke wiecej moczu i dopiero wtedy do kubeczka...mam nadzieje,ze bedzie dobrze a moze ostatnio brałas jakies antybiotyki/leki dopochwowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×