Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Riolek, na Twoim miejscu zrobilabym hsg by sprawdzic czy jajowody sa drożne. Jak tak, to podjelabym leczenie: stymulacja owu gantropinami. One są dużo, dużo droższe od clo ale też duzo skuteczniejsze. Sciskam Cię mocno :* Sorki jesli powtórzylam posta ale kafe nawala i nie wszystko wstawia. A jak juz wstawi to po 5 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek współczuje, że clo nie daje pożądanych efektów. Gdzieś czytała, że niestety nie na każdą kobietę działają. Może skorzystaj z rady Love. Wydaje mi się ona dość rozsądna. U mnie niby owu była potwierdzona monitoringiem, a jak i tak nic z tego nie wyszło :( Pewnie przez moje szalejące hormony i wrednoty. Nawet przy braniu anty jeszcze nie doszły do siebie. Cały czas mi się jeszcze ciapie i jeszcze znowu ma problemy z cerą :( Znowu powrót pomidorowego potwora z rana :( cała twarz mnie szczypie, nawet makijaż tego zbytnio nie chce przykryć. Na dokładkę chyba wyskoczy mi znowu opryszczka na NOSIE :( Widać już dwa bąbelki. Znowu będę miała mega strupa a potem czerwone pół nosa przez parę tygodni :( !!!! Idzie się pochlastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Byłam wczoraj u lekarza i moje Maleństwo waży już 1,7 kg, M się śmiał, że niezły klocuszek się zrobił. A poza tym wszystko w porządku:) Kafe to wariuje mi już od kilku dni, coś nie dają rady z taką ilością postów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta beż cięcia mi się tu:) A może pójdziesz do dermatologa, albo najlepiej powiedz o tym ginowi prędzej coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wczoraj wieczorem mój M położył reke cho mały był spokojny a dostał przynajmniej 3 porządne kopniaki i ruszał się dużo :) M sie śmiał i cieszył, aż się zdziwiłam bo jak nie ma M to maleństwo jest spokojniejsze, a tu szalało :) Fajnie to juz 2 wieczór pod rząd jak M poczuł :) A to dlatego chyba, zę wcześneij mnie wkórzył i byłam taka zła !!! Jednak to prawda, ze dziecko czuje nastrój mamy . Mam pytanie, który jest lepszy krem perfecta mama czy bielenda sexy mama ? takie znalazłam w rossmanie na rozstępny, poradzcie który lepszy musze się zapatrzec w wiecej sztuk by co 2 tyg nie biegac po nie. A moze inny jest lepszy ?? :) Zora- czytam co piszesz i aż jestem zła, na twojego teścia , na twojego szwagra, wiem, ze do teści atrudno miec pretensje, ale do szwagra ? Mam nadzieje, ze twój M z nim porozmawiął i bedzie rozmawiał przypomniec mu jak powinien się zachowac. I dobrze, jakby to zrozumiał, bo nie wiem jak po porodzie bedziesz się tą dwójką zajmowac ? Musisz myślec o sobie. Ja też nie mieszkam z normalnie funkcjonującymi osobami, mam podobna sytuację, ale teściowa aż tak chora nie ejst noi po porodzie chcemy sie wyniesc, moze się uda, musi. Riolek- nie znma sie na tym leczeniu, ale skoro zora pisze, ze są lepsze środki, tylko droższe to się nie załamuj! Powodzenia Love- ty to jesteś kochana, masz 39 tc a ciągle myślisz o wszystkich twój M ma z toba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - ja stosuję oliwkę Bambino i jestem bardzo zadowolona od początku ciąży żadne dodatkowe rozstępy się nie pojawiły:) A tak na dzień jak się spieszę to smaruję się neutrogeną - czerwoną dobrze nawilża i jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii ja używałam sexy mamy na zminę z tym baby dream- bo jest zanacznie wydajniejszy no i tańszy a wiadomo jak piszesz ile się tego zużywa Do wczoraj nie miałam rozstępów mimo 17 kg na plusie wczoraj M znalazł "śliczną czerwoną łezkę" na brzuszku koło pępka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chciałam dopisać że oliwka baby dream:) Słyszałam że podobno można używać najdroższego kosmetyku a rozstępy i tak będą idzie o to żeby skóra była dobrze nawilżona zora mnie też tak leciało, bo nie uważałam np. przy kapieli potrałam gabka, albo zachaczyłam przy ubieraniu Teraz nie tykam to tylko pare kropelek Chciałam sobie kupić te nakładki trochę zahartować brodawki, ale zabroniono ich dotykać A co najlepsze nie pozwalają dotykać brzuszka! To też wywołuje skurcze Trochę dotykam bo mam schizy ze Młody czułby się odrzucony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka właśnie najbardziej mi się sprawdza, a jak rozstępy mają się pojawić to to zrobią tak czy inaczej. Kuzynka całą ciąże używała tych z górnej półki a tydzień przed porodem tak jej brzusz naznaczyło, że już nic nie była w stanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Długo tu nie zaglądałam, mam spore zaległości, ale kiepsko z czasem, żeby to nadrobić - w pracy siedzę nad dokumentami po 10-11h. Może dzisiaj wieczorem przeczytam te ostatnie kilkanaście - kilkadziesiąt stron :) Ostatnio w gronie moich przyjaciół pojawiły się 4 ciąże. Powiem Wam, że nawet gładko to przełknęłam, mimo, iż do niedawna kiepsko reagowałam na takie wiadomości.Niestety jedna ciąża stracona w 9tc. Co straszniejsze, dziewczyna poroniła już po raz drugi. Nawet nie chce sobie wyobrażać co może czuć i przez co teraz przechodzi. Monisia - ciesze się, że sobie odpuściłaś, być może to właśnie sprawi, że niebawem zobaczysz 2 kreski :) Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa zobaczysz na Ciebie też przyjdzie czas:) Monia a Ty dzisiaj zaspałaś? Ja już wypiłam mój substytut kawy i szoruję na śniadanie:) Miłego dnia:) Napiszę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety Ja ostatnio całkiem dobrze śpię, co mnie niezmiernie cieszy oczywiście :-) Rozstępy mam...na jednej piersi sporo, wczoraj zauważyłam też jakieś początki na udach, trochę poniżej pupy...smaruję kremami,oliwką Nivea Baby, jak mają wyjść to wyjdą... Wanda szacun, pobiłaś rekord tym postem :-) Riolek trzymaj się dzielnie, jak nie tym, to innym sposobem się uda. Tylko staraj się wierzyć, że to możliwe...Ty za każdym razem już na starcie przekreślasz powodzenie i wynajdujesz mnóstwo rzeczy którymi się zadręczasz...może spróbuj te ostatnie dwa cykle z clo powtarzać sobie, że się uda i myśleć bardziej pozytywnie...zróbcie sobie mały urlop ( jeśli to możliwe ), to zawsze pomaga na stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, też mam oliwkę, ale smaruję się tylko po kompieli, co prawie przy każdej kończy sie darciem mojej teściowej, ze woda droga :( mimo iż za wszystkie rachunki płacimy połowe a za niektóre całośc, sama bierze rano i wieczorem długie prysznice. Dlatego szukam kremu :) Poza tym mam bardzo suchą skóre i musze sie zmuszac by czymś sie posmarowac, bo zapominam, albo mi się nie chce. Dziewczyny czy wam też pękaja naczynka, mi na nogach cały czas mimo że biore cyclo 3 fort, ale nie brałam po 2 a po 1 przez jakis czas bo nie było w aptece i moze przez to znów zaczeły mi pękac ?:( Wanda plus 17 a ty masz jeden rozsęp ? niezle :) To masz dobre geny jak to mówią :) mala_gosienka- 1,7 kg ma już duże te twoje maleństwo :) super niech zdrowo rośnie :) Nie pamiętam która z Was wrzuciała te linki na youtuba z piosenkami :) fajnie przypomniec sobie :) teraz u mnie leci kocur bury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś Beti widzieć jak waliłam laptopem ze złości, że mi wysłać nie chciało A jeszcze jak mi sie skosowało (tzn myślałam że mi się skasowało) i musiałam pisać następnego oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - ależ mi się dzieciństwo przypomniałe - ta beztroska - czemu nie teraz wszystko jest takie problemowe. A oto intro: http://www.youtube.com/watch?v=j7TTk_0XYn4&feature=rellist&playnext=1&list=PLC3495BFEEE1673DE RIOLEK - szkoda, że tak się ułożyło. Ale może jak odstawisz clo to te jajniory ruszą ... Gdzieś czytałam, zę one potrafią oszaleć po kuracji clo. Trzymaj się .. netta - musisz mieć jakieś uczulenie na hormonalne leki - może porównaj skład anty ze duphastonem i bro .... - leki anty można zmienić w po tym cyklu - a może są z innym składem ... Gosieńka - nooooo rośnie :). Teraz tylko będzie przybierał więcej i więcej i stanie się mu ciasno w brzuniu ... agusiii28 - fajne są te pierwsze kopniaki tatusia - faceci wtedy robią takie wielkie oczy - bo raptem coś teoretycznego staje przed nimi w rzeczywistości - od momentu kopniaków mój zaczął robić plany gdzie mały będzie studiował i co - musiałam mu przypomnieć by zacząć od kupna wózka i łóżeczka ... Ja używam Pharmaceris przeciw rozstępom (dość drogi). Na razie ich nie mam ale czy to zasługa kremu czy genów - mama po dwóch ciążach też nie miała - za to skórę ma rozciągniętą .. Agusii ja poprostu nie chce myśleć o porodzie dlatego się na forum wyżywam .... A czy M ma dobrze? Jestem wymagająca wc siebie i niego i ma dobrze jak jest dobry :) WAnda, Zora - kurde a mi kiedys wydawao sie, że skapnęło mi z jednej piersi ale to chyba nie to. U mnie jakoś i piersi nie urosły i tych wycieków nie ma :). Pokazałam położnej podobno jest ok i tak ma być .... ZObaczymy wyjszie już za dwa tygodnie ... niecałe - brrrr Beti - ależ zazdroszcze Ci tych nocy przespanych - ja ostatno budze się 3,00 i myślę - jak będzie rodzić cc a jak sn i przewijam film setki razy ... Ach czekam i czekam ..... od 3 dni mam przepowiadacze jak sie położę do łóżka, wczroaj już wieczorem miałam - czyli więcej ich było ... ale jak to będzie w takim tempie to może na wielkanoc urodzę ... Ta niewiadoma męczy mnie coraz bardziej psychicznie - wczoraj M dostał opr za to, ze przewraca kartki w gazecie głośno :) ... Biedny facet tak się stara i jeszcze nie widzi wdzięczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
siema moj lekarz powiedzial ze wszystko jest spoko a nie widzi zebym miala jajowody bo mi pechezyki rosna raz z drugiej strony a raz z pierwszej jakby cos nie tak bylo to by nie rosly przynajmniej tak sugeruje ale ona mnie inaczej leczyc nie moze juz musze isc do wyzszej polki nieplodnosci co tam zaczyna sie inne leczenie i jescze powiedziala ze nie ma innych lekow na stymulacje owulacji przynajmniej ona juz dalej isc nie moze ze mna pechezyk mial wczoraj 12 mm moze urosnie mowila jaki mialam dlugi cykl to tez od tego zalezy a mialam 38 dc wiem tylko zeten lek jest za slaby dla mnie martwi mnie jedno jesli skoncze brac clo musze zrobic przerwe 6 miesiecy a to szmal czasu ktorego mi szkoda jescze mowila ze po leczeniu clo mozna isc na 3 miesiace na anty i wtedy do dziela ale innego leczenia nie moge podjac bo musze miec i tak przerwe 6 miesiecy no i oczywiscie wtrakcie przerwy robimy na nowo badania moze cos tam sie podskoczylo zastanawiam sie czy z przysadka mozgowa jest wporzadku moze cos wrocilo ale od kiedy ja wyleczylam nie mialam nawrotow bo juz robilam pozniej ze z 2 razy i nic nie bylo ja juz sama niewiem co mam myslec dostalalam jescze na zapalenie pochwy bo mi sie nawraca no totalnie super a jescze wczoraj czytalam czemu sa braki ze nie mam owulacji bylo wymienione ale najczeszcze sa te coja nie mam problemu juz sama nie wiem w co mam myslec sorry ze tak sie rozpisalam ale nieiwem czy sie pokapujecie o co tu chodzi w tym wszytskim bo jajuz przestaje rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
siema moj lekarz powiedzial ze wszystko jest spoko a nie widzi zebym miala jajowody bo mi pechezyki rosna raz z drugiej strony a raz z pierwszej jakby cos nie tak bylo to by nie rosly przynajmniej tak sugeruje ale ona mnie inaczej leczyc nie moze juz musze isc do wyzszej polki nieplodnosci co tam zaczyna sie inne leczenie i jescze powiedziala ze nie ma innych lekow na stymulacje owulacji przynajmniej ona juz dalej isc nie moze ze mna pechezyk mial wczoraj 12 mm moze urosnie mowila jaki mialam dlugi cykl to tez od tego zalezy a mialam 38 dc wiem tylko zeten lek jest za slaby dla mnie martwi mnie jedno jesli skoncze brac clo musze zrobic przerwe 6 miesiecy a to szmal czasu ktorego mi szkoda jescze mowila ze po leczeniu clo mozna isc na 3 miesiace na anty i wtedy do dziela ale innego leczenia nie moge podjac bo musze miec i tak przerwe 6 miesiecy no i oczywiscie wtrakcie przerwy robimy na nowo badania moze cos tam sie podskoczylo zastanawiam sie czy z przysadka mozgowa jest wporzadku moze cos wrocilo ale od kiedy ja wyleczylam nie mialam nawrotow bo juz robilam pozniej ze z 2 razy i nic nie bylo ja juz sama niewiem co mam myslec dostalalam jescze na zapalenie pochwy bo mi sie nawraca no totalnie super a jescze wczoraj czytalam czemu sa braki ze nie mam owulacji bylo wymienione ale najczeszcze sa te coja nie mam problemu juz sama nie wiem w co mam myslec sorry ze tak sie rozpisalam ale nieiwem czy sie pokapujecie o co tu chodzi w tym wszytskim bo jajuz przestaje rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
sorki ze 2 razy to samo weszlo cos nie tak jest ze mna albo w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove od gina dostałam Logest. Wcześniej dość długo go brałam i nie miałam problemów z cerą. Wręcz mi się po nim wtedy uspokoiła. Mam wrażenie, że to raczej po doopku i bromku jeszcze mi zostało. Najpewniej po doopku, bo jak brałam go rok temu samego to miałam tak samo pomidora rano na twarzy.. Mam nadzieje, że hormony przestana mi w końcu szaleć i wreszcie wrócą do prawidłowych wartości po tych tabletkach. Zamienic się trochę boję, bo jak brałam wcześniej anty to zmienili mi na plastry Evra. Myślałam że po nich zdechnę. W życiu tak fatalnie się nie czułam po lekach hormonalnych, nic nie mogłam jeść bo non stop mdliło mnie :( Byłam z tym nawet u gina, podejrzewali wtedy ciąże, ale okazało się że tak reagowałam na ten lek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK Oprócz clo jest jeszcze femara- działaja podobnie ale nie mam pojecia kiedy zapisuje sie ten drugi Często po odstawieniu clo mozna zajść- milion razy o tym czytałam jak się odstawia anty, albo clo Poza tym upierałabym się co do tego hsg Trzymam kciuki w każdym razie i wiem jak głupio może to zabrzmieć, ale nie załamuj sie, bo wtedy nic sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, ja mam emulsje do ciała babydream z rossmanna. Ładnie pachnie, tak dziecięco :) Rozstepy mam ale na udach. No i niemal kazda pisze o tych czerownych a ja mam białe! Ale mialam je już przed ciązą a teraz się rozprzestrzeniają. Brzusio i cycusio sa nietkniete poki co. A o naczynkach to wole nie mysleć. Pekaja na calych nogach. Najgorzej za kolanami a teraz na przegłubach stóp. No i mam jedno pekniete pod okiem - ono juz tam było ale teraz jest wieksze. Nic sie nie wyspałam!! Za bardzo się ostatnio chwaliłam dobrym snem :P No i jakos się niezbyt czuje i mi raz gorąco raz chlodno ale temp nie mam. Za to znów ten podły katar. Swoją droga to ciekaw czy np.przy tym moim katarze alergicznym będę mogła karmić dziecko? Jak to jest z przeziebieniem mamy - karmi sie wtedy czy nie? No i Wanda, dobrze że wspomniałas o hartowaniu. Ja co pare dni tre brodawki ręcznikiem bo tak doradziła polozna. Czy ta siara moja to na nia już czas czy mogł byc też wynikiem tego tarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek- 6 misiecy to dużo czasu, ale pamietam, że dziewczyny na forum pisały, że po Clo jeszcze 3 misiące działąją, wiec może ?:) jest szansa, ze jeszcze zadziałają. Dziewczynki mam pytanie czy w ciąży można cwiczyc ? A jeśli tak to co ? ja na co dzień nie uprawiałąm sportu czasem sobie robiłam rowerek kiedys brzuszki, a teraz siedze i myśle, ze moze by warto bo aktywnosc się zmienjszyła znacznie. Nie mam zwykle siły ani achoty, ale jak się zdarzy to czy mozna sobie cwiczyc rowerek ?? A wy wykonujecie jakies ?? Wiem, ze można spacerowac, ale ja zawsze przy takiej pogodzie zaraz miałąm z gardłem problemy i musiałam coś na nie brac, a teraz nie moge i nie chce ryzykowac dodatkowo Love- mój też kiedys dostał opieprz, ze za mocno stuka w klawiature, bo coś pisał zły i strasznie było to głośne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - możliwe ze od hartowania ... Co do przeziębienia mamy to słyszałam, że wtedy w piersiach tworzą się przeciwciała i dziecko się uodparnia i nie powinno zarazić - mądre to ale czy to prawda .... od pielęgniarki to wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora moze byc wynikiem tarcia są różne szkoły jedni polecaja stymulować brodawki inni nie Jeśli z ciążą wszystko ok to czemu nie spróbować U mnie moge zacząc coś robić po 37, bo jak kiedys pisałam mam płasie brodawki i boję sie o karmienie, a bardzo, bardzo bym chciała Pierwsze co sobie wypbrażam to własnie przystawianie dzieciatka do piersi Tez mówie że babydream jest super ale ja akurat miałam olejek Co do rozstępów mam kilka z okresu dojrzewania i one są własniie białe, taki mało widoczne A ta łezka jest maluta ma ok 2cm kształt łezki i bladoczerwony kolor Zastanawiam sie czy to jednorazowy wyskok czy też początek mozaiki na brzuchu Lovekrove ja mam stracha przed porodem ale takiego ze zostane sama, że M nie zdązy dojechać Facet jest cudownym wsparciem dla kobiety w takich chwilach Nawet nie podczas samego wychodzenia dzieciatka Ale podczas długich skurczy Jak pieknie to wygląda jak głaszcze ja po głowce, jak spaceruje Duzo gorzej znosiły te skurcze kobiety w smaotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, to ja Ci napisze co mój gin kiedys powiedzial. Po pierwszej stumulacji z clo zaszłam w ciąże (szok dla mnie i dla gina też!), po czym tą ciąże straciłam. Wtedy gin powiedział; ,,no to czekamy za jeszcze jednym poronieniem i robimy hsg.'' Wiem, chamsko to zabrzmialo! Ale wydaje mi się ze on od początku był zdania że nie zajde w ciąze przy takiej ilości torbieli. No ale zaszlam po ich odstawieniu :) Także to hsg ma pewnie istotny wplyw skoro chciał mi je zlecic mimo zajścia w ciąże. Możesz je zrobić w przerwie miedzy clo. Ale przerwa być musi bo nie tylko przestymulujesz jajniki ale możesz też dostac nowotworu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamotalam :D Zaszłam po odstawieniu clo a nie torbieli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja niedawno sie obudzilam w koncu wyspana bo od wt do czw spedzilam czas u moich rodzicow i wczoraj wrocilam nos zawalony gardlo pobolewa a latac po dworze nie latalam duzo. Jednak tam w domu temp zmienna raz cieplo jak napala do nocy sie w domu wychlodzi ze nie raz zmarzlam w nocy i przeziebienie zlapalo. Dobrze byc w domu lece sie ubrac i biore sie za prasowanie. Co do CLO to ja zaszlam po odstawieniu wiec te kobietki co biora Clo moze tez w koncu po odstawieniu zajda. Czego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×