Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Netta - niech twój M je już od teraz salfazine - jak ja brałam anty to mój ze mną jadł te witaminki .... Poprawa nasienia trochę może potrwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaszalałam, uppiekłam chlebek i bułeczki. Szkoda, że nie mogę Wam ich pokazać, za to pachnie mi teraz w całym domku:) Obiad też mi bulgocze w garnku i wszystko co zaplanowałam to zrobiłam:) Teraz nadrabiam co napisałyście przez cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj po raz drugi w swoim życiu upiekłam szarlotkę - wyszła rewelacyjna :D Dokupiłam do niej lody i jak tylko wyjęłam blachę z kuchenki, to za 30 min nie było połowy ciasta i połowy lodów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też jestem tego zdania :) Tylko musiałam zrezygnować z cynamonu w szarlotce, bo mój mąż nie przepada. Dosypałam ociupinkę, to podniósł wrzawę, że w całym mieszkaniu cynamon czuć :D A tak naprawdę to w cieście go nie uświadczysz :) A dzisiaj znalazłam na blogu Kasi Tusk przepis na plasterki jabłka w cieście - pewnie stary, znany przepis, ale wygląda całkiem fajnie. Może się skuszę na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe - po porodzie i okresie karmienia będziesz już mogła normalnie wsuwać słodycze? Bo nie wiem dokładnie na czym polega cukrzyca ciążowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy cukrzyca ciążowa nie przeistoczy się w normalną do końca życia - rzadko ale to się zdarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:)🌼 Love jak tam się czujecie??? Czytam Was w miarę możliwości... Marysia śpi od 17:00 byłyśmy dzisiaj na spacerku ładnie Słoneczko świeciło. Kurczę Spotkałam kilka mamusiek na spacerku ze swoim Skarbami i prawie każde słodko spało a moja mała nie chce spać na dworze nie wiem dlaczego:( Ja jestem strasznie przeziębiona kurczę ta pogoda codziennie inna:( Mała dzisiaj od rana strasznie marudna chyba czuję ze M wyjechał:( Oj coraz gorzej przeżywam te rozstania na tydzień:( A o to Marysia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db8b5684b49ce1e0.html# Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i lecę dalej czytać póki Mała śpi.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Pójdę jutro i mu kupie te witaminki. Na pewno mu nie zaszkodzą, a może pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wanda,pytaj albo tu albo na poczte:) staram sie czytac forum wstecz:) karmienie-butla,kolki-od piatku cisza po 22 dniach, Jula to taki bobasek usmiechajacy sie z dołeczkami:) śpi,je,brudzi pieluche i rozmawia ze mną:0 leżymy na łózku i gadamy:) umiemy mówic "a" i "g"...a "nie" wychodzi perfekcyjnie:) poza tym staram sie funkcjonowac normlnie-sprzatanie, doprowadzenie siebie do ładu, goowanie,spacerek, posiedzenie z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam o Waszych bólach, skurczach...oj,zaraz sie posypiecie:) a Małgosia jak zawsze przyprawia mnie o ślinotok...świeże pachnace bułeczki...ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - czuje sie dobrze :). Czekam i czekam .... Marysia nam kwitnie :) - super !!!! Asia - odpoczywaj i korzystaj !!! Jeżeli będę rodzić sn to ze znieczuleniem. W moim szpitalu jest ono za darmo więc skorzystam .... Jakie macie na ten temat zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak dają je za darmo to też bym chciała. Nigdy nie wiadomo jaki będzie próg bólu. Więc w razie czego dobrze by było je mieć. Asia jakbyś była bliżej to bym Ci przyniosła te bułeczki na degustację:) Malinowa - ja też nie cierpię cynamonu i nie znajdziesz go u mnie w domu:) Dzisiaj mam zgagę giganta od rana... Karolina - Marysieńka jest śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Love, bierz znieczulenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Oj Dziewczyny, PMS mi się uaktywnił, cierpi na tym mój biedny mąż, oj cierpi... :) Tak jakoś nie moge ustrzelić strony z tabelką, i zastanawiam się która z Was jest najbliżej porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?......... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, to blizej marca/kwietnia wpraszam sie na bułeczki:) ...hmmm ale wtedy to juz Córcia bedzie piekła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,przepraszam,bo moze cos myle,nie chce nikogo urazic...ale chyba żadna Staraczka sie nie wypisała z tabelki,czy cos przeoczyłam? ...bo proporcje Mamusie/Ciężarne do Staraczek sie pozytywnie zmieniają:) ...oczywiście również dzięki nowym Koleżankom...ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześć dziewczyny Jak noc u Was :) ... Muszę się pochwalić, że od 3 dni nie wstaje w nocy (pęcherz trochę cierpi ale co tam) i się świetnie wysypiam. A dzisiaj ... spałam do 9,30 !!! Ale się czuję jak młoda bogini. Malinowa - na Psm bieganie, aerobic, pływanie - ruch - spocić się wymęczyć - od razu złagodniejesz :)) Gosia ja też wpadnę na bułeczki .... boszszsze - ależ bym się niemi teraz zajadała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK mnie o 5 obudził skurcz top wcale nie myślałam o tym, że może to się coś zaczyna, albo to jakiś silniejszy przepowiadający Myślałam zwyczajnie, że umieram!!! I jeszcze dwa słabsze i zasnęłam COraz bardziej zaczynam Ci Love zazdrościć tego znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×