Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hello A ja dzis poprasowalam wszystkie ciuszki i spakowalam troche walizke :-). Kurde nie zapyatalam swego gina czy moge zazywac miłosci no i tera nie wiem co robic :-(. Love spokojnie urodzisz, a co bedzie jak po terminie i bedziesz tak siedziala i dumala kiedy to w koncu nadejdzie :-). Lepiej robic to co robic i czekac kiedy cos bedzie sie dziac, bo jak sie siedzi i sie mysli kiedy to w koncu to moze tym bardziej jest jakies zahamowanie hmm Jak bylam raz na wizycie to dziewczyna mowila, ze miala juz termin i robila wszystko aby urodzic, i firanki wieszala i meble ciagala i nic, takze nie ma co sie zamartwiac :-) ❤️🌼http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9jcg3shcdyop.png🌼❤️ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4d9e9264beca798.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love spokojnie :) natura wie co robi :) na pewno wszystko bedzie dobrze ja myśle że Twój poród będzie bardzo szybki :) i tego Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka - jako cukrzycówka nie mogę długo przechodzić terminu - ryzyko zielonych wód i inne schorzenia ... W środę idę do szpitala - dadzą mi może 2 dni i będą wywoływać. Netta - dzięki za pocieszenie :))). Obyś była prorokiem w tej sprawie Aż tak bardzo się nie dołuję :)). No ale wiadomo czekanie jest męczące .. Odpoczywajcie w niedziele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zora:) niania elektryczna-nianią,ale co oko to oko-swego czasu jakmała spała w kocyku owinięta tak,ze kocyk był tez kolo głowki (kocyk na prostkokąt połozony,ona na kocu, brzegi załozone na dziecko, a wokół gółki odwiniete) to zdarzyło mi sie,ze rogiem nakryła sobie twarz...człowiek uczy sie kazdego dnia na swoich błędach i juz tak nie owijam jej,ale tak jakos wyszło Monia__aa co do 90ml-zobacz na opakowaniu mleka ile porcji ijakiej objetosci w danym tygodniu dziecko moze zjesc.jesli wychodzi Ci wiecej to znaczyc moze,ze jest głodne i niestety Twój pokarm jest dla niego mało treściwy. co ile karmisz? ja daje butle co 2-3 godziny i zjada w zaczetym 9 tyg 90ml (tylko butla).jakie mleko dajesz? my z bebilonu przeszłysmy na humane. beblilon byl ok,ale po humanie mamy lepsza kupe...niestety mleko pasuje do dziecka indywidualnie...rewelacyjne mialo byc bebilon komfort a okazało sie masakrą moze karm mniej a czesciej,zeby zoladka nie rozpychac i zeby mniej powietrza łykał (kolki) dawaj piers ile tylko mozesz-lepsza kupa:) tzn.łatwiej wychodzi Katiaa:) czekaj,czekaj...zaraz przewroty sie skoncza (mniej miejsca) i przyjdzie setka pytan przed porodem:) Wanda...człoweik po porodzie ma gorsze momenty...masakrycznie gorsze...kolki,nieopanowany placz dziecka, bezradnosc, niewyspanie...tylko sznur i sucha gałąź Gosia,Love ma racje-jestescie juz 31 tydz-Córcia nabiera intensywnie tłuszczyku:) kiełbaskę,nalesniczki,rosołek:) teraz jest czas by Kruszyna była silna i przybierała nawet 300g na tydzien:) zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo ta laska co chorowała na nadciśnienie ten nie mogła urodzić po terminie a urodziła tydzien po, ale wiadomo w szpitalu pod obserwacja. Fajnie Ci juz niedługo jej szybko zlecialo. Dziewczyny szykujcie lepiej pomalutku wszystko, bo ten 3 trymestr tak szybko goni, a pozniej to juz nic sie nie chce tylko leniuchowac i czekac. Oczywiscie ja mam power, bo tak chcialam, na własne zyczenie od grudnia zaczelam szykowac, i to zalezy od czasu ja w styczniu za wiele go nie mialam niestety. Wiecie co?? To jakis koszmar. Nie dosc, ze juz ide na 3 pogrzeb jak pisalam chyba od grudnia, to wczoraj kolezanka mi napisala: ze jednak nasze dzieci nie beda razem chodzic do szkoly - straciła dziecko. :-( a w grudniu mi na świeta napisala, ze w ciazy i ze dostali wspanialy prezent na mikołajki :-/, pare dni temu zaniosla do pracy zaswiadczenie, ze jest w ciazy, nie wiem co musialabym czuc i sie tłumacz teraz, ze juz koniec :-(. A dziwi mnie to, ze na poczatku miala plamienia, a lekarz sprawdzil i ze w macicy nie widac krwi. Chyba dal jakies jej tabletki od tego. Jakies mialam przeczucie, ze czemu na sile nie dal jej zwolnienia czy nie polozyl na obserwacje do szpitala, kurde nie znam sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, masz racje. Nie zaprzeczam :) Jak tylko wstałam tak mnie boli z prawej str. Najpierw myslałam że jelita a teraz już sama nie wiem. Wzięłam pół tabl no-spy forte i zobacze czy przejdzie. To jak taki pulsujący ból jajnika, podobny do tych jakie miałam przy @. Bol ten pojawia się co 5, 10 min i trwa z 5 sekund. Teraz sobie leże i wcinam czekolade, mały kopie więc jestem spokojna póki co :) Może mi coś ugniata i z tąd ten ból. Masakra z tą pogodą. Z kazdym dniem coraz mrozniej. Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia podaje bebiko. Butle podaje zawsze po piersi. Położna mówiła,że ok że tyle pije. No i też karmie co 3 godziny,mały sam sie dopomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Love to już za 4 dni?!!!!!:D:D:D To za tydzień już swojego Skarba będziecie mieli przy sobie:):):) U Nas wszystko po staremu troszkę mi smutno,bo M nie zjechał na weekend także zobaczymy się dopiero za tydzień😭 😭 😭 Nie wiem jak długo jeszcze tak pociągnę...:( Mała czasami taty nie będzie znała...:( Dzisiaj mi ładnie spała i niestety muszę ją też dokarmiać butelką,bo mam za mało pokarmu(chyba przez te nerwy):(:(:(:(:( Teraz mała leży sobie na macie a ja Was troszkę poczytuje:) Wanda a Ty jak tam???:) Zorka pytałaś o nawilżacz powietrza ja mam na kaloryferach strata kasy!!!Najlepsza pielucha lub recznik kuchenny,ale np w pokoju u małej nie mogę kłaść,bo po oknach woda leci....:( Troszkę pomarudziłam,ale musiałam się wyżalić:( a to Moja Gwiazdeczka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/933eaab9391419be.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mieliśmy nad ranem fałszywy alarm Skurcze co 7 minut Jeju nawet nie wiedziałam, że potrafie wpaśc w jeszcze większą panikę niż na codzień :) Ale jak sobie przypomniałam o babie od cerowania(która jest z reguły z soboty na niedziele) to się uspokoiło, ale trwało dobrą godzinę Dziewczyny moja siostra przy chorym synku wypróbowała chyba wszystkie mleka i okazało się, że nie toleruje żadnego Pije sinlack- jeśli komus coś to mówi, ale i tak kiepsko przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tego Asiu sie goje, że nie poradzę sobie z własnym dzieckiem. Ze nie bede wiedziala jak podac pierś i czy bedzie chcialo pic z niej a moze bede miala pokarm a nikt mi nie pomoże jak mam podac zeby dziecko jadlo, i ze jak dziecko nie bedzie sie najadac i bedzie mi w nieboglosy plakac a ja nie bede wiedziala co mu jest. Teraz jest dobrze, bo ja jem to co mi sie chce i ono korzysta z raritasków mamusi i sie rusza, ze jest zadowolone i jest mu u mnie dobrze, ale kiedys przyjdzie pora ze musi wyjść stamtad, bo mi brzuch pęknie. Nie wiem czy bede umiala poradzic z ta cieniutka skóreczka malenstwa. aj sporo tego jest. I wiecie co powiedzialam dziś dla swego M, ze nie ma co narzekać jaka płeć ważne oby zdrowe i mówie, ze nie kazdemu jest dane być MAMĄ :-(, a on pyta sie, że czemu, a ja powiedzialam o tej kolezance on tez ja zna z widzenia. Wiec nie ma co narzekać a to ile córek sie ma, że syna nie umiem zrobić albo odwrotnie. Ja tylko mam nadzieje, ze jak teraz bede miala 100% córcie to jak nastepnym razem bede sie starac to dam mu synusia "mamusi" hihi, bo jak na razie śmieje się, że córunia tatunia bedzie. Śmieszy mnie to jak mnie kopie a on mówi ooooo chce do tatusia juz nie może sie doczekac :-) nie gniewam sie, bo ciesze sie, że czuje ojcostwo hihi. I wcale mi nie lepiej oddychac chyba do konca juz bede tak miala, że krew z nosa i momentami oddycham przez otwarta buzie :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest takie mleko chyba ono w kartonie jest. Karolina po to jest to forum, by sie żalić płakać i pomagać sobie nawzajem. Nie uważacie, że lepiej tu napisać i może ktoś lepiej poradzi niż ktoś z rodziny nawet... A ja mam nawilżacz elektryczny i daje takim ozonem, jak pogoda po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy stosujecie czy bedziecie stosowac platki kosmetyczne dla dziecka i co myslicie o woreczkach do sterylizacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska...faktycznie jakies same nieszczescia obijaja sie o Twoje uszy...wspolczuje tej dziewczynie a co do radzenia sobie-niestety jestesmy pozostawione sobie i mozemy liczyc na pomoc meza lub matki ...ale przeciez to zazwyczaj my ogarniamy cyca,pieluche,mycie,bo chłop czasem musi sie najpierw oswoic,a nas nikt o zdanie nie pyta...dlatego po 30 tyg dziewczyny jesc-jesc i jeszcze raz jesc! niech wazy dziecko! im waga blizsza 3kg lub troszke wiecej tym latwiej ogarnac dziecko przy podnoszeniu...a placze przy karmieniu,kolkach...no coz...sznur i sucha galaz Karolina -sliczna panienka:) Wanda-nie dziwie sie ,ze skurcze co 7 minut wprawiły Cię w zastanowienie czy to "juz" :) trzymam kciuki,bo jeszcze kika dni mogłoby poczekac w brzuszku i nabierac masy:) sinlac:) sprawdzilam w google-wesolo musiala miec dziewczyna,zanim wpadli na przyczyne - i ona i pewnie lekarze...co przezyła to tylko ona wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa...a moze poprostu jest żarty:) i wcina ile matka da:) zazdroszcze,ze jedziesz na bebiko-u nas sie nie sprawdzilo Zora:) jedz czekoladke poki mozesz-przy karmieniu piersia jej nadmiar grozi zatwardzeniem u dziecka:) ...a kłucie:) niestety w ciazy wsłuchujemy sie i drzymy :) w czasie bez ciazy bysmy pewnie machnely reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki kosmetyczne -duze (np.clinic) do mycia twarzy, narzadów płciowych (trzeba kupe wypłukac),wytarcia pach i szyjki (fałdy) -małe(okragłe do demakijazu)do mycia oczek,podkładania pod pepek jak bedzie sie psikac np.okteniseptem (czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ile kupowałyscie butelki z firmy Tommee Tippee?? Coś mi dziś sie nakreciło na pytania :-) choć raz hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu w niedziele od rana rozgorzała dyskusja Dobrze bo M nocke odsypia... No a co do alarmu to ja naprawde nie wiem kiedy jechać, bo do szpitala mamy ponad 30km więc musiałabym ten czas doliczyć, a nie chce tam wylądować za wcześnie Asia no ale już za długo niech nie siedzi w środe miał 3300 według USG Wiadomo, że zawsze troche spadnie, po urodzeniu, ale z drugiej strony takie pod 4 kg to się boje rodzić Tym bardziej że nie ma opcji znieczulenia...ehh wiem że panikuje, bo pewnie Gdyby Lovekrove nie pisała o znieczuleniu to bym o nim nie myślała Aguśka ja nawet przestałam się bać tego że dziecko bedzie płakać, sni mi sie co którąs noc że krzyczy a ja nie wiem co zrobić i stoi nade mną 5 ciotek złota rada A co do sinlacu, to wcale nie jest tak ze dziecko po nim przybiera Młody ma ponad 2 lata i troche ponad 9 kilo Więc nikt mi nie powie, że na mleku dziecko nie przybiera najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
to wy juz czujecie ruchy?? o jaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka ja mam te buteleczki, ale za cholere juz nie pamietam ceny Wiem, że dwie były w promocji i dlatego sie skusiłam Mysle ze ok 25zł te z systemem antyklokowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz bardzo ładny brzuszek:0 jak sie ogarne to wysle Ci moje z porodowki:) Wanda 3300to ładnie:) aby blad usg nie byl w dol...a 30km to sporo,ja mialam 23,w sumie niewiele mnij ale droga prosta,mniej uczeszczana...niestety jest taka obawa,dziwna obawa...musicie porozmawiac z Adriankiem kiedy ma wyjsc z brzuszka-kiedy tata bedzie w domu:) u nas sie udało:)...no ale córeczka tatusia spadam butle dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
juhuuuu ! :D a płeć poznam już za tydz?? 16-sty tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie byłyśmy 3 w ciąży: siora mojego M, jedna jeszcze dziewczyna z rodziny M i ja. Pierwsza cc - wszystko ok; wczoraj dowiedziałam się, że ta druga miała cc i wdało się zakażenie - wycieli jej macicę ratując życie - jest młodsza ode mnie :( - zero szans na drugie dziecko. Po takiej info zrobię wszystko by urodzić sm. Wanda - grunt do sprawna akcja i zdrowe dziecko ... przemęczymy się ... Jak Ty czujesz te skurcze - ja wczoraj po sexie miałam co jakieś 15 min taki średni ból jak na @ ... no i czasami stawianie się macicy ... takie twardnienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku do 20tyg powinno sie poczuc ruchy przy pierwszym dziecku. Wanda tak to prawda, ale nawet ciotki musza rozkminic co moze dolegac dziecku, a czasem nawet i one sa bezradne. Moja kolezanka taka miala córe, że nie dojsc ze z nia ostro przytyla to po porodzie tak dala jej w kosc, ze musiala ja na rekach machac od gory do domu, bo nic jej nie pomagalo i w szybkim czasie stracila duzo masy ciala. Nie ma co trzeba wierzyc, ze nam sie uda, i bedziemy mamuśkami na medal :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno to opisać ból jak na @ tylko intensywniejszy, brzuch robi się twardy i czuje jakby ucisk Dodatkowa mam uczucie (sorry za opis) że idzie kupa i często goni mnie na kibelek przy takich skurczach ALe powtarzam dla mnie nie jest to bardzo dokuczliwe, nie jest to jakiś nieznośny ból Kieruje sie tylko jego częstością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i brzuch nie boli w dole jak przy typowe @ Ból i twrdnienie zaczyna się od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - wiem o co chodzi ... Mam mniej więcej to samo tyko lżej chyba - bo mnie tak samo lub mniej niż na @ boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×