Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gosia ja pochylając się też już nie bardzo daję radę, bo poza brzuszkiem strasznie mnie wtedy bolą plecy. Jedyne dla mnie wyjście to na siedząco w wannie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, ja myje wlosy pod prysznicem albo stojąc nad wanną i daje radę. Tylko musze wypiąć zadek by brzuch nie przeszkadzał i nogi przy tym uginam, hahaha- własnie sobie wyobraziłam jak ja wtedy muszę komicznie wygladać :D Z goleniem mam ploblemy! Nawet z pomoca lusterka cięzko mi idzie i duzo czasu to zajmuje :) Mam tez problem z wycieraniem stóp czy nawet myciem nóg :D Do nóg uzywam depilatora i musze się niezle nagimnastykować by dokładnie je ogolic :D Brzuszek niby mam mały ale i tak przeszkadza w takich czynnosciach. A znacie jakies sposoby na łupiez? Od tych mrozow znowu mi powrócił :( M się smieje że u nas sniegu nie ma na dworze więc sprawilam go sobie na glowie. Może znacie jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka jak nie pod prysznicem to prysznicem we wannie na siędząco Albo jak byłam u teściowej a ona mało ze nie ma prysznica to jeszcze ma baterie we wannie bez słuchawki to M mi garnkiem polewał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja z dzidziolkiem wlasnie w trakcie obiadu :) dzis zrobilam kluski slaskie i karkowka z sosikiem. Zaczelam jesc i maluch sie chyba obudzil bo kopie albo czkawki dostalo :) Co do golenia ja na razie problemu z tym nie mam tylko ze jak mam nogi ogolic to len mnie ogarnia ale trzeba wygladac jak zadbana kobieta wiec co jakis czas sie biore za golenie :) Love to ty lada moment bedziesz rozpakowana a Wanda za toba a potem czyja kolej? Ja do czerwca jeszcze troche ale szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w ciaży....
hej??jaka jest szyjka macicy na poczatku ciazy???ja mam dzis 24 dc i jest nisko miekka i raczej otwarta....a jak jest u przyszłych mam...aha iajkos ciasniej tam mi sie wydaje...przy ostatnim sexie tez miałąm takie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora doskonale Cię rozumiem, do tej pory tak robiłam, ale teraz to nie zdaje egzaminu. Na łupież to jedynie polecam nizoral, kiedyś mi pomógł i po zastosowaniu 2 saszetek nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łupież podobno szare mydło, ale nie biore odpowiedzialnośc za tę poradę bo nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
szare mydło w ogóle jest dobre. ja używam head & shoulders, jedyne co mi pomogło ale teraz odstawiłam i znów wrócił :O a luteina nie zaszkodzi, ja brałam wręcz na podtrzymanie przez trzy miesiące. może pierwszy test to było za wcześnie :) trzymam kciuki! 🌼 daj znać. i dzieki za odpowiedzi. mam do lekarza w czwartek 02.02 na 18.40, prywatnie, więc pewnie dostanę zdjęcie ;) i jednak liczę na tą płeć. Lekarz powiedział że od 15-stego tyg można powiedzieć ale na bank to ok 20-stego ale na internecie czytałam że już od 16-stego widać dobrze narządy dla dośw ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łupież polecam nizoral albo szampon clear. Mojemu M straszny łupież przeszedł po clear, po head&shoulders miał jeszcze gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zaczęło mnie boleć udo - wewnętrzna strona - jak stoję to takie prądy i ciągnięcia ... Jeszcze mnie włosy i paznokcie tylko nie bolą :). Chyba się rozsypuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łupież nizoral polecam. Łupież zimą od czapki chyba się robi - przynajmniej mój M tak ma :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
a ja wczoraj takie plum czułam ale nie wiem, brzuch mnie bolał może to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - no tak :). A u Ciebie coś nowego na horyzoncie ? Też chodzisz jakbyś miała pampersa założonego? Jak kaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia:) mięsko:) hmmm...moja póki co mysli o mięsku...uśiecha się na słowo BOCZEK :) ...indyk,no cóż...mamusia woli boczek:) dokładnie jak mówisz, humanę dostać nie jest łatwo, zwłaszcza zwykłą 1. w internecie jest,ale jakos przy tych mrozach obawiam sie transportu,wiec zamawiam w aptece(pewnie tez taki sam transport,ale sumienie spokojniejsze) Julia śpi jak wzorowe dziecko:) zasypia od 2 dni ok 22(wczesniej o polnocy), ok 1 butla (na śpiocha), ok 3 butla na spoicha, ok 6 butla i tvn24 do 7, butla o 9 i juz nie spimy:) ...mam nadzieje,ze taki stan potrwa długo:) Zora...z kolkami jest różnie. jedni maja tylko o okreslonych godzinach, drudzy maja 24 na dobe po kazdym jedzeniu (my). jednym pomagaja jedne kropelki, drugim inne,trzecim pomagaja tylko na jakis czas i szukaja innych,przez co gubia moment kiedy ewentualnie mozna odstawic je (my). Monia123? rozstepy- dobije Was,mialam kilka lub tam gdzie tylko mąż je obejrzy...w czasie porodu zrobiło mi sie kilka na brzuchu od pepka w dól oj Kobitki,szykujcie sie,szykujcie :) ale sie cieszę,ze juz wkrotce bedziecie rozpakowane ...a potem bedziecie obserwowac kupke dziecka czy jest śłiczna:) ....cos w tym jest,ze babki gadaja o "zupka,kupka, dupka"... Vilia o zupce, ja o kupce (czopki uzywamy,zeby wydobyc potwora z głębi u Julki) no i ja o dupce,bo chyba odparzenie wyszło po pieluszce albo rodzące o dupce :) ...ciii,nie słuchajcie mnie - głupawke mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka mama
Asia 1893 ty to masz zryty beret na maxa.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Cześć dziewczyny, Przepraszam że piszę tu nie na temat . Pamietam z tamtego forum że któraś chyba miała HSG, Dziś jestem po tym badaniu i pytanie - czy można od razu współżyć??? Lekarz kazał sie wstrzymac 3 dni ale czy zaszkodzi jesli od razu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do jednej z nas" jak czytac ci sie nie chce to po co czytasz? I co sie tak Asi doczepilas/es?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jedna z nas... Asia nie bierz do siebie słów osoby, która mądra w gębie jako pomarańczka... Alooo witaj i nie przepraszaj :-) ja niestety nie wiem czy już można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Nas..........
Piszę Prawdę!!!!!!!!!!!!! Wymądrza się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - Ty olejesz mam nadzieję i będziemy się tu wspierać dalej ... Mi Twoje rady prostują psychę :) ... Zresztą Ty wiesz o tym Jedna z Nas - już nią nie jesteś ... tchórzysz ... allooooo3 - kopa lat - nie pamiętaj kto miał .... lepiej wstrzymaj się.... napisz jak to przeżyłaś - pamiętam, że się obawiałaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Nas..........
Kiedyś z Wami pisałam teraz na pewno nie będę!!!! Od początku Jej nie lubiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
siedzialam w klinice od 10-16h. Dostalam glupiego jasia ale na widok lekarza cale lekkie zamroczenie minelo. Przyznaje ze bolalo bardzo- gdyby nie inny lekrz , ktory sciskal mocno okolice jajnikow to chyba bym wyla z bolu albo uciekla ...ale mialam przywiazane nogi:D - ( z tym przywiazaniem nie zartuje- na stopach zielone kapturki i dawaj do fotela) ze taki malenki balonik a tak boli. Jajowody jednak mialam drozne. Lekarz powiedzial ze teraz sa przeczyszczone i ze w tym cyklu mam zajsc. Jak nie to da leki...nie wierze ze w tym cyklu zajde z niskim progesteronem...a lekarz za nic nie daje lekow.... wiem ze niby powinnam sie wstrzymac ale jak sa tak super czyste to i szansa wieksza..a nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ty jej nie lubilas to nie znaczy ze my mamy jej nie lubic. Moze kiedys pisalas z nami ale nie masz tyle odwagi by napisac z czarnego nicku? Ja jak mam cos do kogos to nie pisze jako anonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Nas..........
Lovekrove Ale odzywki ja tylko mówię co myślę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Nas..........
Nie pamietam hasła do nicku a doszłam do was bo weszłam na stary temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×