Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

To czemu nie napiszesz tego co myslisz z zaczernionego nicka? Ze uwazasz ze Asia sie wymadrza a powiedz mi niby czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna z nas" - zgadzam się z tym co napisała Katiaa - jak nie możesz tego czytać to nie czytaj :) Nikt Cię nie zmusza :) A poza tym trochę odwagi :D Asia, życzę Ci żeby jednak temm stan długo nie potrwał i Julka zasypiała o 22 i pierwsze jedzonko miała o 4ej :D Asia, z kupką masz rację - martwienie się- a czemu jest zielona albo ze śluzem ;) Teraz nasza jest różnokolorowa - w zależności co na obiad było ;) A dajesz herbatki albo wodę Julce? Może jej pomoże w tych zaparciach. Ja dawałam Bartkowi koperkową i ułatwiającą trawienie - tylko u nas trochę łątwiej było, bo po moim mleku kupki szły raczej kilka razy dziennie. Love, Wanda - pamiętam ten ból krocza :o nie zazdroszczę..Ale już niedługo ;) Beti, to jak BArtoszek będzie? U nas Bartłomiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villia a ja mam smaka na lody :( a ze brak w domu to sie musze obejsc.. A kluski wyszly pyszne do tego polane miesnym sosem i karkowka tylko ogorkow kiszonych nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosz ma moj brat na imie i tez odmieniaja na Bartka :) Mnie to sie imie srednio podoba ale ja juz zdecydowalam ze jak chl to Adam Andrzej i koniec :) (Andrzej po moim tacie) Moj maz ma na drugie Adam Co do dziewczynki ma byc niby Anna ale ciagle zastanawiam sie nad Emilia jak pierwotnie miala miec na imie. Ta Emilia ciagle mi w glowie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa a mój brat to Andrzej :-) też mi się średnio podoba...to chyba dlatego, że po naszych braciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo3 - super, że masz to za sobą ... Niby drożne jajowody ale nie raz słyszałam o zaciążeniach po HSG - więc wszystko może się zdarzyć ... No wolę sobie nie wyobrażać jaki to ból skoro przywiązują - brrr .... Są super czyste ale tak szybko się przecież nie zanieczyszczą .... darujmy sobie dyskusję z tą osobą ... sama odejdzie w niebyt :) Vilia - mam nadzieję, że dołączę do wasze kupkowej ferejny - hahah- temat rzeka - kupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też Bartuś i Bartek ;) Zresztą teraz po zdrobnieniach nie dojdzie się czy Bartłomiej czy Bartosz :D Nam bardziej Bartłomiej przypadł do gustu. Katiaa, mam w domu lody waniliowo-wiśniowe :) Wysłać? :D Przy tej temperaturze nie roztopią się ;) Wystrzelę Ci z łuku - może doleci ;) Love, kupa to naprawdę ciężki temat i orzech do zgryzienia - rzekonasz się sama :D Jak się będziesz cieszyć, ze jest :D I zamartwiać kolorem, konsystencją itp. ;) Kolejny ciężki temat - zmiany skórne (w tym wysypki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villia To ja poprosze te lody :) na sama mysl moje dziecie dalo znac :) Jutro chyba jednak wybiore sie do sklepu :) ale za mna bardziej chodza takie galkowe lub z maszyny mmmm Na temat kupek jeszcze sie nie udzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa -dorzucam dwie polewy - toffi i z owoców leśnych - smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo:) ale zaszczyt mnie kopnął-stałam sie powodem rozgorzałej dyskusji :D no cóż...jak kogoś denerwuję,to trudno-jej sprawa:) nie zmuszam nikogo do czytania tego co piszę:) lubić mnie nie musisz-to jest Twoja sprawa czy sie wymądrzam-nie wiem, skoro tak to odbierasz, to jest to Twój odbiór, ale masz też prawo nie czytać tego co piszę lub odpisuję na pytania dziewczyn a my już umyte i najedzone :) córcię usypia tatuś a mamusia walczy z allegro...czatuję na koniec aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia-koperkowa herbatka z hippa i woda przegotowana:) i faktycznie koperek działa:) czasem daje tez rumianek lub herbatke na trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mama
nie denerwuj sie tak, bo zaraz urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to się nie denerwuje, urodzić juz bym tez mogła:) Tylko po co to wszystko Już tyle zostało powiedziane (napisane) Dajmy spokój... Chcesz czytaj, nie chcesz nie czytaj Pisz jak masz ochotę, ale nie siej niepotrzebnego zamieszania, bo ja już zgłupiałam kto jest kim i kto czego chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam takie pytanie... Kochałam się z chłopakiem 16dc do środka, cykle mam regularne co 29 dni. Patrzyłam na kalkulatory owulacji to na każdym wychodziło, że to akurat był ten dzień.. Sądzicie, że mogłam zajść w ciążę? :) Proszę o opinię, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity.Witam Was już po śniadanku w łóżku:)kasza manna z dżemikiem wymiata:P:P zaraz pewnie znowu zasnę do 11:) Asiula Ty się wogóle nie przejmuj tymi marnymi uwagami, ważne że my się nawzajem lubimy czytać. Love..... no rozpakowujesz się czy nie!!!:):)Bo Ci siedzi Wandzia na ogonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam,że dziewczyna która miesiąc po mnie w 2010 roku urodziła martwego synka ,właśnie została znowu mamą.....tak się poryczałam z jej szczęścia że szok, mam nadzieję że teraz i mi się uda....musiałam to wyrzucić z siebie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez juz po sniadanku :-) Kala o nie manna z dżemixem mnnnnnnnniiiiiiiiammmmmmmmmm :-) kusicielo. Jej to jest najgorsze nosisz całe 9 miechów a pozniej taka strata, moja mama tak miała, mimo wszystko sie o tym pamieta całe życie :-(. Nie zna granic ludzka zazdrość. Jak można kogoś nie lubić jak sie nie zna, kurde. To zrozumiałe, że kazdy jest inny i piszemy co chcemy a nie kazdemu to musi sie podobac. Cenione jest to, ze potrafimy stanac przeciwnosci i powiedziec otwarcie co nam lezy na sercu, a takie hmm anonimy mozemy czytac UWAGA CODZIENNIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie martw sie Kaluniu wszystko bedzie dobrze myśl pozytywnie, ja w głebi serca tez zaczełam sie bac, jak teraz kolezanka straciła maleństwo, a ja robilam wszystko, bo przeciez gadanie ze ciaza to nie choroba, ale moim zdaniem to jest głupota. Wymioty, mdłosći to jest jakas dolegliwośc, mam gdzies wypisane, ze jednak ciaża to nie tylko stan odmienney i to nie prawda jest, ze mozna wszystko robic. Zreszta zalezy jak komu przebiega ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzisiaj zaliczyłam ostatnie badanie krwi Wczoraj skończyłam zajęcia w szkole rodzenia, coż tylko rodzić:) Lovekrove???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już też po śniadanku :-) Mnie najbardziej wkurza jak ktoś opowiada, czego to w ciąży nie robił, tzn. ciężko pracował, czy dźwigał itp., ciekawe czy z taką dumą by się chwaliła jedna z drugą, jakby przez to straciła dziecko... Ja po pierwszym poronieniu, bardzo na siebie uważam i nie przepracowuje się :-) Siedzę w domku, jem i tyję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda szybko Ci poszła ta szkoła :-) Przed nami jeszcze dwa zajęcia, w tą środę i przyszłą, bo mamy raz w tygodniu. A jak samopoczucie dziś ? Jakieś oznaki ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic już nie wiem nad ranem znów miałam w miare regularne skurcze, a teraz tylko tępy ból dołu brzucha.... JAk ktoś opowiada czego to w ciązy nie robił, to znaczy ze nigdy sie nie bał Ciekawe czy by tak opowiadła jakby przez tę robotę ciąze starciła Też miałaby sie czym chwalić Szkoła rodzenia u nas z założenia trwa miesiąc- styczeń dla rodzących w lutym, choć zostałyśmy się we dwie, bo reszta już urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×