Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

love tyle że ja mam dzis 1 dc @ na całego...prwidłowo co 27 dni....niewiem czemu ta temp nie soada jak zawsze..przecież cykl mam prawidłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk:) Wstawać w piątek i szykować się do weekendu:) Lovekrove - jedne dzieci przybierają szybciej inne wolniej, pytałam sie Mamy i tak mi powieedziała nie martw się na zapas, Mały nadrobi w przyszłym miesiącu:) Beti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Znalazłam w necie wózek używany X-lander xq 3w1 za 600zł i chciałam się kogoś poradzić czy kupić...zamierzałam kupić nowy, ale wczoraj ten mi wszedł na oczy...wygląda nie najgorzej...umówiłam się na poniedziałek na odbiór osobisty, to zobaczę, czy warto...ale chyba tak :-) Na początku myślałam o xa, bo bardziej mi się podoba, ale ta spacerówka w jedną stronę mnie martwi... http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-Wozek-x-lander-XQ-W0QQAdIdZ359443450 Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka odradzała mi używany wózek, bo tak naprawdę nigdy nie wiesz jak wcześniej był użytkowany. Właśnie nacięla się na dobrą cenę a potem się okazało że wózek zjeżdżał cały czas w jedną stronę. Nie zauważyli tego przy kupnie bo jeździli bez dziecka. Wózek wygląda bardzo ładnie i mam nadzieję że nie będziesz mieć z nim problemów, jak nowiutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, trochę się boje właśnie, że coś z nim nie tak :-( Ale może zobaczę jak pojadę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ten sie wydaje fajny i dobrze ze spacerowke mozna zamocowac w obydwie strony. W Xlanderze xa nie mozna bo ogladalam xa w komisie i powiem ci ze wlasnie to mnie do niego zniechecilo ze nie mozna bylo montowac spacerowki w obydwie strony. Aha w Xa w gondoli byly jeszcze wyprofilowane boki wiec dziecko jak bys grubiej ubrala to by troche ciasnawo mialo. W spacerowce jeszcze podnoszenie oparcia bylo na pasy wiec tez mnie zniechecilo. Nie wiem jak jest w tym Xlanderze XQ ale zobacz czy tez oparcie na pasy sie nie reguluje ogolnie wozek ladny. ja kupilam firmy Baby Active http://krainadzieci.eu/opis/1914397/jet-wozek-babyactive-j14-3w1-kola-pomp-2010-alum.html Pozdrawiam lece do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, a pediatra coś mówił o tym przyroście wagi? Nie martw się na zapas. Tak jak napisała gosienka, jedne dzieci przybierają więcej inne mniej. Wiem tylko, że jak bratanek słabo przybierał to kazała im pediatra zrobić badanie moczu, bo ponoć błaha infekcja u maluchów tak się właśnie objawia. Może zrób nawet sama mu badania bez skierowania. Są w aptekach takie woreczki do pobierania próbek moczu (kup sterylny) dla chłopców i dziewczynek- to groszowa sprawa i zanieś do labolatorium. Beti, my się długo nad tym wózkiem zastanawialiśmy i już prawie go mieliśmy :) Z tego co pamiętam to minus w stosunku do XA, że ma piankowe koła. Ale sąsiedzi mają piankowe w Mutsy i ponoć nie jest tak źle. JA się na ten temat nie wypowiem, bo mamy pompowane i jestem BARDZO zadowolona. A tak to super ten wózek :) Gdyby nie Jedo to byśmy byli włąśnie posiadaczami XQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dopiero po obejrzeniu stwierdzisz stan faktyczny wózka, warto obejrzeć:) Jak mi się nic nie chce robić, na razie zebrałam pranie z całego tygodnia i czeka mnie mega pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, jeśli był zakupiony w autoryzowanym sklepie, to powinien jeszcze przez rok mieć gwarancję...o ile jest paragon, zapytam o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Love, moja w 7 tyg przybrała 1200 i waży 5070kg. Wcześniej była ważona w 11 d.ż. i było 4150 a przy wyjściu ze szpitala 3570. A żerne to Twoje bobo? Bo jak ma apetyt i nie płacze, to chyba nie ma sie co martwic. Karolina, bardzo Ci współczuję, Kobieta z M i małym dzieckiem miewa doły, a co dopiero jeszcze rozwód przeprowadzać. Trzeba puścić gnoooja w skarpetkach, albo i bez, bo to co robi, to najgorsza podłość. Wanda, ale opis porodu, dobrze, że czytam, jak jestem po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj mama powiedziała mi, że mam wyprowadzić się z domu. Już ostatnio coś było nie tak, nie chciała mnie zawieźć parę razy do lekarza itp. Powiedziała, że w moim wieku pracowała i całą wypłatę oddawała mamie, co jest nieprawdą bo ja byłam już na świecie. Wiem, że wyrzucić mnie nie może, tak powiedział prawnik. Są miejsca w domach samotnej matki. Bo muszę napisać, że mam też brata, 10-letniego który potrafi (poważnie) wyzywać mnie od puszczalskich a dziecko od tępych bachorów. Bardzo się tu stresuję. W domu samotnej matki w Tarnowie mają wolne miejsce, musze miec tylko srodki czystosci swoje i moge tam byc do pol roku, uczą też opieki nad dzieckiem po porodzie. Myslalam tez o Krakowie ale tu jest blizej. Muszę do jutra się zdecydować. Jak myślicie, jak powinnam się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mały śpi, ja mam małe 'tete-a-tete' z laktatorem i jedną rękę wolną :) Beti, ja mam stertę prasowania :) podesłać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wyprawkę (prócz wózka) masz skompletowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, fajnie że tam weszłaś, czasem myślę o Pauli26, dobrzę ją pamietam, miała taką diagnozę biedna że aż...:( zaraz wejdę i poczytam, trzeba ja tu ściągnąć konieczie:) Kwiatku tak mi przykro że taki obrót mają Twoje sprawy, szczerze mówiąc takie jest to ciężkie że jestem za głupia by coś Ci poradzić:(życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia za prasowanie dziękuję, bo wolno mi to idzie... zbieram siły na swoje :-) A co do wyprawki to jeszcze nie cała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gosienka, ja nie wiem co z tym prasowaniem jest. Jedną stertę wyprasuję to następnego dnia już następna łypie na mnie okiem ;) Stanowczo dzieci brudzą za dużo ubrań :) Laktator mam Aventu ręczny :) Mój przyjaciel ;) Mam też (schowany głęboko w szafie) elektr. Medela :) Zraziłam swoim opisem skutecznie Wandę do latratorów elektrycznych :) Ale ten warczy, jakoś tak mocno zasysa..brrr... Wolę tym ręcznym pompować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ciężarnej nie miałabym sumienia obciążać :) A dużo Ci brakuje? Ciuszków to chyba masz dużo skoro tak pierzesz i prasujesz :D Wszystkie małe czy w zróżnicowanych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ręczny Aventu i dodatkowo ręczny Medela, M testował na ręce i mówił, że Medela lepiej zasysa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemogę....... przerażacie mnie z tym praniem i nieszczęsnym prasowaniem, że to aż tak się ciągnie za du*ą...;/ Ja zacznę w przyszłym tyg., chciałabym mieć już to za sobą i być z Malutką w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×