Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Karolina, wspolczuje. pewnie faktycznie nie dostaniecie od razu bo jesli z orzeczeniem o winie to sie ciagnie. Moi rodzice mieli w czerwu, potem pazdziernik, teraz nadal cisza... mam nadzieje ze u Was szybciej te sady dzialaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie po staremu. Na razie nic się nowego nie dzieje. Mam tylko wrażenie, że wrednoty mimo wszystko są sporo mniejsze niż zwykle. Od czasu do czasu pojawia się trochę podbarwionego śluzu na papierze. Więc nie jest źle. Jestem ciekawa czy to efekt tych na tarczycę, czy organizm przystosował się do anty. Do tego bolą mnie piersi więc PSM pełną gębą. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał następny cykl bez anty, a na tabletkach na tarczycę. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych "koszmarnych" niespodzianek i wrednoty będą sporo krótsze lub wyniosą się na amen. W kwietniu wybieram się do gina po skierowanie na prolaktynę i progesteron. Ciekawe czy będzie chciał dać. Ewentualnie poproszę o nie endo. Wole sprawdzić czy przypadkiem ta wredna prolaktyna znowu mi nie skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 2w1 :-) Ja juz od moze 3 tyg nie dam rady sie wyspac wczesniej ze wzledu, ze choroba mnie zlapala i w nocy wstawalam i to do wc to sok na cieplo robilam i pilam i tak juz zostalo do teraz, moj M ma na rano i jakos sie budze i pozniej juz nie dam rady zasnac meczy mnie to juz ta niepewnosc kiedy sie zacznie jutro juz wyluzuje :-). A moja kolezanka co miala termin 5.03 udalo sie urodzic w nocy jeszcze przed polnoca na swoje urodzinki :-). Czy tak powinno sie wiercic mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, jest to deser mleczny z czekoladą firmy Dessella. Wyglądem przypomina puding ale kubeczek jest mniejszy i szerszy. Wyniki miałam już w tym samym dniu. Anemia jest nadal ale się dosłownie ciutkę zmniejszyła (dosłownie o jeden punkcik). Alez mam lenia ostatnio. Coś za mną chodzi a nie wiem co. Do sklepu tez mi się nie chce isc, a zjadłabym jabłko. W ogóle sama nie wiem czego chce i co bym zjadła. Aguska, ale co się wierci? Malec? Może już się ustawia jak powinien. A poza tym to z pewnoscia ma tam mega ciasno więc się rozpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora równa 50-tka do porodu Ci została :-) mi 63 dni :-) Coś jeszcze zakupiliście z wyprawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, tez dziś zerknełam na suwaczek. Równa 50. :D Nic poza tym narazie nie kupilismy. Właściwie to sama nie wiem na co czekamy. Teraz to chyba najwazniejsze są rzeczy do szpitala dla mnie, których jeszcze nie mam. Dziewczyny, ile brałaście pampersów do szpitala??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka tak chodzilo mi o dziecko, nie wiedzialam ze przed porodem moze tak sie ruszac i wiercic, to moje pierwsze dziecko i za bardzo nie wiem jak to jest az do samego konca, temu czasem taka obawa. U nas nie trzeba brac do szpitala swoich ciuszkow dla dziecka i pampersow oni sami daja, tylko dla siebie miec a pozniej wyprawke tylko dowioza jak bedziemy wychodzic, i trzeba miec dla nich dac jakos 5pieluch tetrowych i to wszystko, kosmetyki dla dziecka tez ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, to teraz już się przez jakiś czas nie będziesz wysypiać ;) Ale na początku to jest tak aadrenalina i szaleństwo hormonów, że nie odczuwa się tego zmęczenia. Z czasem dopiero człowiek zauważa jak tęskni za snem i relaksem :) A maluch ma już ciasno bardzo, więc ma prawo się wiercić. Zora, u nas tak jak u Aguśki, pampersy i ciuszki szpital daje. Chociaż ja miałam swoje papersy, bo nie chciało mi się chodzić i prosić - nie dawały dużo. Beti, z tym prasowaniem to masz niekończącą się opowieść ;) Ale ja nadal tak mam. Musiałabym mieć strasznie dużo ciuszków na zmianę, żebym mogła sobie pozwolić na odpoczynek w praniu i prasowaniu ;) Bo a to się uleje, albo kichnie przy jedzeniu obiadku - no i na potęgę się ślini... Ja wracam do pracy 4 kwietnia. Zaczynam powoli się stresować...Mały zostanie z nianią (polecona - opiekowała się dziećmi koleżanki przez 4 lata), fajnie, bo mieszka 5 min. spacerkiem od nas, a to naprawdę duży plus. A od września pójdzie do żłobka (teraz miejsca dla niego nie ma :o ). Wanda, dzieci są na tyle 'złośliwe', ze sikają jak im się pieluchę zdejmie :) U nas też to się czasem zdarza :D A na początku jak te kupy są luźne, to normalnie Bartek potrafił mieć pas startowy do samej szyi :o A sprać takie kupy..to jest sztuka. Odplamiacz w sprayu albo mydełko dr Beckmana (czy jakoś tak) daway jednak radę :) Leć z tym szwem do lekarza, żeby Ci się paprać nie zaczęło. U nas dziś ładna pogoda była - iście wiosenna i półtorej godzinki spacerowaliśmy Aż mnie się naładowały akumulatory Czeka nas ciężka noc...Mały jak zjadł o godz. 14ej 80 ml kaszki to nic nie chciał jeść i tak poszedł spać .. Ani łyżeczką, ani butlą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem ciekawa Villa jak Wam minęła noc.... Ja znowu przed drzemką, mała tak w nocy kopała że poprostu aż podziw dla jej siły a w dodatku strasznie bolał mnie brzuch, myślałam że nie wyrobię, na szczęście przeszło, daję sobie czas do 38 tyg, a potem wszyscy mówią że mam prosić o skierowanie, to by było najlepsze...no to miłego dzionka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane zna sie moze któraś na temp lepiej niz ja??chodzi o to że dzis dostaąłm a @ a temp nie spadła jak zawsze....spadała do 36,3 na małpe a teraz mam 36,6....zresztą w poprzednim cyklu było podobnie..niewiem juz o co kaman:(do tego mój skarb w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanie do dziewczyn biorących leki na tarczycę. Czy to możliwe, że po tym leku mam mega apetyt?? Jestem non stop głodna od kilku dni. Boje się, że przez to urośnie mi jeszcze tyłek :( a bardzo bym tego nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vilia one nie są "złośliwe" :-) tylko reagują siusianiem na zimno, jak się im zdejmie ubranko :-) trzeba pieluszkę chwilkę potrzymać, zanim się ją zdejmie...wiem, że to wiesz, ale tak chciałam zabłysnąć :-) A mnie się dziś śniło w temacie :-) zmieniałam pieluchę z kupką, oj, było tego było... :-) i oczywiście, mimo, iż trzymałam nóżki, nie obyło się, żeby jedna z nich nie wylądowała w ... Monia nie nie znam się na tempkach...a dlaczego Skarb w szpitalu ? Co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to nie dobrze :-( Trzymam kciuki zatem, aby się okazało, że to nic groźnego i żeby szybko wrócił do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta a u Ciebie co tam ? Na tych lekach się nie znam... Nadal prawie brak plamień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, nie wiem czy to lek bo ja zawsze duuuużo jadłam. Żarłok ze mnie z natury. Ale wczesniej nie tyłam nigdy. A sprawdz może na ulotce skutki uboczne czy coś. Dobrze że jesz. Organizm bedzie miał wszystko co potrzebne na przyjęcie dzidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 niestety wczoraj wieczorem nie było już tak różowo, bo pojawił się taki rudo-bury wr... Dziś rano zaś były takie niteczki brązowe. Może to dlatego, że @ się zbliża pomału. Jutro biorę ostatnią tabletkę anty. Oby cykl na samym Euthyroxie był już w miarę normalny. Zora jestem łasuchem, ale nie pamiętam kiedy byłam tak głodna non stop. Nie ważne ile zjem i tak nadal chce mi się jeść. Wczoraj na obiad zjadłam tyle, że szok a i tak jeszcze potem szperałam w lodówce. Na szczęście skończyło się tylko na podziwianiu. Nigdy nie jadłam zbyt dużo, a kuper i tak urósł. A teraz to chyba będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja nowa tutaj, tak mi sie jakos dzisiaj nudzi i sobie skacze po topikach ;) Monia_aa - pamietam cie z innego topiku :) chyba dwa lata temu to bylo jak ja myslalam ze w ciazy jestem a ty sie staralas :D I widze ze sie udalo :) Mi tez :) urodzilam na poczatku grudnia, synek ma juz 3 m-ce. Pozdrawiam i wszytskiego najlepszego dla Ciebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - co do tempki poczytaj o krwawienu śródcyklicznym - ja kiedyś miałam .... Dzisiaj byliśmy badać bioderka i rozwój ogólny- mały przytył w 3 tyg tylko 400 g - trochę się martwie bo to może być objaw nietolerancji laktozy .... Ile przytyły wasze szkraby w pierwszym miesiącu??? Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam chce sie dowiedziec czy pregnyl zawsze peka i jest owulacja bo naczytalam ze niektorzy musze miec kolejna dawke zeby peklo troszke sie wysraszylam wiem ze owulke mamdosc pozno bo dopiero przy 20dc dlatego jestem na luteinie kazal mi brac pozniej niz zwykle pewnie zeby niepokoic owulki to chyba dobrze czekam do 8 marca powinnam okres dostac jak przyjdzie mi regularnie albo jak zawsze mi sie spozni a test dopiero mam zrobic 10 marca mam nadzieje ze bede wkoncu w ciazy i mam nadzieje ze @nie przyjdzie do tego czasu wiem ze to glupie bedzie ale czy sie czuje ciaze juz w 1 tygodniu czy dopiero pozniej bo ja nic nie czuje chyba mam szybciej urojona sobie w glowie tak sie boje ze sie tym razem nie uda bo pozniej mam sterte badan do zrobienia ze nie chce nawet o tym myslec ile kasy wydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no i problemów ciąg dalszy...na dodatek strajku głodowego mały nie chce pić ani wody, ani herbatek czy soków.. dziś dodatkowo go 'zablokowało' i miał problemy z wypróżnieniem. Pierwszy raz od kilku miesięcy płakał i stękał na zmianę. W końcu kupa poszła, ale robię mu dziś dzień bez pokarmów stałych (tzn. dostał tylko pół słoiczka suszonej śliwki) - rezygnujemy dziś z obiadku. Od rana wypił dziś tylko 250 mll mleka do teraz do tego więcej śpi - już ma drugą drzemkę. Ale o dziwo mały przespał całą noc - jak wczoraj jadł o 14ej to dopiero dziś o 6:45. Love, u nas w 3 tyg. mały nabrał 900g. On na początku rósł na potęgę. Zresztą teraz też rośnie. Udało Ci się zdobyć to skierowanie na badania (w kierunku nietolerancji?). riolek,, trzymamy kciuki. Nie stresuj się, na początku 'nie odczuwa' się ciąży. Trzymamy kciuki żeby test wyszedł pozytywnie - taki prezent dla Ciebie na dzień kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek dobrze czytałaś...czasem może jajeczko nie pęknąć, ale myślę, że rzadko to się zdarza...mi przy 5 cyklach z pregnylem zawsze pękały, żeby nie skłamać, chyba był to pregnyl 5000, ale głowy nie dam... Co do odczuwania ciąży, to objawów jako takich w tych pierwszych tygodniach się nie czuje...niektóre kobiety natomiast wyczuwają to intuicyjnie...ja przy obydwu ciążach nie czułam nic... Poza tym już, Ci kiedyś pisałam, postaraj się chociaż troszkę wyluzować po starankach i nie wyszukiwać co raz to nowych powodów, dla których ma się nie udać...napisz nam coś o sobie :-) Zora deser pyszny i syty :-) Badania wyszły mi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, jak Twoje niekończące się pranie i prasowanie? ;) Ja dziś z prasowanie odpuszczam - wczoraj nie zdążyłam wszystkiego wyprasować i czeka :) Ale nie ucieknie przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam latane:) Byłam w kwiaciarni i Pani dała mi 5 tulipanków, za to że jestem w ciąży żeby mi sie milej zrobiło, ot tak:) Podziękowałam i poszłam dalej:) Kupiłam pieluchy tetrowe i flanelowe i już coraz więcej robi się w szafce:) Pozdrawiam:) P.S. Beti patrzyłaś na przepis co wrzuciłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia rano trochę poprasowałam, ale m zajechał na śniadanie i przerwałam :-) właśnie zamierzam dokończyć i wrzucić kolejne do pralki :-) W ogóle, to muszę zrobić porządki w szafie, bo nie mam miejsca na te ciuszki, a trochę ich jest :-) na razie zajmują łóżko, bo w miarę prasowania segreguję, żeby to jakoś potem ogarnąć :-) Gosia patrzyłam na przepis i może się skuszę. Dziś na obiadek robię zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym, pieczarkami, papryką i cebulką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi pysznie:) Uwaga dla Dziewczyn chcących kupić x-landery zmieniła się kolorystyka wózków i ogólnie designe. Cena oczywiście również. Ja teraz siedzę i szukam starego modelu żeby nie przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Gosia...a ja właśnie chcę X-landera, a Ty jaki model i kolor kupujesz ? Ja chciałam Xa desert, ale w tańszej wersji nie ma już gondol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×