Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość RIOLEK
witam martwie sie bo niewiem jak to okreslic czy mam ten @ czy nie otoz jesst tak od wczoraj brudne tzn czarne plamienie dzis brazowe na papierze jest krew ale jak podetre sie bardziej to juz nie ma tej krwi i dalej to samo ciagle jest na papierze na podpasce tylko brazowe plamienie wiem ze nie mam doliczac to do okresu ale to juz 2 dzien trwa a nigdy tak nie mialam mialam gora jeden dzien w nastepnego dnia okres tez tak macie bo sie martwie wedlug ustalen mialam jutro zrobic ten test bo jest 10 juz i teraz niewiem poczekam pewnie do jutra zobacze czy dostane ta @ czy nie ale pewnie dostane ale denerwuje sie tymi plamieniami dziwnymi nie mam co sie ludzic ze jestem w ciazy a ile czasu po pregnylu robie sie ten test ciazowy dzis mam 16 dzien po pregnylu i takie plamienia mam sie czyms martwic czy kolejny cykl nie udany i nie ma sensu robic testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie............. ..........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian jestem tu dosc dlugo a nigdy nie mam czasu sie wpisac w tabelke jesli pozwolicie mi tu byc bede szczesliwa chociaz cos i sorki ze sie spytalam a sie zapisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka mała ma te czkawki nadal, czasem 2 razy dziennie czasem, 4 razy, ale wydaje mi się że są rzadziej, i też wtedy gdy wykonuję gwałtowne ruchy, gdy się uniosę lub gdy zjem coś, tłumaczę sobie że ona wtedy nałyka sie wód i czka, no i oczywiście wkrzają mnie te czkawki, bo cały czas w uszach dzwięczą mi słowa gina...kolizja pępowinowa;/:(:( Poprasowałam Jej ciuszki, druga suszarka się suszy i to by było na tyle, w przyszłym tyg może spakuje torbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ja też gile wyciągam co 1-2 dni. Często też patyczkiem, ale czętso jest wścieklizna wtedy. Pediatra w Pytaniu na śniadanie pokazywał ten "Katarek" i dziecko nawet nie reagowało przy wysysaniu. Moja Fridy nie lubi, ale niestety niemowlak ma sporo tego w nosie i niczym innym nie da rady. fajna stronka z kołysankami: http://www.real.pl/kraina-malucha/kolysanki-spiewanki/lista/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Czesc dziewczyny, Czy któraś z was dostawala Merional?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa a Twój tymuś tylko miesiac młodszy:) na kolki najpierw bobotic,a teraz sabsimplex...herbatka koperkowa powodowała masakre,a na trawienie ...chyba tez... mimo wszystko nadal sa problemy z wypuszeniem bąka na wolność a Ty co dajesz? Vilia,pisalas,ze stosujesz sol morska-u nas podrazniala nosek i dlatego przeszlam na disnemare (czy jakos tak) i potym kicha:) i troszke glutkow samo wyskakuje...ale patyczek tez jest uzywany:) NIka0503 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam niewiem co mam myslec otoz w czwartek mialam plamienie wczoraj tez to dzis powinna byc ta @ i jej dalej nie mam plamien juz nie mam jest czysto bez zadnych uplaw nigdy tak nie mialam dlatego sie pytam teraz glupio czy to jest normalne dodam ze zrobilam ten test tak jak lekarz mowil 10 marca i tak wiedzialam ze nie jestem w ciazy i tak wlasnie jest ale ciagle mnie zastanawia czemu tego okresu nie mam jak plamienia byly juz poczekam jescze troche w sumie to nie ma wyjscia i tak trzeba czekac i tak wiem ze w tym cyklu sie nie udalo to niech ten @ przyjdzie wkoncu bo chce zaczac zaraz kolejny dodam ze od poniedzialku jezdze na rowerze domowym 10 km dziennie i nie wiem czy to nie zaburzyl ta @ nie powinno ale ja juz sama niewiem co mam myslec pomozcie mi bo wariuje dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam niewiem co mam myslec otoz w czwartek mialam plamienie wczoraj tez to dzis powinna byc ta @ i jej dalej nie mam plamien juz nie mam jest czysto bez zadnych uplaw nigdy tak nie mialam dlatego sie pytam teraz glupio czy to jest normalne dodam ze zrobilam ten test tak jak lekarz mowil 10 marca i tak wiedzialam ze nie jestem w ciazy i tak wlasnie jest ale ciagle mnie zastanawia czemu tego okresu nie mam jak plamienia byly juz poczekam jescze troche w sumie to nie ma wyjscia i tak trzeba czekac i tak wiem ze w tym cyklu sie nie udalo to niech ten @ przyjdzie wkoncu bo chce zaczac zaraz kolejny dodam ze od poniedzialku jezdze na rowerze domowym 10 km dziennie i nie wiem czy to nie zaburzyl ta @ nie powinno ale ja juz sama niewiem co mam myslec pomozcie mi bo wariuje dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia my to pół apteki mamy. byliśmy u lekarza to kazał raz dziennie podawać humane sl, 1 tabletke spas cos tam,7 granulek kreonu i gripe water (w aptece powiedzieli nam ze tego juz nie produkują). Nasza pediatra powiedziała,że humana uczula i jakieś hormony tam ma i nie podawać,i zapisała debridat. Poprawy nie widze. A pomagają u Was te kropelki sab simlex???? ale sie wkurzyłam bo kupiłam bebilon te wielki a aptece i płaciłam prawie 59zł a w biedronce kosztuje 43 :o my używamy sól fizjologiczną,położna powiedziała że ta sól morska rozleniwia nosek czy coś takiego,że często nie można stosować. Wandzia piękny ten Twój Synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek - a stosujesz jakąś dietę do tego, powiedzmy z tych nowych czy drastyczną? Bo to może zakłócić cykl. Ale się dzisiaj czuję jakbym się nie czuła. Do tego pada deszcz i już nic mi się nie chce. Kala - ja zauważyłam że mała ma czkwaki po jedzeniu i czasami piciu i wtedy mówię do brzuszka że Tobie już nikt tego nie odbierze co tam poleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podałam pierwszy raz sab-simplex I pomogło, Mały co prawda nie spał do 1, ale nie krzyczał Podałam 4 kropelki, ale jakie bąki były, aqż zerkalismy z M na soba czy to przypadkiem nie któreś z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mnie boli jak na okres :-( już od godziny, wzięłam dwie nospy, magnez, kąpiel i nic :-( nadal boli...bardziej niż ostatnio...poczekam jeszcze trochę, jak nie przejdzie to dzwonię do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu przeszło po 1,15min...stracha mi tylko napędza...mały się rusza...chyba wszystko ok...może ja tak odczuwam te skurcze przepowiadające...tylko, że to ciągły ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem Ci odpowiedzieć, bo mnie czasami tylko plecy bolą jak okres, ale jak się ostatnio pytałam to u mnie normalne, już mają boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a jak tam się mają wymiary Twojego brzuszka, bo mój stanął w miejscu i ani drgnie, zaczynam sie martwić ze przestała rosnąć, stąd ten brzuch taki byle jaki, mały:( Mała ani razu porzadnie nie sprzedała mi kopniaka pod żebra:(, a poprzednia córcia co chwilkę dawała, więc mam takie obawy że coś nie tak z jej waga i wzrostem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, po pregnylu test wykonujesz nie wczesniej jak po 14 dniach. A może po lekach i owu miesiaczki Ci sie zmieniły. Ja po clo i pregnylu miałam je lżejsze a po poronieniu większe i dłuższe bo nawet do 8 dni. No i strasznie bolesne się zrobiły. Vilia, też mamy taki materacyk :) Beti, a te bóle masz w jakies sytuacji lub po wysiłku czy tak bez powodu?? Nawet jak to przepowiadające to strachu potrafią narobić że ho ho, prawda?? Ja też byłam przerazona! Ale u mnie tak długo to nie trwało. U mnie na dzien dzisiejszy brzuch to jeden wielki zakwas. Boli mnie wszystko: biodra, żebra, krocze i spojenie łonowe. Mam dość!! A jak mi się ciężko oddycha. Jeszcze troche i bedzie po wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, może ona po prostu inaczej jest ułożona lub ma mniejszy temperament. Nie martw się. Wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! urodziła się MILENKA, córcia Agnieszki, dzis o godz.16. Dziewusia waży 3150 g i mierzy 56cm Mamusia urodziła naturalnie w obecności mężusia, bez "wspomagaczy" ...czyli zrobiła prezent na Dzień Mężczyny :D ...Małgosiu :) Monia__aa aż spojrzałam co to jest ta humana sl ....i zobaczyłam to czym mnie karmiono...ale na serio...to chyba cos za duzo wymyslił Wasz pediatra....i jedno,i drugie, i trzecie....no ale moj ostatnio powiedzial,ze pojdzie pani do apteki i tam pani poradza...masakra...my mielismy czas,ze saba podawalismy 15kropli do kazdego karmienia....w sumie buteleczki 2 poszły w 2 tyg...a w sumie zjadła do tej pory 3,5.....teraz poje ją jeszcze wieksza iloscia wody....i teraz odstawiam herbatke na trawienie i daje cienkie mleko (60ml wody+1/2łyzeczki mleka) a bebilon wg mnie jest super...humana robi twarda kupe...nie dawalam nan-u,wiec na jego temat nic nie powiem...jakis czas temu najtanszy byl w intermarche 39,99,a teraz i tam i w biedrze 42,99....ale starcza na 5,góra 6 dni.... grip water-nie produkują....eeeee,jest dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zastanawiałam jak tam Aguska, patrząc na tabele. Suuupcio! :) Teraz jestem w pierwszej trójce :P Gosienko, szykuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wiedziałam,że ściemniają z tym gripe water :o na początku młody pił bebiko ale bobki robił.potem bebilon pepti,na początku jako tako pił,potem sie rzucał przy piciu,tak jakby chcial i nie chciał pić. Teraz od wtorku pije bebilon. Zresztą nasza pediatra to taka d*** wołowa,mało kiedy trafi z lekami do dzieci. Agusia gratulujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
wkoncu niby przyszla mozna tak powiedziec ale jest tylko na papierze ale leci juz wiecej tego czerwonegoa tak pozatym jest dobrze zobaczymy jutro jak bedzie ja zawsze mialam ze leki dobrze przyjmowalam a okresem zawsze byly problemy bo byly takie dziwne 2 dniowe 3 dniowe i to koniec mi moze byc jedna podpaska na caly okres staerczyc to jest normalmne u mnie wiec z tym problemu nie mam dlatego sie nie dziwnie a pytam sie bo pregnyl dostalam 1 w zyciu i nie wiedzialam czy tak jest czy inaczej dlaczego tak mam to mogla moja glowa chociaz pomyslec ze u mnie jest inaczej niz uinnych bardzo przepraszam wszystkich za glupie pytania ale ja juz niewiem jak na to patrzec a jeszcze jedno jak mam taka @ to mam liczy to jako 1 dzien czy dopiero jak zacznie zemnie lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja mam od jakiegoś czasu obwód brzucha 92 cm i ani cm więcej, więc się nie martw. Tak jak pisze Zora, Twoja Maleńka jest inaczej ułożona, bo moja to ostatnio nogę wypychała aż mnie skóra bolała. Teraz moja kolej:) Lecę na spacer później doczytam i popiszę, albo nawet jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, ja bym to chyba liczyła jako @ od pierwszego dnia krwawień. A może zapytaj gina. Ja @ miałam taką: najpierw plamienie ale jeszcze tego samego dnia się ze mnie potem lało i zawsze 2 lub 3 dni to masakra a dopiero potem już normalnie w miare było. Pregnyl jest w organizmie do 14 dni dlatego nie ma sensu robic wczesniej testu bo może wyjść fałszywie dodatni. A takie rozczarowanie to nic miłego. Gosienko, a cykora masz już? ;) Tak się śmieje w duchy że powinnysmy Aśce jakąs czekolade wysłać za to że jest naszym informatorem ;) hihihi Nic prawie nie spałam. Teść dał nam koncert już od 3:30 do 7:00. Przy czym naubliżał całej rodzinie z przyczyn nam nieznanych. Jestem w szoku że jeszcze żaden z sąsiadów nie puka do drzwi, w ściany czy tez nie zaczepia nas z pretensjami. W końcu mnie krew zalała i przed południem poszłam do niego i powiedziałam mu co o nim myslę!! Że nie mysli o wnuku, ubliza synom swoim. Powiedziałam mu nawet że chceili go zostawić w szpitalu do nowego roku a my go zabraliśmy bo święta itd a on mi bezczelnie że kto nas prosił?! Czekamy za tel z hospicjum bo lekarz ma do tescia zaglądac i zapytam faceta wprost, jakie trzeba spełnić przesłanki by umieścić takiego gbura na stałe w hospicjum. Tam bedzie miał lepszą opiekę a my święty spokój. I niech mnie wezma za bezduszna krowę. A co mi tam. Dla mnie najważniejsze jest dziecko i zapewnienie mu spokoju. Reszte mam w d***e!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam dzisiaj dostalam taka typowa @ i chyba zaczne liczyc od wczoraj 1 dzien jutro jade badania robic i w reku juz pierwsze 500 zl musi byc przygotowane super ale jak musze to ok a od 5dc tzn od srody zaczne brac ostatni moj miesiac clo ktory mi chyba juz nie pomoze bo to jest juz najmniejsze szanse na to zesie uda to myslicie ze mam juz od wczoraj liczyc 1 dc cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka wielkie gratulacje, dołaczasz do grona dzielnych Mam Wiecie właśnie ostatnio myślałam, że jako Mamy nie łapiemy się na tematycznie na forum :) Bo ani My starające(o NIE!!!;) ), ani cięzarne... Beti mam nadzieję że wszystko Ok W końcówce ciązy już chyba wszystko boli, więc pozostaje Wam być dzielne KALA niedługo będzie po wszystkim, bedziesz się cieszyć dzidzią, a swoje chyba musisz się namartwić:) i w Twoim przypadku masz do tego prawo i chyba nawet nie ma sensu Cie uspakajać (jak mnie w przypadku strachu przed porodem, gadałyście a to nic nie dało) zora, nich myślą co chcą z tetgo co pisałaś i tak nie są za dobrze nastawieni więc nie maq co zabiegać o ich opinie najważniejsze dobro dziecka monia_a my ca ly czas na jedynkach jedziemy, bo mimo, że Adi robi się tłuściutki, to dupcia malutaka A wiecie czasem wbrew temu co mówiłaś Beti o siusianiu, Adrian chyba jednak jest złośliwy (po mnie) bo teraz mało że na mnie sika to jeszcze robi kupę przy przewijaniu, brudząc wszystko (często) A więc dla mnie pojęcie za dużo ciuszków nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożarłam się z M:(:( Bo nie chciałam jechać do jego mamusi;/byliśmy u mojej na obiedzie, a ten jak sie dowiedział że siostrunia przyjedzie to od razu chciał do domu jechać, i tu nagl skręca w stronę mamuni, i pożarłam się bo w zeszłą niedziele musiałam przecierpieć u teściowej;/ a ten teraz ma mega focha palant jeden;/ nawet kolacji głodomor nie chciał jeść, pojechał pewnie na kebaba, ja mu kur** dam śniadanie do pracy albo obiadek jutro, mam wyje**ne......;/;/;/ Boże szkoda że nie mam już przynajmniej 39tc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zora brzuch boli ot tak sobie, w godzinach porannych, kiedy jeszcze nie zdążam się zmęczyć...od wczoraj cisza...nie boli... Kala nie przejmuj się rozmiarem brzuszka, bo to nic ma do wielkości dziecka, bardzo indywidualna sprawa...na pewno wszystko jest dobrze...a czemu cierpiałaś tydzień temu u teściowej ? Wadna a mój się pyta, po co podkłady do przewijania :-) żeby nie zasiusiał i zakupkał wszystkiego dookoła, szczególnie w gościach :-) kupiłam jednorazowe i wielorazowe :-) przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×