Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

U nas wszystko dobrze :)) Mały waży już prawie kilogram, wszystko z nim dobrze :)wyniki mam super dobre wiec się bardzo ciesze, dobrze że nie mam tej cukrzycy uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora współczuje Ci z tymi pawiami kurcze naprawde rózne problemy są ciekawe jak będzie u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zora ja czuje sie bez zmian czyli nic sie nie rusza w kierunku porodu. Brzuch ogolnie mi nie przeszkadza ale ciagle mam zgage i spac nie moge nawet lezec nie moge bo od razu mnie piecze. Pije mleko i od czasu do czasu reni biore na noc. Przytylam gdzies ok 9kg ale juz sie porodu doczekac nie moge i kiedy w koncu przytule moja malenka Anie. W sumie juz wszystko mamy oprocz lozeczka ale juz jutro powinnismy je miec i bedzie dla malej wszystko. Oki ja znikam ide ogladac "Porodowke" Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wysiedziałam się ponad 1,5 godziny zanim gin mnie przyjął. Dostałam aż odgniotków na zadku od tego krzesła w poczekalni, ale grunt, że przyjął. Gin stwierdził, że tyle testów raczej się nie myli i wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę. Na razie jednak nic nie widać. Nawet macica jest jeszcze normalnych rozmiarów. Dał skierowanie na bete, która ma zrobić 2 razy, żeby sprawdzić czy rośnie prawidłowo. Wczoraj zrobiłam już jedną wynik będzie dziś wieczorem albo jutro rano. Dał też skierowanie na USG. Stwierdził, że mam je zrobić po 10 czerwca, bo dopiero wtedy będzie coś widać. Udało mi się zapisać dopiero na 21 czerwca. Na razie @ brak, a dziś jest termin. Brzuch dalej boli i doszły mdłości. Pozostaje mi teraz cierpliwie czekać na wynik bety. Poza tym wrednoty wreszcie się wyniosły i od 3 dni nic się nie ciapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH....... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne dni minęły i mój mały terrorysta znęca się nade mną :-) Kolek nie ma,bo nie drze się non stop, ale strasznie marudzi, pręży się na bąki i kupy, praktycznie 24h na dobę, poza snem, kiedy uda mu się zasnąć na dłużej. Dziś się wierci od 1 w nocy...puści bąka zrobi kupę, zje i znowu się wierci...teraz też się wierci i puszcza bąki :-) I też okrutnie ulewa. Zora co to za lek ? Bo nie doczytałam... Wam też czasem opadają ręce, kiedy nie wiadomo już co zrobić, by dziecię choć na chwilę zasnęło ? Pocieszcie mnie, że nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Beti, no nie, nie jesteś sama. Tu raczej wszystkie mamy tak samo. Raz lepiej raz gorzej wiadomo. U mojej najlepiej działa świerze powietrze i nosidełko, bo wózek jest BE. Ma już nawet spacerówkę rozkładaną na płasko, ale wraz na rękach tylko chce. Wczoraj na spacerze miałam torbę wózek i wrzeszczącego bachorka na drugim ręku. Masakros. I tak to. Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mogę iść ze swoja na spacer kiedy spi inaczej nie, bo nie będę jej niosła i wózka na plecach jeszcze, chyba ze idę z M, potrzebna jest 2 osoba jedna niesie mała a 2 wózek. Mam nadzieję, że to minie, bo nigdy nie wyjde z nia normalnie na spacer póki chyba nie zacznie chodzić. A jakiej maści używacie na ząbkowanie?? Asia :-) Zaczynam od nowa gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień dziecka:) Na szczęście nasze dzieci nie naciągają nas na drogie prezenty (jeszcze):) Netta - z niecierpliwością czekam na wynik bety:) Jaś bardzo lubi jeździć po wertepach wtedy najlepiej mu się śpi, jak jest za prosto to się budzi i dziki krzyk na dworze. Za to dzisiaj był mały sukces spał sam w łóżeczku, tylko był brany na karmienie i nie było kłopotów:) Oby tak zostało:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, moniaaa, Aguśka moge tylko powiedzieć, że rozumiem... Mały A ludzie w klepach mnie w kolejkach puszczaja ze współczucia choć to dobre, a niektórzy patrza jak na idiotke a jak słysze opowiesci o grzecznych dzieciach to mi sie nóz w kieszeni otwiera jadza spia leza, gdzie sa te grzeczne dzieci ostatnio mówie do mamy ze grzeczne dzieci sa głupie, bo moje madre dziecko wie ze moze byc bawione i korzysta Aguśka na zabki stosowałam dentinox i camilie mamy dwa zeby, ale daej sie slini i tka paluchy, przedwczoraj uzarł sie do krwi! niech sie uczy pic z butli bo mnie mała wrednota tez gryznac w suta potrafi jak za starych dobrych czasów nie pociszam jak zacznie biegac to w ogóle nie chce w wózku siedziec no chyba ze mu sie z dnia na dzien rogi schowaja i aureolka wyrosnie, ale w bajki przestałam wierzyc 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędy robiłam zawsze, ale z mlodym ne rekach bije na głowe sama siebie a u nas działa czasem 'patataj' no wiecie sadzam dziecko na kolonie i potrząsam...tylko ten syndrom potrzasanego dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik pierwszej Bety - 122 jestem w szoku to jednak prawda!!!!! w poniedziałek pójdę zrobić drugą i chyba jak ją tylko odbiorę śmignę znowu do jakiegoś gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta czekam z niecierpliwością na wieści oby wszystko było dobrze :) Kobietki mam do was pytanie a mianowicie dostałam w spadku kołyskę od kuzynki jest sliczna jak nowa więc na razie nie bd kupować łóżeczka i mam pytanko czy na niej można umieścić przewijak ?? Bo kołyska jest szersza od normalnego łózeczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, u nas identycznie. To prężenie się i wyginanie przy kupce i pierdzielkach. Teraz juz lepiej. Ten lek to Debridat (na recepte) Wskazania: Zespół jelita drażliwego. Zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego - ból brzucha, stany skurczowe jelit, biegunki, zaparcia. Ból związany z zaburzeniami czynnościowymi dróg żółciowych. Nam pomógł ten lek, niestety nie mozna go brac na okrągło. Kładz dzidzi często na brzuszku (ale nie zaraz po jedzeniu!), mozesz tez gdy lezy na pleckach uginac nóżki podciagając do brzuszka -podobno dobrze działa na jelitka. No i lekkie masowanie brzuszka. netta, Ty nam wykitujesz z niecierpliwości do tego usg ;) Trzymam mocno kciuki byś wytrwała :) Wanda, nie strasz tymi ząbkami bo mój to dziąsłami potrafi cyca zakleszczyć a co dopiero ząbkiem :( Ojojoj, juz się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieje że Netta pociągnie za sobą kolejna kobietke trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, chyba wystarczy dobrac odpowiedni przewijak bo sa różne rozmiary ich. Ale kołyska blokowana?? Ja mam przewijak który mozna na stałe do łóżeczka zamontowac ale tego nie zrobiliśmy - wolimy gdy jest w ruchu. Przewijam wtedy tam gdzie mi wygodnie w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła już do M., że jest wynik. Jak usłyszał to go lekko przytkało. Mam nadzieję, że nie zrobi sobie krzywdy wracając do domu. Nie może chyba uwierzyć, że to jednak prawda. Zresztą do mnie też nie bardzo to dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta super wiesi teraz tylko zrobic druga bete i patrzec jak rosnie a potem usg:) Odpoczywaj duzo i ciesze sie razem z wami ze w koncu sie do ciebie to szczescie obrocilo :) Ale dzis ponura pogoda a mnie czeka prasowanie ciuszkow malej a tak mi sie nie chce nic dzis robic. Aaaa i chyba w koncu dzis lozeczko przywieziemy jesli mojemu bedzie sie chcialo do tesciow jechac po nie. Wy tak mowicie ze macie malych terrorystow w domku to ja sie zastanawiam jaka moja gwiazda bedzie. W brzuszku jest grzeczna wogole cala ciaze grzeczna jest i nie daje sie mi mocno we znaki nie kopie tak by bolalo ale czasem tylko sie pupa tak wypnie ze jest taki kamien :) albo stopke wystawi wtedy ja lapie za stopke a ta ja szybko chowa :D Wczoraj na forum czerwcowek gdzie jestem az 3 dzieciaczki sie urodzily :) chcialy juz swietowac dzien dziecka a moja to chyba do euro czeka :) Ide jakis obiad wstawic i trzeba umyc wlosy i wziac sie za prasowanie a najchetniej bym sie polozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam jeszcze pytanko z jakiego materiału macie ręczniki dla maluszków chce kupic takie z kapturkiem i nie wiem z jakiego żeby po kilku praniach dalej były mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia lepiej :-) Bo czasem mi się wydaje, że to ja jestem ciapa i nie ogarniam własnego dziecka...nadal nie śpi, od 1 w nocy nie usnął dłużej niż na pół godzinki przy cycu... Ze spacerkami też pocieszające, że nie tylko ja mam problemy z wyjściem :-) Zora uginanie nóżek do brzuszka, masowanie itp. mamy już testowane i nic :-( Netta :-) Czy pierwszy gin przepisał Ci coś na podtrzymanie ? Nie wiem czy nie warto jeszcze chwilkę poczekać na drugie usg, żeby już było coś widać. Ale fajnie :-) Doczekałaś się i Ty :-) a tak trudno było uwierzyć, jak Ci powtarzałyśmy, że kiedyś się uda :-) Love co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa dobrze Ci radzę, odpoczywaj ile wlezie, bo potem to sama widzisz co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Beti ja juz sie nie moge doczekac kiedy moja juz bedzie na swiecie i zdaje sobie sprawe ze latwo nie bedzie ale damy rade :) Staram sie odpoczywac duzo ale ostatnio nie daje rady lezec bo zgaga piecze jak tylko sie poloze. A ja ciagle nic nie zrobilam w domu a tu juz 13 a wszystko lezy jak lezalo nawet glowy nie umylam taki len ze mnie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 gin nie dał mi żadnych leków. Zresztą nic się nie ciapie. Totalne "0" plamień i innych przykrych niespodzianek. Zresztą jakby się coś działo to ma duphaston w domu. Powiedział tylko, że jakby brzuch bardzo dokuczał to mogę wziąć nospę i ewentualnie apap i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja mam recznik z kapturkiem. Bawełna i poliester - z jednej str taka jakby frotte a z drugiej coś jakby mika. Fajna rzecz :) Oczywiście ta miką na zewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - gratuluje. Dbaj o siebie koniecznie !!!!! Ależ się cieszę. Pamiętam te Twoje wredoty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×