Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

I czy stosujecie mleko Bebilon?? Jak często wtedy karmicie nim dziecko? Na ile dni starcza tego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już 2 bete. Wynik wzrósł ze 122 na ponad 774. Teraz została wizyta u gina. Oby mnie tylko nie ochrzanił o branie leków na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natta to gratulacje :) mam nadzieje że gin powie że dobrze zrobiłaś :) Zora doświadczone mamusie na pewno Ci odpiszą ja niestety nie mam pojęcia (jeszcze) na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta jeszcze raz gratulacje! A mezem sie nie przejmuj, mezczyzni juz tak maja, ze czasem niektore sprawy ich przerastaja i zwalaja wine na nas :) Jutro termin spodziewanej @, ale narazie praktycznie zadnych objaw. Tak bardzo bym chciala, zeby sie nie pojawila... Jutro kolejny dzien prawdy, mam nadzieje, ze w koncu sie uda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On najbardziej wścieka się o to, że obiecała, że poczekamy trochę. Nie dociera do niego, że jest to ostatnia rzeczy, której spodziewałabym się przed tym piekielnym zabiegiem. Nie chce mi po prostu uwierzyć, że to naprawdę nie było planowane. Byłam pewna, że uważać będzie musieli po tym zabiegu, a nie tuż przed nim jak tyle lat nic z tego nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - ja dokarmiam, ale w sumie to dobrze, że chce jeść częściej bo wtedy nie masz przestojów w karmieniu a to pierwszy krok do utraty pokarmu - patrz nasz przykład :(. Bebilon nam nie służy - w kupie białe grudki - czyli ma pewnie trochę mleka (to bebilon HA). U mnie to właśnie brak pokarmu spowodował, że dawałam butlę potem on spał i nie był głodny a cyce pełne - znak dla organizmu, że ma wolniej produkować mleko, jak possie i wszystkiego nie zje to znak dla organizmu, że za dużo produkuje i wtedy mniej mleka przybiera.... Jak już dasz butlę to postaraj się sciągnąć mleko w momencie kiedy maluch by był już głodny ... to błędne koło, które sprawiło, że mam teraz problemy .... przyszedł do nas słoiczek hippa z pierwszą marchewką .... niby od 4 miesiąca.... z jednej strony dla dzieci piersią karmionych nic lepszego niż mleko matki nie ma i każą karmić do 6 miesiąca. No ale u mnie większość jeszcze cyca ale powoli butla też zaczyna być często... Poczekam jeszcze może 2 tygodnie - postaram się rozbujać laktację i nie podawać małemu mm ..... będzie przeprawa ale jak teraz się nie uda to się poddaje ... Netta - śliczny przyrost, gratulację - niech okruszek rośnie zdrowo... Wiem, że to trudne ale olej swojego M. Traktuj jak powietrze i staraj nie denerwować. Gin pewnie itak prze[isałby Tobie lutke lub doopka... lepiej powiedz co bierzesz bo czasami zmiana lutki na doopka lub odwrotnie powoduje wachnięcia hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, dobrze że odp bo własnie jest pora karmienia a mały spi. Zaraz odciagne pokarm. Sama nie wiedziałam co teraz zrobic. Dzieki :* Bioderkowanie wyszło ok. Kontrola za 3 mies. To ile jeszcze tych wizyt?? Rozebrałam małego do pampersa bo tak babka mi powiedziała a wystarczyło tylko podciągnąc do góry śpiochy. Zero info z żadnej str, nawet babka w rejestracji się zarzekała że bioderka robia na parterze a okazało się że na półpiętrze tam gdzie schody. Dobrze ze wzięłam szwagra ze sobą. Nr gabinetu tez sie nie zgadzał. Za co im płaca w tej przychodni, wrrr.. Love, własnie się zastanawiałam kiedy wprowadza się pierwszy pokarm stały? Bo lekarka ani nikt mnie nie uświadomił!! Znowu! Dobrze że mam neta (i was) bo bym mu mleko podawała dopóki by sam nie powiedział ze chce zjesc normalnie ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja miałam wszystkiego po dwie szt. Iwydawało mi sie mało ale teraz wiem ze w sam raz. Po miesiacu wyrósł z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Forum i ten wątek poleciła mi koleżanka. Ja tak samo jak niektóre z Was staram się o dzidziusia, ale mam problem z hormonami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rucia zapraszamy do nas :) To forum jest bardzo szcześliwe :) kilka stron dalej jest tabelka wpisz się :)) Zora to chyba za dużo mam :/ nie kupiłam dużo bo tylko 4 body i 3 śpioszki ale troche dostałam używane i mam tak po 7 sztuk kaftaników 7 bodów 7 śpioszków 2 pół spioszki ale nie mam żadnego pajacyka, myślicie ze przesadziłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja karmię bebilonem mała. A co do kupy po nim to sprawa indywidualna jak moja tylko dostaje to mleko to jest jednolita i nie meczy sie przy robieniu. Starcza mi na 9dni cos takiego. Co do mleka HA moja miała po nim ostre zatwardzenie, pediatra mi kazała je podawać jak byłam na początkowej kontroli,ale jak powiedziałam o tych zatwardzeniach to kazała przejść na to mleko co podawałam na samym początku i obserwować, także może lepiej skonsultować z lekarzem jakie mleko podawać. Każde dziecko jest inne. Daje również dla małej herbatkę z kopru miedzy mlekiem i od czasu do czasu sok jabłkowy rozrobiony z woda i na razie nie ma reakcji,wszystko jest od 4mies, ale to tylko regułka. Raczej przy przeziębieniu nie dadzą szczepionki, bo oni badają dziecko i pewnie zmienia ci datę szczepienia. Ja mam we środę. Zobaczymy ile mój pączuś waży :-). Zaczęła juz brumkać, bum bum i opluta na pół twarzy,a jaka radość. Wczoraj spała od 16 do 4rano,a rodzice poszli na Natalie Leszcz ;-), fajnie było wyjść z domu na jakaś impreze, nie ma to jak pomoc rodziców. Fajnie pewnie jest mieszkać oddzielnie, ale jak ma się swoje 2 pokoje to po co mamy płacić tyś zł komuś za wynajem, zawsze to coś innego można kupić. Nowe dziewczyny WITAM i zapełniajcie tabelke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Gin stwierdził, że bardzo dobrze, że wzięłam sama duphaston. Sam zlecił duphston i nospe 3 razy dziennie. Kazał się oszczędzać, nic nie dźwigać i tym bardziej jeździć w długie podróże. Jak nie przejdzie mam się pokazać za tydzień. Zwolnienia jednak nie dał. Kazał też pomału iść do przystanku, bo mam dobre 20 minut spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH....... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś Skopiuj i się dopisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Netta...szczerze-osłupiałam...najwazniejesze,by dziecko sie rozwijalo i bylo, reszta....to tylko reszta....daleko sa Twoi rodzice,rodzeństwo? denerwujac wszystkie ,które kopia ogrody w ciazy:)-Netta,powiedz mu,ze Ci słabo,kreci Ci sie w glowie-idz na L4...lub do innego gin...oszczedzaj sie ile wlezie... juz nie bede życzyła rodzinnej niedzilei-ja mialam , i niedzile, i poniedzialek, i jutro....łeb mi peka Zora-poczta.co do linomagu,to ja upatruje w czymś innym tego,ze Ci nie posłużył-pogoda.nam w zimie linomag służył,alantan tez, i hippa krem tez-przyszło ciepełko i czerwone poślady i tylko sudocrem... jak mi zleciało pól roku? :) jak rodziła Villia to zastanawiała się,kiedy ja....leci czas szybko....dzień za dniem i dopiero co poniedziałek ,a juz piatek... Love, "A MOJE GRZECZNE DZIECKO" mimo,ze ma 6 miesiecy,nie spi dluzej niz 3 godz,musi sie przeturlac (tzn.obudzic mnie,zeby ja przelozyc,bo sama jeszcze nie potrafi)dostac butle lub smoka....powinna wrabac 150-180 na noc i spac 5-6 godz.....dooopa:) niby oczu nie otwiera (czasem zdarzaja nam sie nocne zabawy-godzine /dwie raz na 3 tyg),ale ja budze sie wokolicy polnocy , 3 i 5 Zora,moja powinna pic wiecej mleka,ale nie robi tego...srednio co 3 godz 90-120,swieto lasu jak pochlonie 150...bez roznicy czy mleko,kaszka,zupka....dupka,3 godziny i jesc,choc cos od 2 dni sie zmienia w nocnym jedzeniu,ale poki co obserwuje nie wiem czy dadza mu szczepienie,ale jesli masz jechac poza swoje miasto,t5o moze przesun sama szczepienie o tydzien...lub zadzwon do rejestracji zeby Cie zapisalina za tydzien...przeciez szczepienia sa w okresie ok2 tyg terminu....polecam zakup cebionu (pk.15-20zł) czysta wit C-mojej pomaga nam bebilon starczy od soboty do czwartku/piatku (ten nie najmniejszy) ale mam yjuz 1 posilek zupke i 1 posilek deserek+kasza o! a to co daje Aga - koperek i jabłuszkowy sok powoduje u nas horror (nadal) - co dziecko to inny przypadek:) dziewczyny,co do ubranek 56-body kopertowe-łatwo i sprawnie:) Mimi trzymamy kciuki:) Rucia:) cześć :) ja to ja ,a Ty to Ty? :) opisuj i pytaj Zorę:) a tak wogóle to Anirak? Kwiatek? Karolina? Monia__aa? Monika123?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja to ja Ty to Ty :) Nie umiem tu sie na razie poruszac, nie potrafię obsługiwac tego komunikatora tlen, żeby wyslac swoje dane o staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucia 83 29lat pomorskie tak specjalnie to sie nie staralismy, ale wpisz 4 cykl a @ 29 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4..............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH....... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś prywatne,na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam już pierwszy problem. Biorę luteinę na wywołanie @ Lekarz zapisał mi dwie dopochwowo na wieczór. Widziałam ze mnie się konczą, a do wizyty bylo jeszcze daleko, wiec zmniejszylam sobie na jedną. Dostalam @ w trakcie brania ok 21 dnia a bralam od 16 do 25 dnia cyklu. Tak bylo w zeszlym miesiacu. Teraz znowu wzielam po jednej. Wczoraj był tydzien jak skonczylam a @nie ma. Robilam test negatywny. Jak myslicie co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam moje dziecko jest straszne i nie widze powodu, żeby mówić komuś, że jest inaczej Zajmuje cała moją uwagę, cały moj czas i chce mieć mnie bez przerwy przy sobie obecną ciałem i duchem Najlepiej jak sadzam go przodem do siebie i robię z zsiebie błazna U nas laktacja w porządku, ale zaslyszałam w tym tygodniu teksty,,drobniutki!!!! jaki on drobniutki(do wszytkich co dostaly zdjęcie) a weź daj mu trochę kaszki, zagęśc to mleko, idz do lekarza, może on taki niedobry bo głodny, może mu coś zapiszą (chyba tucz!!) Ja mam chyba spóźniony baby blues bo zaczynam wątpić w swoje możliwości jako matki A dziewczyny a gdzieś czytałam że jak pokarm zanika to bez sensu z tym waczlczyć, widaocznie tak ma być... ale ile ludzi tyle opini, może warto u nas walczymy o picie z butelki, bo jakby mi się ten pokarm skończył, czy nawet zaczęło go brakować to picie z butli to mordęga Co do kobiet,, które wszytko robią w ciązy to te sam co mają grzeczne dzieci i dwa dni po porodzie wsiadaja na rower żeby siebie i swoje grzeczne dziecko same przywieźć ze szpitala...a co jak taka chce to potrafi Love Miki świetnie trzyma głowę i ma bluzę jak Adi:) cieszę się, że ćwiczenia przyniosły efekty, a co do wynajdowania chorób to jak wyżej pisałam, sama instytynktownie wyczujesz co jest nie tak- jedne rzeczy typu niedożywienie u mojego byczka to bujdy starch babć i trujących położnych a inne jak pleśniawki to jednak dobre rady Uczymy się dopiero bycia matkami, ja jeszcze niejedną noc przepłacze z bezradności i niejednymi gazetkmi bede "ćpała"przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie biorę bromergon. Moja prolaktyna wynosi ponad 90. W marcu robila TSH wyszlo podwyzszone, powtórzone w kwietniu wyszlo w normie. Obecnie jestem pod opieką endokrynologa i zalecił mi euthyrox 25 i 50 na zmianę rano na czczo. Do tego wszystkiego dochodzi PCO. No i ogólnie masakra. Moja siostra nie może miec dziecim Ma uszkodzony jakis chromosom i kazde jej zajscie konczylo sie obumarciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,ale dla tego usmiechu zrobisz wszystko....kolo 4-5-6- miresiaca bobo robi sie komunikatywniejsze i "łatwiejsze" w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moje dziecko jest bardzo komunikatywne Jak biore go na ręce to chwyta mnie za włosy , policzki i szczypie piszcząc przy tym z radości A jak nie dam się ugryżć to włacza syrene, a najlepszy tekst "podobny do tatusia, ale charakterek to ma po tobie" i wtedy też myśle że chyba zacznę gryźć i krzyczeć, bo czasem jie wiem czy śmiać się czy płakać z tych grzecznych dzieci i i "strongmenek":) Najepsza zabawa jest gdy chce mnie ugryźć mjąc cyca w buzi no ból nie do opisania, a weź mu wtedy zabierz, dlatego walczymy o butle A Zorka doczytałam ja polecam jednak smoczek bo bez niego chodziłabym z cycami na wierzchu bez przerwy i dałam mu smeczek po przyjściu ze szpitala i nie było problemów ze ssanie, a z butli pić nie umie, to jest jazda...każde dziecko ma swoj "widzi mi się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×