Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Mam termin na 5 września :) Bedzie synek :) mi okres kiedyś spóźniał się prawie dwa miesiące a byłam pewna ze nie jestem w ciąży wiec wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
mi dopiero trzeci test "powiedzial" prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola555
ja gdzies tak do konca maja tez sie nie przejmowałam ale teraz to sie zastanawiam co jest nie tak jednak juz troche dlugo tego okresu nie mam... grat uluje i zycze szczeliwego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga sie mylic jesli zrobi sie za wczesnie test, ale slyszalam ze jesli test pokaze ze negatywny a jest ciaza to ok ale w druga str to juz trudno o pomylke. Chociaz ja tak mialam ze ciazy nie bylo a test druga slaba kreske pokazal chyba ze byla ciaza biochemiczna czy jak to sie tam zwie i jajeczko sie nie zagniezdzilo i jak przyszla @ to wszystko poszlo. Podobno kobiety czesto zachodza wlasnie w taka biochemiczna ciaze i nawet o tym nie wiedza bo przychodzi dzien @ i mysla ze wszystko ok. Tak gdzies czytalam lub slyszalam w jakims programie o ciazach juz nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my po pierwszych szczepieniach. Masakra!! :( Synek dopiero zasnął wykończony płaczem. Własciwie to nie płakał tylko krzyczał przerazliwie przez 3 godz bez przerwy! Wyłam razem z nim. Takiej rozpaczy u dziecka jeszcze nie widziałam. I to spojrzenie prosto w oczy, błagające o pomoc. Serce pęka 😭 A za 6tygodni powtórka. Umrę z rozpaczy. Mam nadzieję że już dzis ani jutro nie bedzie tak płakał bo moje serduszko tego nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - dają takie czopki viburcol przed szczepieniem - uspokajające. U nas nie pomogło ale kto wie może u Was .... homeopatyczne więc bezpieczne ... Współczuję - u mnie pierwsze szczepiene tak samo się zakończyło. N kolejnym nawet nie jęknął :) - więc może nie będzie tak źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo wkłucie może i tak nie boli,ale jak szczepionka jest wstrzykiwana...to jest ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam zaraz kazali kupić czopki przeciwgoraczkowe, tak na wszelki wypadek i dac pół. Mały tak rozpaczliwie krzyczał ze dałam mu nie czekając na gorączke bo akurat sa na te skutki poszczepienne, bóle itd. Tylko że długo nie pobyły w doopce bo po paru minutach mały zrobił kupke ale może cosik się tam zdążyło rozpuscic. Najwazniejsze że już nie krzyczy. Ale nadal jest niespokojny i nie chce jeść :( Na siłe niemal dałam mu cyca 2godz temu -possał ok.5min. Musze go przymusic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Unikałam jak ognia tematów "staraczek", żeby się nie nakręcać i nie myśleć o ciąży, ale prawda jest taka, że wchodzę na "Ciąża, poród..." kilka razy dziennie, w każdej wolnej chwili w pracy i w domu :) Moja sytuacja wygląda następująco: mam 26 lat, mój ukochany 33, w sierpniu bierzemy ślub (cywilny, bez wesela, z niewielkim przyjęciem na ok. 25 osób). Chciałam zaczekać ze staraniem do już małżeństwa, ale nie mogę się doczekać i już nas poniosło w tym cyklu - 5,7 i 9 dnia (cykle 26,27-dniowe). Nie będę owijać w bawełnę - polujemy na dziewczynkę z różnych względów, głównie zdrowotnych, bo mój przyszły małżonek ma genetyczne schorzenie, które dopada tylko mężczyzn. Teraz jest 15. dzień mojego cyklu i się chyba mega nakręcam - 12. dnia przez moment miałam lekko brązowy, gęsty, dłuugi śluz, czuję się jak przed okresem (brzuch mam jakiś taki dziwny, mam wzmożony apetyt, a zwykle w środku cyklu stronię od jedzenia), a dzisiaj coś mnie lekko zakuło jakby przy jajniku i mnie trochę zemdliło. Do tego wszystko mnie wk....wia :D Pewnie jest tak, jak napisałam - nakręcam się, ale tak się chciałam przywitać i będę tu do Was zagladać. Powodzenia w staraniu i tym, którym się udało - w szczęśliwym rozwiazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,rzuciłabys okiem na wpis Ruci83? chyba 2 strony w tył. chyba Ty walczyłaś z pco i tarczycą? Wanda-poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz rucia. Nie nadążam z czytaniem i przeoczyłam Cię. Czy Ty masz niedoczynność tarczycy?? A monitoring cyklu miałas? Pytam bo jestem ciekawa czy miewasz własną owu. Ja mam niedoczynnosc ale tsh w normie. 4 lata starałam się o ciąże i nic. Setny z kolei gin stwierdził u mnie pcos - brak owu, liczne torbiele. Miałam stymulowana owulacje (wywoływaną lekami) i udało się więc głowa do góry. Jak masz jakies pytania to pisz i wybacz jesli odpisze z opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora, to co opisujesz może byc objawem implantacji zarodka jak i owulacji. Niestety (lub stety ;) ) obydwie maja podobne symptomy. Ja na Twoim miejscu próbowałabym do tego 12 dnia cyklu bo czasami owu lubi się przesunąc w czasie. No i życze córeczki :) Zagladaj częściej. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zora! Dzięki za odp. Przy podwyzszonej 3 razy prolaktynie gin powiedzial mi, że nie mam owu. Dlatego przez ok 3 mies. jak bede brala bromergon powinna się pojawic. Jeżeli nie powiedzial, że będzie wtedy monitorował owu, czy drożne są jajowody itd. Musze na razie czekac te 3 miesiace. Przy podwyzszonym Tsh jest niedoczynnosc, ale widzisz u mnie jest rozne raz mam w normie a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się dzieje że ledwo nadążam:) U nas po szczepieniu też była masakra, Mały był marudny przez kilka dni, i wydaje mi się że to połączyło się ze skokiem. Wiecie gdzie można kupić tańszy bebilon?? Ja raz upolowałam za 39,99 w biedronce a teraz chodzę i nie ma go tam tylko 2 i większe mają powystawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wrocilam od lekarza jest rozwarcie na 1 palec, mala glowka napiera na szyjke, wszystko ladnie sie szykuje do porodu, szyjka ma 1,5cm wiec 0,5cm sie skrocila. Wody plodowe w normie, lozysko ladne ale wagi mi baba nie chciala powiedziec stwierdzila ze dowiem sie jak urodze A bylam dzis u innego lekarza bo mojego w piatek nie bedzie a jak do 12.06 nie urodze mam sie stawic u swojego 15.06 (o ile nie urodze do tego czasu) Mam duzo spacerowac i nawet jakbym chciala to moge dzis isc na gimnastyke ( ale nie pojde ze wzgledu na meza bo nie moze do piatku nagle wziac wolnego z pracy bo maja teraz renty i duzo roboty w pracy) Jestem zadowolona ze w koncu cos sie zaczyna dziac do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia to super że wszystko dobrze :) Już jesteś prawie na ,,mecie" życze Ci szybkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a na co i jaką szczepionką szczepiłaś ? Jaki koszt ? Jeśli mogę prosić też inne dziewczyny o wypowiedź na ten temat, za dwa tygodnie i my idziemy na szczepienie i muszę podjąć decyzję, na co zaszczepić i którą szczepionką. Katiaa super, że wszystko w porządku, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Witam nowe koleżanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia juz niedlugo bedziesz miala swoje szczescie przy sobie... :) U mnie wczoraj @ sie nie zjawila i narobila mi duzo nadziei, zrobilam nawet test, ale pokazala sie tylko jedna kreska :( I dzis przyszla @, rozwiala moje nadzieje, kolejny miesiac nieudany - mimo, ze zaczelam brac kapsulki z wiesiolkiem i korzystalam z testow owuacyjnych. Do tego wszystkiego wydaje mi sie, ze ciagle wpadam na ciezarne kobiety lub z malutkimi dzieciatkami :( To takie smutne, tak bardzo im zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucia, no to życze powodzenia z prolaktyną. Niejadne tu z nia walczyła. Podobno idzie ona często w parze z niewłasciwym tsh, tylko nie pamietam czy od tsh podnosi sie prolaktyna czy na odwrót. Ja miałam badania na potwierdzenie pcos i mam podwyzszony poziom testosteronu. Czasami leki przeciwcukrzycowe na to pomagaja ale ja nie chciałam czekac miesiącami na efekt więc zaraz zdecydowałam się na stymulacje. I nie żałuje :) Kala, mój maluszek wazy 4,980 :) Wczoraj nie chciał jesc. Dałam mu butle. Niby wypił krzywiąc się ale zaraz potem zwymiotował wszystko. W nocy płakał przez sen i jeczał -nie budził się na karmienie. Pierwszy posiłek zjadł o 5:00 rano i teraz ok.10:00 -niepokoi mnie ten brak apetytu. Nawet ssac nie chce a tak to lubił chociaz cyca w buzi potrzymac i z nim zasnąć. W przychodni mówili że 2 dni może się inaczej zachowywac. Zobaczymy do jutra. Beti, to było szczepienie obowiązkowe, darmowe. Na wzw, i jeszcze dwa inne ale zabij mnie bo nie pamiętam na co a wezwanie mi zabrali. W książeczce tez nie ma notki! Musze się upomniec nastepnym razem. Ale nie wszystkie dzieci tak reagują. Niestety nasz miał te skutki uboczne - moze dlatego bo to pierwsza dawka była (wzw miał juz w szpitalu). gosienka, ja pierwsze mleko kupiłam w tesco za 42zł chyba ale tez widziałam w Biedronce te za 39,99 i u nas jest na okragło więc kupie je nastepnym razem. Nigdzie tanszego nie widziałam. Katiaa, powodzenia i szybkiego porodu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, nie poddawaj się. Tobie też się w koncu uda. Wierze w To. Nie smutaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi nie poddawaj sie zobaczysz i ty niedlugo sie doczekasz i ujrzysz w koncu te 2 kreseczki na tescie. Tego ci zycze. Pamietam ze jak ja sie staralam tez mialm wrazenie ze tylko ciezarne i swieze mamuski widze na okraglo. Ja sie nie poddalam i w koncu sie udalo. Tobie tez sie uda! Dzieki dziewczyny teraz wyczekuje godziny ZERO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - my braliśmy tą skojarzoną 5 w 1, koszt 130 zł. I na nfz wzw. Jedni polecają te skojarzone a inni już od nich odchodzą, co osoba to opinia. Tak samo reakcja jest inna, każdy organizm inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora u Ciebie były trzy wkłucia a szczepionek pięć powinno być, bynajmniej tak jest na mojej rozpisce szczepień obowiązkowych: błonica,tężec,krztusiec,Hib i wzw B. Ja się zastanawiam na tymi rotawirusami i pneumokokami... Ile ważył Twój skarb jak się urodził ? Ja urodziłam 8 dni po Tobie i Bartek wczoraj ważył 4640. Pediatra, u której wczoraj byliśmy zaleciła Delicol lub Biogaię na te dolegliwości brzuszkowe, wykupiłam na razie delicol i mu podaję. Zobaczymy, czy będzie poprawa. Na tą szorstką buzię i schodzącą skórkę mam smarować kremem natłuszczającym, kupiłam Mustelę. Zajrzała do buzi i mamy tym aphtinem pędzlować języczek. 110zł poszło w aptece + 50 w rossmanie :-) a tak tylko kontrolnie chciałam lekarkę podpytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa:) to się powoli zaczyna:) Zora,a moze mleko dla ulewających ...chyba beblikon pepti my braliśmy 6w1,na szczescie troszke mniej wkłuć jest.nic dodatkowego ie bralismy. bebilon u nas jest po 42,99....we wzystkich marketach. Gosiu jak masz kłopot z zakupem to w niedziele mogę Ci podrzucić do W lub S :) Mimi,trzymamy kciuki za czerwiec:) Rucia-pozdrowienia dla pracujących:) a mi dzis szczęka opadła,bo moja drugi dzien strajkuje i nie chce rano mleka (od 3 do 11),więc dałam 2 łyzki stołowe kaszy-zjadła (łaskawie)...wziełam ksiazeczke z bobo-vity,a tam informacje,ze bobas w 7m,nie ma zadnego czystego mleczniego posiłku (jak nie kaszka to kleik)....i mamy 4 zębaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziękuję mam jeszcze 2 puszki tylko tak się zastanawiałam czy jet do zdobycia gdzieś tańsze:) Cały zasiłek macierzyński jest przefurmaniony na Jasia jak nie mleko to pieluchy, potem krem to witaminy a to maści i tak w kółko:) Powiedz a kupiłaś tą matę muzyczną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam...i czekam az przyjdzie..liczyłam,ze dzis,ale listonosz juz był...i wreczył mi tylko rachunek za telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×