Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Netta :) no 3 testy nie mogą się mylić ! teraz będzie uczucie mokrego i będziesz biegała do łazienki sprawdzać czy wszystko ok :) i chyba wielkie pragnienie dopada na początku ciązy? juz nie pamietam...i ten mrowiący ból piersi! :) :) cieszę się,że udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do łazienki biegam rzeczywiście często. Non stop jestem głodna i chce mi się pić. Piersi bolą tylko przy dotyku, gorzej z brzuchem. Do tego doszły jeszcze dziś lekkie mdłości z rana :/ Ale to chyba z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - zależy od lekarza i sprzętu. Najlepiej żebyś miała betę to będzie wszystko wiadomo. Bardzo mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta bardzo się ciesze !! oby wszystko było dobrze bo tyle testów na pewno się nie myli :) tylko uważaj na siebie i nie przemęczaj sie za dużo przy rozpakowywaniu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest jednak to, że w zeszłym roku w wakacje jedną z atrakcji na wyjeździe była wróżka. Poszłam do niej tak dla hecy, bo nie wierze w takie rzeczy. Wywróżyła mi, że w maju zostanę mamą i będę miała synka ;) Myślałam wtedy, że padnę, a ona bredzi. A tu wygląda, że się sprawdziło :) i jak tu nie wierzyć we wróżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Netta, gratulacje, sprawdzaj sobie hormony tarczycy, żeby tu nic nie wyszlo i bierz jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cały czas pamiętam o tarczycy. Endo zresztą mnie już pamięta, bo ostatnio była u niego trochę za często. Pewnie niedługo znowu do niego zawitam. Zresztą mówił mi, że w razie ciąży pewnie będę u niego co miesiąc na wizycie. Na razie wcinam euthyrox w dawce jaki mi przepisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Netta kochana bardzo sie ciesze i gryuluje :) wiedziałam ze ci sie uda :) ja cały czas walcze...ale juz powoli trace nadzieje :(:(dobrze że urlop mam za niedługo to moze to pozwoli mi choc na troche zapomniec i uciszy moje wewnętrzne cierpienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie do grona :) Netta gratuluje z calego serca, szczerze mowiac baaardzo Ci zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tobie też musi się udać. U mnie stało się to w najmniej spodziewanym momencie. Zresztą do tej pory nie bardzo w to wierzę. Mam wręcz wrażenie, że zaraz się obudzę, że to jest jakiś sen. Uwierzę na 100% jak ktoś pokaże mi na monitorze USG, że nie mam zwidów. Jednym słowem totalne zajęcie myśli czymś innym daje efekty. Najpierw urlop w górach, potem przeprowadzka i przygotowania do zabiegu. Człowiek myśli o wszystkim innym tylko nie o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta ja na urlop tez w góry sie wybieram :) i przeprowadzka tez po częsci mnie dotyczy...bo moja teściowa sie wyprowadza i teraz chałupka będzie na mojej głowie..:) ale ja już straciłam nadzieje ..a w cuda nie wierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja jak wczoraj robiłam test to na nic nie liczyłam. Prędzej mniejsze zdziwienie wywołałby kosmita w mojej łazience niż to co zobaczyłam z rana na teście. Myślałam, że mam zwidy albo problemy ze wzrokiem. Zresztą pomału zaczynałam się godzić z myślą, że możemy nigdy nie mieć dzieci. Do tego panicznie bałam się tego zabiegu, który miałabym mieć na początku czerwca. Jeśli lekarz potwierdzi, że rzeczywiście się udało to pewnie pojawi się strach czy wszystko będzie ok. Tym bardzie, że mam problemy z tarczycą. Do tego w 2 fazie cyklu miałam robione zdjęcie RTG klatki piersiowej :( Właśnie pod kontem tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelke poszukam pozniej, bo wlasnie skonczyla mi sie przerwa w pracy :) Ale napisze szybko cos o sobie: Mam 22 lata, od prawie 6 lat mieszkam w Niemczech i od prawie 6 lat jestem z miom chlopakiem. Od stycznie mieszkamy razem, a od lutego staramy sie o malenstwo. Jak narazie bez skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH.......... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta to z tym rtg nie ciekawie..jak kiedyś chciałam zrobić rtg zeba to jak powiedziałm ze moge być w ciazy bo sie staram to babka mi odmowila bo stwierdziła ze nie będzie ryzykowac...ale trzyamm kciuki zeby było ok :) aha mam prośbe bo wiesz my teraz z dziewczynami jestesmy na innym forum :) jak juz gin potwierdzi u Ciebie ciaze to zajrzyj do nas :) opiszesz swioją historie to moze da to nam sił do dalszej walki :) tu masz linka http://babiniec.myforum.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam mówie wyjzd w góry daje efekty:):):) wlasnie taki efekt lezy na rekach i sie włanie zes..rał hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.06 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH....... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję, że nie będzie żadnych przykrych niespodzianek przez to RTG. Babka dała mi jakiś dziwny bardzo ciężki fartuszek jak robiła to prześwietlenie. Robiła je 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie wtedy mniej wiecej mogło dojśc do xapłodnienia...wiec powinno być ok :) trzyamma kciuki :) to jak zajrzysz do nas ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jak tylko będę coś wiedziała to dam znać. Trzymam kciuki za Ciebie Monia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta jak dała Ci ten ciezki fartuszek to możesz spać spokojnie on odbija promieniowanie :) kobietą zawsze to dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uspokojenie, zmykam do lekarza. Jak będę coś wiedziała to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Mimi90..................22......dolnoslaskie...........4..............05.06 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH....... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie............CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam na wizyte do gina mam nadzieje ze wyniki tego testu na glukoze będą dobre uff ciekawe co tam u mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuuupi, netta ale się cieszę :) Jak zwykle doczytuje ostatnia :P Rysiada, normalnie jakbyś siedziała w mojej głowie. Zgadzam się z każdym napisanym słowem. Wanda, ja raczej się nie udam na wizyte po połogu bo przeciez nie zabiore dzidzi ze soba do pksu żeby jechac do swojego gina. Trudno. Jak mały podrosnie to się gruntownie przebadam. Netta, pamiętam swoje pozytywne testy :D Myslisz sobie: przewidziało mi się. Zerkasz raz jeszcze.. Sprawdzasz ulotke: czy aby na pewno dwie krechy to ciąza a nie na odwrót itd. Ja swój teścior mam do dzisiaj :) katiaa, a jak Ty się czujesz?? Przecież to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiłam wczoraj ten lek i dzis synus obdarzył mnie pieknym pawiem :( Ja mokra, on tez i podłoga. I niech mi ta lekarka nie próbuje wmawiac ze on po prostu duzo ulewa. Cisnienia w kranie takiego nie mam jak jego pawiki!! Odpukać!, kryzys laktacyjny odszedł w niepamięć więc teraz czas na nawał pokarmu. Rano myslałam że cyce mi urwie - takie były ciężkie i twarde. Aż guzki czułam. Ale mój głodomorek szybko się z tym uwinął i cycochy zgubiły dwa rozmiary ;) Mąz przeziebiony. Leży z gorączka w innym pokoju. Troche mi żal gada, no i mimo wszystko tęskono nam za nim (od wczoraj go ,,nie widziałam''). Nawet mi brakuje kłótni o pilota :P No ale czego sie nie robi dla dobra dziecka. Mnie tez dopadło przeziebienie ale w mniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×