Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

taaaaa....ciach mamuśę za kinola lub grzywke....skąd to znam :/ ...ale juz idzie ku lepszemu....chyba,ze bedzie ciezko przy zabkach i wprowadzaniu pokarmow...jak nie urok to.... jeszcze troszke i bedzie swiadomie sie tulic,mowic ma-ma -ma -ma lub ta-ta -ta ta.... śpie z małą w łóżu i ten jej usmiech po przebudzeniu....i te wielkie oczy spadam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love to cwiczenie na boczku-mamy co cwiczyc,kuma o co chodzi,ale nie ma sily,by robic je bez pomocy moja przestała chciec jesc w nocy-co nie znaczy,ze mnie nie budzi lub spi s-pokojnie-dzis w nocy podam tylko picie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja mam bebilon i starcza on nam na średnio 7 dni. Mały wypija raz 500 raz 700 ml. Netta gratulacje, trzymajcie się zdrowo:) Lovekrove - nam kazali oczyszczać nosek 3 razy dziennie jak jest zapchany że tak powiem bo im częściej się w nim grzebie że tak powiem to potem jest problem i jak Mały ma sucho w nosku to nic mu nie ruszam. Teraz ma mały katar i psikam wodą morską potem na brzuch i wszystko ładnie ścieka:) na koniec ta oczyszczaczka i jest w porządku:) Brzydka pogoda u nas i wczoraj nie wychodziliśmy z domu. Mam pytanie jak często obcinacie paznokcie dzieciom? Jasiowi rosną w ekspresowym tempie i co 3 dni nożyczki idą w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jednak pójdę do lekarza po zwolnienie. Czuje się dziś fatalnie. Nie dość, że wczoraj wieczorem te plamienia były intensywniejsze mimo leków. Zmieniły też barwę na rdzawą. Do tego szyjka się obniżyła. Brzuch boli jak nie wiem. Nie licząc tego że tam nisko boli mnie jak na miesiączkę. Boje się, że coś jest nie tak. Rano niby było lepiej, ale jak dowlekłam się do pracy znowu jest nie tak. Nie licząc tego, że w autobusie zarobiłam w brzuch bo taki był ścisk. Czuje się fatalnie. Zastanawiam się tylko jak to zrobić, żeby w pracy nie zorientowali się na razie, że chodzę już do pracy we dwoje. Wolałabym na razie o tym im nie mówić. A z drugiej strony bardzo boje się o maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta lepiej idz po zwolnienie bo lepiej nie ryzykować a lekarzowi powiedz żeby nie pisał o ciąży przeciesz chyba tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie da tak rady, bo zwolnienie ciążowe ma swój kod B i jest wtedy płatne 100%. Kobiety w którym tygodniu udało Wam się dostać do ortopedy z maluchami ? Bartkowi idzie 6 tydzień, a gdzie nie dzwonię, to terminy na koniec czerwca. Nie za późno będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kurcze nie wiedziałam :/ to jedyne pozostaje pogadać z szefem żeby nie mówił innym dlaczego jest na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
netta mozesz isc do ogolnego lekarza i powiedziec ze zle sie czujesz, ze to poczatki ciazy, ale nie chcesz narazie zeby tak wpisal w zwolnienie bo wiadomo jak to w pracy bywa... tyle ze wtedy bedziesz miala zaplacone 80%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj usmęciłam posta:) Asia mamay już dwa zęby zero przerwy między kolkami a zębami, daje w kość...moje słonce Gosieńka ja też obcinam poznakcie dwa razy w tyg. A mieszczą sie Wam dzieciaczki w głebokim wózku?bo u nas zaczyna być ciasno Beti Jak się sprawuje grander? Beti moje zdanie jest takie lepiej te bioderka wcześniej, bo jak wszytsko jest w porządku to oky, ale jakby odpukać coś miało być nie tak to im mniejsze dziecko tym łatwiej o korekcje A swoejego zdania o opiece NFZ nie będe po roaz kolejny wyrażać, musiałaby się chyba jeszcze z brzuchem zapisywać Netta mnie gin mowił, że u kobiet, które plamiły przed ciążą ryzyko plamień jest zdecydowanie większe, ale w większości nie są to plamienia zagrażające Inna sprawa jeżeli czujesz, że powinnaś odpocząc, leżeć to tak zrób, a tak się kiedys w pracy dowiedzą-polityka prorodzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ty masz Juli trzymać i tylo lekko na tej rączce opierać - z czasem zwiększaj ciężar - czyt. mniej trzymaj :). Netta - ciążowe zwolnienie dostaniesz jak zabije serduszko - teraz gin nie może uznać, że jest ciąża. Może rzeczywiście do ogólnego i sciemniać, że brzuch boli - sraczka itp. Grypa na dwa końce :) Wanda - u mnie też było tydzień temu jeszcze nie do wytrzymania. Teraz już daje mi nieco wolności. A głowę trzyma wysoko bo ma napięcie mieśniowe grzbietu - dlatego ćiwczymy. Główkę trzymał tak od urodzenia :) - a ja się cieszyłam, że silny ...phi .... Gosia - też co 3 dzień paznokcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda grander spoko, tylko od razu przy pompowaniu pękła dętka :-) Fakt faktem, że malutka ta gondola. Umówiłam się prywatnie na usg bioderek, 150zł, nic mi się nie udaje za darmo :-) i na szczepienie idziemy tego samego dnia. Planuję skojarzoną szczepionkę, trochę kasy pójdzie :-(. Love ( albo ktoś kto się orientuje ), jak u Mikiego zdiagnozowano nietolerancję laktozy ? Które z objawów miał ? Mój Bartuś nie ma kolek, ale cierpi z powodu bąków, które puszcza na potęgę i bólów brzuszka, robi strasznie rzadkie kupy, nie wiem czy nie powinny być już gęstsze. Szkoda mi go, bo budzi się ok.3,4 i stęka przez sen. Często się wierci, pręży itp., ale nie płacze z tego powodu. Próbuję znaleźć przyczynę. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale coś pisałaś o tym, że w kupie jak są białe grudki, to właśnie może świadczyć o nietolerancji. Bartuś jak go dokarmiałam bebilonem to też takie miał. Teraz jest tylko na piersi i ma strasznie rzadkie, zero jakiejś papki tylko taka ulana pieluszka. Do tego strasznie ma szorstką buzię, pomijam potówki, których nie mogę się pozbyć. Przy brwiach i na uszkach ma takie jakieś zgrubienia szorstkie. Smaruję mu to kremikiem, ale nie pomaga. Na pozostałych częściach ciałka nie ma nic. Miał tak któryś z Waszych dzieciaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...to cudownie masz:/ kolki,ząbki...zaraz dojdzie nowe jedzonko i ,aby dobrze reagował na marcheweczki i jabłuszka.. a my mamy juz 4 zęby! wczoraj słyszałam zgrzytanie,a dziś wyczułam tareczki u góry-obie jedynki. dolnymi skrobie o górne i rozciąga tak dziąsło....chwała,że tylko odrzuca butlęi w nocy wierci sie ...na spiocha troche łyknie,a tak zupka/deserek/kasza łyżeczką-juz jestesmy na sliniaku,bo wczesniej nakladalam jej pieluche,zeby ogarniac buzke,a teraz juz corazmniej sie brudzi...choc kaszke mam juz na scianie:) łapie rączką za łyzeczk-musze dawac jej osobna dzis spodziewam sie paczki-kupilismy takie cos http://allegro.pl/mata-edukacyjna-muzyczna-dzwiek-edukacja-wyprzedaz-i2363301681.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - to ja sobie sama zdiagnozowałam tę nietolerancję... mój ma alergie na mleko krowie a to co innego. Ja pisałam o grudkach .... Te stękanie i skręcanie to pewnie kolki - tylko w małym wydaniu ... ulane kupy to też wg mnie normalne - my zasraliśmy się wielokrotnie po włosy na głowie - i tu nie przesadzam :)). Bądz spokojna. Teraz kupa wygląda na nieco mniej rzadką. Dopiero teraz ... Karmisz piersią to kupa może być różna - czasem zielona - rzadka i z grudkami i kłaczkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdze w spacerówce,rozłożonej na 30stopni pochylenia , bo jest ciepło...ale w gondole sie jeszcze miescimy (roan marita) moge podniesc oparcie i wtedy jest wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ok:) jak poćwiczymy to dzieciaki na jednej raczce beda pompki robiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti te kupy to normalne- one jak pisze Lovekrove wylewają sie z pieluchy z każdej strony:) ważne by były raczej żólte niz zielone Asia roan rzeczywiście troche wiekszy, ale dla mnie niezwrotny Też podnosimy oprcie bo inacze się złości, ale właśnie na dłiugość ciasno A z tego co pamiętam to tylko roan marita i bolder eco miały dłuzsze gondole To dla jakich dzieci oni robia te wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola555
witam kobietki :) przepraszam ze tutaj pisze ale juz nie wiem gdzie sie zwrócić ... mysle ze jestescie doświadczone i obcykane w objawach itp. A wiec zaczne od tego ze przypuszczam ze moge byc w ciazy .. z moim partnerem w sumie nie staramy sie i nie staralismy sie o dziecko. wspolzyje od 10 miesiecy bez zabezpieczen nie liczac dni plodnych itp. z tym ze jest to stosunek przerywany. Wiec nie wiem jak moglo dojsc do zaplodnienia skoro on sie we mnie wiecie nie... ? Tak jak mowilam wyzej nie staralismy sie wiec jak bedzie dziecko to bedzie a jak nie to nie ale ostatnie objawy troche daja mi do myslenia a wiec zaczne od tego ze okres spóznia mi sie juz 2 tydzien. Na dodatek mam sluz nie wiem czy plodny czy nie, raz jest gesty a raz leisty ( lecz tez nie twagorowaty) czego wczesniej nigdy nie zauwazylam przed miesiaczka. Boli mnie brzuch tak jakbym miala dostac okres ale okresu nie ma. Na dodatek mam nudnosci (bez wymiotów) nie sa one jakos o ustalonej porze dnia czy nocy roznie to z nimi bywa. Pobolewaja mnie piersi ale nie tak mocno jak na @ . Z obliczen wynika ze jezeli jestem w ciazy to juz pewnie z miesiac moze krócej robilam test 1 nie wyszedł drugi wyszedł negatywny. Dzis zaczął bolec mnie kręgosłup na dole ale bardziej po prawej stronie niz po lewej. Apetyt troche sie zwiekszyl ale jakos bardzo sie nie obzeram . Kobiety czy moge byc w ciazy czy to objawy ciazowe czy przedmiesiączkowe? Dodam jesczze ze ostatnia miesiaczke miałam 23.04.2012 wczesniej miesiaczki mi sie nie spozniały a teraz nagle znikneła i to na dosc długo... Prosze o jakies porady ... z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola skoro Twój partner nic ten tego tam to jest to nie logiczne ze możesz być w ciąży bo przeciesz wiatropylna nie jesteś no chyba że nie masz tej stu procentowej pewności, najlepiej powtórz test ciążowy albo zrób bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola555
witaj nika :) dzieki za odpowiedz :) no wiesz nie moge w 100% zagwartantowac ze zawsze zdarzył ... chodz wydawało mi się ze tak ? tego nie wiem ... słyszałam ze plemniki tez są w tym sluzie ktory wytwarza mezczyzna podczas stosunku zanim nastapi wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Wanda,roany nie sa zwrotne-kółka sa sztywne,ale maja dobre zawieszenie (my przechodzimy przez tory i perony)...koszyk pod spodem jest troche dziwny (jak w starych wózkach) ale jest funkcyjny-całe zakupy tam upycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, dzięki śluzowi one sie przemieszczają a wg najnowszych badań mogą żyć w śluzie do 9 dni i czekać sobie na komórkę jajową :) najlepiej kup test i zrób rano, żadko się testy mylą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o nasz śluz, a co do mężczyzny to chyba nie, bo w takiej sytuacji kobiety zachodziły by w ciąże bez wytrysku? ale aż tak się na tym nie znam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola zawsze sa jakies szanse ze w sluzie mezczyzny przed wytryskiem sa plemniki i moze dojsc do zaplodnienia jesli akurat kobieta miala dni plodne poza tym nie zawsze mezczyzna zdarzy wyjac na czas a nawet jesli mysli ze zdazyl zawsze sa jednak te kilka % niepewnosci co i jak.. Wiadomo ze jest tak ze jak sie o dziecko nie stara to latwo w ciaze zajsc a jak sie kobieta stara to zawsze jakies utrudnienia sa bo duzo wtedy sie mysli o tym, stresuje itp. Najlepiej powtorz test ciazowy z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola555
no własnie i tego sie obawiam katia ... ze moglo byc i tak... wczesniejsze testy robiłam wieczorem ... trzeba zrobic rano tescik ale to jutro ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze u ciebie byc tak jak kiedys u mnie bylo ze mialam cykl bezowulacyjny i stad ze @ nie przyszla. Ja kiedys cykl mialam 87dni a w ciazy nie bylam, a objawy jak na ciaze byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie i USG. Pani doktor stwierdziła, że w ciąży jestem na 100%, pogrubione endometrium i powiększona macica. Pęcherzyka nie była pewna czy widać, ale stwierdziła, że na tym etapie nie musi. Kazała dalej brać leki i za 10 dni pokazać się na kontroli. Wykopała też na zwolnienie na 10 dni z nakazem oszczędzania się i leżenia. Prosiłam czy nie da rady bez informacji o ciąży ale nic z tego. Powiedziała, że innego mi nie da ze względu na to co jest w karcie. Zresztą powiedziała, że albo biorę takie albo mi nie da wale. Po innych lekarzach nie miałam już siły latać. Więc dostałam z tym nieszczęsnym kodem B. Mam nadzieję, że w pracy mnie nie ubiją. Tym bardziej, że zmienili mi umowę w marcu na czas nieokreślony ze względu na kredyt. Tak miałabym jeszcze do października na czas określony. Teraz pozostaje mi czekanie na kolejną wizytę. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Nie mogę się doczekać kiedy usłyszę serduszko maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Lola muszę sie dokształcić :))) w damskich sprawach jestem wyedukowana :P Lola jak test wyjdzie pozytywny to tylko sie ciesz :) ale trzymam kciuki żeby było po twojej myśli Netta kożystaj z wolnego i odpoczywaj a na pewno bedzie dobrze, mam nadzieje że w pracy wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola555
Katia wlasnie to tez biore pod uwage.. jutro zrobie test i napisze co i jak ... a moze jutro dostane miesiaczke? Bo cos piersi coraz bardziej mnie bolą... zobaczymy :) Nika a Ty starasz sie o dzidziusia czy juz masz ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×