Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej Dziewczynki :) jakiś czas nie pisałam, ale miałam ostatnio sporo zamieszania w związku z pisaniem i obroną pracy magisterskiej i nie miałam nawet czasu na zajrzenie na forum... No ale od wczoraj jestem już panią magister inżynier i zakończyłam oficjalnie studia :D :D :D no i wczoraj miałam wizytę u gina i z Dzidzią jest wszystko w porządku :) waży 3kg :) i jak to gin powiedział przy badaniu szyjki, żeby się już w żadne podróże nie wybierać, bo teraz wszystko się może zdarzyć. Powiedział też, żebym do niedzieli się oszczędzała, bo skończę wtedy 37 tydzień i zacznę 38. A mam już rozwarcie na 1 palec i Niunia jest bardzo nisko główką ułożona... Kazał zapisać się na wizytę za 2 tygodnie, ale stwierdził, że raczej na pewno się nie spotkamy już na tej wizycie. No i muszę się wziąć i w końcu spakować torbę do szpitala. No i kurcze powiedzcie mi gdzie mogę kupić te podkłady poporodowe (te wielkie podpaski), bo byłam w Rossmanie, w Naturze, w kilku aptekach i nigdzie nie mają... No masakra... Jakbym wcześniej wiedziała, to zamówiłabym przez neta, ale teraz to już wolę nie ryzykować, skoro gin powiedział, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) jakiś czas nie pisałam, ale miałam ostatnio sporo zamieszania w związku z pisaniem i obroną pracy magisterskiej i nie miałam nawet czasu na zajrzenie na forum... No ale od wczoraj jestem już panią magister inżynier i zakończyłam oficjalnie studia :D :D :D no i wczoraj miałam wizytę u gina i z Dzidzią jest wszystko w porządku :) waży 3kg :) i jak to gin powiedział przy badaniu szyjki, żeby się już w żadne podróże nie wybierać, bo teraz wszystko się może zdarzyć. Powiedział też, żebym do niedzieli się oszczędzała, bo skończę wtedy 37 tydzień i zacznę 38. A mam już rozwarcie na 1 palec i Niunia jest bardzo nisko główką ułożona... Kazał zapisać się na wizytę za 2 tygodnie, ale stwierdził, że raczej na pewno się nie spotkamy już na tej wizycie. No i muszę się wziąć i w końcu spakować torbę do szpitala. No i kurcze powiedzcie mi gdzie mogę kupić te podkłady poporodowe (te wielkie podpaski), bo byłam w Rossmanie, w Naturze, w kilku aptekach i nigdzie nie mają... No masakra... Jakbym wcześniej wiedziała, to zamówiłabym przez neta, ale teraz to już wolę nie ryzykować, skoro gin powiedział, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - dzięki Ty Lady moja :))) Justa - gratuluję !!!!!!!!!!! Podkłady w aptece :))). Dzis Miki przespał od 12,00 do 5,00. Oczywiscie się kręciła ale ja już do jego wiertów nie wstaję. To jego rekord :))). Wyspana jestem jak nigdy, nawet nie łudzę się, że mu już tak zostanie. Wyżyna się drugi ząbek :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, dziękuję :) to chyba będę się musiała w dalsze rejony wybrać, bo w najbliższej okolicy w aptekach nie mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie miałyście jakiś sprawdzony sposób na mdłości i wymioty??? Wczoraj zaliczyłam pierwszego "pawia" i myślałam, że umrę z rana. Najgorzej mnie mdli wieczorem i rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta współczuje Ci :/ nie wiem czy sa na to jakieś sprawdzone sposoby :/ ale mam nadzieje że dziewczyny Ci pomogą ja na szczęście tylko raz wymiotowałam, a po za tym to co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - ja miałam mdłości jak byłam głodna - mój sposób to jeść :))). Rezultatem tyło 5 kg w I trymestrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czego używacie do kapieli maluszków?? Kupuje powoli kosmetyki i kupiłam już sudocrem krem przeciw odparzeniom z nivea oliwke z nivea i nie wiem co do kąpieli bo żel dwa w jednym z nivea pisze że dopiero po miesiącu stosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczeła się kolejna fala upałów :/ oby nie było tak źle jak ostatnio... 3 lipca mam wizyte ciekawe ile synek za miesiąc urósł :) Dziewczyny chodze prywatnie do gina a wiem że bd w lipcu na ktg (po raz pierwszy) i za to się płaci?? Bd w tym szpitalu co normalnie pracuje moja gim wiec chyba za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja do kąpieli kupiłam emulsję Oilatum, ponoć nie trzeba po niej już smarować Dzidzi żadnymi balsamami, ani oliwką, bo ładnie nawilża i natłuszcza skórkę. ja na KTG byłam prywatnie u gina, więc płaciłam 30zł, ale skoro Ty idziesz do szpitala, to zapewne będziesz miała to badanie na NFZ :) u mnie niby jest bardzo ciepło, ale wieje też taki przyjemny wiaterek, więc nie odczuwa się tego, że jest tak gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tak na szybko bo maly chory i mamy zastrzyki i mam pytanko,bo rano dałam mu czopa i po jakis 10 min zrobil kupe,i czy ten czop zdazyl sie wchlonac? czy a? bo zglupialam,kupe ogladalam ale nic tam takiego nie zauwazylam oprocz tego ze nieladna byla ;) buziaki dla malenstw i tych w brzuszku i tych po za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do szpitala na to ktg bo w gabinecie moja gin nie ma sprzętu ale jak płaciłaś 30 zł to nie dużo myslałam ze wiecej wiec jakby co to nie taki wydatek :) i Do tej emulsji już nie trzeba stosować żadnego szamponu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nie trzeba :) nie wiem dokładnie jak to będzie w praktyce, bo teraźniejsza moja wiedza na ten temat pochodzi z różnych forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian do 14 lipca siedzę na zwolnieniu. 16 lipca ma wizytę kontrolną i mam nadzieję, że już zobaczę maluszka. Wybiera się na nią ze mną M. Oby nie zwiał w ostatniej chwili ;) W piątek byłam na badaniach, teraz czekam na ich wyniki. Apetytu niestety nie mam. Mam tylko nadzieje, że po 3 miesiącu mdłości w końcu ustąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa moja zużyła dobre 3 opakowania czopków i jesli kupa była po 10 minutach,to czopek powinien być w niej...rozpuszczał sie po dwóch -trzech godzinach. oby Tymonek szybko doszedł do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta...nic nie mów o mdłościach...do 6mies jadłam "dla pawia" a potem dla siebie....do 6 mies -6kg...kuzynce pomagał imbir dodany do herbaty i herbatnik trzymany koło łózka,by zjesc choc jednego przed wstaniem rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopałam na 284 tabelkę i czy ktoś wie jak u Araguaii? i Agusiiiiii? STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ...Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... ........Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ......Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia już dawno się nie odzywała, a Agusia pisała kilka dni temu jeszcze w dwupaku :) ale już mogło się coś zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie pisałam wczoraj bo najpierw miałam doła potem już nie a teraz znów zaczynam miec. Byłam wczoraj na ktg- żadnego skurczu, ginekolog pow. że jest na 1 luźny palec i miękka szyjka, więc warunki do porodu coraz lepsze i kazał przyjść w poniedziałek. @ dziewczyny przede mną były też 2 dni po terminie, pierwsza od razu została - jej 3 dziecko, 2 urodziła z wagą 4700! bo lekarz na usg nie zauważył, ze duże i teraz miała bardzo duży brzuch i chcą i niej wywoływać, druga miała stawić się w niedzile i jak nic to w niedziele lub poniedziałek mają wziaśc ja an patologie i założyć jej balonik. Z jednej strony ciesze się, bo nie chciałabym tam zostać, z drugiej widzę, ze u każdej co innego i zależy na kogo na dyżur się trafi, bo wcześniej była dziewczyna tydzień po i kazali jej przyjść za 2 dni , była i znów kazali za 2 dni!!! Napisałam smsa do mojego gina- on w tym szpitalu pracuje i odpisała, że jak do niedzieli nie urodzę mam zadzwonić w niedziele, no ciekawe co poradzi skoro w szpitalu położna powiedziała, że do piątku czy czwartku jest na urlopie ! :/ a tu 2 godziny do niedzieli :( mój M ciągle się pyta kiedy? i mnie wkurza, sex też nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka mam pztanko czy moge brac tabletki na grzybice pochwy w trakcie brania luteiny dopochwowej bo dostalam wlasnie grzybice jestem zalamana ze kolejny cykl nie udany a przewaznie po hsg zajdzie sie w ciaze a tu nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii,nie martw się urlopem lekarza. Jak powiedział,że zadziała to zadziała. (powinien:/) w szpitalu,w którym rodziłam (mały,powiatowy,2 łózka porodowe+9poporodowych na salach),położne wiedziały,które kobiety są od ich lekarzy i mimo wszystko było to widać,nawet od którego....pewnie dostawały,jak gin potem się wypytywał o "jakość obsługi", od jednego więcej sie nasłuchały ,od drugiego mniej. jak leżałam to były 2 dziewczyny po terminie,jedna juz miał miec 3.podejscie do wywoływania....urodziła sama o 1 w nocy-coś ją zabolało i zrobiło "plum".godzinę nawet nie trwało,a pierwsze dziecko. druga drugie tez szybko urodziła....wiem,ze siedzisz jak na szpilkach... Riolek,jak brałam lutkę dopoch. to brałam clotrimazol w tabletkach , macmiror,a pod koniec ciąży pamucifen (czy jakos tak) tylko lutke miała rano,o 16 wieczorną, a pozostałe jak juz szłam spac,by nie wypłynęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wyobrażam sobie co czujesz, ale może za to poród będzie szybszy :) Riolek ja również trzymam kciuki za ten cykl oby się udało :) Moniaaa dużo zdróweczka dla Tymonka niech szybko wraca do zdrowia bo wakacje się zaczeły :) U mnie od samego rana upał i straszna duchota :/ uff oby jakaś burza przeszła to może powietrze będzie lepsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta co do mdlosci... u mnie najgorzej bylo na glodniaka:) pomagalo "cos zjesc" najlepiej sucha bulke bo na nic nie mialam apetytu albo migdaly, na szkole rodzenia dziewczyny mowily tez o skorce od chleba ale tego nie probowalam wiec nie wiem jaka skutecznosc;) minelo mi mniej wiecej po 4 miesiacach... efekt -7,5 kg:) ale to bardziej z braku "smaczkow" na cokolwiek niz z wymiotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziekuje za dobre slowa, stresuje sie tym ze jest juz po terminie i czy wszystko ok.nogi zaczely mi puchnac i stopy szczegolnie prawa :/ nigdy mi nic nie puchlo dzis imieniny mojego dziadka musimy isc choc na godzine a tam cala wielka rodzinka :/ nie mam ochoty :( dziekuje Wam za wsparcie moj M nie wie o co mi chodzi co 2 godz pyta kiedy zaczne rodzic! Wrrr Co do mdlosci mialam je caly dzien i w nocy jak sie budzilam na szybko to cos do picia albo suchar a jak nie chcialam sie budzic to brala cukirka malego owocowego skitelsa i szlam spac, pomagalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiii.....żeby poszło lekko i szybko...za ten ból krążących myśli, krążacego męża i emocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×