Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Mala gosienko- zadnych skurczy nie mam, nawet od 14 nic mnie w dole nie kuje, za to jak robilam siku to mialam uczucie jakby tam maly troche napieral w dol, ale teraz nic cisza.nic nie leci, poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
łyżeczka to chyba nie problem, raczej te papki. Wyraźnie Bobovita nie wchodzi, a po marchewce z ziemniakiem Bobowity to dosłownie miała od razu odruch wymiotny, Spróbowałam i faktycznie bez smaku papa. Dziś starłam banana, jabłko i gruchę do tego trochę kaszki i poszło. Vilia, czy Twojemu gotowałaś zupki, czy kupowałaś gotowe słoiczki? Bo wydaje mi się, że trzeba by trochę dosolić, choć to nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę was o pomoc. Okres spóźnia mi się już 5 dni, zawsze miałam regularne miesiączki co do dnia. Używamy z partnerem antykoncepcji w postaci prezerwatyw(lecz zakładana jest w połowie stosunku). Ostatnio miałam bóle kolan i dostałam skierowanie na prześwietlenie kolan to były 3 zdjęcia wykonane 31.05 , robiłam też prześwietlenie panoramiczne zębów w tym ciężkim fartuchu 25.05 i u dentysty miałam ok 3 zdjęcia 13.06. Okres powinnam mieć 16.06 boje się że mogę być w ciąży a miałam robione tyle zdjęć w jednym cyklu. I chciałam się zapytać co może z tego wyniknąć, bo aż boje się zrobić test ciążowy. W każdym innym przypadku cieszyłabym się z ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa moze spróbuj , jak bedziesz gotowała, to nie gotuj z koperkiem tylko dodaj swiezy przed zmiksowaniem blenderem ...młodą dziąsła bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - jak się czujesz?? Asia - widzę że dzisiaj nie śpimy o jednej godzinie, Jaś wstał o 5 i chciał się bawić na szczęście jeszcze usnął i spał do 8.30:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gosienko- jak to miło, że pytasz :) wstawalam w nocy z 4 razy-piękna u mnie była burza- zrobilam kila jeszcze malys sladow podobnych. Poza bolem brzucha i kregoslupa nic sie nie działo przy 3 takim wstaniu i bólu wzielam zwykła nospe i espunisan i przeszło po 2,3 godz znów bolało. Teraz jem czekolade bo młody sie nie ruszał, ale na szczescie podziałała. Wczoraj polożna powiedziala mi, że jesli to ten czop to statystycznie rodzi sie w ciagu 2-3 dni. Zobaczymy, ja z opisow muslalam, ze czop powinien byc bardziej zwarty/ galaretowaty itp a nie woda z krwia brazowa. Moj m ma od wczoraj urlop i mi mowi, abym do jutra wytrzymala bo od jutra znak zodidiaku rak- opis blizniat mu mniej pasował :/ zamowienia sobie robi. Od poprzedniej soboty pije herbate z lisci malin- bo czytalam, że skurcze są efektywniejsze i niby mniej boli :) zobaczymy. Mala gosienko- a co u Ciebie? Jak sobie dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spokojnie powoli i do przodu. Dziecko uczy cierpliwości, bo nerwami szkodzisz sobie i maleństwu. Najpiękniejszy jest uśmiech Jasia z rana jak się wyśpi i strzela dziąsełkami na prawo i lewo jak rozmawiamy i jak odpowiada. Sama się niedługo o tym przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdycham. Chyba dorobiłam się anginy. Zimno mi jak nie wiem, temperatura ponad 38 stopni. Głowa boli jak diabli. Zamówiłam wizytę domową i mam nadzieję, że lekarz coś poradzi. Boje się o dzidzie, że przez to choróbsko coś się stanie maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - przeziębienie na początku ciąży to częsta przypadłość:), Jeżeli jest to rzeczywiście coś poważnego to pamiętaj by leczyć się naturalnymi "lekami" - miód, jagody, czarny bez, gorące mleko, płukanka woda z solą .... Najgroźniejsza dla maluszka jest gorączka... kontroluj ją ... Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Asia, wypróbuję, dzięki za radę. Dziś dodałam banana do jabłka z marchewką. Pierwszy raz taki apetycik obserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wczoraj zjeść kawałek chleba z czosnkiem i popić mlekiem z miodem. Niestety mój organizm się zbuntował :( ledwo wyrobiłam na zakręcie do łazienki. Więcej nie będę próbować z czosnkiem. Najwyżej zagrzeje sobie mleka z miodem i będę się modlić żeby obyło się tym razem bez "pawia". Na razie płucze gardło wodą z solą. Nie bardzo pomaga na razie bo gardło dalej boli. Temperatura od wczoraj spadła za to przez noc wypociłam się jak mysz. Lekarka stwierdziła wczoraj, że to nie jest angina tylko zapalenie gardła. Na zbicie temperatury kazała wziąć apap i to tylko raz na 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glute gluten
po co wy podajcie gluten tak wcześnie? na piersi jest w 5 miesiącu a na mm w 6. Wanda,Lovekrove wasze dzieci mają ledwo co skończone 4 miesiące. Nie 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta współczuje znam ten ból czosnku i mleka ja nie trawie :/ ratowałam się herbatą z sokiem malinowym i cytryną i syropem z cebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika0503 mąż kupił mi sprej do gardła który można w ciąży i nim się ratuje. Płucze też je wodą z solą. Grunt, że nie mam już temperatury, jestem tylko trochę osłabiona. Został tylko ból gardła. Mam nadzieję, że pomału puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta super że u ciebie juz lepiej :)) Kurcze mam wesele 25 sierpnia a termin mam na 5 wrzesnia i bardzo bym chciała iść zwłaszcza ze wszystko w moim miescie i bardzo blisko domu... i jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glute gluten
...myślisz,ze dziewczyny dają gluten bez wiedzy pediatry?...jeśli Twój pediatra (o ile jesteś jedną z nas tu z z forum/lub masz dziecko,zwłaszcza takie malutkie) nie rozmawia z Tobą na temat żywienia dziecka, to współczuję Ci,bo Cię zlewa... IMiDz zaleca podawanie od 4-5 m dla karmionych naturalnie i 6 dla karmionych mm, więc zachowaj swe mądrości dla swojego dziecka, a innym nie psuj krwi, bo karmią według wskazówek swoich pediatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glute gluten
chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem sama wstawiasz strony,na których jest napisane "najlepiej wprowadzać gluten do diety między 4. a 7. miesiącem życia dziecka" (osesek) "od 5 miesiąca życia"(babyboom) OD nie PO,czyli PO 4 w ZACZĘTYM 4 i ,jeśli pediatra nie rozmawia z Tobą o żywieniu , stosuj sie do słów "Jednak (...) ważniejsze jest obserwowanie dziecka - nie kalendarza.(...) niemowlę samo daje znaki gotowości do spożywania innych pokarmów poza mlekiem matki - czas, kiedy to następuje, zależy od wielu czynników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glute gluten
ZACZĘTYM 5 - mała literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu ktoś przemówił do tego kogoś od glutenu :) Niech spada z naszego forum :) dziękuje Ci kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glute gluten
która to z "waszych boi sie napisać pod swoim nikiem i pisze na pomarańczowo? bo że to któraś z was to pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glute gluten
nie jestem z tego TEMATU,zajrzałam tu przypadkiem. I może też czytaj ze zrozumieniem co pisze,BO CO LEKARZ I STRONA WWW TO PISZE INACZEJ. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro co lekarz to inna opinia skąd Ty masz wiedze na ten temat i pouczasz nas. Wiesz coś więcej od lekarzy? Jesteś pediatrą? Pewnie nie bo byś takich rzeczy nie pisała. Najpierw napisałaś głupotę a nie mogąc jej udowodnić rakiem wycofujesz się twierdzeniem, że co lekarz to opinia, a może właśnie mój lekarz ma rację ... a nie ten co każe z glutenem czekać do 9 m-ca? He??? Śmieszna jesteś i tchórzliwa ... napisz pod swoim nickiem bo to, że jesteś stąd to pewne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×