Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

moniaaa123, a jak tam Twoje samopoczucie przed "wielkim dniem"? :D Normalnie możesz śiewać "Coraz bliżej...." ;) A ten napar po co? Wiem, że wywołuje skurcze, ale szyjka Ci się nie skraca, ze chcesz pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, dobrze pamiętasz :) to przez tą nadżerkę mam te plamienia, ale już przechodzą :) teraz pozostaje mieć wielką nadzieję, że nie wrócą :) chociaż też się zastanawiam, jak teraz mi one przejdą, to czy jak 20 grudnia mam wizytę u gina, to czy po USG znowu coś się tam nie naruszy... No ale zobaczymy :) jeszcze do tego czasu półtora tygodnia zostało :) Dzisiaj właśnie też gadałam z koleżanką, że czas tak szybko leci... Niedawno robiłyśmy testy, a tu już tyle czasu minęło :) a my mieszkamy razem na jednym piętrze i mamy niecałe 2 tygodnie różnicy w terminach porodu :) do porodu mi się jeszcze nie spieszy :P ale chciałabym, żeby już brzuszek zaczął rosnąć, bo jak na razie za bardzo się nie zmienił. Tylko jak leżę na plecach, to mam taką małą wypukłość nad wzgórkiem łonowym :) no to czas iść pod prysznic i spać :) dobrze, że jutro nie muszę rano wstawać, to się przynajmniej wyśpię :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek kochane:)tak jak myślałam od dzis zaczęły mi się plamienia przed @..narazie są lekko widoczne bardzej różowe...ale juz wiem że kolejny cykl starań przede mną..i tak do konca świata:(już wiem że nic z tego...im więcej cykli tym sznse maleją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jestem z tobą. U mnie na razie tylko przy samobadaniu szyjki śluz jest lekko podbarwiony na różowo. U ciebie plamienia tylko 3 dni to pikuś przy moich dochodzących momentami do 11 dni (ostatnio było 7). Pociesz się tym, że ja już 5 dzień zwijam się w supeł, przez mój ześwirowany organizm. Najwyraźniej ma on swoje własne genialne pomysły jak umilić mi życie. Wczoraj wieczorem myślałam, że będę chodzić po ścianach tak dawało mi czadu. Nie wiedziałam czy mam stać, siedzieć, czy leżeć. Nawet zasnąć nie mogłam bo tak bolało. Myślałam, że dziś trochę odpuści, ale już czuje to samo. Nie mam pojęcia jak wysiedzę w pracy. Na dokładkę wczoraj M się oberwało. Zwiał przestraszony z domu na piwo z kolegami, bo znowu mu wyłam. Usłyszał, że to wszystko jego wina i pewnie przez niego tym razem się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie pada śnieg :-) Fajnie, bo nie lubię świąt bez śniegu. Monia jeszcze nic nie wiadomo... Netta współczuję bólów. Ja od kiedy zaczęłam miesiączkować zawsze @ były baaardzooo bolesne, więc wiem co czujesz...parę razy nawet na pogotowiu wylądowałam... Agusiii nie wiem, ale ponoć mogą w ciąży nie wyjść pozytywne. A co ? Robiłaś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tylko najgorsze jest to, że na razie o @ nie ma mowy. W życiu mnie tak jajniki nie bolały nawet przed owu. Sama nie wiem co się ze mną dzieje :( Pomału mam tego dość, jak tak dalej będzie mi dawać popalić to chyba też pozwiedzam pogotowie lub izbę przyjęć w okolicy. Zamiast bolec coraz mnie, jest coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Vilia, na forum ciążowym ta herbatka zrobiła furrorę. Te co piły, to miały dużo lżejszy poród, i szybszy. Szyjka mi się skraca już, łożysko też podobno wykształcone, ale podobno polecają ją położne na szkole rodzenia, że coś tam bardziej odżywia macicę i mniej boli. A ile Twój bobas ma miesięcy, że już inne pokarmy wprowadzasz? Bo mi się ciągle wydaje, że innym czas stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na pobraniu krwi:) Utoczyli jej trochę a ona nadal nie błękitna. Aguśka a Ty ile przybrałaś do tej pory? Moja aktualne dzisiejsza waga w stopce:) W tym tygodniu jadłam wszystko na co była ochota i jest o dziwo mniej. Asia trzymaj się ciepło Kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny! Witam Elizka, Kaśka i Poznański Kwiat:) Mam nadzieję że te wasze spóźnione @ przyniosą dobre wieści!!! Netta, trochę mnie zaniepokoiłaś tymi silnymi bólami, gdybyś nie miała USG robionego, to myślałabym, że to jakaś torbiel czy co.....jeśli się zwijasz z bólu to koniecznie idź do lekarza, albo choć zadzwoń do niego. Vilia, mimo że piszesz jak dużo pracy u Ciebie to i tak z Twoich wypowiedzi bije taki optymizm i szczęście...!!!!!! Macierzyństwo musi być piękne!!!! Ucałuj Bartusia:):) Justysia, ja wszystko zrozumiałam :):):) Staraczko Monisiu, może nie będzie tak źle.... Sama już nie wiem jak my działamy....U mnie widzisz wszystko było idealnie, regularne miesiączki, skok temp, hormony i zero plamień i okazuje sie, że nie mogę mieć dzieci. Dziewczyny, które tu pozachodziły w ciążę miały " namacalne" problemy i im się udało. Wierzę, że Ci się uda!!! Agusi, nie znam sie niestety na testach w ciąży :):) Beti , a u mnie ....deszcz...wrrrrr Mała Gosieńka, dobre:):):) Pewnie się dopiero po porodzie zrobi błękitna:) Tabelkę trzeba skopiować , wkleić i dopisać się do niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże hanka ale to pewne ze nie możesz mieć dzieci>??czy bedziesz mieć to utrudnione z jakiegos powodu?ja chyba moge ..raz juz zaszłam ale poroniłam:(w kwietniu miałam usg i niby wszystko ok progesteron też....więc niewiem czemu sie nie udaje:(ja juz po prostu nie mam sił ani ochoty na te starania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia każda z nas ma chwile zwątpienia. Mnie prześladują te nieszczęsne plamienia i tez zaczynam mieć dość łażenia po lekarzach. Tym bardziej, że nikt nie potrafi mi powiedzieć skąd one są :( Na dodatek od prawie 2 lat mimo starań nie udaje mi się dorobić maleństwa :( M to bagatelizuje, twierdzi, że mamy czas a ja wymyślam :( On twierdzi, że mu się nie spieszy :( Najgorzej jest jak człowiek ma nawet odrobinę nadziei, a los da mu porządnie po głowie. Miałam tak w zeszłym cyklu, gdy lekarz wysłał mnie na betę, a następnego dnia @ i to zanim odebrałam wyniki. Najgorzej było jednak jak wyszedł mi pozytywny test w zeszłym roku i po kilku dniach pojawiła się @. Myślałam, że świat mi się zawalił na głowę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka postanowilam wrocic do moich godz brania clo i zaczynam je brac o 10 nie mozna tylko brac podwojnej dawki jak sie zapomni a nic nie pisze w ktorych godz mozna wiec postanowilam ze zostania o godz 10 wczoraj wzielam o godz15 mam nadzieje ze to nie zakloci nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Dziewczyny im nas więcej tym raźniej, czy to sie starć, czy to ciąże przechodzić:) No i całkiem fajnie, że Mamusie rozpakowane też z nami zostają, właśnie sie zastanawiałam czy bede miała w lutym czas co rano tu zaglądać Moje dziecko oszalało rusza się bez przerwy Reaguje jak go pogłaszcze, jak zapukam to odpowie Ale już jak proszę spij, to sie nie słucha- miałam cudowną noc.... Mam głupie uczucie, że wyjdzie przez skóre, momentami to aż boli, ale to chyba najpiękniejsze uczucie jakiego do tej pory miałam okazje doświadczyć Wczoraj mówiłam do Niego i płakałam (wiem, wiem odbija mi) Moniaaaa123 napiszcie jeszcze raz nazwe tej herbatki, bo ja sobie wszystkie mądrości zapisuje, pewnie po to, żeby później o nich zapomnieć:) Świetny masz termin porodu:) JAk sie czujesz, Tobie chyba dopisywało świete samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** poznanski kwiat polny..................20.........podkarpackie...........nie wiem niestety o co chodzi ..10.10.2011 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk...............1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12popoznanski kwiat polny....20.........podkarpackie..................... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* *********************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* *************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie.........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk...............1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12popoznanski kwiat polny....20.........podkarpackie..................... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* *********************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* *************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie.........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera rozwaliło mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałam Cię kwiatku dopisać do tabelki:) W tej dacie chodzi o termin spodziewanej @ (miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk...............1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 poznański kwiat polny..20......podkarpackie......?................? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* *********************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* *************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie.........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański kwiatku polny Tam gdzie wstawiłam Ci znaki zapytania to 1) ile cykli się staracie 2) termin spodziewanej @ Naprawiłam, ale jak sie pojawi Justysia to może jakbym jednak coś jeszcze popsuła to sprawdzi i poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk...............1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 Polny Kwiat............20.........podkarpackie..................... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* *********************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* *************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie.........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia.... Kwiatku, nie obraź się ale skróciłam Twój NIK, łatwiej będzie nam do Ciebie pisać i w tabelce się zmieścisz:P:):) Mam nadzieję, że nie masz mi za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wandzia ale się zsynchronizowałyśmy :):) Riolek, myślę że to jedno CLO zażyte o 15 nie powinno zaszkodzić. Masz monitorowane cykle z CLO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kwiatku wybacz........no i GRATULACJE!!!!! Czyli to Elizka i Kaśka wskakiwać do tabelki:):):) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk...............1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* *********************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* *************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie.........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Staraczko Monisiu, jestem w trakcie potwierdzania tego. Myślałam, że może wyniki zafałszowane były ale w poniedziałek powtórzyłam no i ta rezerwa jajnikowa jest za niska na naturalne poczęcie. Po wycięciu częśći lub całego drugiego jajnika, będzie jeszcze gorzej. Z tego co czytałam w" dr google" (czyli necie) :):) zostanie mi in vitro z jajeczkiem dawczyni. Dla mnie to kosmos więc chyba to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×