Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hey :) jestem po wizycie,rozwarcie na 4-5 cm. i sprawa wyglada tak,moj gin w szpitalu bedzie w piatek do godz 15,i potem dopiero w pon rano,bo ma wyjazd. wiec jutro rano do niego jade na masowanie szyjki i czekamy na rozkrecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robilam dzisiaj bete 428.2 czy to dobry wynik Ostatni okres mialam 23 grudnia a przedostatni 18 listopada Czy to na pewno ciaza dO GINA ide dopiero w przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa - no to zaciskam kciuki - kurcze - trzymaj się i życzę szybkiego bezbolesnego porodu !!! CZekam na dobre wieści ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutek55
witam, jestem nowa na forum. Od pięciu miesięcy staram się z mężem o dziecko. Bezskutecznie:/ jutro robię test, chociaż spodziewam się jaki będzie wynik. To nic, najbardziej bolało jak zrobiłam pierwszy test:(((( najgorsze jest to rozczarowanie i to, że coraz bardziej drażnią mnie coraz to nowe info i zdjęcia że komuś ze znajomych się znowu udało!!!! trzymajcie kciuki za jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)witam z rana:)z kawą oczywiście:)kochane mam problem..trochę z innej beczki....chodzi o kupno stanika:)mam rozmiar 80E.tyle że gdzie nie pójdę do sklepu to jest inna rozmiarówka...te typu 36/80...34/75 itd i wydaje mi się że mam za mała miseczke...a kupuję te 36/80.pod biustem jest ok:)doradzicie mi cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mam 75e (jak chciałabym bardziej dopasowany to byłoby 70h) i kupuje w sklepie internetowy www.kontri.pl bo w zwykłem sklepie kupienie takie stanika często graniczy z cudem, a koszty mogą wyrwać z butów. Zresztą o tym sklepie pisałam już kiedyś. Jestem zadowolona z niego i mam cała kolekcje biustonoszy z tego sklepu. Znoszą nawet dobrze pranie w pralce przez takiego leniwca jak ja. Miseczka przy rozmiarze 36/80 rzeczywiście może być za mała. Sama raz kupiłam chyba taki i mleczarnia wyłaziła mi górą, a w obwodzie był za luźny. Nie wyglądało to zbyt ładnie nie licząc tego, że czułam się z tym fatalnie. Monia może spróbuj dokładnie wymierzyć się centymetrem w biuście i pod biustem. Potem zmierz stanik. Ewentualnie poszukaj czegoś w sklepach internetowych. Teraz jest sporo promocji i można dostać dobry gatunkowo stanik w takim rozmiarze nawet za 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaga ciąża jak nic :-) Agutek czekamy na wynik testu z zaciśniętymi kciukami :-) Monia nie pomogę, bo nie znam się na takich dużych rozmiarach. U mnie w nocy toskańska masakra :-( okropny ból głowy, prawie wcale nie spałam... Za to wczorajsze zajęcia bardzo fajne. Sympatyczna położna, fajna grupa, bardzo zabawnie i pożytecznie :-) Mąż też dobrze się czuł. Będę starała się dostać do szpitala w którym ta położna pracuje. Można tam rodzić aktywnie, w wodzie, sale porodowe pojedyncze, każda z wanną i łazienką, przeć w różnych pozycjach itp. Zdecydowanie zaczynam inaczej postrzegać poród, mam nadzieję, że tego dobrego nastawienia starczy na te 3,5 miesiąca czekania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta mierzyłam:)pod biustem ciasno 80 a w biuscie lużno 102:)i jest u nas fajny nowy sklep z bielizną:)to moze tam zajrze:)poprzymierzam i wkońcu znajde cosik dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia to masz problemy z zakupami, nie zazadroszę, ja za to mam malutkie 75A, a jak się zdarzy to jeszcze rozmiarówka dziecięca pasuje:) Wieje silny wiatr i do tego pada od rana bryyy... a ja chciałam wyjść na zakupy, no nic poczekam jak M wróci z pracy i pojedziemy samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, kiedyś jak kupowałam sobie stanik z takiej właśnie rozmiarówki, to mi pani sprzedająca powiedziała, że te staniki mimo że kilka ma takie same rozmiary na metce, to miseczki mają różnej wielkości... Matik i Aga, gratuluję i życzę spokojnej ciąży bez żadnych nieprzyjemności :) a Tobie Monia_aa spokojnego i szybkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka to mogę Ci tylko pozazdrościć, bo problemów z zakupem stanika nie masz żadnych. Na mnie tylko parę razy popatrzyli jak na wariatkę jak zapytałam się o 75E, a o 70H nie wspomnę. Była tez raz w specjalnym sklepie z dużymi rozmiarami staników (duże miski, duże obwody, ogólnie niestandardowa bielizna) to jak zobaczyłam ceny to odechciało mi się zakupów. Jedyne czego się boję, to to że jak w końcu uda mi się zaciążyć to mleczarnie będę wozić chyba na taczkach. Teraz ma spore mimo, że bardzo tego nie widać, a jak jeszcze urosną to chyba sobie nimi oczy popodbijam. M pewnie i tak by się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, też mam ten problem co Ty ze stanikami. Przed ciążą 75B, teraz 75 E. Jak mówię w "zwykłym" sklepie jaki chcę rozmiar to dziwnie na mnie patrzą i zazwyczają dają 80 C, ze niby ma pasować...Ciężko kupić ładny stanik z dużymi miseczkami. Ja ostatnio kupowałam na allegro dużo taniej niż w sklepach - minus - nie można przymierzć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa tu masz rację ceny na allegro zachęcają ale ten minus nie można przymierzyć. Netta masz racje M i tak się będzie cieszył, chociaż mój ostatnio ma kategoryczny zakaz dotykania bo bolą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) u mnie wszystko dobrze :) dolegliwości ciążowych brak, brzuszek sobie rośnie :) już nawet jak ktoś do tej pory nie wiedział, że jestem w ciąży, to teraz może się tego bez problemu domyślić :) wczoraj nawet babka, która robi ze mną badania do mojej pracy mgr zapytała mnie na kiedy mam termin :) no i muszę się już koniecznie wybrać na jakieś zakupy, bo został mi tylko 1 pasujący stanik i 2 pary spodni, które mnie nie cisną w brzuszek (w inne też wchodzę normalnie, tylko jak siedzę to mnie cisną, więc wolałam je już odłożyć na inną półkę) :) no i nie mogę się już doczekać poniedziałku, bo mam wizytę i USG genetyczne... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i może Dzidzia będzie łaskawa i pokaże co mam między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia brak możliwości przymierzenia to rzeczywiście minus. Jednak kupując w tym klepie internetowym mam już upatrzone kilka firm, z których wiem że będzie na mnie dobry. Jedyny problem mam z bardotkami lub push up, to tej pory udało mi się kupić tylko 2 które rzeczywiście pasują. Reszta ma albo za małe miseczki lub jest za luźna w obwodzie. Nie wiem jak oni je szyją, miękkie biustonosze zawsze ładnie leżą, a te bardziej sztywne za diabla nie chcą pomieścić mojej mleczarni. Nawet jak miseczka niby większa to i tak jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Właśnie wróciłam z wizyty, moja Księżniczka urosła ma 922g, przybrała przez 3 tyg 372g więc jestem spokojna, siedzi sobie jak na tronie z głową do góry....jeszcze 10 tygodni.... Zorka chyba mnie prześcigniesz w porodzie, Twój Maluch pulpecik jak na chłopa przystało będzie mężniejszy niż moja Kruszynka:) Karolina Twoja Maryśka coraz piękniejsza jest i ciągle wesoło jej:) agaagaaga14 gratuluj e bety, ciąża jak byk:) monia_aa ależ Ci zazdroszczę że to już:):) agutek 55 trzymam kciuki za test, każda z nas wie co to wielkie rozczarowanie i łzy...będzie bodrze Beti ja też nie mogłam spać tak mnie bolała głowa, to ze stresu, bo tym razem u Nas........ okradli Naszą piwnicę, narzędzia M, ehhh brak słów, co miesiąc coś, aż się boję myśleć co będzie w lutym, marcu, kwietniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka, niby tak, ale może gin uzna, że jeszcze za wcześnie i mi nie powie :) chociaż jak sam nie wspomni nic to go zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, to super, że wszystko w porządku :-) Kala a co z tymi boleściami ? Przeszły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, już sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać z tych rozmiarów synka (1050). Tak sobie myslę czy dam radę go ,,wypchnąć''; przy swoich małych gabarytach. No i zaraz scenariusz typu: wczesniejszy poród lub urodzi się z połamanym obojczykiem czy coś. Ale ten kinolek to masakra!! Biały murzynek :D Dla mnie jest piękny ale mąż kręci głową (wiem, czubek!). Dostałam się do lekarza. Dał skierowanie na badania i recepte na Furaginum ale wczesniej mam zadzwonic do gina i zapytac czy mi wolno. Posanowiłam że poczekam za wynikami (powinny być jutro, w dzień oddania) i jak będą bakterie to wezme furaginum za zgodą gina a jak nie to mam wrócić do lekarza po recepte na drożdżaki - bo u mnie jedno i drugie daje te same objawy. Po obiadku was doczytam bo chyba mi się jakaś ciąża mignęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, małe piersi to nie tak fajnie bo ja miałam zawsze kłopot z kupnem cyckonosza - wszędzie duże rozmiary! A te małe to dodatkowo cycki płaszczyły. Aż w końcu odkryłam cudo jakim jest push-up :D ale czasami też ciężko było mi dostać swój rozmiar :) agaagaaga14, gratuluję :) Riolek, Ty mi się nie poddawaj bo Cię pacnę w uszko ;) Dziwne to że raz masz owu a potem już nie. Gin nie tłumaczył powodu? Karolina :) Dzięki dziewczyny za liste co spakować do torby/toreb. A czy zabrać też butelke do karmienia czy w razie czego oni w szpitalu dokarmiają swoimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ostatnio dawno tu nie zaglądałam i mam spore zaległości ale na pewno je nadrobię :) kurde nie udało mi się zapisać do mojego lekarza na ten wtorek co był tylko dopiero na przyszły jak myślicie nie będzie za późno?? Znam ten ból kiedy czlowiek łazi po sklepach żeby kupić swój rozmiar nie chodzi mi w tym momencie o stanik ale o inne rzeczy a sprzedawcy sie patrza jakbyśmy sie z choinki urwali,a ceny też są kosmiczne... Monia_aa życzę Ci szybkiego porodu aby było szybko i bezboleśnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała. mooniaaa, jesteś może? Jutro mam zrobic glukoze z obciążeniem. Zapytałam lekarza czy mam wziąć normalnie ten swój Letrox na tarczyce a on powiedział ze nie ale było widac że się waha. Czy Ty brałas swoje leki przed tym badaniem? I czy wiesz może, czy branie lub nie branie ma wpływ na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa a co zaczynam?!nie rozumiem?! Napisałam w pośpiechu,bo mała nie spała.Nie rozumiem.... Wiem,że już nie jestem z Wami tak zżyta,ale będę pisać jeśli znajdę tylko czas choć nie odpiszecie hihi:) Bardzo Was polubiłam i nie opuszczę Was :):D Buziaki:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOrka - chyba pytałaś monie123 a nie monie_aa - no ale mogę się mylić bom teraz zamotana jestem. Byłam na wizycie i jestem trochę wystraszona.... dziś zaczęliśmy 37t1d a mały waży już 3600. Wizytę mam za dwa tygodnie ... i wtedy podejmiemy decyzje czy sn czy cc. W 3 tygodnie przytył 1 kg - to jakiś rekord chyba jest ..... Nie wiem czy to przez cukrzyce ? Przecież cukry mam w normie ... Poza tym szyjka 3 cm, miekka ale wszystko pozamykane - ujście na opuszkę palca - więc na razie czekamy - chodz gin powiedział, ze nic nie jest pewne :). Kurde to mam teraz zagwostkę i dwa tygodnie niecierpliwości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak myślicie czy np mając cykle 30 dniowe - mieć stosunek w 4-5dcyklu z finałem - po ok 4 dniach od stosunku (9-10dc) pojawienie się galaretkowatego śluzu --> można spodziewac się zajścia w ciąże? czy to raczej nie możliwe? Bo plemniki długo nie przetrwają jeśli nie ma śluzu? a mi się pojawił ok 3-4dni po stosunku. A dni płodne są wtedy ok 10-14 dc jak pojawi się śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×