Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Riolek, mnie chyba brzuch przy lutce nie bolał. Nie pamiętam. Ale czulam sie okresowo (w ciąży i gdy w niej nie byłam). Tak, zrób teściora 14dc. Bede trzymała kciuki. W sobote, tak? I zaraz nam melduj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki i młodzi Panowie :) mam takie urwanie 4liter ,bo już nie głowy,że ....dałam sobie na luz,bo bym się zajechała,ale mniejsza z tym....w pracy wszystko na wczoraj,papierów mnóstwo, młodej szły 3 zęby na raz+plesniawka....były noce,że wstawałam co 20-30 minut lub oddawałam ją mężowi,ale mi go szkoda bylo,bo on wstaje 5.30 i do 17 arbeit,a ja mam mimo wszystko lżejszą robote...skutek taki,ze młoda fiknęła mi z łózka i rabnęła swoją głową w moją i głową w kant szafki...ale wszystko ok. ale nie nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło...tak mnie raz wkur....,że kolejną noc spała już w łózeczku przystawionym do łózka :) Nika...ręce opadają,tyle Adaś przeszedł...najważniejsze,że do przodu i wszystko ok,ale ile przeszedł swego , to tylko Wy i On wiecie. Wanda :) Kala jak tam zapalenie gardła?....musiałaś mieć meksyk.....mam nadzieję,że lepiej jest... Beti - nadgodni z tym jedzeniem....pomyśl ile Ty jeszcze potraw nie jadłaś :) Gosia dobrze podpowiada-podawaj wapno.jest dla dzieci bezsmakowe,a to bananowe jest niemal od pierwszych dni. co do azs możesz stosować mocznik? jeśli tak to preparaty numis go mają i nie są drogie,sa skuteczne,bo znajoma stosowała ale u 7 letniego dziecka. mam nadzieje,ze szybko ustalicie co uczula.trzymam kciuki za smaczne pałaszowanie bez alergii :) a!i Love -kąpiel w krochmalu zalecała! Zora-DUMNA MAMO :) -mały raczek-nieboraczek zaraz zacznie skakać jak zabka,potem juz dwa ni i krzyknie "Mama,goń mnie!":) co do lęku separacyjnego,trwał u nas do 10 miesiaca i był męczący :) nooooo to fajne uczucie jak widać jak dziecko robi cos nowego :) Katia,super,ze znalazlaś tabelkę,właśnie się zastanawialam kiedy Karolina rodzila, więc MARYSIU ROŚNIJ ZDROWO ! ! ! my się szykujemy-juz za tydz odpalamy pierwszą świeczkę na torcie :) Riolek-czytam i nie wiem czy rozumiem,ale zastrzegaam,ze nie znam sie na pregnylu,więc mnie nie linczowac -chcesz odstawić lutkę i wywolać okres -okres moze przyjsc z odstawienia -okres moze nie przyjsc ,bo ciaza ale -okres moze przyjsc,bo zaplodniona komorka sie nie zagniezdzi wiec moze warto zrobic test ciazowy przed odstawieniem luteiny(a jesli nie minelo jeszcze 14 dni to bracl utke),albo odstawic ja 14 dnia po perygnylu,po wczesniejszym zrobieniu testu. tak czy inaczej :perygnyl->14dni->test->branie lutki bo ciaza->odstawienie by byl okres nie wiem,nie znam sie,ale tak mi sie wydaje....znajoma ronila 2 razy,bo w terminie@ odstawiala lutke (test pozytywny, odstawienie, poronienie).raz uparła sie i nie odstawila i bobo ma juz 5lat,wiec moze bez testu nie odstawiaj. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek kochana trzymam mocno kciuki oby się udało, koniecznie nam napisz jak zrobisz test, wszystkie jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, czy do tej pory mała spała z Tobą w łóżku? Ja śpię ze swoją na razie, bo praktycznie większość nocy wisi na cycku, szczególnie teraz przy zębach ale czekam chwili, kiedy ją wsadzę do łóżeczka i prześpi choć 2/3 nocy bez pobudki. Pewnie im dłużej zwlekam tym będzie trudniej, ale wstawanie do niej co 1h mnie powstrzymuje skutecznie przed przeprowadzką bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!! Asiu zapalenie gardła chyba jej mineło, ale coś dwa dni mi kicha znowu;/;/;/ porażka. No i najgprsze jest to że kaszki wogóle nie chce, a obiadki jak zjadała cały słoik 190g to teraz już niecały:( KURCZE KAROLINA 23 odezwij sie co u WAS????/ Całusy od NAS dla MARYSI:* Koncze bho mała wariuje na kolanach;/ Zęby ciągle idą i idą:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Asia1983 niewiem czy rozumie ale powie po swojejmu lutke teorytycznie koncze dzis wieczorem bo biore 2 razy dziennie. kiedys myslalam nad tym ze koncze ja za szybko i czekam na @ i zawsze mi przychodzi regularnie.ale teraz dajesz cos mi do myslenia ale juz mi nie pasuje co do twojej znajomej otoz ona chociaz uparla sie ze nie odstawi ale kiedys miala tak jk mowisz byla w ciazy ale za szybko poronila tak rozumie. wracajac do mnie ja nie bylam ani razu w ciazy wiec niewiem czy z tym braniem lutki sobie sama chrzanie i przerywam ja i czekam na @ ale jak wy tu wiekszosc mowicie ze cos w tym jest ze jak sie przerwie to mozesz sobie sama poronic nie wiedzac o tym to sie zaraz za glowe sie zlapie. Zrobmy tak zrobie jak wy tu mowicie i bede brala lutke do piatku i w sobote rano zrobie test bo jest 14 dni po pregnylu (otoz lekarz mowil o tescie 2 grudnia tzn w niedziele zrobic bo pregnyl dostalam o 13 40 w sobote a zanim pekl juz jest niedziela) ale malo wazne to przesuniemy o jeden dzien wiecej lutke. Ale jest problem jesli test wyjdzie negatywny to mam przerwac lutke ale ja juz tego dnia nie dostane @ a dopiero za kilka dni a chcialabym juz sie przygotowac do inseminacji bo juz wtym moja glowa jest w myslach bo jak tyle razzu sie nie udawalo to tym razem tez moze sie nie udac. Z moim m rozmawialismy na temat inseminacji i jesli dostane okres 1 grudnia to idziemy do lekarza juz 14 grudnia i pewnie wtedy wszystko sie ulozy i powie termin inseminacji Dlatego mam metlik w glowie i sie boje ze jak nie dostane @ w sobote to mi termin inseminacji przeniesie sie na tydzien pozniej jesli wyjdzie negatywny wynik bo z grugiego bede sie cieszyla I jeszcze jedno otoz lekarz mowil ze jest u mnie wszytko dobrze ale nie zachodze w ta ciaze i mowil ze moge byc w cazy ale zarodek sie nie zagniezdza bo tak jak wy mowicie za szybko przerywam lutke moze dlatego nic nie wychodzi wiec moze zaryzykowac i brac tak jak spomnieliscie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,dokładnie do tej pory młoda spala ze mna w lozku, ale jak puscila sie i leciala (lubi te wywrotki) i przyfanzoliła w moja glowe to mnie zdenerwowała i wygonilam ja do lozeczka,dzis spala 2 noc i niestety nie teskni za mna. karmie ja 2-3 razy butla, nie budzi sie zawsze,ale przebudza i wierci......no i pokochala smoczek,nie daje go sobie wyrwac gdy spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lozeczko stoi przy moim lozku wiec sama sie budze i zagladam....takie zboczenie zawodowe:) Monia chyba poki wisi na piersi to nie opusci lozka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam vit c chyba duzo pomaga, do tej pory w lipcu kaszlala miesiac (flegamina) ...teeraz troszke odstawilam i dopadla plesniawka (nystatyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to wstawanie czasem aż przerasta.....ja jadę już tylko na bebiku wezmę sobie wode do pokoju wstawiam w podgrzewacz, potem mam w pojemniczkach odmierzone mleko, jak mała sie wierci, szybko woda z podgrzewacza, wsypuję mleko i pije i zaraz zasypia, o dziwo już 3 noc mała spi od 20.00- 3.00,a potem pobudki o 6.00 i po 7.00, i w miare chodze wyspana...a o tej 20.00 mleko z kaszka pije, bałam sie tego bo ona ciagle miała gazy, ale jakos teraz w koncu jakby mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek dobrze sie zrozumialysmy. i co do mojej znajomej i co do lutki. tylko kurcze sama musisz zdecydowac jak zrobisz,bo tak jak mowisz o tterminie inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dreptam do kuchni robic mleko...ale p[odgrzeewacz to zbawienie wacam do obserwacji :) bo juz przyuwazyly gady ze nie pilnuje jak pisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin inseminacji to niewiem kiedy bedzie jak dostane @ od 3dc mam clo brac i dopiero przyjsc 14lub 15 dc do niego z z badaniami i wtedy sie dowiemy kiedy bedzie inseminacja ale tak mniej wieceh wyjdzie 14 lub 15 grudnia co do mojej decyzji chyba wezme ta lutke do soboty a w niedziele test zrobie i zobaczymy co wyjdzie nie nastawiam sie mocno jak kiedys a jak bedie negatyw to wtedy rzucam lutke i czekam na @ trudno bedzie pozniej inseminacj niz planowalam gorzej bedzie z m bo niewiadomo jak u niego wszystko wyjdzie narazie sie poklocilismy ale mu przejdzie jak sie przespi twierdzi że ze mna nie da sie normanie gadac bo ja nerwowa jestem i szybko sie obrazam ale cos z ta moja nerwica ostatnio zle jest wszystko mnie drazni czepiam sie o bele co tez tak mieliscie jak braliscie clo nigdy tak nie mialam a moze jednak jestem w tej ciazy juz sama niewiem dziwny ten cykl jest ostatni moj bardzo sama ze soba nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Riolek trzymam kciuki za testowanie. U nas chyba poprawa, ale nie chcę zapeszać :-). Znacznie lepiej jest też już na buzi...do ziemniaczka dodaliśmy marchewkę, oliwę i odrobinę tej kaszki, żeby było pożywniej i zajada ze smakiem już drugi dzień :-). I kupy są inne niż wcześniej przy marchewce...nie ma już niestrawionej marchewki, kolor jest jednolity, żółciutki :-) ( ostatnie alergiczne kupki były okropne, zielone, sam śluz i do tego krew, albo co innego, takie ciemnobrązowe ciapki...:-( ). Mam nadzieję, że pójdzie nam do przodu, jeszcze parę dni i wprowadzimy jakieś mięsko, będzie cały obiad :-) A i sama gotuję, mam wrażenie, że mu lepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - u mnie jak ograniczałam (przy karmieniu piersią) nabiał i jajo było jak cię mogę - małe plamki na ciele. Jak traciłam pokarm i przeszłam na bebilon HA to zaczęło się - tam normalnie jest laktoza - więc u nas to na pewno od mleka - a czy jajo to nie wiem. Pamiętam jak narzekałam jakMiki nie chciał spać. Teraz jest całkiem nieźle - budzi się raz w nocy na butlę. Spi często od 21,00 do 3,00 a potem do 7,00. Ale jak idą ząbki to budzi się 3,4 x w nocy. Kiedyś zasypiał baz smoka a teraz wstaje i tańczy przy barierkach - czeka az wejde i go położę - lęk się chyba zaczął. Więc smok go uspokaja. Na szczęście spi w swoim pokoju - ale na taki stan pracowałam pół roku :). U nas wiercenie w betonach - dzisiaj byłam u koleżanki cały dzień. Ma dwa koty - miki je terroryzował - latał za nimi cały dzień i ciągał za ogony - z wrażenia nie chciał spać. Jutro M wywozi mikiego do mamy bo łomoty ciąg dalszy. Acha - muszę pochwalić go zjada "już" słoiczki dla 8 mc z kawałkami - więc 2 tygodnie wciskania. Nadal odgryza tylko ogryzek wypluwając kawałki - nie połyka ich i nie rozgryza. No nic pracujemy nad tym dalej. Riolek - czekam na wynik testu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ja czekam aż mu się całkowicie skóra wygoi, i będziemy sprawdzać, od czego to, bo na takiej diecie długo nie pociągnę :-) Jutro idziemy do dermatologa, więc mam nadzieję, że da coś na te pozostałości, bo mimo, iż już się goi, nadal go swędzi. Już trzecią noc budzi się tylko 3 razy :-) a wczoraj po zjedzeniu 80ml kaszki, m sam go uśpił ze smoczkiem, co prawda na rękach, ale bez cyca :-) Wczoraj w dzień woziłam go w wózeczku, bo był taki jakiś marudny, ale przestałam bo nie chciał usnąć, coś tam sobie sprawdzam w necie, patrzę po chwili, a on śpi...oczywiście ze smoczkiem :-) Kurcze, ten smoczek to wybawienie dla nas, ale kurcze, jutro kończy 7 miesięcy...za późno na naukę ssania...teraz jeszcze często nie chce go wziąć jak mu podsuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak się doczekac @ nie mogłam żeby brac tabl anty a tu doopa blada. Musze je odstwaic bo mi je zle dobrano. Od 3 dni miewam bóle głowy, cierpie na bezsennosc i jestem rozdrazniona 24/dobe. Mam tabl YAZ. Czy znacie moze jekies tabsy z małą częstotliwością wystepowania skutków ubocznych? Chcialam podpowiedziec gince bo wydaje mi sie że ona przepisuje pierwsze, lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora współczuje złego samopoczucia... U nas się nie poprawiło mały ma anemie od dziś podaje mu żelazo a skutkiem ubocznym może być biegunka :/ dopiero co kupy wracają do normy po rota wirusie i jeszcze to na dodatek, mam nadzieje ze taka anemia to w miare szybko wraca do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie moj syneczek dziś przeszedł samego siebie zasnął o 21 i spał do 4:50 obudził się tylko dwa razy bo chyba coś mu się przyśniło dałam tylko smoczka i od razu zasnął dalej. Pogoda u nas już coraz bardziej zimowa... ale jeszcze nie jest tak źle na spacerek pójdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, dużo miłości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, dziś Twoje Swięto? Wszystkiego NAj!!!!!!!!!! U nas tez zimowo sie robi a ja nie mam kurtki grubej. Nie moge dostac na siebie na tym zadupiu. Poki co, chodze w plaszczyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Marysią Śpiącą Królewną od 2 godzn:P:P równiez dołączamy się do życzeń dla Solenizantek:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dołączamy się do życzeń:) 100 lat!!! Byłam u lekarza i mam infekcję, do tego rozjechała mi się tarczyca i @ przy okazji, mam tabletki, globulki i skierowanie do poradni endo. A już tak długo był spokój i jak się sypnęło to wszystko. Jasiowi idzie kolejny ząb, górna jedynka, będzie to nasz 5 ząb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×