Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Monia.....czasem to ręce opadają.....wczoraj pięknie spała,TYLKO 3 pobudki na dziamgnięcie 60ml (a spróbuj nie dać to się obudzi na dobre.(... ale tak miała moja chrześnica (pół rozuma z kuma) i ma cóka,więc to po mnie 'odziedziczone" :D....już gadam jak moja mama :D) a dziś zabawa od 2 do 5.30....trochę mąż z nią posiedział,bo ja nie mogłam oka podnieść,ale od 3 to ja się tarzałam po podłodze....na szczęście poprosiłam,by tak mi ustawiono godz pracy,ze zaczynam pon,wt,czw pobudką o 7, w srode moge odsypiac do 9,a w piatek od 6 ...i najdluzej siedze w pracy....ale to zmęczenie poplątane z nadwrażliwością na hałas i nerwem na pewne aspekty w pracy...ech :) i masz swiętą rację-rozpuścić faceta i znów go ustawić graniczy z cudem.....mieszkamy razem ok 4 lata,ale kanapki do pracy robi sobie sam, dobre czasy u mamusi sie skonczyły :D ale nie moge narzekac-gotuje,sprzata,robi zakupy,pierze...ale nie widzi,ze firanka jest nie zasunieta dokladnie,ze spadla skarpeta z suszarki nad wanna i mozna byloby ja podniesc, że w worku po zapasie mydła jeszcze COŚ jest i trzeba to zuzyc a nie otwierac nowy, a! i wkurza mnie,ze zużywa duuuuużo płynu do naczyć....litr ludwika starczy mu na tydzień :D Aguuula 🌻 Agusiiii.....no to "miło" z autkiem.....ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora zmierz temperature....zawsze mozesz podac cebion lub juvit c (w kazdym razie wit c) i wapno....mam nadzieje,ze jednak jest zdrowy,a ta apatia to przez pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28 ogólnie czuje się ok. Tylko strasznie puchną mi nogi i dłonie. Najgorzej jest z butami, bo nie bardzo mi się mieszczą tak popuchnięte stopy w kozaki, a cholewek nawet nie dam rady zasunąć. Wyglądam jak jakiś menel w powiązanych sznurówkami, ale nie opłaca mi się kupować nowych butów na niecałe 2 tygodnie przed terminem. Do zgagi za to zdążyłam się już przyzwyczaić. Teraz pozostaje mi tylko czekać kiedy maluch zdecyduje się z nami przywiać, Wczoraj wieczorem znowu straszył, że to już ale chyba w się rozmyślił ;) bo skurcze same przeszły. 2 lutego mam mieć wizytę kontrolną jestem ciekawa czy dotrwam do niej w dwupaku. M nie może się już doczekać narodzin synka. Jak wspomnę jaką zrobił mi na początku awanturę to aż mnie gdzieś ściska, a teraz taki dumny tatuś. Dobrze, że mu się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak sobie teraz pomyslałam,ze mowimy o tresowaniu męża...a w sumie to zależy od sytuacji mieszkaniowej...jakbym mieszkała z tesciami,to jakbym ja nie robila kanapek,to by "mamusia" je robiła i moze by patrzyła spode łba bykiem na mnie...ile razy był tak,ze cos moj robi,a moja mama ,ze czemu ja tego nie robie....inne czasy mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ale mam nadzieję ze Twoja troska o zmierzenie temp wynika z apatii mojego synka a nie dlatego ze zjadł obiadek ugotowany przez mamę (jako objaw chorobowy) :D ;) Melduje ze gorączki brak :) Mały własnie zjadł pierwsze, biszkoptowe ciacho. Wystraszyłam sie bo odłamywały sie dość spore kawałki i byłam pewna ze bedzie paw, a tu nic. Nawet odruchu wymiotnego czy krztuszenia :) Biszkopty zwykłe. A wczoraj kupilam mu ciacha z hippa i te talarki ryżowe - w ogole nie chcial tego ruszyc! Nie dziwie sie: twarde ciastka o smaku mąki i dziwnie kwaśne (niby jabłkowe) wafelki ryżowe. Juz tego w życiu nie kupie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło znów wrócić :) przez ostatni rok odcięłam się jakby od tematu ciąży ale jak widać to też nie pomogło. Mam nadzieję że w najbliższym czasie się uda. Zorka- właśnie czytałam ze tak do 2 mm na dobe rosną pęcherzyki więc liczę na CUD :) katia- dziękuje. Jeśli do przyszłego weekendu nie dostanę @ to robię test. Czekanie jest dobijające i dni się ciągną.. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostane na głowę Mam pytanie do mam dzieci ok.roku Czy Wasze dzieci też właża na wszystko z uporem maniaka nawet jeśli spadają to dalej włażą?? Wczoraj patrzę a moje dziecko siedzi na ławie... Jak on tam wlazł myśle sobie czy już nie wiem co robię i odlozyłam dziecko na stół? Zdejmuję go i patrząc mu prosto w oczka mówię synek pokaż mi jak to zrobiłeś, a moje dziecko przysuwa pufkę i po niej hyc na stół z taką radością jakby dokonał czegoś niebywałego. Innym razem chodzi po drobince (mam taka do szafy, bo nigdzie nie sięgam) włazi we wszystkie zakamarki i skrobie się na wszystkie mozliwe meble Wyciąga wszystko z szafek i przyskrzynia sobie palce \nie wspominając o zamiłowaniu do kontaktów jak tylko przy nim coś włącze to zaraz wyjmuje wtyczkę Wieczorem mam kupe sprzatania, bo przy nim niczego nie ogarnę, a jestem strasznie zmęczona, bo mam wrażenie, że tylko w kolo powtarzam Adi nie wolno, Adi zostaw A jeszcze tak ciąga firanę, ze zerwał karnisz- mieszkanie wygląda jakby prze;eciało tornado Dodając że swirzo po remoncie mam na ścianach cały jadłospis kaszkę, zupkę a nawet moją kawę, bo tak chciał ją dostać, że w końcu stracił kubek A i widocznie za czesto mu robiłam ojoj bo chodzi za mną i tez mi tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :D Ale masz zdolne dziecko :) Moj jeszcze nie chodzi po meblach ale otwiera dolne szafki, wyciaga wszystkie ubrania i włazi do środka. Upatrzył sobie zwłaszcza szafkę, na której stoi tv. A jak wiadomo z czasem pod wpływem ciężaru telewizora półka sie ugina a ja oczyma wyobrazni widze jak ta połka sie zapada itd.. Brrr - nie lubie gdy mi maly tam wlazi. Za firany i serwety ciągnie notorycznie. Ja mam metalowy karnisz wiec tym bardziej wiekszy stres. Raz przy sprzataniu połozylam zasilacz od kompa na stoliczku obok lóżeczka (był podlączony do gniazda) i wyobraz sobie ze to chwila moment jak mały go sięgnął i zaczął gryzc! Musial go nadgryzac juz dobra chwile bo kabel był mooocno obsliniony. Na szczescie go nie przegryzl ale znając jego uparty charakterek zrobiłby to w koncu gdybym nie zauwazyła. Moj synek oprocz trzepnięcia o sie w główke ( o szczebelki, ścianę, zabawką) nie doznal zadnych innych obrazen. Jeszcze! I tylko drżę na mysl jak spadnie z łóżka, zrzuci coś na siebie czy wywinie orła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny starajace uaktualniajcie tabelke.... bo wtedy bedzie wiadomo kto jest z nami, a kto juz nie wchodzi na forum. Jeżeli nie macie co pisac, a czytacie to chociaz aktualizujcie tabelke. ps. pozwolilam sobie dodac w tabelce: zaginione mamusie czyli nasze mamy, ktore mialy juz termin porodu a nie daly nam znac. Jeśli ktoras dala znac a nie zauwazylam poprawcie.... A Rysiada dala nam znac? Rysia gdzie jestes? Polny kwiatku??? Anirak hallo! Dziewczyny wróćcie do nas :) Kochane mamusie aktualne wpiszcie zmiany w wieku ja zmienilam :) Zorce tez :) STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, Rysiada sie odzywala po porodzie. Nie aktualizowałam wieku bo sądziłam że lepszy bedzie wiek w ktorym urodzilam dziecko - nie wiadomo ile bedziemy na tym forum a inne kobiety moga pomyslec kiedys w dalekiej przyszlości ze ,,takie staruchy'' urodziły :D ---Wczoraj wam pisalam ze zawekowalam zupke, a dzis jej nikt otworzyc nie mógl. Nawet nozem nie szlo :D Stoi wiec w lodowce a malemu na obiad otworzyłam kupny słoiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula już w ciążówki się przepisuj!:D Rysiada pisała,że ma drugiego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, z tą tamperaturką to w związku z katarkiem i apatią...zreszta wczoraj bylam nieżle zakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to niezle zawekowalas sloik :D A ja sie pochwale dzis Ania przespala pierwszy raz cala noc nawet na picie sie nie budzila wstalysmy o 8 a poszla spac ok 23 bo sie wybudzila i zasnac nie mogla. Teraz lezy na lozku pod czujnym wzrokiem mamy i wywija nozkami ;) znudzilo jej sie krecenie z brzucha na plecy i odwrotnie :). A ja ide zrobic sniadanko bo juz 9 sie zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, to u nas na odwrot. Mały pił w nocy na potęgę! Tez wstalismy o 8:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś na odwrót Adaś był wyspany już o 6,40 a taraz zjadł i zasną a ja sie już nie położe :P czeka mnie sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja siedzi wlasnie na nocniku i chyba nic nie zrobila ja czekam bo tescie zaraz maja wjechac zapowiedzieli sie ze na kawe przyjada. No to w pizamie nie polatam po domu jak nie chcialo mi sie dzis ubierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że nie wiem co sie dzieje. Chciałam zapytać kiedy powinnam testować. Bo 30 powinnam dostać @, i jak wracałam z pracy to zakupiłam nie mogłam sie powstrzymać i zrobiłam, wyszedł negatywny, dziś w nocy zrobiłam o wpoldo 1.00 i tez negatywny, a dalej okresu brak. nigdy takich zaburzen nie miałam hmm Jak myslicie poczekac jeszcze i isc do lekarza jak nie dostane @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś strasznie paskudna pogoda tak wieje ze łeb chce urwać... Adaś dziś jadł zupkę jarzynową z królikiem :) i nawet mu smakowało jak adas wypróbuje nowe smaki ze słoiczka to sama zaczne gotować najpierw kupuje ze słioczka patrze na skład i potem sama robie :) Aguśka może poczekaj jeszcze trochę może @ sie przesuneła z powodu stresu np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika poczekaj jeszcze z wprowadzaniem glutenu Adas dopiero skonczyl 5 mies a mowia zeby po 6mies wprowadzac nie wczesniej. Aguska ja tez bym poczekala za pojawieniem sie @ bo jednak po urodzeniu dziecka to roznie z okresem bywa a pomimo tego ze mialas regularny to po jakims czasie moze czasem sie @ przesunac. A jak tam Milenka się chowa? Za mies roczek bedzie miala a drepta juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam jutro się do pediatry w tym celu wybrać ale jak po 6 m to mamy jeszcze czas :)dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie piszą że gluten po 5 miesiącu jeśli dzidzi karmione piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, na piersi gluten wprowadzasz po 4m.ż przez 2 miesiace. Na mleku modyfikowanym po 5m.ż w dwóch etapach przez 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×