Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora te wargi to juz sie własciwie schowały, ale jak były na wierzchu łatwiej było myć- przewijanie dziewczynki jest trudniejsze Z Adrianem mamy powazny problem ponieważ moje dziecko potrafi zyc powietrzem, dosłownie U malutkiej była położna, a ze madra kobieta się wydaje to pytam co zrobić z brakiem apetytu, ona że nic czekać Pokroic kanapeczke na kosteczki i położyc mu zeby podczas zabayw mógł siegać I absolutnie nie karmic gdy odmawia Więc chlebek stał nietkniety cały dzień, otwarte danio, obiadek, ugotowane mięsko, ziemniak z masłem, budyń i nawet wafelki wszystko zalegało na stole, bo nawet nie raczył spróbowac i tak mamy od kilku dni, To nie jest tak że mało je, on nie je zupełnie nic, mleka też nie pije, kaszki juz nawet nie robię moniaaa123 Chodzi i głaszcze mała po głowce(niemniej trzeba uważać) mysle, ze na razie nie czuje sie odrzucony, bo to jemu poświęcamy więcej uwagi, taki juz jest, że potrzebuje- M uparcie twierdzi, że rozpuściłam go do granic mozliwości- nie mówie tego głośno, ale chyba ma racje Nie chciałam nerwowego dziecka więc dawałam wszystko co chciał łacznie z tym czego nie powinien gosieńko ze skórka już lepiej, wczoraj był z M u kontroli Dziwi mnie to bo skórę ma teraz idealnie gładką Monika999- 0 4 nad ranem odeszły mi wody, urodziłam o 9.45, ale na samej porodówce spedziłam pewnie niecała godzinke Bo na mnie źle działa sam jej widok i łaże po korytarzu az mnie sami nie "zaproszą" Każdy poród jest inny, nawet u jednej kobiety diametralnie się róznią JA po Adim byłam przygotowana na ból, ale na taki znośny A tu niemiła niespodzianka niby drugie dzieciatko lzejsze, niedługo od pierwszego, a jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Wanda, zwróć uwagę na to ze jest coraz cieplej a dzieci wtedy mniej jedza lub wcale. A podajesz np. soczki ? Teraz we wszytkim jest tyle cukru że dziecko potrafi się nasycic nimi i nie ruszyc nic więcej. Możliwe też że Adi tak reaguje na pojawienie się siostrzyczki. Dla niego tez to nowa sutuacja, niezwykłe przezycie.. Byl sobie z mamą i tatą, a nagle jest dzidzia w domku - moze jest podekscytowany. A moze to po prostu przejsciowy etap :P Az tak bolalo przy tym porodzie? Ciesze się że intymnie z małą już ok. ----Monika999, gdzie się podziewasz? Szwagierka Cię wykończyła? ;) ----Moniaaa123, co u was słychac? Jak tam z tarczycą? Bierzecie nadal leki? ----A mnie nadal boli intymnie :( Łażę po tych lekarzach i chuja to daje:/ Ostatnio gin powiedział ze prawdopodobnie został uszkodzony jakiś nerw podczas porodu i ze zdarza sie to czesto. Pytam go więc co z tym zrobimy a on ze nic nie da sie zrobic. Nawet mi tej cewki nie obejrzał za to pochwe wymacał mi pod każdym kątem. Wybieram sie do gina który prowadzil moją ciąze a potem ewentualnie do urologa bo ocipieje z tym dzyndzlem. Wyniki moczu w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- znajoma też miała taki problem mały przez tydzueń nie jadł i lekarz powiedział jej tak najważniejsze żeby pił bo dzieci się nie zagłodzą jakąś tam rezerwe mają i sam zgłodnieje im więcej będziesz podtykać tym bardziej odrzuca. Przerabiałam to z Jasiem nic a nic nie chciał ruszyć nawet jak ja jadłam i jak go przyszpiliło to wszystko wciągał z apetytem. Wszystko zależy od dziecka. U nas dzisiaj zapowiada się ładna pogoda więc szykujemy krem z filtrem i na dwór szwedac sie idziemy. Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzien spoznia mi sie @ a mialam ostatnio regularne co do dnia raz mialam pozniej o 2 dni a tak regularnie. Yyyyy oby nie okazalo sie ze ciaza bo by to bylo dopiero yyy testu jeszcze nie kupuje czekam do konca tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Katiaa, :D no to czekamy na @ lub nie. Kiedys pisałas że nie miałabyś nic przeciwko ciąży ;) ----Mnie po luteinie nie wysypywało ale czytałam ze inne laski tak. Ale nie pamietam na jakim forum. Mnie wysypuje sporadycznie od tabl anty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora oj, nie wiem teraz jak z tapetą, bo Mój chce pomalować na co ja się nie zgadzam, więc powiedział, że będę tapetować sama, oczywiście on to zrobi, ale ile będzie marudzenia...jest taki sam jak mój ojciec przy tego typu sprawach, denerwuje się niepotrzebnie a ja się smieję... Szwagierka siedzi kamieniem w domu, i to mnie martwi, poszłaby na jakąś rozmowę, myslę, że jest wybredna, wzięłaby cokolwiek, praca jest! Jeszcze mnie nie wykończyła, ale wkurzyła M, bo zaczał odkurzać (mamy kota, który produkuje mnóstwo sierści) a ona się pyta czy królowa przyjeżdża, także takie tam niesnaski, lepiej w ogóle z nią nie gadać. Druga siostra Mojego mieszka w Norwegii, ale przyjeżdża do Szkocji w lipcu, chce mnie poznać, ma dwie córeczki bliźniaczki chyba 5 czy 6 lat (in vitro), M mówi, że jest fajna. Powiedziała dziewczynkom, że wujek będzie miał dzidziusia i one zrozumiały, że wujek ma dzidzię w brzuszku, ha ha ha! Dzieci jak coś palną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Kurcze, no nie pocieszyłaś mnie, dobrze, ze już masz to za sobą.... my planujemy mieć szybko drugie dziecko. Boję się, że ja bez znieczulenia nie dam rady. Jeszcze koleżanka w pracy powiedziała, że mój szpital nie ma epidrulalu, a ja chcę ten środek przeciwbólowy. Dobrze, ze mam wizyte w środę to zapytam, bo w książce wyczytałam, ze mogą zamówić jak ktoś chce, ale koleżanka mówi, że nie wie, jak jest cesarka to coś innego wstrzykują w kręgosłup. Och, powiem wam, że nie orientuję się jak tu jest. W Polsce się kupuje srodek przeciwbólowy? wiem, że koleżanki dawały koperte jak chciały cesarkę, no tutaj coś takiego nie przejdzie, wszyscy uczciwi...ale nawet nie chcę cesarki gdybym miała wybór teraz. Wszyscy mi wmawiali, ze mam duży brzuch, ale teraz już nie rośnie tak zauważalnie, zreszta jest znacząca róznica rano i wieczorem...wczoraj rano zapiełam paseczek pod biustem, a po południu chyba ze 3 cm brakowało...kwestia zatrzymania wody w organiźmie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wcięlo mi tekst :/ Monia999, dopiero sie kapnęłam ze to Ty pytałas o tapetę a ja myslałam ze monia_aa. Ciemna masa ze mnie :P I dlatego sie dziwiłam ze sie nie odzywasz a Ty cały czas jestes na forum :D I cos jeszcze mialam napisac a mi z głowy uciekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie dalej problem z kąpielom. Mały drze się ja opętany na sam dźwięk puszczanej wody do wanienki. Ostatnio więc szykuje wszystko łącznie z wodą zanim go zaniosę do łazienki. A i tak po włożeniu do wody jest mega histeria i ryk na pół osiedla. Zrobiłam mu też dzień przerwy i nie był kąpany ale t nic nie dało. Głodny też nie jest myty bo daje mu cyca jakieś pól godziny do godziny przed myciem. Zastanawiam się czy to może być od tego, że jest senny i zmęczony. Zaczynają mi się kończyć koncepcje co z tym fantem zrobić. Mnie chcieli wysłać do psychiatry jak na drugi dzień po porodzie chciałam już następnego bąbla ;) Pomimo wzlotów i upadków macierzyństwa bardzo chciałabym dla Pawełka postarać się o rodzeństwo. Na razie udało mi się przekonać do tej koncepcji M więc jest dobrze. Ale myślimy o tym, żeby była między maluchami minimum dwa lata różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta a sprobuje moze go kapac wczesniej bo jesli to jest reakcja na to ze zmeczony to moze wczesniejsza kapiel nie bedzie taka a moze przez pare dni myj go gaka na przewijaku to moze zapomni i bedzie poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1983
netta,moja Julia tez tak miała i Gosia podpowiedziała mi,ze byc moze w szpitalu zalali jej uszka. dobre 5 miesiecy nie kąpałam jej w wanience,tylko na przewijaku obmywałam (najpierw ręcznik dla dorosłych,taki duży,potem pielucha z ceratą (są takie zszyte-materiał z ceratą) dziecko i tetrówka i myjemy. główkę to myłam mając małą na ramieniu jak do odbicia, pianę ścierałam mokrą tetrą.potem jak pozwalała to wkladalam ją do wanienki i powoli sie myłysmy,ale bez mycia głowy zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze moze tez pomoc jesli mama sie kapie razem z dzieckiem nalac wody do wanny i wziac taka kapiel z maluchem. Ja tego nie praktykowalam ale slyszalam ze tez moze pomoc bo dziecko czujac mame sie robi spokojniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - może spróbuj jeszcze kolorowe zabawki kupi do kąpieli, zawsze to jakieś urozmaicenie i delikatnie małego do wody wkładaj najpierw delikatnie ochlap nóżni potem brzuszek i powoli powoli coraz głębiej może za szybko wkładasz i to szok dla niego. Ciężko powiedzieć. Próby próby i jeszcze raz próby... A u nas bez zmian, zapalenia nie mam na szczęście ale tym razem doktorka powiedziała że za mało ważę i bądź tu człowieku mądry. Jasio wykąpany bawi się i zaraz kładę go spać, tym sposobem już nie wstaje mi o 5 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko na temat wagi szkoda słów Pisałam juz z Adim ok25kg na plusie, z Karolcią 9 I co i za każdym razem słyszałam ze w porzadku Tylko pediatra miała wąty- że dziecko za małe i pytała ile przybrałam, aż mi sie wyc chciało, bo jaki ja miałam na to wpływ Ale na sali obok leżała dziewczyna co urodziła dzieciatko 5100 i 4900 wieć moje moglo sie wydawac małe Ale przyszła połozna i mnie pocieszyła, ze mam normalne dziecko, mogłam urodzic i nienormalne jest żeby ktoś o mojej budowie rodził dzieci jak kobiety mające 180cm Wydaje mi sie to logiczne Ale wiecie po porodzie człowiek rzchwiany emocjonalenie jest wrazliwy Adi dalej kombinuje z jedzeniem, ale nie jest ospały, a wrecz tryska energią Staramy się żeby w żaden sposób nie poczuł się odrzucony, ale mozliwa jest i taka reakcja na siostre. Zora soków nie podajemy, jedynie podczas tej gorączki pediatra kazała zeby chociaz cos w żołądku było Miałam nie mówic o porodzie, a Wy tu dopytujecie:) Trzymajmy sie tego, ze drugi poród lżejszy, a ja sie wyłamałam:) ale zobaczcie jak szybko wróciłam do formy Monika999 nie powiem Ci jak będzie wygladał Twój poród Ale jedno Ci moze kazda z nas zagwarantować Dasz rade:) nie ma siły zeby nie dac:) Tez myslałam o znieczuleniu, ale w szpitalach w mojej okolicy jest niedostepne Jeśli masz mozliwośc to warto miec cos takie w zanadrzu Jesli nie musisz nie skorzystasz, czasem wystraczy smam perspektywa, ze je masz Netta my kapalismy młodego z nami, jak sie przenosilismy z wanienki do duzej wanny Musisz próbowac róznych sposobów az znajdziesz taki pasujacy Pawełkowi:) a jeszcze zobaczysz jak ciezko wyciągnąc rozbawioneg0o dzieciaka z wody Wysłamłam zdjecia:) Zajrzałam na poczte Znalazłam Tymona i naprawde szkoda tych włosów:) I Alana na placu zabaw:) pewnie dokopie sie jeszcze do innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podesłałam zdjęcia mojej Pyśki. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i pisac tu zaraz to podeślę. Wanda dzięki za zdjęcia,boskie dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly walil mi w klawiature i nie mam teraz polskich znakow :( Probowalam juz roznych skrotow klawiszowych i nic. ----Wanda - sliczna ksiezniczka!!!!!! W ogole dzieci masz piekne. Tez mi sie marzy kiedys coreczka ale marne szanse na to. ----monia_aa, ale Tymus zaraz inaczej wyglada. Rownie slodko. Ja caly czas mysle co zrobil mlodemu z wlosami. Boje sie ze schrzanie i bedzie wygladal jak bediun jakis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora maszynką dasz rade,Ty trzymaj m niech ścina :) idzie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, na ile tę maszynkę ustawić? Mały ogólnie boi się suszarki.Więc nie wiem jak zareaguje na maszynkę. Płacze gdy suszę wlosy lub gdy kumpela-fryzjerka przychodzi mnie scinać. Odkurzacza sie nie boi :) No i troche żal mi jego wlosow bo ma ładne, lśniące - jakby cieniowane z natury, a z tyłu mu się lekko kręcą (to po mnie ma). Pogadam z męzem jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez troszke było żal,ale odrosną,a na te ciepło co jest to na pewno lepiej sie czuję no i mnie sie lepiej myje.... my obcinaliśmy na 15mm,chwilke płakał przy obcinaniu,mniej niż się spodziewałam (siostrzeniec też miał maszynką ścinane włoski jak był w podobnym wieku co Tymula i tak sie darł,że radio na full zagłuszał,aż sąsiadka pytała się co się stało :D ) ... zresztą On sie nie boi nawet kosiarki,trawe razem kosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to moja tak jak Alan boi się suszarki a gdy chodzi o odkurzacz to ucieka przed nim bym ja rura goniła jak odkurzam i ma frajdę. A panikę sieje jak włączę suszarkę do włosów. Ania ma włosy po mnie ja z natury miałam kręcone dopóki nie zaczęłam prostować i farbować teraz mam bardziej podatne na falowane niż kręcone. Idę ubrać mala i idziemy do sąsiadki na kawę. Później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka - wiesz może Cię wcale nie wysypywać od luteiny tylko hormony ciążowe Ci szaleją, na początku miałam straszny trądzik a teraz mam bardzo ładną buzię czyli wszystko wróciło do normy. Wanda - Dzieciaczki są cudne:) A ja będę mieć drugiego synka w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-gosienka wow! Gratulacje! Ale będziesz miała zamieszanie! (mam dwóch młodszych braci, walki non stop) Super, bracia zawsze trzymaja się razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluję :) cieszy się? my wczoraj mieliśmy szczepienie,noc to była masakra,młody dostał gorączki,pół nocy nie spal,rozpalony,kulał na nóżke,rano zwymiotował i az się trząsł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jestem tak zakręcona że nie zaczaiłam ze Gosienka chłopca nosi pod sercem :) Żeby nie gratulacje Moniki to bym przeoczyła :P A i tak mi chwile zajęło dojscie do tego czego Monika gratuluje. Ja sie normalnie cofam w rozwoju. Gratuluje Gosienko synka :) ----Katiaa, to ja mam gorsze wlosy bo puszące. Czasami to nawet prostownica nie daje rady - puszą sie, elektryzują, żyją własnym życiem. Zwłaszcza gdy ma sie na deszcz. W dodatku są przeżedzone (po tatusiu - był łysy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- gratulacje drugiego synka! Wanda- jeszcze nie gratulowałam udanego porodu i Karolinki- gratulacje! Dziewczyny, nie wiem jak się nazywam, synek przeziebiony, noce nieprzespane, teraz wychodzi nam 8 ząbek wiec znów pobudki. Od kilku dni zaczynamy dzień o 4.20 :/ w dzień czasem chwilowa ma drzemke. Byłam na szkoleniu w weekend jestem totalnie zmeczona, jak dojde do siebie to się odezwe. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluje drugiego synka to będziesz miała później ciekawie chłopcy trzymają się razem. Mnie się marzy druga córka a potem synek ale o 3 dziecku to chyba mogę pomarzyć jeszcze na drugie mąż by się w końcu zgodził,ale na razie starania odkładam na przyszły rok. Właśnie jestem po @. ps. widzę nowe zmiany na forum trzeba się przyzwyczaić teraz :) Agusiii współczuje nocki ja to się obawiam co to będzie jak Ani zaczną zęby wychodzić a wtedy chyba wszystkie naraz będą bo na razie w dalszym ciągu ja nic u niej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaraz wchodze oglądać fotki, mam nadzieję, że mnie nie pominięto :-) coraz rzadziej piszę, bo czasu brak... Ktoś mnie o coś pytał, ale zapomniałam kto i o co...sorki... My na szczepienie idziemy dzisiaj, mam nadzieję, że obędzie się bez wielkiego płaczu i gorączki po... Gosiu gratuluję bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×