Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Niezapominajka wysłałam, z maila dejwisek@tlen.pl, ale podaj jeszcze raz to wyśle, Twoje mam w takiej białej bluzeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, co Ty za głupotki wygadujesz?! A ty co, brzydal może??? Wszystkie jesteście ładne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I same zabaczcie jak tak wiele różnych kobiet (i z różnych miast/miejscowości) może się zaprzyjaznić :) Mnie zawsze mówią że nie wyglądam na swój wiek tylko jak małolatka -może dlatego bo szczupła jestem (lub może ,,byłam'' :P ). anirak, czekam na fotke ślubną :( Lovekrove, wymienimy się fotami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, ja miewam bóle całego brzucha w środku nocy. Mam wtedy twardy i wzdęty brzuch. Powolutku się podnoszę i idę do wc zmusić się do ,,wypuszczenia powietrza'' bo mam wrażenie że moje jelita zawieche jakąś łapią i zatrzymują wszystko. Dopóki się nie zmuszę to ból jest naprawdę silny więc rozumiem Cię. Co się dzieje z tymi plamieniami u was? :( Czy to ciąża czy nie, są te paskudne plamienia. Nie mam pojęcia jak doradzić więc nie odp na ten temat ale bardzo wam współczuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysia, gdzie Ty się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie rozszalałyście się w tych mailach i zdjęciach :D A ja odpoczywam :) Bartuś poszedł spać, więc mam chwilę dla siebie :) Siedzę już w piżamce ( a co!) :D i jak mi powieki zaczną w niekontrolowany sposób opadać to idę spać. Coś dziś nie mogę oprzeć się czekoladzie :/ Całą wszamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
nie widać moich wpisów?????? Waszych też, a domyślam się że są bo widzę kolejną stronę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, ja też swoich i waszych nie widziałam. może przeciążyłysmy forum :D teraz już widzę. Asia, dobranoc. Słodkich Snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie dziewczyny jak mnie nie ma to wy szalejecie na forum ze musze 2 str nadrabiac. Obejrzalam film moj zasnal w trakcie, wypilam miete boli kregoslup jak na @ i znowu mam schizy.... Ciagle sie martwie jutrzejszym dniem w pracy czy sobie nie zaszkodze ciagle na nogach i jednak tace ciezkie sie nosi. Boje sie ech.... Czarne mysli przylazly... Ide spac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to caly czas ja Lovekrove- pisałam że zmieniłam lata na rok urodzenia, bo wpadłam na genialny pomysł, że będzie cały czas aktualne:) Nie nadążam czytać co piszecie:) nawet forum za Wami nienadążyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez Was wytrzymac nie mogę! Strasznie Was polubiłam Kochane!:) Mąż juz w domciu:)Idziemy w trójeczkę spać ech tak bym chciała całą noc przespać:( buziaki MOJE KOCHANE!:) Zorka dostałaś fotki ze slubu?:P Paaaaaaa:*:*:*:*:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja od 5 na nogach :) ale mam nadzieje,ze zaraz zasnę, bo o7.30 musze wstac, doprowadzic sie do porzadku , bo o 9 przychodza okno WRESZCIE wstawiac...dzis mam sterte prasowania...ale mam nadzieje,ze mama pomoze wczoraj cos musialo byc z forum, bo tez nic nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ale szalejecie. Mi jakoś ciągle na wszystko brakuje czasu, więc na razie rzadko się udzielam. Vilia, czy Ty możesz trochę przybliżyć temat obsługi niemowlaka? Dokładnie chodzi o pępek, jak go ubierałaś na pocątek, żeby pępa nie podrażniać. Kaftanik i gacie, to mu będzie zimno po nerach. Qrczę, raz w życiu trzymałam bobasa na rękach. To całe moje doświadczenie. Asia, wyzdrowiałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :*** A ja wstalam po 9 dalismy po spaniu :-). Zorka nie mam Twego emaila nie zapisywalam od razu wysylalam wczoraj jak dziewczyny zaczely podawac adresy. Wiec podaj swoj to wysle. Tylko jakie chcesz jak wygladalam i najaktualniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - jasne, że się wymienimy - ino zmienie mojego maila bo na razie na prywatnym jadę. Ale najpierw ogarnę ten bałagan - masakra.... Byłam dzis u mamy i zgrzeszyłam kapusktka gotowana i dwie ryby smarzone - wszystko od innego obiadu - cukier skoczył trochę ponad normę -ale nie zapisuję na karcie kontrolnej - bo to moja wina :((((. Muszę się tak ścisło trzymać.......oj cóż za próba słabej silnej woli :((( Na ciasto ? - ja niestety nie przyjmę zaproszenia..... ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁłłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Monia123 :) wyprasowałam moze 20 ciuszkow i zwinelam interes :) rodzinka poinstruowała mnie,ze pierwsze pranie pasujemy zelazkiem ustawionym na maxa jadac po lewej i prawej stronie....no i stosuję sie do tego-materiał nie stracił miękkości Lovekrove...jak zauważyłaś " trochę " ponad normę...małe grzeszki to nie koniec świata...spacerek i po spawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - oto mój mail: lovekrove_81@wp.pl w stopce go umieściłam - proszę o wszystkie zdjęcia, które mnie ominęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataramka
Hej dziewczyny! Ja od tego miesiąca staram się z narzeczonym o dzidziusia :) Kochaliśmy się trzy razy: w 8, 15 i 19 dniu cyklu. Miesiączki od kilku miesięcy mam w miarę regularne 29-31 dni, na początku roku wariowały i było nawet 40 :( Do tego chorowałam w tym miesiącu i możliwe, że mogło mi się to przesunąć. Ciekawe, czy istnieje jakakolwiek szansa...:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam małe pytanie, bo mój organizm chyba ześwirował do reszty. Wczoraj po popołudniu zamiast plamień miałam czerwono na papierze, tak jak przy końcu miesiączki, a wieczorem pojawiło się coś co wyglądało jak wymieszany z krwią śluz płodny i było tego dość sporo. Rano też było na czerwono. Teraz wygląda, że jest tego mniej. Jak mam być szczera to trochę się tego wczoraj przestraszyłam i sama nie wiem co o tym myśleć. Wczoraj wieczorem myślałam wręcz że okres przyszedł sporo za wcześnie, bo 22 dc. Do tego wieczorem i rano bolał mnie brzuch jak na okres :( Dziewczyny czy mi odbija, czy co?? M twierdzi że przesadzam, ale jeszcze nigdy nie pojawiło się coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataramka
Netta, Ja się kiedyś tak bałam, bo nigdy nie plamiłam. Ale od może 3 lat kilka dni przed okresem mam takie plamienie, zwiastujące, że za jakieś 4 dni będzie miesiączka. Może to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie to bo sama mam plamienia przed miesiączką, ale one są koloru brązowego, a wczoraj była żywo czerwona krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta - ciężko powiedzieć, raczej trzeba czekać na rozwój sytuacji. W razie czego zrób test w dzień @. Ja miałam kiedyś tak ale to było krwawienie śródcykliczne - poczytaj sobie o tym. Kataramka - zbadaj progesteron i prolaktyne 7 dni po owulacji - plamienie wskazuje na niedobory progesteronu i za wysoką prolaktynę - najpewniej o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety Jak to w weekend bywa cisza na forum. A ja nie poszlam dzis do pracy wolalam nie ryzykowac i siedze w domku, poleguje na lozeczku i troche drzemalam. Powiedzialam ze rezygnuje z pracy (tak praca na czarno byla) a za mnie dzis poszla kolezanka chociaz troche zarobi. Mnie dzis kiepski dzien dopadl, czuje sie taka ociezala i zamulona jakby mnie lekko mdlilo. Zjadlam jablko i siedze :) Zajrze pozniej milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×